Nejlepší stavění Destiny 2 Titan Arc pro PVE a PVP, nejlepší oblouk 3.0 sestavení pro Titany v Destiny 2 – Gamepur

Nejlepší oblouk 3.0 sestavení pro Titany v Destiny 2

Získat všechny oblouky 3.0 aspektů a fragmentů, zamířte do věže. Promluvte si s Ikorou a ona vám prodá tyto schopnosti pro záblesk, podobně jako ona s předchozími třídami.

Nejlepší stavění Destiny 2 Titan Arc pro PVE a PVP

Jste Titan Main a chcete svou hru posunout na další úroveň? Jedná se o nejlepší stavění Titan Arc v Destiny 2, včetně sestav pro koncové hry a sólové hráče. A mimochodem, jak se staví jakýkoli špičkový Titan, povedou vás na každém kroku, včetně základní exotiky, modů a dalších.

Nejlepší sestavení Titan Arc pro PVE

Titan Arc 3.0 představoval

Bůh hromu

Vyniká v: Příležitostný obsah (sezónní aktivity, stávky atd.)

Cíl sestavení: Cílem této sestavy je proměnit vás na konečný stroj na clearing a využívající sílu nového Arc 3.0 podtřídy a srdce nejhlubšího světla exotického (také máme sestavu pramenů, která pracuje zázraky s hoil!).

Povinné vybavení: Tato sestava se zaměřuje na provoz schopnosti, a proto nejsou žádné zbraně povinné. To vám umožní přizpůsobit výběr vaší zbraně tak, aby nejlépe vyhovoval aktivitě, kterou dokončujete, například zbraně, které mají mody Season Champion. Jediným tvrdým požadavkem je srdce nejvíce světla Titan.

Srdce nejmenšího světla

Titan Hruď Forsaken Pack Exotické engramy Sezóna 4

 • Aspekty: Touch of Thunder je jediným požadovaným aspektem této sestavy. To znamená, že druhý aspekt je na osobní preferenci.
 • Fragmenty: Spark o velikosti je jediným požadovaným fragmentem. K posílení této stavby se však důrazně doporučuje jiskra šoku a jiskry iontů.
 • Schopnosti: Storm Grenades kombinované s rally barikádou nebo thrusterem jsou pro tuto sestavu nejvhodnější.
 • Statistiky: Vysoká nebo maximální odolnost (zvýšená snížení poškození a rychlejší cooldown barikáda) a disciplína jsou dva statistiky, na které byste se měli zaměřit.
 • Mods: Srdce nejmenšího světla nevyžaduje žádné mody, ale mody, které pomáhají snižovat schopnost cooldowns pomáhají posílit tuto sestavení.

Hraní smyčka

Toto je jedna z nejsilnějších sestav v osudu s velmi jednoduchým a snadným stylem hry. Vyniká v sólovém i týmovém obsahu.

Playstyle této sestavy se točí kolem srdce nejhlubšího světla a udržuje vysokou schopnost dohody. Srdce exotického „přetékajícího světla přetékajícího světla“ zmocňuje vaše schopnosti, když je používáte. To zvyšuje poškození i regeneraci vašich schopností. To může naskládat až 2x pro každou schopnost a cílem je udržovat 2x zásobník pomocí vašich schopností, kdykoli jsou mimo Cooldown.

Když je srdce nejhlubšího světla kombinováno s bouřkovými granáty a požadovanými aspekty/fragmenty, můžete dosáhnout 100% dostupnosti na granátu. Tyto NADE jsou velmi dobré jak pro AD Clear, tak pro škodlivé šéfy. S tímto aspektem se potulují kolem následování nepřátel, což je dělá ještě smrtelnější. Jakékoli nepřátele, kteří přežijí konstantní palbu hromu z roamingových granátů. To má za následek jednu z, ne -li nejlepších sestavení clearingu ve hře.

Crucible Futes

Nejlepší stavění Titan PVP

PVP Essentials

Pvp je jiná míčová hra, pokud jde o vybavení a přenesení titanu na maximální úroveň. Na rozdíl od PVE je většina herních modů, jako jsou Elemental Wells a Warmind buňky, deaktivována v PVP. Tyto sloty jsou poté osvobozeny pro více modů orientovaných na PVP, jako je cílení nebo neochvějné mody.

Jedna věc, která přenáší mezi herními režimy, je význam určitých statistik. Oživení nahrazuje odolnost jako nejdůležitější stat. Vždy byste se měli snažit získat 100 zotavení nebo co nejblíže. Oživení diktuje rychlost, při které se můžete zapojit do bojů a může být rozdíl mezi ztrátou a vítězstvím.

Vzhledem k současné karanténě, která se zaměřuje na schopnosti, by mělo být dalším přístavem, který by měl být co nejvyšší zvýšit vaši disciplínu, sílu a odolnost. I když odolnost nedává snížení škod jako v PVE, zvýšené zdraví vám může umožnit přežít určité zbraně a komba. Poskytuje vám také rychlejší barikádu, což je vždy užitečné.

Titan podtřídy: hodnocené

Titan je ve skutečnosti na docela dobrém místě, pokud jde o sílu jeho podtříd v PvP.

Titan Arc 3.0 představoval

Oblouk 3.0: Striker

Nejnovější třída pro získání 3.0 Ošetření, oblouk Titan, je v této současné meta neuvěřitelně silné. Silné aspekty, jako je knockout a dotek Thunder, učiní Titana sílu, se kterou má být započítána v těsné řadě. Nová schopnost třídy Thruster přidává do třídy novou úroveň pohybu, která již dříve chyběla za ostatními třídami. To umožňuje Titanům rychle uzavřít vzdálenost a dostat ji na klíčové pozice/rozsah melee.

Fragmenty, jako je jiskra velikosti a jiskra zpětné vazby, zvyšují schopnost Arc Titan být hrozbou v blízkém dosahu. Jiskra velikosti v kombinaci s dotykem Thunder Grants Titan pravděpodobně nejlepší granáty v PvP.

Nejlepší PvP Titan Exotics

Obecná exotika

Titan Nohy Free-to-Play Exotické engramy Sezóna 1

Titan Kormidlo Forsaken Pack Exotické engramy Sezóna 4

Titan Zbraně Free-to-Play Exotické engramy Sezóna 1

Existuje spousta životaschopných exotik, které mají Titany použít uvnitř kelímku.

Dunemarchery jsou dobrým příkladem exotiky, který obklopoval zkoušku času. Přidaná mobilita, kterou poskytují, a také další blesk po děrování soupeře, je velmi silný pro všechny podtřídy. Titani se snažili držet krok s ostatními třídami a Dunemarcheři pomáhají uzavřít tuto mezeru.

Nechvalně proslulý Jednooční maska je stále solidní volba uvnitř PvP. Zatímco není nikde tak silné, jak to bylo kdysi, je to stále konkurenční možnost pro všechny podtřídy. Jeho exotická pohledu „Vengeance“ vám poskytne přehnaný stínění za porážku soupeřícího opatrovníka. To vám dává výhodu, pokud jde o další boj kvůli zvýšení zdraví.

Synthoceps jsou další silné exotické, které pracují s jakoukoli podtřídou Titan. Další řada melee může chytit nepřátelské strážce mimo dohled a dobře se spárovat se zbraní z blízkého dosahu, jako je brokovnice nebo SMG.

Nejlepší oblouk 3.0 sestavení pro Titany v Destiny 2

Oblouk 3.0 byl představen v Destiny 2: Sezóna lupu a přinesl mnoho nových sestav a schopností. Arc zmizel jako sestavení, které se necítilo skvěle používat ve srovnání s prázdnými nebo slunečními. Tato příručka vám poskytne dva výkonné oblouky 3.0 sestavení v osudu 2.

Získat všechny oblouky 3.0 aspektů a fragmentů, zamířte do věže. Promluvte si s Ikorou a ona vám prodá tyto schopnosti pro záblesk, podobně jako ona s předchozími třídami.

Build se stavění

Čorky v této sestavě umožní spoustu použití melee a poskytne rychlé cooldown pro váš Thundercrash super. Každé zabití melee vytvoří více obloukových studní, obnoví vaše schopnosti a udělí vám efekt zesíleného stavu. V kombinaci s vysokou odolností tento oblouk Titan vydrží náročná setkání tím, že v krátkém čase způsobí masivní poškození.

Statistiky znaků

 • Mobilita – 0 – 30
 • Odolnost -90 -100
 • Zotavení – může být cokoli, tím vyšší.
 • Disciplína – může být cokoli, tím vyšší.
 • Intelekt -80 -100
 • Síla – 50 – 100

Požadované obloukové aspekty, fragmenty a brnění

 • Knockout aspekt.
 • Touch of Thunder Aspect.
 • Tyčící se barikáda.
 • ThunderClap Melee schopnost.
 • Thundercrash super útok.
 • Spark of Beacons – Během zesílení, váš oblouk Speciální zbraně finále způsobuje oslepující explozi.
 • Spark of Shock – vaše obloukové granáty trhnutí.
 • Jiskra velikosti – přetrvávající obloukové granáty vydrží déle.
 • Jiskra odporu – jste odolnější vůči poškození, když jsou obklopeni nepřáteli.
 • Výbušný wellmaker solární brnění mod.
 • Melee Wellmaker Armor Mod.
 • Bountiful Wells Armor Mod.

Exotické brnění pro tuto sestavu

Cuirass of the Falling Star je vrcholem tohoto blesku STRIET Play Style. Tato sestava se nakloní do schopnosti ThunderClap Melee a Thundercrash Super Attack, aby položil odpad na mnoho nepřátel. Tento exotický kus hrudníku výrazně zvyšuje poškození super pohybu. ThunderClap Melee Attack může zničit velký počet nepřátel jedním útokem.

Schopnost třídy thrusteru je lákavá, ale tyčící se barikáda je stále skvělou obrannou schopností, která vás může udržet v bezpečí. Tato sestava také vyžaduje použití speciální obloukové zbraně, která je klíčem k oslepujícím nepřátelům a umožňuje vám svobodu zavřít vzdálenost podle libosti.

Build roaming hromové pvp

Tato sestava využívá nepřekonatelné exotické helmy Skullfort, aby způsobila problémy pro nepřátelské hráče. Tato sestava využívá schopnosti exotiky regenerovat schopnost vaší melee po použití k dokončení nepřítele.

Statistiky znaků PVP

 • Mobilita-0-30
 • Odolnost – 50 – 100
 • Oživení – 80 – 100
 • Disciplína – 40+
 • Intelekt – 50+
 • Síla – 90 – 100

Doporučené aspekty oblouku, fragmenty a brnění

 • Knockout aspekt.
 • Touch of Thunder Aspect.
 • Schopnost třídy thrusteru.
 • ThunderClap Melee schopnost.
 • Thundercrash super útok.
 • Spark of Focus – Po krátké době sprintingu se zvyšuje regenerace vaší třídy.
 • Spark of Shock – vaše obloukové granáty trhnutí.
 • Jiskra velikosti – přetrvávající obloukové granáty vydrží déle.
 • Spark of Recharge – Když je kriticky zraněn, vaše energie a granátová energie se regeneruje rychleji.

Exotické brnění pro tuto sestavu

Nepřekonatelný Skullfort je exotický, díky kterému je tato funkce sestavení. Toto je sestava určená pro ofenzivní hráče. Pokud se použijete správně, pobíháte se při zesílení a rameni se nabijte do nepřátel, oslepujete je a obnovíte energii na blízko s každým úderem. Zavře se vzdálenost znalostí a dovedností mapy, ale pokud za to získáte pocit, tato sestava opustí nepřátelské hráče Dumbstrucku.

Tyto dvě mocné stavby zajistí, že váš titan bude bleskem terorizujícím nepřátele PVE a PVP. Tyto stavby a jejich mobilita mohou udržovat agresivní tempo v Destiny 2.

O autorovi

David Rodriguez

David Rodriguez je spisovatel na volné noze v Gamepur a hraje hraje 30 let. Jeho práce se také objevila v NTF Gaming, Opencritic a Metacritic. Mimo jeho lásku k hrám ho můžete zachytit, jak vychvaloval ctnosti klasického akčního kina a elegantní třídy NU-Metal z počátku dvacátých let.