Nejlepší stavění destiny 2 Titan Void pro PVE a PVP, Arbiter – Destiny 2 Titan Build for PvP – MoBalytics

Arbiter

Jedna věc, která přenáší mezi herními režimy, je význam určitých statistik. Oživení nahrazuje odolnost jako nejdůležitější stat. Vždy byste se měli snažit získat 100 zotavení nebo co nejblíže. Oživení diktuje rychlost, při které se můžete zapojit do bojů a může být rozdíl mezi ztrátou a vítězstvím.

Nejlepší osud 2 Titan Void sestavy pro PVE a PVP

Jste Titan Main a chcete svou hru posunout na další úroveň? Jedná se o nejlepší sestavy Titan Void v Destiny 2, včetně sestav pro koncové hry a sólové hráče. A mimochodem, jak se staví všechny špičkové Titan, povedou vás na každém kroku, včetně základní exotiky, modů a dalších.

Titan void hraní

Nejlepší sestavení Titan Void pro PVE

Titan void hraní

Jeden punč (bash) muž

Vyniká v: Endgame (dungeony, nájezdy, obsah legendy)

Cíl sestavení: Titani jsou známí svými děrovacími schopnostmi a cílem tohoto sestavení je posunout na novou úroveň. Prázdnota 3.0 a Wormgod Caress vám umožňují jednorázovat cokoli od stávkových šéfů až po sólové šéfy nájezdu; Surový potenciál poškození této sestavy je bezkonkurenční.

Povinné vybavení: Wormgod Caress je jediným tvrdým požadavkem. Protože tato sestavení je o děrování věcí, zbraní, které zlepšují/dobíjí/těží z Melee Excel. Silně se doporučuje.

Titan Zbraně Free-to-Play Exotické engramy Sezóna 3

 • Aspekty: Bašta a ofenzivní hračka.
 • Fragmenty: Zatímco žádné fragmenty nejsou povinné, existuje několik fragmentů, které vylepšují tuto sestavu, včetně ozvěny podkopávání, ozvěny pijavice a ozvěny vyhoštění.
 • Schopnosti: Jakákoli barikáda bude fungovat pro tuto sestavu. Pokud jde o granáty, vír nebo zeď prázdnoty jsou nejlepší. Pro melee je požadovaná možnost Shield Bash.
 • Statistiky: Vysoká nebo maximální odolnost (zvýšená snížení poškození a rychlejší schopnost třídy).
 • Mods: I když to není povinné, mody lze použít k posílení této sestavy. Mezi takové mody patří těžká ruka, melee Kickstart, praktika a zaostření.

Hraní smyčka

Aspekty použité v této práci se stavění ruku v ruce, aby pomohly posílit poškození vaší melee, které vám posilují. Bastion uděluje při používání barikády out. Tím se zvyšuje vaše poškození, dosah a regenerace na blízko. Rovněž umožňuje, aby se konečné údery z melee prodloužily doba trvání Overshieldu. Tato smyčka Constant Overshield vám pomůže rychleji regenerovat vaše další schopnosti a pomáhá udržovat řetězec melee v chodu.

Do tohoto řetězce přispívá Wormgod Caress výrazným zvýšením poškození melee s každým zabitím. V kombinaci s brokovnicí 1-2 se budete moci prorazit přes cokoli, s čím se setkáte. Stojí za to zachránit váš oslabující granát a bash štít. Oslavte je pomocí granátu a použijte 1-2 punčový bash pro okamžité zabití (nebo snadný finišer). Chcete -li to provést, ujistěte se, že střílíte při sklouznutí, protože vám umožní chránit bash vycházející ze snímku.

Jít dále.

Doom Fang Pauldron Titan Exotická hratelnost

Doom Fang Pauldron

Vyniká v: Příležitostný obsah (sezónní aktivity, stávky atd.)

Cíl sestavení: Cílem této sestavy je získat co nejvíce supers pomocí doom Fang Pauldron a Void 3.0.

Povinné vybavení: Doom Fang Pauldron je jediným požadavkem pro tuto sestavu. Také jakákoli zbraň, která těží z (nebo vylepšuje) vaše melee je v pořádku. Příkladem je exotická automobilová puška Monte Carlo nebo zbraň z sezóny drancování s vlastností „pravý háček“ a „pugilista .“

Doom Fang Pauldron

Titan Zbraně Free-to-Play Exotické engramy Sezóna 1

 • Aspekty: Bašta a ofenzivní Bulwark jsou doporučené možnosti.
 • Fragmenty: Ozvěna vyhoštění může nahradit nedostatek kontrolované demolice. Echo of Leeching je skvělá, protože tato sestava je zaměřena na zabití melee. Echo of Exchange, Echo of Repressal nebo Echo of Undermining jsou nejlepší možnosti pro konečný slot.
 • Schopnosti: Tato sestava je vytvořena pro snadnější obsah, ve kterém je házení štítů dostatečně silné, aby získalo zabití zasažení. Vortex je nejlepší granát díky svému potenciálu seskupení.
 • Statistiky: Odolnost (zvýšená redukce poškození a rychlejší cooldown barikáda) a síla jsou dva nejdůležitější statistiky.
 • Mods: Mody, které pomáhají snížit cooldown pro házení štítů, jsou pro tuto sestavu nejlepší. Melee Kickstart, Outreach, Hands-On a Heavy Hand jsou některé z nejlepších.

Hraní smyčka

Tato budování odměňuje Titany za to, co Titani dělají nejlépe: děrování věcí.

Doom Fang Pauldron’s Exotic Perk, „Horns of Doom“, poskytuje super energii na void melee zabití. V kombinaci s dostatečným množstvím nepřátel a správným nastavením modu to umožňuje některé směšně rychlé supers. Doom Fang Pauldrons také buzí váš Sentinel Shield. Melee zabíjí při super dobití vašeho házení štítů, což zase prodlužuje trvání super. Super nemusí být vždy použit pro vyčištění reklamy. Místo toho, strážce poskytuje vás a vaše spojence bezpečnost a významné zvýšení DPS. Doba trvání lze snadno prodloužit rychlým házením štítu na nepřítele.

Zbraně jako Monte Carlo lze použít k omezení tohoto cooldownu a co nejlépe využít doom Fang Pauldron. Navíc, pokud je vybrána ozvěna podkopávání, může být použita k oslabení tvrdších nepřátel, aby jim umožnila dokončení házením štítu.

Crucible Futes

Nejlepší stavění Titan PVP

PVP Essentials

Pvp je jiná míčová hra, pokud jde o vybavení a přenesení titanu na maximální úroveň. Na rozdíl od PVE je většina herních modů, jako jsou Elemental Wells a Warmind buňky, deaktivována v PVP. Tyto sloty jsou poté osvobozeny pro více modů orientovaných na PVP, jako je cílení nebo neochvějné mody.

Jedna věc, která přenáší mezi herními režimy, je význam určitých statistik. Oživení nahrazuje odolnost jako nejdůležitější stat. Vždy byste se měli snažit získat 100 zotavení nebo co nejblíže. Oživení diktuje rychlost, při které se můžete zapojit do bojů a může být rozdíl mezi ztrátou a vítězstvím.

Vzhledem k současné karanténě, která se zaměřuje na schopnosti, by mělo být dalším přístavem, který by měl být co nejvyšší zvýšit vaši disciplínu, sílu a odolnost. I když odolnost nedává snížení škod jako v PVE, zvýšené zdraví vám může umožnit přežít určité zbraně a komba. Poskytuje vám také rychlejší barikádu, což je vždy užitečné.

Titan podtřídy: hodnocené

Titan je ve skutečnosti na docela dobrém místě, pokud jde o sílu jeho podtříd v PvP.

Titan void 3.0 představoval

Prázdnota 3.0: Sentinel

Se schopností kombinovat to nejlepší ze starých stromů dohromady, Void Titan byl na vrcholu meta PvP od královna čarodějnice. Void Titan svítí nejvíce v menších herních režimech, jako je eliminace, konkurenční a zkoušky. Bastion jí poskytuje snadno dostupný nadměrně, který je v PVP velmi silný. V kombinaci s jedním z nejlepších supers pro režimy eliminace, Ward of Dawn, Void Titan má jednu z nejlepších souprav ve hře.

Fragmenty, jako je ozvěna vyluhování, mohou být velmi prospěšné, když jsou v blízkém dosahu a v kombinaci s baštou a útočným bulkou, mohou vytvořit velmi silnou třídu blízkého dosahu. Další fragmenty, jako je ozvěna dilatace, posilují neutrální hru této třídy.

Nejlepší PvP Titan Exotics

Obecná exotika

Titan Nohy Free-to-Play Exotické engramy Sezóna 1

Titan Kormidlo Forsaken Pack Exotické engramy Sezóna 4

Titan Zbraně Free-to-Play Exotické engramy Sezóna 1

Existuje spousta životaschopných exotik, které mají Titany použít uvnitř kelímku.

Dunemarchery jsou dobrým příkladem exotiky, který obklopoval zkoušku času. Přidaná mobilita, kterou poskytují, a také další blesk po děrování soupeře, je velmi silný pro všechny podtřídy. Titani se snažili držet krok s ostatními třídami a Dunemarcheři pomáhají uzavřít tuto mezeru.

Nechvalně proslulý Jednooční maska je stále solidní volba uvnitř PvP. Zatímco není nikde tak silné, jak to bylo kdysi, je to stále konkurenční možnost pro všechny podtřídy. Jeho exotická pohledu „Vengeance“ vám poskytne přehnaný stínění za porážku soupeřícího opatrovníka. To vám dává výhodu, pokud jde o další boj kvůli zvýšení zdraví.

Synthoceps jsou další silné exotické, které pracují s jakoukoli podtřídou Titan. Další řada melee může chytit nepřátelské strážce mimo dohled a dobře se spárovat se zbraní z blízkého dosahu, jako je brokovnice nebo SMG.

Arbiter

Oblouk

Oblouk

Arbiter

ARC Titan Build for PvP

Podtřída

Mods

Statistická priorita

Zbraně

Nesmrtelný (adept) legendární samopal

Nejvyšší zbraň na meta právě teď. Když je spárován s Míroví je to jen silnější. Dálkoměr a Cílový zámek s maximálním rozsah je doporučená role. Pokud nemáte adept verzi, pravidelná verze funguje téměř stejně dobře.

Brnění

Mírověřiči exotická zbroje nohou

Samopaly Právě teď jsou velmi horké. Nesmrtelný je nejpoužívanější zbraň v kelímku s dobrým důvodem. Mírovíci zesilují účinnost SMGS přebíjení když uložili, čtení okamžitě je zlepšuje zacházení, zlepšuje rychlost pohybu Při ovládání jednoho a zvyšuje se Efektivita vzduchu s nimi.

Tato sestava má na to docela málo věcí. První titáni jsou nejlepší třídou pro využití nesmrtelných a jiných silných samopalků kvůli Míroví. Druhý je Thundercrash je nejlepší odstavitel super ve hře a má nižší cooldown. A konečně, Arc Titan má prostředky k buffu a získává dvě poplatky Lightning Grenades.

Pokud jde o zbraně spárované s mírovými silami, Nesmrtelný je doporučené SMG k použití s ​​touto sestavou. SMG k použití je založeno na dostupnosti a preferenci, ale některé Alternativní možnosti jsou Ikelos SMG, Tarrabah, Shayura’s Wrath a titul. Aby se zbraň spárovala s SMG, existuje několik možností. Odstřelovač by byl dobrý k vyvážení řady, laundák granátu vln, aby oslabil nepřátele, aby se uzavřeli, nebo může být brokovnice použita pro plnou agresi v těsné čtvrtině.

Schopnosti stavět jsou barikáda a Lightning Grenades. Barikáda je skvělé pro převzetí kontroly mapy, vypnutí bodů sytiče a zajištění cílů, oživení a těžké munice. Lightning Grenades jsou skvělé pro nucení nepřátel z oblastí. S Touch of Thunder, jsou uděleny dvě poplatky a počáteční výbuch bude JOLT nepřátelé a mohou vést k řetězení více zabití z jednoho granátu. Grenades Lightning může být ještě více zabudován nahrazením jiskry zpětné vazby Jiskra šoku Takže jakýkoli zásah s lightningovým granátem bude trhnout cíl.

Neutrální hra je zakončena schopností melee Knokaut a jiskra Fragment zpětné vazby. S použitím samopalských zbraní je běžné být v dosahu melee a jakmile je soupeřův štít narušen, aktivuje se knockout, což zvýší vzdálenost zvětšení, poškození melee na 150, a začne regeneraci zdraví při zabití melee. S Jiskra zpětné vazby Aktivní, poškození melee se zvyšuje na 150 poté, co byl zasažen melee nebo rozbití štítu. To znamená, že přistání jen pár výstřelů SMG místo dvojitého melee vyhraje spíše jakýkoli boj s dvojitým melee než obchodovat.

Konečně Thundercrash Vyhodí sestavení, protože může vypnout oddělení úsvitu a studnu záře v objektivním zachycení nebo jakémkoli roamingovém super. Thundercrash má nízký cooldown čas, který zajistí, že je k dispozici před většinou ostatních supers.

 1. Využít Barikáda pro ovládání mapy
 2. Zóna oblasti vypnutá pomocí Lightning Grenades
 3. Dokončit nepřátele, kteří jsou Otřepaný a poškozené s Nesmrtelný
 4. Využít Seismická stávka v případě potřeby rychle uniknout nebo změnit pokyny

Destiny 2 nejlepší Titan sestavení pro PVE a PVP

Destiny 2 nejlepší Titan sestavení pro PVE a PVP

Finlay Cattanach

Aktualizováno 1. srpna 2023 Finlay Cattanach

Hledám Destiny 2 nejlepší Titan sestavení pro PVE a PVP? Titani jsou hrdiny Headerset of Destiny 2 World, často slouží jako třídní tank týmu díky jejich schopnostem poškození a nasazení. Pokud přežijete co nejvíce přicházejícího ohně a na oplátku upravíte škodu, budete muset optimalizovat své sestavy pro hráče versus nepřítele i hráče versus hráč v boji.

Zde jsou nejlepší stavění Titan pro PvP i PVE v Destiny 2, stojící přímo vedle The Destiny 2 Best Hunter Build a Destiny 2 Best Warlock Build.

Nejlepší PVE Titan Build in Destiny 2

Nejlepší stavění Destiny 2 Titan pro PVE je sestavení pramenů, kombinované s bezúhonnou nohou exotickou nohou a pramenem.

Nastavení podtřídy a vybavení

Zde je návod, jak budete chtít nastavit podtřídu a zbraně a brnění, abyste co nejlépe využili.

Destiny 2 Best Titan Build: Strand Super Titan nabíjí se směrem k fotoaparátu

 • Podtřída- Strand Berserker
 • Super schopnost- Bladefury
 • Grenade – Shackle Grenade
 • Melee – Frenzied Blade
 • Schopnost třídy – rally barikáda
 • Aspekty – Flechette Storm a Drengrova řasa
 • Fragmenty – vlákno mysli, vlákno zuřivosti, vlákno generace, vlákno kontinuity
 • Exotické brnění: Abeyant Leap
 • Zbraně-důrazně doporučujeme spustit alespoň jednu nebo dva zbraně založené. StormSilver Storm a navigátor jsou vynikajícími exotickými volbami pro další tlak. Konečná volba však přichází na osobní preference.

Sezónní artefakční mody

Chcete -li co nejlépe využít, existuje zejména šest modů, které byste se měli pokusit zahrnout. Tyto jsou:

 • Autorizované mody: Strand – snižuje náklady na mody brnění ovlivňující zbraně pramenů.
 • Autorizované mody: Melee – Snižuje náklady na mody z brnění ovlivňující schopnosti melee.
 • Vylepšené rozpadání – zvyšuje množství poškození způsobeného rozmotáním cíle.
 • Strand Soldier – uděluje vaše pramene zbraně, která se rozpadla, kdykoli máte tkaný e -mailový buff.
 • Vodivá kosmická jehla – Debuffed Targets pramene Zdroje ARC a Void.
 • Hlubší původ – výrazně rozšiřuje výhody unzorovaného hladu, raket nanotechnologického stopa.

Statistiky

Doporučujeme mírné zaměření na sílu a disciplínu, které napomáhají vaše míry regeneru na melee a granáty, protože tyto schopnosti jsou každý klíčem ke dvěma fázi celkového bojového cyklu. Odolnost je dobrá třetí možnost, na kterou se můžete soustředit, protože tkaný poštovní buff nebude přítomen navždy a chyby ve vysoké úrovni vyžadují přežití.

Jak funguje stavba

Cílem této sestavy je maximalizovat užitečnost funkcí ovládání davu Strand, a zároveň co nejlépe využít ničivé a defenzivní schopnosti Titanu jako urážlivé valy.

Unraveling Rounds. Vylepšené rozpadnutí způsobí, že tato kola ještě silnější, a pokud používáte pramennou zbraň, jako je kruhová logika nebo konzola Volta, budou mít prospěch z posíleného původu díky hlubšímu původu. Storm Quicksilver Storm zůstává naší nejvyšší preferencí pro zbraně pramene, protože katalyzátor generuje spleti, kdykoli zabíjíte zabití režimem granátového launcher a získání nastavení režimu granátu bude snazší s imobilními nepřáteli. Tento krátký řetězec modů dohromady by měl být ovládání davu velmi snadný.

Vlákno fragmentu kontinuity prodlouží dobu trvání suspendu a rozmotané účinky, stejně jako závažný efekt, což usnadní váš život, pokud používáte navigátor. Mezitím vlákno mysli poskytuje energii schopností zpětné třídy pro porážku zavěšených cílů. Vzhledem k tomu, jak snadné by mělo být nyní přistát tyto zabití, budete moci z tohoto fragmentu vytěžit maximum v bojovém cyklu.

Vlákno Fury mezitím udělí zpět energii melee, kdykoli poškodíte cíle spletou, a proto je využití Quicksilver nebo podobné silné pramene zbraně tak dobrý nápad. A konečně, vlákno generování zvýší vaše dobití granátu za jakékoli poškození. Tyto dva fragmenty jsou důležité pro udržení nabitých alternativních schopností. Váš poutka granát bude druhým zdrojem pozastavení cílů, když vaše schopnost třídy není připravena. Mezitím vaše šílená melee Blade vidí obrovské vylepšení díky aspektu Flechette Storm, který vám umožní klepnout zpět cíle při klouzání, a vystřelit vlnu rozpadajícího se projektily, když ve vzduchu ve vzduchu. Všechny tyto rozpadající se poškození vytvoří více spleti.

Destiny 2 Best Titan Build: Strand Super Titan nabíjení na obrazovce

S touto sestavou budete mít celkem dva bojové cykly. Můžete začít granátem, abyste pozastavili cíle, porazili je pomocí StormSilver Storm, navigátoru nebo pramene pro maximalizované poškození AOE. Poté nasazení barikády vaší třídy uvolní druhou vlnu pozastavení proti nepřátelům a tyto zabití dobíjí váš granát. Zatímco v tomto prvním cyklu, tkaná pošta zlepší vaši přežití.

Mezi nebo v tandemu s tímto bojovým cyklem, v závislosti na tom, jak chcete hrát, budete moci použít svou flechette bouřkovou meloe k řešení masivního rozpadajícího se poškození v široké oblasti. V kombinaci s Quicksilverem budete moci uvolnit ještě více rozpadající se a generovat velké množství spleti, které explodují při zásahu, poškozují nedaleké nepřátele a regenerují vaši melee. Mezi těmito dvěma cykly můžete použít svůj BladeFury Super k udržení přežití a dokončit všechny cíle dostatečně silné, aby přežily nápor.

Brnění

Zde jsou mody, které doporučujeme běžet na každém kusu brnění, aby z této sestavy co nejlépe využili:

 • Helma – popel na aktiva, dvakrát. To vám dá bonusovou super energii na granátových zabíjení. Dva mody poskytují energii granátu rovnající se 600% super regenu. Vzhledem k tomu, že došlo k malému zaměření na zrychlení vašeho super po zbytek sestavení, je to dobrý způsob, jak kompenzovat.
 • Zbraně – palebná síla, granát Kickstart a posílení detonace. Firepower vytvoří koule síly z granátových zabití, což umožní lepší užitečnost modů nohou. Grenade Kickstart udělí nějakou energii granátu zpět poté, co ji původně hodíte, zrychlí první bojový cyklus. Posílení detonace bude generovat energii schopností třídy na granátových zabíjeních a to samé bude dělat to samé.
 • Hrudník – můžete spustit cokoli, co se vám líbí na hrudi, ale vřele doporučujeme různé mody odporu poškození.
 • Nohy – Absoluce a izolační časy dva. Absoluce vrátí nějakou energii všem vašim schopnostem, když si vyzvednete kouli síly. Dva izolační mody udělí zpět značné množství energie třídní schopnosti, když si vyzvednete koule, zvláště užitečné vzhledem k tomu, že máme na značku sekačka.
 • Mark – Utility Kickstart, Reaper a Bomber. Nástroj Kickstart udělí zpět nějakou energii třídy na využití této schopnosti. Reaper po použití vaší třídy vygeneruje kousek napájení na vaše první zabití – mimořádně užitečné, protože to také poskytne brnění, které může užitkový Kickstart konzumovat, aby se vrátila ještě více energie třídy. Bombardér mezitím udělí trochu extra energie granátů na využití schopností vaší třídy.

Nejlepší PVP Titan Build in Destiny 2

Současná nejlepší stavění Destiny 2 Titan pro PVP je oblouk Titan, využívající oddělení Antaeus.

Nastavení podtřídy a vybavení

Zde je návod, jak budete chtít nastavit podtřídu a zbraně a brnění, abyste co nejlépe využili.

 • Podtřída – Arc Striker
 • Super schopnost – Thundercrash
 • Grenade – Lightning Grenade
 • Melee – seismická stávka
 • Schopnost třídy – tyčící se barikáda
 • Aspekty – knockout a dotek hromu
 • Fragmenty – jiskra instinktu, jiskra zpětné vazby, jiskra odporu, jiskra dobití
 • Exotická brnění – oddělení Antaeus
 • Zbraně – Neexistují žádné konkrétní zbraně, které potřebujete pro tuto sestavu, ale oblouková zbraň by mohla být dobrou volbou, pokud chcete synergizovat s vaší podtřídou. Upřednostňujte však své oblíbené zbraně PVP.

Sezónní artefakční mody

Tyto mody nejsou rozhodující pro to, aby se stavění fungovalo, ale poskytnou několik fantastických výhod, takže stojí za to se ujistit, že jste odemkli následující:

Destiny 2 Best Titan Build: Seadostal Artefakct Mod Nastavení pro Arc PvP Titan

 • Autorizované mody: Melee – Snižuje náklady na mody brnění ovlivňující vaše schopnosti na blízko.
 • Zesíleno – zůstanete zesíleni déle, zatímco je vybavena podtřída oblouku.
 • Thunderous retor – obsazení super, zatímco zesílení nebo kriticky zraněný způsobí super bonusové poškození.
 • Elektrické brnění – Být zesíleno vám bude odolnější vůči poškození.
 • Shock and Awe – poslední údery při amplifikaci vyvolávají blesky, které způsobují trhnutí na cíle.
 • Údery blesku dvakrát – získejte dočasnou zvýšenou regeneraci energie granátu po házení granátu. Poslední údery oblouku prodlouží délku zvýšeného regence.

Statistiky

Odolnost by měla být vaší nejvyšší prioritou, protože tento bojový cyklus je dlouhý a složitý. Přestože je efektivní, je náchylný k přerušení, pokud zemřete, takže se ujistěte, že je důležité přežít. Z tohoto důvodu by mělo být zotavení zvážit další stat. V závislosti na době dobití granátu však může být také rozumné spustit vysokou disciplínu.

Jak funguje stavba

Tato sestava je navržena tak, aby co nejlépe využila přirozenou houževnatost tříd Titanu. Využívá oddělení Antaeus, stejně jako fragmenty a mody pro zlepšení přežití, a zároveň se zaměřuje na maximalizaci potenciálu vašich trestných činů na blízko, aby dominoval v úsilí o blízký dosah v těsném dosahu.

Počáteční součástí bojového cyklu je nastavení pro oddělení Antaeus a obranná držení těla. Tento cyklus začíná Touch of Thunder, který zvyšuje vaše granáty. Grenades Lightning získává schopnost zatrhnout cíle, které je budou debulovat a učinit je zranitelnějšími vůči poškození. Tyto granáty vám umožňují perfektní útok na otevření střední třídy a měly by tlačit váš cíl zpět, nebo alespoň vytvořit otvor, abyste zavřeli vzdálenost. Údery blesku dvakrát by také měly přivést vaše granáty zpět rychleji.

Jakmile to uděláte, oddělení Antaeus se stanou klíčem ke druhému kroku. Po krátkém sprintu bude posunout se na okamžik odrážet příchozí poškození umístěním štít před sebou. V kombinaci s jiskrou fragmentu odporu, který při obklopení snižuje příchozí poškození, získáte krátké okno téměř nevýraznosti. Je tu také sekundární obranná linie.

Jiskra dobití zvýší váš granát a dobíjení na blízko, zatímco kriticky zraní, a přivedete vaše schopnosti zpět rychleji, pokud začnete tento bojový cyklus bez nich připravené. Jiskra instinktu mezitím vysílá výbuch energie, když je kriticky zraněn, který se vrhne blízké cíle, pravděpodobně je ponechá v podobném stavu. Tyto dva fragmenty nabízejí bonusy poslední linie v obraně, pokud se během zakázky ocitnete téměř smrt. Posledním krokem je protioffenziva.

Destiny 2 Best Titan Build: Titan obklopený bleskem

Zatímco brokovnice nebo podobná zbraň z blízkého dosahu je dobrým způsobem, jak zlepšit spolehlivost tohoto třetího kroku, hlavní síla spočívá na využití vaší melee. Krátký sprint Prior by měl účtovat váš seismický úder. Aspekt knockout zvyšuje váš rozsah a sílu melee, když jste kriticky vyvinuli cíl, kterého by měl dosáhnout buď granátu, nebo na útok na zbraň z blízkého dosahu. Je pravděpodobné, že se váš soupeř pokusí také čelit, pravděpodobně s vlastním melee. Jiskra fragmentu zpětné vazby to využívá a zvyšuje poškození vaší melee ještě dále, pokud sami způsobíte nějaké poškození melee. Kombinovaná síla aspektu a fragmentu, spolu s zranitelným stavem vašeho soupeře. Při vybavení knockout vás také zabije a začne regeneraci zdraví.

Sezónní mody učiní váš zesílený stav neuvěřitelně užitečným. Elektrické brnění vám způsobí, že se odolných proti poškozením, zatímco je zesíleno. Thunderous Retort bude znamenat, že vaše Thundercrash způsobí další poškození. Šok a úcta vyvolávají blesky, které se zacílí na trh, a nechá je zranitelné. Zesíleno bude prodloužit buff. Také se budete pohybovat rychleji a opakované používání oddělení je mnohem snazší. V podstatě budete masivně zmocněni, zatímco se zesílí, a můžete tento buff využít k tomu, abyste se udrželi naživu až do doby, než se naživují melee a granáty, pak začněte cyklus znovu.

Destiny 2 Best Titan Build: Titan Fires Lightning do vzduchu v trezoru skla

Brnění

Zde jsou mody, které doporučujeme běžet na každém kusu brnění, aby z této sestavy co nejlépe využili:

 • Helma -, zatímco v helmě neexistují žádné specifické mody, doporučujeme spustit cílové mody, které odpovídají typu poškození energetiky vašich zbraní, aby se zlepšila jejich cílová akvizice.
 • Arms – Grenade Kickstart, Doba přenosu hybnosti. Grenade Kickstart udělí zpět nějakou granátovou energii zpět po svém počátečním hodu. Dva převody hybnosti udělí značné množství energie na blízko k poškození granátů.
 • Hrudník – doporučujeme spustit neochvějné mody, které odpovídají typům poškození energetických zbraní, aby se snížilo trhnutí a při zakázky zamířilo do přesnějšího ohně během zakázek.
 • Nohy – Absoluce, dvakrát inervace. Při vyzvednutí koule síly se rozhřešení sníží veškerá schopnost cooldowns a inervace poskytne energii granátů. Oba to pomůže udržet rychlé dobití vašeho bojového cyklu.
 • Mark – Reaper, dvakrát bombardér. Reaper způsobí, že koule síly klesne z prvního nepřítele zabitého po použití schopnosti vaší třídy. Bombardér vygeneruje granátovou energii při vyzvednutí koule.

Co jsou Titani dobří v Destiny 2?

Titani jsou stalwarts Destiny 2, poskytují valku pro jejich fireteams. Jsou vynikající v absorpci poškození a zacházení s mocnými nepřáteli. Nejsou tak rychlé nebo univerzální jako ostatní třídy a nemohou poskytnout některé ze stejných bonusů o podpoře uzdravení a poškození. Titani mohou udělat ochranu pro jejich fireteam a také upravit krátké a silné poškození prostřednictvím jejich přestupků zaměřených na trestný čin supers.

To pokrývá vše, co máme pro nejlepší Titan Build in Destiny 2, pro PVE i PVP. Určitě to budeme aktualizovat, protože meta se během hry neustále mění. Nezapomeňte se s námi zkontrolovat před datem vydání 22 Destiny, abyste mohli co nejpříjemnější do dalšího kroku cesty.

Jaké statistiky postav jsou nejlepší pro Titan v Destiny 2?

Doporučujeme upřednostňovat odolnost, zotavení a disciplínu, protože vám mohou pomoci stát se odolnějším v bojích.

Jaká je nejlepší podtřída pro Titan v Destiny 2?

Útočník oblouku je pravděpodobně nejlepší podtřídou kvůli jeho schopnostem čištění davu a silným možnostem fragmentu a aspektů.

Jaký je nejlepší exotický pro Titany v Destiny 2?

Je nemožné si vybrat jediný exotický, který stojí nad ostatní, ale naše výběry pro některé z nejlepších by byly jednookální maska, dunemarchery, červské caress a Lorely Splendor Helm.