Nejlepší strategické hry v roce 2023 | PC hráč, nejlepší strategické hry na PC 2023 | PCGamesn

Nejlepší strategické hry na PC 2023

Contents

Bylo lákavé umístit vynikající první úsvitu války na seznam, ale vybírání krabice, pravým tlačítkem pravým tlačítkem na zabití vzorec je dobře zastoupen. Místo toho si vážíme experimentálnímu pokračování, které nahradilo obrovské jednotky hrstkou kosmických bastardů, z nichž každá se shlukem zabijáků. V boji mikromanage tyto zmocněné speciální síly, načasování létajícího útoku vašich útočných mariňáků a ostřelovací síly vašich skautů s efektivním pokrytím těžkých kulometů, aby se vrátily ork hordy. Koo-operativní režim posledního stojanu je také obrovský.

Nejlepší strategické hry v roce 2023

Od klasiky v reálném čase až po moderní oblíbené tahy jsou to nejlepší strategické hry na PC.

Strategie je typický žánr PC, který nás udržuje pohřbené v mapách, armádních seznamech a vytváření objednávek od nejranějších dnů PC Gaming. A je to jeden z nejrozmanitějších, stravování pro všechny od hardcore grognardů po lidi, kteří chtějí jen vidět Gándhího Nuke Montezuma.

V tomto seznamu najdete vše od rychle se rozvíjejících, konkurenčních her RTS po dlouhé popáleniny 4x romps. Pokud chcete historii, máme ji. Sci-fi? Jo, několik z nich. Fantasy taky. V případě série s více položkami jsme si vybrali, co považujeme za nejlepší hra, kterou si můžete hrát. Pokud si myslíme, že byste mohli mít z hraní obojí, můžeme mít více než jeden záznam ze stejné série.

Velká strategie

Celková válka: Warhammer 3

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

Datum vydání: Vývojář: Kreativní shromáždění | Pára, epická

Celková válka: Warhammer 3, závěr Trilogy Creative Assembly Warhammer Trilogy, je také její nejpodivnější a nejúžasnější a umožňuje hráčům opustit tradiční totální válečnou karanténu každých 30 přibližně a tak se otočí přes říši chaosu, kde domény bohů Chaosu bohů chaosu existují, vyvrcholily obrovskými bitvami na přežití, které čerpají z herních her Tower, s opevněním, náborem v bitvě a vlny nepřátel.

Kampaň se ukázala jako divisivní, ale pro ty, kteří se zajímají o správnou karanténu, vždy existují nesmrtelné říše. K dispozici jako DLC zdarma pro každého, kdo vlastní všechny tři hry, tato mega-kampaň připravuje každou frakci a legendární pán v celé trilogii proti sobě na mapě gargantuanů. Takže to je 278 frakcí a 86 hratelných legendárních lordů. To je neuvěřitelné. Totální válka nejvíce, dobře, celková válka.

Crusader Kings 3

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Paradox | Parní

. Je to obrovská velká strategie RPG, více leštěná a soudržnější než ctihodný CK2, a také o něco jednodušší na očích, také. Na první pohled se to může zdát příliš povědomě, ale ještě větší zaměření na roleplaying a simulace životního stylu středověkých šlechticů, spolu s velkým pytlem nových a přehodnocených funkcí, dělá to za to skočit na nejnovější iteraci.

. Tentokrát je to naštěstí výrazně snazší, díky užitečnému vnořenému systému pozemního systému a spousty pokynů je tentokrát naštěstí výrazně jednodušší. A všechno toto mýdlové dynastické drama má jen skvělý tok, který vás s tím nutí. Můžete se meandrovat životem bez jakéhokoli velkého plánu a stále se ocitnete zapleteni do nespočetných intrik, válek a pokusů.

Celková válka: Tři království

Datum vydání: 2019 | Vývojář: Kreativní shromáždění | Parní

Celková válka: Tři království, nejnovější historický vstup do série, vezme několik přikývnutí od Warhammera, které najdete jinde v tomto seznamu, což nám dává rozlehlou čínskou občanskou válku, která je poháněna jejími odlišnými postavami, a to jak mimo bojiště. Každý z nich je součástí komplikované sítě vztahů, která ovlivňuje vše od diplomacie až po výkon v bitvě, a stejně jako jejich protějšky Warhammer jsou všichni nadlidští válečníci.

. Boj o Čínu také přispívá k přesvědčivé kampani, požehnaná druhem dynamiky, kterou jsme v celkové válce neviděli. Od spuštění to také těží z nějakého skvělého DLC, včetně nového formátu, který představuje historické záložky, které se rozšiřují na různé události z doby.

Europa Universalis 4

Datum vydání: 2013 | Vývojář: Paradox | Pára, epická

Dlouhodobá, vlajková strategie Paradoxu je rompová hra, která je na starosti národ od konce středověku až do 18. století. Jako hlava honcha určujete její politickou strategii, prosazujte se s jeho ekonomikou, přikazujete svým armádám a řešíte říši.

Hned od Get-Go vám Europa Universalis 4 umožňuje začít měnit historii. Možná Anglie rozdrtí Francii ve 100leté válce a staví masivní kontinentální říši. Možná Iroquois porazí evropské kolonisty, staví lodě a napadnou starý svět. Je to obrovské, složité a během let expanze právě roste. Simulace může být někdy obtížné zabalit hlavu kolem, ale stojí za to se ponořit a jen vidět, kam vás alt-historie vezme.

4x

Starý svět

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Hry Mohawk | Pára, epická

Jen málo 4x her se snaží vyzvat Civ, ale starý svět už měl nohu díky předchozímu vztahu návrháře Sorena Johnsona se sérií. Byl hlavním návrhářem na Civ 4 a že odkaz je velmi zřejmý. Ale starý svět je více než jiný převzetí Civ. Pro jednoho je to stanoveno výhradně ve starověku než mapování průběhu lidské historie, ale tato změna v rozsahu jí také umožňuje soustředit se na lidi i říše.

Místo hraní nesmrtelného vládce hrajete toho, kdo opravdu žije, vdává se, máte děti a nakonec umíráte. Pak hrajete jejich dědice. Máte dvojice, manžele, děti a soupeře, o které se obáváte, a s tímto zkoumáním lidské stránky budování říše přichází také odměnu událostí, grafů a překvapení. Možná se dokonce ocitnete zavražděni členem rodiny. Je tu víc než jen náznak křižáckých králů.

Civilizace 6

Datum vydání: 2016 | Firaxis hry | Pára, epická

Nemůžete mít seznam nejlepších strategických her bez trochu Civ. . . Města jsou nyní tyto rozlehlé věci plné specializovaných oblastí, které vás nutí opravdu přemýšlet o budoucnosti, když vyvíjíte dlaždice.

Rozšíření přidala několik dalších nových vrásek, které jsou velmi vítány, ale přestaň se přestat revoluci v úctěné sérii. . .

Hříchy solární říše

2008 | Vývojář: Ironclad Games | Steam, Gog

Hříchy solární říše zachycují část rozsahu strategické hry 4x, ale způsobuje, že to funguje v rámci RTS. Jedná se o hru o říších přesahujících hvězdami, které vstávají, stabilizují a padají v prostoru odpoledne. A zejména o okamžiku, kdy se z hyperprostoru vynořují obrovské kapitálové lodě těchto říší. . Zahrajte si rozšíření povstání a rozšířte řečené kosmické lodě na směšné rozměry.

Po letech čekání je pokračování konečně na obzoru, naštěstí. Hříchy solární říše 2 lze již hrát v raném přístupu pro ty, kteří to předobjedstí.

Datum vydání: 2016 | Vývojář: Paradox | Parní

Stellaris vezme všechno a Kicthen Sink ‘přístup k prostoru 4x. Má dávku EU4, paradoxova velká strategická hra, ale aplikovala na sci-fi hru, která obsahuje vše od robotických povstání po mimozemšťany žijící v černých dírách. Pravděpodobně se to snaží hodně udělat a postrádá zaměření některých dalších žánrových velikánů, ale jako oslava mezihvězdného sci-fi se blíží.

Je to osvobozující karanténa navržená tak, aby generovala kavalérii příběhů, když vedete svůj druh a říši hvězdami, vměšujte se s jejich genetickým kódem, zotročují mimozemšťany nebo konzumují galaxii jako dravý úl omytého hmyzu.

Nekonečná legenda

Datum vydání: 2014 | Vývojář: Amplitude Studios | Parní

Fantasy 4x nekonečná legenda je důkazem toho, že nemusíte obětovat příběh, abyste vytvořili přesvědčivou hru 4x. Každá ze svých asymetrických frakcí sportuje nejrůznější jedinečné a neobvyklé rysy, vyvýšené questy příběhu představující některé z nejlepších psaní v jakékoli strategické hře. Například zlomené pány jsou upírští duchové žijící v žalobách z brnění, zápasí s jejich nebezpečnou povahou; Zatímco nekrofág je vytrvalá přírodní síla, která chce konzumovat, ignoruje diplomacii ve prospěch úplného dobytí. Včetně expanzí, existuje 13 frakcí, z nich. Design frakce se nezlepší než tohle.

Alpha Centauri

Datum vydání: 1999 | Vývojář: Firaxis hry | Gog

Civ ve vesmíru je pro Alpha Centauri vhodnou zkratkou, ale trochu reduktivní. Ambiciózní 4x cesta Briana Reynoldse nás zavedla do světa zamořeného v nouzi a propadly národní státy a říše ve prospěch ideologických frakcí, které byli neústupní, že by mohli vést lidstvo k dalšímu vývoji.

Techniky, konflikty, postavy-Bylo to na rozdíl od některého z jeho současníků a jen s několika výjimkami se to nikdo opravdu nepokusil replikovat. Ani když Firaxis doslova vyrobila občan ve vesmíru, což nebylo moc dobré. Alpha Centauri je nyní stejně fascinující a divný, jako tomu bylo v roce 1999, když jsme poprvé dostali náš vkus nervových sešívání Naughty Drones a dostat se do další války se sestrou Miriam.

O více než 20 let později někteří z nás stále drží naději pro Alpha Centauri 2.

Věk zázraků: Planetfall

Datum vydání: 2019 | Vývojář:

Vyberte věk zázraků a opravdu se nemůžete pokazit. . Nastaveno v galaxii, která se probudí po dlouhém období úpadku, musíte se hádku po živém světě s partou dalších ambiciózních frakcí, které provozují škálu od dinosaurských amazon na psychické chyby.

Metodická budova Empire je velkým zlepšením oproti jeho fantastickým předchůdcům, které těží z velkých změn ve své struktuře a tempu, ale stejně jako poutavé jsou takové taktické bitvy mezi vysoce přizpůsobitelnými jednotkami. Držte lasery na obří ještěrky, dejte všem Jetpacks a vychovávejte své hrdiny, jako by byli protagonisté RPG – je tu tolik, co se má dělat, a je to všechno skvělé.

Společnost hrdinů 3

Datum vydání: 2023 | Relic Entertainment | Parní

. Dvě kampaně, čtyři frakce, 14 map pro více hráčů – a to je právě na startu. .

Je pravda, že Relicovy experimenty s její dynamickou kampaní se nevyhodily, hlavně proto, že se nacisté nezdá být velmi zájem o boj zpět, když osvobozujete mapu Itálie. . .

Odhození výsadkoperů za nepřátelskými liniemi pro překvapivý útok, pokrývající bojiště v kouři, aby se vaši muži mohli nabijí do zákopů pod krytem, ​​útoky na děsivé nádrže a dělostřelecké údery a letecké údery a námořní bombardování, které zcela terraformují ospalá italská města a pouštní válečné válečky. Je to slavný chaos.

Datum vydání: 2020 | Vývojář: King Art | Pára, epická, gog

Pokud jste hráli společnost hrdinů a mysleli jste si, že „to, co to opravdu potřebuje, je nějaké obří mechy“, může být sklizeň železa RTS pro vás. . Je jich spousta z nich, od malých exosuitů po masivní kouřové monstra a jsou to všechno zábavné, s nimiž si hrají a zásadně vyhodit do vzduchu.

Sklizeň železa miluje své exploze. Když se po velkém boji usadí prach, jen to neuznáte oblast. Díky malty, skořápkám tanků a mechů, které mohou procházet přímo budovami, očekávejte jen málo, že zůstane stát. Úroveň ničení je stejně působivá jako ponurá. Chcete -li se povzbudit, můžete sledovat medvěda bojovat s mechem. Každá frakce má hrdinskou jednotku, z nichž každá je doprovázena vlastním mazlíčkem. Všechny z nich mají nějaké užitečné jedinečné schopnosti a ano, mohou jít na špičku s masivními válečnými stroji.

Datum vydání: 2019 | Tindalos Interactive | Parní

Battlefleet Gothic: Kosmické bitvy Armada 2 jsou velkolepé. Po třech frakcích Warhammer 40K Fractions je trojice nejasných 4x-y kampaní: Imperium, Necron Empire a ošklivé tyranidské úly, ale můžete je ignorovat, pokud chcete, a jen se ponořit do některých chaotických potyček plné špinavých kosmických kolísách s obřími, chapavkovými leviathany.

Taktický boj v reálném čase dokáže být vzrušující, i když velíte nejpoštěžnějším Armadasem. Musíte zvládnout celou flotilu, zatímco Broadside Attacks Burn vaše trupy, nepřátelé začínají na palubu a vaše vlastní posádky se obracejí. A se všemi přítomnými stolními frakcemi můžete experimentovat s nesčetnými konfiguracemi flotily a hrát si s nejrůznějšími divnými zbraněmi.

Northgard

Datum vydání: 2018 | Vývojář:

Viking-tematické RTS Northgard platí poplatky osadníkům a věku říší, ale vyzvala nás svými inteligentními expanzními systémy, které vás nutí pečlivě naplánovat váš růst na nová území. Počasí je také důležité. Musíte se pečlivě připravit na zimu, ale pokud jste technicky používají „tradice“, můžete mít lepší teplé počasí než vaši nepřátelé, což vám dává strategickou výhodu. Přeskočte matným příběhem, užijte si dobře navržené mise kampaně a poté začněte skutečný boj v potyčkovém režimu.

Kolekce HomeWorld Remastered

Datum vydání: 2015 | Vývojář: Software Gearbox (původně Relic Entertainment) | Steam, Gog

Mechanicky je Homeworld fenomenální trojrozměrná strategická hra, mezi prvními, která úspěšně odpojila RT od jediné roviny. Je to však víc než to: Je to hlavní vítězství pro atmosféru a zvukový design, ať už je to Adagio pro struny hrající nad strašidelnými úvodními misemi nebo rytmus bubnů, když se lodě zapojují do bitvy pro více hráčů. Pokud se vám líbil restart Battlestar Galactica, nebo si ve svých RTS jen ozdobte dobrou přízi, měli byste to hrát.

Díky kolekci Remastered Homeworld je velmi dobře ve věku. Remastery udržují Homeworld a jeho pokračování neuvěřitelnou atmosféru spolu se všemi ostatními skvělými kousky, ale s aktualizovaným uměním, texturou, zvukem, uživatelským rozhraním – šarže. Všechno je v souladu s duchem originálu, ale vypadá to a zní to lépe.

Homeworld: Deserts of Kharak

Datum vydání: 2016 | Vývojář:

Homeworld: Pouště Kharak znělo zpočátku téměř svátostné. Přes deset let od poslední hry Homeworld se chystá hrát hru na její kosmické lodě a 3D pohyb a proměnit ji v pozemní RTS s tanky? A byl to prequel? Přesto navzdory všem způsobům, jak by se to mohlo strašně pokazilo, pouště Kharaku uspějí téměř na každém počtu. Nejedná se jen o úžasné RTS, které se odlišují od zbytku nedávných her žánru, ale je to také vynikající hra Homeworld, která oživuje sérii a zároveň znovu zachycuje svou magii.

Command & Conquer: Remastered

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Petroglyph, Lemon Sky Studios (původně Westwood) | Parní

Dva z nejdůležitějších RTS rompů v historii byly předány a vrženy do této sbírky. Původní Command & Conquer a jeho alt-historie spin-off Red Alert je plný nádherného FMV sýra a sci-fi bitvy, a zatímco žánr prošel dlouhou cestou od jejich počátečního spuštění, tato dvojice historických artefaktů zůstává absolutní radostí hrát. Dokonce ani teď to není mnohem zábavnější, než vybudovat vaši základnu, najmout celou spoustu podivných a nádherných jednotek a pak slza hovno a pošlete soupeři zabalení.

Tato kolekce kope věci až do 4K, aktualizuje uživatelské rozhraní, zahrnuje všechny tři expanze a editor map a důležitější je, že ji vévodí v multiplayeru. Součástí je také remasterovaná zvuková stopa Franka Klepackiho a Lemme vám řekne, stále to slapy. Ach jo.

Nejvyšší velitel

Datum vydání: 2007 | Vývojář: Hry poháněné plynem | Steam, Gog

Pouze celková válka může konkurovat rozsahu bitvy Nejvyššího velitele v reálném čase. Stále je vzrušující pohybovat se s pohybem myší a létat z jednotlivého inženýra na mapu celého bojiště a pak ho znovu ponořte, aby se ponořil, aby dal rozkazy jiné jednotce kilometrů.

Když se armády střetávají-v rozlehlém stovných sloupcích robotů-jste odměněni nejslavnějšími hasičskými hasičskými, které CPU může vykreslit. Je to jedna z mála strategických her v reálném čase, která kombinuje vzduchový, pozemní a námořní boj do jednotlivých setkání, ale Supcom jde ještě dále, s dělostřelectvem, dlouhými jadernou municí a megalitickými experimentálními roboty.

Datum vydání: 2010 | Vývojář: Blizzard Entertainment | Bitva.síť

Kromě toho, že se stal preeminentní konkurenční strategickou hrou za poslední desetiletí, si Starcraft 2 zaslouží uznání za přehodnocení, jak je strukturována tradiční kampaň RTS. Srdce roje je toho dobrým příkladem, ale místo pro začátek je lidská zaměřená křídla svobody: vynalézavé dobrodružství, které v každé fázi smíchá známý vzorec. Od scénářů obrany zombie po planety, které zaplavují lávou každých pár minut, jste nuceni učit se a znovu se učit základní prvky Starcraft, když jdete.

V roce 2020 se Blizzard konečně rozhodl ukončit vývoj na Starcraft 2 a oznámil, že nepřicházejí žádné nové přírůstky, kromě věcí, jako jsou opravy rovnováhy. Konkurenční scéna je však stále velmi živá a stále najdete několik kampaní pro jednoho hráče. Pohodlně je základní hra také zdarma.

Warcraft 3

Datum vydání: 2002 | Vývojář: Blizzard Entertainment | Bitva.síť

Nejpozoruhodnější dnes za to, že je původem pro celý žánr MOBA, Warcraft 3 je také vynalézavou ambiciózní strategickou hrou sama o sobě, která vzala žánr za anonymní malé skvrny a do říše filmové fantazie.

Průkopnické zahrnutí prvků RPG ve formě hrdinů a neutrálních monster přidává stupeň hloubky specifické pro jednotku, která není přítomna v jeho sci-fi stablemátu, Starcraft a rozlehlé kampaně a vzrušující při jeho popravě. Má také nejlepší vtipy „opakované jednotkové click“ v podnikání. Hanba o Warcraft 3: Reformované, není to tak velké remake, které si budete muset koupit, pokud chcete hrát klasickou verzi a již nemáte klíč.

Rise of Nations: Extended Edition

Datum vydání: 2014 | Vývojář: Skybox Labs (původně velké obrovské hry) | Parní

.

Místo toho, aby se marshallingové jednotky z jedné základny stavěly města po celé mapě, abyste rozšířili hranice vašeho národa. Když hranice srazí závody Civs do věků a pokusit se navzájem v skryté válce za vliv, to vše při pokusu o doručení knockout vojenské rány s oštěpy a tryskami. Není dostatek her, které by vám umožnily rozdrtit Longbowmen s obojživelnými tanky a bombardéry Stealth.

Warhammer 40 000: Dawn of War 2

Datum vydání: 2009 | Vývojář: Relic Entertainment | Parní

Bylo lákavé umístit vynikající první úsvitu války na seznam, ale vybírání krabice, pravým tlačítkem pravým tlačítkem na zabití vzorec je dobře zastoupen. . V boji mikromanage tyto zmocněné speciální síly, načasování létajícího útoku vašich útočných mariňáků a ostřelovací síly vašich skautů s efektivním pokrytím těžkých kulometů, aby se vrátily ork hordy. Koo-operativní režim posledního stojanu je také obrovský.

Taktika

Marvel’s Midnight Suns

Datum vydání: 2022 | Vývojář: Firaxis hry | Pára, epická

Midnight Suns nebyla tak, jak jsem očekával, že Firaxis bude následovat XCOM. Od taktického boje založeného na kartě až po důraz na společenský život superhrdinů se tento taktický RPG vyhýbá dědictví XCOM ve prospěch experimentování. Ale dovednost Firaxis při vytváření napjatých bitva a hustých systémů je stále velmi vystavena. Je to rušná hra, ale všechno se prostě cítí skvěle.

Všechny společenské a roleplaying věci jsou fantastické, ale pokud čtete tento seznam, pravděpodobně se ještě více zajímáte o jeho taktické kotlety. Každý hrdina přichází s balíčkem, který se v bitvě smíchá s kartami od dvou dalších hrdinů a vytváří ruku, která vám umožní ovládat všechny. V pravidelném boji budete mít tři hry na karty a jednu příležitost k přesunu. Firaxis pak vám umožní tlačit proti těmto omezení. Neexistuje nic jako dokázání evisrovat každého nepřítele najednou. Každá aréna se stává chytrým taktickým hádankou a celá věc se cítí jako magie.

Battletech

2018 | Vývojář: Schémata HareBrained | Parní

Stejně jako adaptace stolní hry zkřížené se šablonou designu XCOM je Battletech hluboká a složitá hra založená na tahu s působivým systémem kampaně. . V bitvě se zaměřujete na konkrétní části nepřátelských mechů, s ohledem na brnění, úhel, rychlost a okolní prostředí, pak se zhodnotí, když se boj neradí.

Může to být zpočátku ohromující a je to nepopiratelně hustá hra, ale pokud je to to, co chcete od svých strategických her nebo máte rádi tento vesmír, je to skvělý výběr.

Do porušení

Datum vydání: 2018 | Vývojář: Hry podmnožiny | Steam, Gog

Krásně navržený, téměř dokonalý kousek taktické mechové akce od tvůrců FTL. Do porušení vyzývá vás, abyste odrazili vlny příšer Vek na mřížkách osmi po osmi osmi. Je zřejmé, že chcete vymazat Vek pomocí mechových úderů a dělostřeleckých úderů, ale velká část hry je o použití dopadu vašich úderů, aby tlačily nepřátele kolem mapy a odvrátily své útoky z vašich drahých budov.

Civilní budovy poskytují moc, která slouží jako zdravotní bar pro vaši kampaň. Pokaždé, když civilní budova zasáhne, jste o krok blíže ke ztrátě války. Jakmile je vaše síla vyčerpána, váš tým cestuje zpět v čase, aby se pokusil znovu zachránit svět. Je to náročné, kousnutí a dynamické. Když odemknete nové typy upgradů mech a mech, získáte vynalézavé nové způsoby, jak hraní se svými nepřáteli.

XCOM 2

Datum vydání: 2016 | Vývojář: Firaxis hry | Pára, epická, gog

XCOM 2 chytře využívá nedostatek příležitostí, aby vás přinutil k obtížným dilematům. Kdykoli můžete mít pouze šest možných skenovacích webů, zatímco bojová setkání jsou do značné míry splněna hra, ale to, co se rozhodnete s touto úzkou řadou možností, záleží nesmírně. . Nemůžete mít všechny tyto. Pravděpodobně můžete mít pouze jeden. .„XCOM 2 je nejčistším vyjádřením toho étosu, který Firaxis dosud vytvořil.

Válka zvolené expanze přináší ještě více vítané, pokud se zběsilé změny, jako jsou nekonečně chatrné titulní nepřátele, nezapomenutelné nemese, kteří se objevují v různých intervalech během kampaně s náhodnými silnými a slabými stránkami.

Invisible, vč.

Datum vydání: 2015 | Vývojář: Klei Entertainment | Steam, Gog

., Kleiho výjimečný utajení. Je to sexy kyberpunková špionáž požehnaná tak velkým napětím, že budete potit kbelíky, když proklouznete firemními pevnosti a snažíte se velmi tvrdě chytit. .

Wargames

2006 | Vývojář: Introverzní software | Steam, Gog

Mapa zlověstného světa Defcona je perfektním pódiem pro tento hororový příběh o vypuknutí jaderné války. Nejprve spravujete zásoby a místa pro rakety, jaderné ponorky a protiopatření v rámci přípravy na Armageddon. Tato fáze organizace je sama o sobě zajímavou strategickou výzvou, ale Defcon je nejúčinnější, když rakety létají.

Kvetoucí výbuchová místa jsou spojena s čísly obětí, protože město po městě zažívá vyhlazení. Jakmile se prach usadí, vítězství je pouhou technickou schopností. .

Unity of Command 2

Datum vydání: 2019 | Vývojář: 2×2 hry | Parní

Jednota velení byla již perfektním vstupním bodem do komplexního světa válečných her, ale jednota velení 2 se to podaří udržet při házení v řadě nových funkcí. Je to taktická hádanka, ale reaktivní, kde máte svobodu vyzkoušet spoustu různých řešení svých vojenských hlavolamů. Nejen skvělé místo pro začátek, je to prostě brilantní válečná hra.

Srdce železa 4

Datum vydání: 2016 | Vývojář: Paradox | Parní

. . Chcete dobýt svět jako komunistickou Velkou Británii? Jít na to. Možná, že Německo bude vyřazeno z války brzy a nechá Itálie, aby spustila věci.

Můžete dokonce udržet věci v chodu tak dlouho, jak chcete, což vede k druhé světové válce, která pokračuje do 50 nebo 60. let. Při expanzích je to rozdrcené námořní bitvy, špionáž a další rysy, takže máte kontrolu nad téměř každým aspektem války.

Divize oceli: Normandie 44

Datum vydání: Vývojář: Eugen Systems | Parní

Divize oceli: Normandy 44 vezme své narážky z výjimečné série Wargame Eugen System. Normandie 44 podniká akci zpět na 2. světovou válku a slzy Francie oddělí svými gargantuánskými bitvami. Má výbušné boje v reálném čase, ale s ohromujícím měřítkem a další složitostí sahají od mechaniky potlačení po morálku a taktiku šoku.

Pokračování, Steel Division 2, přináší s sebou některá vylepšení, ale bohužel zážitek ze Singleplayer opravdu není na šňupání. V multiplayeru je to však docela skvělé. .

Strategické hry sledovat

Tento seznam vždy aktualizujeme a níže je několik nadcházejících her, které doufáme, že nakonec budeme moci zahrnout. Toto jsou strategické hry, na které se nejvíce těšíme, takže se podívejte na to, na co byste měli sledovat.

Homeworld 3

? Homeworld 3 Blackbird Interactive bude mít 3D boj s masivními bitvami v měřítku, které vám umožní ovládat vše od malých interceptorů až po masivní mateřské narušení, stejně jako byste očekávali, stejně jako přesun domů vpřed.

Studio o pokračování stále příliš neodhalilo, i když jeho širokou vizí je zachytit, jak původní hry vypadaly a hrály-něco se dokonce podařilo dělat s pouštěmi Kharaka, přestože se jedná o pozemní RT-ale s „smysluplnými„ smysluplnými “ vylepšení.„Jedním z příkladů změn je to, jak funguje balistický systém. Momentálně není datum tvrdého vydání, ale v roce 2023 to očekáváme.

Velká válka: západní fronta

Pokud jste se dívali na společnost Heroes 3 a mysleli jste si „to vypadá skvěle, ale raději bych dával více zákopů“. Je rozdělena mezi kampaň založenou na tahu a bitvy RTS, ale jedinečné komplikace bitev z druhé světové války se cítí velmi odlišné od vašich obvyklých RTS.

Vaše pěchota je tenká papír a rychle zmizí, když je zaměřena kulomety, a můžete skončit bojem o jednotlivá místa na několik zatáček, když sledujete, jak se bojiště vyvíjí díky dělostřeleckému ohni. Pokud se vám nepodaří zachytit své cíle nebo netlačit nepřítele zpět, můžete stále znovu zasáhnout, doufejme, že se dozvíte ze svých chyb. Důraz je kladen na plánování a začnete každé setkání s RTS tím, že stanovíte zákopy, umísťujete své jednotky, žádáme balóny, aby pomohly s viditelností, přinášejí tanky – cokoli, co vám pomůže poskytnout výhodu.

Velká válka: Western Front je venku 30. března.

Věk zázraků 4

Po sci-fi objížďce s Planetfall, kterou najdete výše, Triumph Studios se vrací do fantazie s věkem zázraků 4. .

Kromě toho, že si vytvoříte vlastní vládce, budete také moci vybrat nesčetné rysy pro lidi, které vedete, stavět říši kanibalských krys, mystické trpaslíky nebo militantní tygr-folk. . Možná si vyrobíte ty kanibalské krysy zombie, nebo sklopíte teplotu a přeměněte své mystické trpaslíky na mrazivé válečníky s ledovými hroty vyčnívajícími z jejich záda. Pokud pouze skuteční političtí vůdci nabídli tyto druhy výhod.

Age of Wonders 4 přichází brzy, 2. května.

Tempest stoupá

Pokud vás C&C remastered přiměl všechny načerpané pro více klasických RTS shenanigans, Tempest Rising pravděpodobně vzbudí váš zájem. Je to bezstarostně inspirováno strategickými hrami v reálném čase 90. a začátkem dvacátých let, ale s honosnou estetikou, která je výrazně modernější.

Samozřejmě máte budovu základny a tři frakce, z nichž každá má jedinečný způsob řešení boje a budování jejich ekonomik. Spolu s potyčkami multiplayeru a comp Stomp budete moci véžovat ve dvojici 15 misijních kampaní, kde budete také bojovat o neutrální budovy a vypořádat se s neutrálními populacemi-takže bojiště bude trochu rušnější než C&C.

Tempest Rising nemá konkrétní datum vydání, ale očekává se, že se objeví v roce 2023.

Nejlepší strategické mody

Některé z našich oblíbených strategických her vyvolaly trvalé komunity Modding a udržovaly desetiletou hru naživu s dramatickými generálními orgány, které se i nadále aktualizují dlouho poté, co se Devs posunuli dál. Stejně jako oslavu nejlepších strategických her, pak také chceme oslavit několik našich oblíbených strategických modů.

Třetí věk: Celková válka

Až do Total War: Warhammer jsme se museli spoléhat na mody, abychom dostali naše fantazijní totální válečné kopy, ale s mody tak dobrými jako třetí věk to nebyla příliš velká oběť. Je to středověká 2 přepracování, která obnovuje třetí věk střední země, včetně měst, památek a všech ents a orků, které byste mohli doufat, že budete bojovat nebo se splnit. Lord of the Rings inspiroval nespočet modů, ale to zůstává jedním z nejlepších.

XCOM: Dlouhá válka

XCOM: Dlouhá válka mohla být expanzí. Hodí to tolik a vylepšuje skoro všechno, ale nikdy to ohrožuje hru, na které je postaven. XCOM byl skvělý, ale bylo to o něco efektivnější než originální vize návrháře X-com Julian Gollop o sérii. Dlouhá válka je sloučila a dávala fanouškům starších her něco složitějšího a masivnějšího, s čím si hrát, ale stále se cítila moderní a leštěná. Vývojáři Firaxis se dokonce zapojili a pro XCOM 2 tým vytvořil několik oficiálních doplňků, než sledoval mod s dlouhou válkou 2.

Crusader Kings 2: A Game of Thrones

Crusader Kings 2 je do značné míry perfektní platforma pro strategickou hru Game of Thrones. Je to tlusté s intrikami, válčícími šlechtici a šílenými monarchové roztrhající království od sebe. To neznamená, že tvůrci CK2’s A Game of Thrones Mod nezměnil načítání. . Většina zaměření je na jeden trůn, na kterém například všichni bojují, takže struktura hry byla změněna tak, aby odpovídala nastavení. Představil také několik systémů, než to Paradox, včetně postav, které se mohou navzájem duele. Žádná oficiální hra nebyla schopna zachytit knihy nebo show docela jako MOD.

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší strategické hry na PC 2023

Je čas dobýt svět v nejlepších strategických hrách na PC, od hluboké strategie a masivních 4x her, až po rychlé pohybované hry v reálném čase.

Nejlepší strategické hry PC - stylizovaný výstřel společnosti společnosti Heroes 3

Publikováno: 3. května 2023

Jaké jsou nejlepší strategické hry na PC? V rámci strategické hry je mnoho dílčích hráčů založených na založení nebo v reálném čase, velká strategie nebo taktické RPG. Například v jedné hře můžete ovládat celou flotilu ve vesmíru, zatímco v jiném naříkáte, že vojáci bojují na bojišti, když magie letí vzduchem.

Vzhledem k tomu, že existuje tolik různých typů her, ponecháme tento seznam nejlepších strategických her na PC co nejširší – podobně jako náš seznam nejlepších stavebních her. Připojte se k nám, když prozkoumáme kurátorskou sbírku největších hitů žánru, od nováčků po klasiku.

Nejlepší strategické hry na PC jsou:

Supremacy 1914

Fancy Přebírat kontrolu nad světovými národy, když se zapojují do jedné z největších válek ve vojenské historii? Pokud ano, měli byste si vzít nadvládu 1914 na točení. Toto je strategická hra MMO, která vás vidí a až 499 dalších hráčů, kteří převzali kontrolu nad různými zeměmi světa, když hrajete první světovou válkou – a věci nemusí nutně sledovat cestu historie.

Jak si dokážete představit, každá hra trvá opravdu dlouho na hraní. S tolika různými hravými zeměmi (každý s vlastním jedinečným výběrem dostupných zdrojů) se setkáte s velkým množstvím rozmanitosti. Buffy historie si také užijí pozornost k detailům přítomným ve všech městech a jednotkách, které každý národ produkuje.

Nejlepší strategické hry - Iron Man se chystá udeřit darebáka do obličeje s raketovým úderem v Marvel Midnight Suns

Pokud jste někdy chtěli trochu více budovy paluby ve svém boji založeném na tahu, půlnoční slunce vás zakryla. Vyvinuto strategií Salwarts, Firaxis, Midnight Suns vás staví do bot lovce, tajemného hrdiny, který byl mrtvý za posledních několik století, a postavil je proti konečnému nepříteli: jejich matka.

Boj je provokující a často velkolepý, přičemž aspekt budování paluby mění setkání na hádanky než všestranné rvačky. Mechanika bojového a hlubokého přátelství se spojí s něčím zvláštním a příběh není ani špatný,. Podívejte se na naši recenzi Midnight Suns zde a dozvíte se více o hitu Sleeper of the Year.

Nejlepší strategické hry - dvě postavy interagují pod názvem

Crusader Kings 3

Mluvte o vražedném bastardu velké strategické hry. Zatímco pouze čas ukáže, zda tento dynastie přesahující nástupce vznikajícího příběhu tvrdí, že trůn svého nyní předchůdce Crusader Kings 2 zdarma.

Crusader Kings 3 masivně přepracoval dříve byzantské rozhraní série, což z něj činí vítanou nabídku pro nové hráče a zároveň si zachovává velkou hloubku, kterou je série známá. Může to vypadat jako tradiční mapová mapovka s velkou strategií, a přestože to určitě obsahuje hloubkové systémy pro vedení války, srdce Crusader Kings 3 leží v jeho osobních, často veselých příbězích.

Zbavíte se moci prostřednictvím vojenské síly, bohatství, náboženského vlivu, diplomacie nebo podtržení? Každá postava, kterou můžete hrát, má svou vlastní osobnost a zaměření na životní styl a každý člen vaší dynastie bude formovat jejich říši, k lepšímu nebo horšímu, než ji odkazuje na další v řadě. Je to hra, která způsobuje, že osobní pozemky se vylíhnou za zavřenými dveřmi, stejně důležité jako bitvy mezi národy.

Nezapomeňte se podívat na naši recenzi Crusader Kings 3, pokud jste stále nerozhodnutím. Tipy pro tipy si můžete prohlédnout náš průvodce Crusader Kings 3 Startovní znaky, náš průvodce Crusader Kings 3 začátečníky a náš průvodce Crusader Kings 3 Mods, zatímco čekáme na další Crusader Kings 3 DLC.

Offworld Trading Company

Offworld Trading Company je přímo na druhém konci spektra strategických her od civilizace, i když její designér Soren Johnson také pracoval na Civ 4. Zatímco Civ překlenuje historii a část budoucnosti lidstva, zaznamenávání pokroku lidstva, Offworld Trading Company je o tom, jak si vydělat štěstí využitím našeho červeného souseda, Mars.

Je to RTS překročené složitosti nejlepších manažerských her, ve kterém vítězství není dosaženo házením tanků na nepřátele nebo zbouráním svých základů.

Místo toho jsou vaše zbraně zdroje a hotovosti, které používáte k manipulaci s trhem nejen k bohatství, ale také k úplnému prošli své konkurenty. .

Když se díváte na nabídky, plánujete, co dále postavit, co prodat, která společnost zahájí nepřátelské převzetí proti další, je to snadno tak vzrušující, jako když posíláte pěchotu přes dělostřelecké pole nebo spustíte plíživé letecké útoky proti nepřátelská pevnost ve společnosti Heroes nebo Starcraft 2.

Nejlepší strategické hry - Žena v brnění, která vypálí ohnivou zbraň v budově, zatímco za ní se objevují výbuchy v XCOM 2. vedle ní bojují další dva lidé

XCOM 2 je jednou z nejlepších strategických her založených na tahu a my jsme mu dali opravdu dobré skóre v naší recenzi XCOM 2. Zatím to bere ty nejlepší kousky ze série – divoký boj, ragtagová skupina hrdinů, nevyzpytatelné mimozemšťany, těsné taktické bitvy – a vyvolává zlepšení po vylepšení nahoře.

Je to házení, zda je válka zvolené expanze objektivně lepší, ale existuje spousta vynikajících modů XCOM 2, které mohou přivést vanilkovou hru na škrábnutí. Oba nabízejí zřetelné, ale stejně obohacující zážitky. .

Bitvy jsou náročné a rozmanité, plné strašlivých protivníků se složitými, překvapivými schopnostmi, ale největší změny se nacházejí na strategické vrstvě. Budete cestovat po celém světě, nastavovat buňky, infiltrovat černé stránky a lovit více zdrojů, abyste mohli postavit silnější zbraně a nástroje – je to spíše přesvědčivé než dodatečná myšlenka.

Nejlepší strategické hry - věžička bránící základnu před buggy natáčením na ni v Homeworld: Deserts of Kharak

. A to má převést původní elegantní, minimalistické vesmírné války na jednu planetu, což vytváří jednu z nejlepších strategických her v procesu. Nějak to funguje opravdu, opravdu dobře.

Je to cesta přes obrovskou poušť nasměrovanou vaší misí, aby zachránil civilizaci. Každá bitva je spojena s poslední a ty, které se ještě musí hrát. .

Samotný Kharak, přestože je obří poušť, je fantastický bojiště velikosti planety, které dělá pro zemi, co Originals udělali pro vesmírné hry. Přidání terénu a výšky replikuje trojrozměrné bitvy předchozích her, přičemž duny poskytují krytí, skryté skvrny a vysokou půdu, odkud můžete uvolnit devastující útoky.

Stejně jako jeho předchůdci, hra je požehnána některými z nejlepších uměleckých designů, který byste mohli doufat v RTS, což znamená. Přidejte k jeho neuvěřitelnému zvukovému designu a skutečně zajímavému vyprávění, pouště Kharak je klasika.

Nejlepší strategické hry - lední medvěd podobné stvoření ve zasněžené divočině v Total War: Warhammer 3

Celková válka: Warhammer 3

Pokud jste si mysleli, že totální válka: Warhammer 2 byla velká, nemá to nic na totální válce: Warhammer 3 je čirý smysl pro měřítko. V podstatě má vše, co učinilo tuto hru skvělou, a to vše, co oživuje všech 15 základních závodů stolní hry s vizuály s klesáním čelistí. Nový pětihodinový výukový prolog pomáhá získat nové hráče na rychlost, takže je to také nejlepší bod skákání, pokud jste nikdy nezažili celkovou válečnou hru.

.

Civilizace 6

Našli byste spoustu debat o tom, která moderní civilizační hra byla lepší, Civ 5 nebo Civ 6. S vydáním expanze Shromáždění bouře však může tento šestý vstup do série konečně hrdý jako skvělá strategická hra hodná poznámky.

Stále ztělesňuje ideál „ještě jeden tah“, díky kterému je tyto druhy her tak návykových, civilizace 6 nabízí mnoho dalších mechaniků, aby kolem sebe oživil svět. Nejde jen o to, aby Schmoozizoval tuto civnu nebo vyhlásit válku s tím, že civ – musíte věnovat pozornost tomu, jak ovlivňujete svět a pracujete na svých cílech – o nichž existuje široká rozmanitost.

Civ 6 právě nedávno dokončil svůj celoroční průsmyk se sezónou Frontier, která přidala spoustu vynikajících Civs a jejich inspirativní vůdce, stejně jako spoustu volitelných herních režimů a bezplatným i prémiovým obsahem. Vyvrcholilo v dubnovém vyvážení patch, která, i když je to trochu podle čísel, opustila hru v nejlepším stavu, jaký kdy byl.

S civilizací 6 je toho spousta, ať už je to zdravé množství CIV 6 DLC dostupných nebo živých a kreativní sbírky modů CIV 6. S sedmou civickou hrou na obzoru je budoucnost jasná pro sérii dlouhodobé strategie.

Nejlepší strategické hry - Manor House pokrytý sněhem je zastřelen vojáky, které jej obklopují ve společnosti Heroes 2: Ardennes Assault. Stodola je v ohni

Společnost Heroes 2: Ardennes Assault

Společnost Heroes 2 byla skvělá, ale zcela neodpovídala kouzlu svého předchůdce. Potom přišel Ardennes Assault; V naší společnosti Heroes 2: Ardennes Assault Review jsme zjistili, že je to jedna z nejlepších her RTS, které můžete hrát.

Americké síly a německé Oberkommando bojují o kontrolu nad Ardeny v kampani inspirované bitvou o bouli – ve stylu True War Games. To ji odlišuje od společnosti Heroes a pokračování, vedle své nelineární kampaně pro jednoho hráče, která se hraje na strategickou mapu meta. Němci jsou dynamičtí, posíleni ustupujícími silami a mění výzvy, které představují příběhové mise, tak dynamické potyčky.

Zatímco kampaň se hraje pouze z amerického hlediska, americké síly jsou rozděleny do tří společností, všechny s jedinečnými specialitami pokrývajícími vzduch, podporu a mechanizované role. Všechny tyto společnosti mají schopnosti zvláštního důstojníka a upgradují stromy a jakékoli lze použít k řešení mise. I když se zaměříte na jeden, další dva budou stále na mapě a mohou poskytnout pomoc blokováním nepřátelského ústupu z zajaté provincie.

Toto je poprvé, kdy bitvy ve společnosti hrdinů měly skutečnou váhu soupeřit s nejlepšími hrami z druhé světové války, ale série se tam nezastaví. Společnost Heroes 3 byla vyhlášena a přináší zbrusu novou vrstvu kampaně, která přijímá poučení z Artdennes Assault a změní je na 11.

Nejlepší strategické hry - Spojenci útočí na sovětskou základnu v C&C: Red Alert, jedna ze dvou her ve Command & Conquer Remastered Collection

Na Command & Conquer Remastered je toho hodně lásky, od Corny FMV cutscenes po tajné úrovně bonkers. Budete se snažit najít strategickou hru s tolika osobností a kouzlem jako tyto RTS. . Hraje také Joseph D. Kucan jako Kane, muž, kterého přísaháme, nestárl den od 90. let, s kým jsme jednou hovořili.

Druhou hrou v této neposkvrněné kolekci je Command & Conquer Red Alert. Nastaveno v alternativní historii, kde byl Hitler zavražděn, než se zvedne k moci, místo toho dostaneme spojence bojující nad Evropou proti invazivnímu Sovětskému svazu. Nemusí to být tak divoké jako pokračování, z nichž jeden dokáže obsadit J.K. Simmons, Tim Curry a George Takei, ale stále je to fantasticky hloupý romp.

Všechny hratelné frakce v obou hrách jsou asymetrické, takže zatímco spojenci v Red Alert mají přístup k leteckým zbraním a vesmírným laserům, Sověti mají Tesla cívky a silné mamutí tanky. . Pro ty, kteří mohou být ve hrách RTS nebo o strategické hry obecně, nemůžeme myslet na lepší místo, kde začít než zde. .

Nekonečná legenda

. . “Nebojte se, občané.”. Nedovolíme, aby vás a vaše rodiny pohltily hrozné hmyz, “šeptáme do našich panotkových dlaňů.

. Každý z nich má jedinečnou a zajímavou mechaniku, která je odlišuje a informuje, jak se hrají. Máte například hroznou výše uvedenou výše uvedenou hmyzovou rasu, například nekrofág, kteří jsou tak špinavé, že nemohou s jinými frakcemi vyrábět aliance, což je vždy nutí být opozicí. Nekonečná legenda je také požehnána silným vyprávěním, který jí propůjčuje silný pocit místa. Každá frakce má soubor příběhových úkolů, které budou informovat mnoho vašich rozhodnutí, aniž by vás podpořily do rohu.

. Není to tak, kde to ještě musí být na tomto seznamu, ale můžete si přečíst naši recenzi lidstva pro více podrobností – už je to docela dobré.

Nejlepší strategické hry - Dvě masivní vzducholodi pečou nepřátele s lasery v modré barvě ve Starcraft 2

. Zaměňuje vás to s shromažďováním zdrojů, budováním armád a zabíjením svého nepřítele, než vás zabijí rychlými rozhodnutími a ještě rychlejšími kliknutími myši.

StarCraft 2 je silná hra pro více hráčů. . Hodně ztratíte, ale budete se zlepšovat, čím více hrajete, takže tento z něj uděláte slušné RTS pro kohokoli s konkurenčním pruhem. Kampaň PVE je také pozoruhodná, protože příběh je těžké dělat ve hrách RTS. Mnoho vývojářů se uchyluje k cutscenes nebo in-mission dialog, ale Starcraft 2 vám umožní interagovat se světem mimo boj.

Nejlepší strategické hry - sloni se zelenými pláštěmi účtují žluté jednotky na koních v poušti ve věku Empires 4

Po celá léta jsme si mysleli, že by se hra New Age of Empires nikdy nestala. 16 let po posledním očíslovaném vstupu však máme nyní Age of Empires 4, vezmeme si vše, co způsobilo předělání klasické řady RTS tak nezapomenutelným zážitkem pro tolik lidí a vytočením ho do zářezu. Nyní zahrnuje historicky inspirované scénáře, osm civilizací základní hry a spoustu jedinečných mechaniků a armád, které máte k dispozici.

Předpokládejme, že se cítíte jako něco se dozvíte, zatímco uhasíte šance vašich soupeřů na vítězství. . Jak zmiňujeme v našem věku Empires 4 Review, nejedná se o revoluční hru RTS, ale ukazuje to, že žánr je stále zábavný, a to vše, zatímco má moderní kabát barvy.

Nejlepší strategické hry - Armády v zelené brání svou základnu proti vojskem ve žluté v poušti v Dune: Spice Wars. V této poušti nejsou žádné písečné červy, ale oni

Války s kořením

Ti z vás s Fond Memories na Westwood Studios ‘Dune 2: Budování dynastie pravděpodobně přinese hru v rozhovoru nejlepších strategických her. Dune: Spice Wars je zcela odlišná. Jedná se o titul včasného přístupu, který jezdí z konakturace nedávné filmové adaptace a jeho cílem je udržet věci více v souladu s knihami (ano, House Ordos je pro vytvořenou frakci pro hru Westwood Studios).

. . Určitě je to jeden sledovat.

Takže to máte: nejlepší strategické hry na PC, jak jsme rozhodli my naprosto legitimní (TM) způsobem. Když jste tady, neváhejte a podívejte se na nejlepší PC MMOS pro podobnou sadu proklamací ohromující mysli. A pokud jste po krému plodiny, podívejte se na nejlepší PC hry všech dob.

Další slova od Joe Robinsona a Paula Kellyho.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Master Chess

Pokud máte rádi boje v epických bitvách, musíte vyzkoušet Funny Battle Simulator 2. . . Vedou válku přes několik národů a přineste mír na kontinent v této klasické strategické hře.

Pokud byste byli fanouškem her jako Legends of Honor, pak je Goodgame Empire určitě hit ve vašich knihách! Shromažďujte zdroje, nastavujte budovy a opevněte svůj hrad v klasické strategickém stylu, ale s kresleným zvratem! Jste fanouškem převzetí vln trollů, orků, čarodějů a dalších ošklivých nepřátel? Můžete to udělat jen v prokletém pokladu 2! Tato obranná hra Tower vás staví přímo do akce a obhajuje vaši pozici proti nejrůznějším středověkým monstrům. Použijte rychlé myšlení a strategii, abyste postavili zemi a přežili útok!

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější strategické hry?

 1. Věž Swap
 2. Master Chess
 3. UVSU
 4. Sloučit hlavní tanky: Tank Wars
 5. Šachy online multiplayer
 6. Kiomet
 7. Ludo Club
 8. Územní.

Jaké jsou nejlepší strategické hry pro hraní na mobilních telefonech a tabletech?

 1. Ludo Club
 2. Dinosaurs sloučí mistra

Jaké jsou některé podceňované strategické hry?

 1. .
 2. Ostrov
 3. Bloonová věž obrana
 4. Impérium
 5. Bitevní loď

Co jsou strategické hry?

. Sahají od šachů po válečné hry.

Hrajte nejlepší online strategické hry zdarma na CrazyGames, není nutné stahovat ani instalace. �� Hrajte věž swap a mnoho dalších právě teď!