Nejlepší třída MW2 Quickscope, nejlepší třídy Quickscoping v moderní válce – Dexerto

Pro moderní průvodce válečných 2, pokračujte ve čtení GGRECON.

Nejlepší třída MW2 Quickscope

Quickscoping je technika ostřelování stará Volání povinnosti . Obvykle, kdy Treska Hráči Snipe, zaměřují se na pohled, zarovnou výstřel, zadržují dech a vystřelí – to se nazývá hardscoping. Akce QuicksCopingu však trvá pouhý zlomek sekundy, protože QuicksCoper tráví vůbec žádný čas, aby zíral po svém rozsahu.

Quickscoping je objektivně obtížnější vytáhnout než hardscoping, ale ty efektivní v něm mohou snížit celé nepřátelské týmy během několika sekund. Kromě toho existuje určitý pocit uspokojení, který pochází z provádění čistého rychlého skóre, a určitě získáte některé body stylu mezi diváky.

Jak rychlé skóre v MW2?

MW2-BEST-QUICKSCOPE-CLASS-HOW-QUICKSCOPE

Rychlé skvrny MW2 Vyžaduje, abyste si předvezlivě zarovnali výstřel z kyčle, pak rozsah a vystřelit téměř okamžitě. Jakmile vypustíte kulku, pusťte se a un-rozložte odstřelovací pušku.

Nejlepší třída MW2 Quickscope

Třída MW2-Best-Quickscope

Vzhledem k tomu, že Quickscoping vyžaduje, aby hráč neustále rozsahoval dovnitř a ven, pro navrhování nejlepších jsou přílohy s rychlostními bonusy Aim Down Sight (ADS) nezbytné MW2 . Mezi další statistiky, které mají být upřednostňovány, patří rychlost sprintu k ohni, takže můžete připravit svůj odstřelovač rychle vycházející ze sprintu a manipulaci, což dále zlepšuje rychlost reklam na zbraně a způsobuje, že se ve vašich rukou cítí méně těžká a pomalá.

Bez dalšího povyku, pojďme si prohlédnout to nejlepší MW2 Třída Quickscope:

Primární: SP-R 208 Marksman Rifle

I když to není technicky odstřelovací puška, puška SP-R 208 je nejlepší zbraní v MW2 Pokud jde o Quickscoping.

Puška SP-R 208 Marksman přirozeně sportovní působivé rychlosti reklam, mobility a manipulace-všechny atributy kritické pro Quickscoping. A i když je to puška Marksman, SP-R 208 zasáhne nepřátele zabíjení v trupu, krku a hlavě. V zásadě tedy má SP-R 208 všechny výhody odstřelovací pušky bez nevýhod.

Přílohy

Best-MW2-Quickscope-Class-Attachments

 • Laser: Corio Laz-44 V3
 • .6x
 • Akcie: ZRL T70 PAD PRECK
 • Comb: Aim-Assist 406
 • BOLT: FSS ST87 BOLT

Tyto přílohy zvyšují rychlost reklam SP-R 208 Marksman Rifle, sprintu na rychlost ohně, rychlost pohybu, odolnost proti nátěru a rychlostí rekhambování a celkem z něj dělají zvíře při rychlém scopingu.

 • Milující SP-R 208? Podívejte se na některé z nejlepších příloh SP-R 208 pro další herní styly.

Upřímně řečeno, protože tato třída je postavena pro Quickscoping, sekundární, kterou si vyberete, je irelevantní. Vyberte si tedy svého osobního oblíbeného!

Taktical: Shock Stick

Šoková hůlka je skvělý způsob, jak zpomalit nepřátele a učinit z nich snadné cíle pro rychlé scopes.

Lethal: Vrtací poplatek

Je zřejmé, že Quickscoping je méně efektivní na těsných chodbách. Zkuste tedy použít náboj vrtáku k vyplachování nepřátel z úkrytu a přinutit je do otevřenosti.

 • Základní výhody: dvojnásobný čas a bitva ztuhla
 • Bonus perk: Fast Hands
 • Ultimate Perk: Duch

Quickscoping vyžaduje rychlé reakce, takže budete chtít výhody jako dvojitý čas a rychlé ruce, které vám umožní hrát plynule a zrychleným tempem. Kromě toho jsou UAV, senzory srdečního rytmu a taktické vybavení, jako jsou záblesky a omráčení, některé z největších nepříjemností pro rychlé scopers, takže to je místo, kde bitva ztuhla a MW2 Ghost Perk přijde do hry.

 • Pokud víte, jak získat neomezený taktický sprint v MW2, můžete se ponořit v jiné základně Perk na dvojnásobek.

Sniper Rifles nemají moc munice v rezervě, takže krabička Munitions je skvělá pro doplnění doplňování, když vám dojdou.

Vezměte si multiplayer s tímto nejlepším MW2 Třída Quickscope a krátkou práci opozice.

Pro moderní průvodce válečných 2, pokračujte ve čtení GGRECON.

Nejlepší třídy Quickscoping v moderní válce

Strana multiplayerů může vypadat a cítit se trochu jinak než klasické tituly Call of Duty, široká škála věcí zůstala stejná. To zahrnuje ostřelování – a konkrétněji rychlé rozsah. Umění střídání nepřátel, aniž by se toho všeho zaměřilo. Takže s ohledem na to, zde je několik, můžete zvážit spuštění.

Článek pokračuje po reklamě

Infinity Ward

Sniping je vždy hlavní součástí jakéhokoli titulu Call of Duty.

. .

 • Přečtěte si více: Bizarní závada moderní války dává sakra „Wallhacks“ během zápasu

Pro rychlé rozsah však chcete upravit hlaveň, optiku, přilnavost a časopis, který provozujete. Mezi nejlepší návrhy patří 17.0 barel, skautská bojová optika, přilnavost zadní pásky a mag se sedmi kolemi.

Článek pokračuje po reklamě

Samozřejmě budete chtít slepé ruky jako svou zbraň, protože se nikdy nechcete chytit na otevřeném stavu s pomalým načtením. Pokud jde o skutečné výhody, vyzvedněte rychlou opravu, duch a sledovače.

AX-50 je nejoblíbenější odstřelovač moderního války COD.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Dragunov

Klasická zbraň COD, která se přesune na Dragunov, je také nejlepší volbou pro rychlé rozsah, ale nebude se hodit tak snadnému jako AX-50.

Článek pokračuje po reklamě

Měli byste spustit stejný nastavení pohledu a vyzvednout si svůj oblíbený výběr vybavení, ale v načtení zbraně je několik mírných změn. Článcovství je dobrou volbou pro námitek ve spolupráci s bojovým barelem. Přidejte skautskou bojovou optiku a jako pociťova.

Článek pokračuje po reklamě

Aktivita

Klasický odstřelovač Dragunov se vrací v moderní válce.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o HDR, není to skvělá rychlá rozsahnou zbraň, jak je, a hraní v Gunsmith pravděpodobně tolik nepomůže tolik.

Zaměřte se na třídy AX-50 a Dragunov s pouštním orlem bočním bodem a měli byste pršet hrůzou na svých nepřátelích, jako by to bylo znovu moderní Warfare 2.