Nejlepší upíří, kteří přežili, staví | PCGamesn, nejlépe sestavení podle vašeho názoru: upíří přeživší 総合 掲示板

Nejlepší stavění upírů

2022 年 3 月 5 日 2 時 12 分

Nejlepší upíří, kteří přežili, staví

Dozvíte se, které položky a zbraně potřebujete, abyste vytvořili ty nejlepší upírské přeživší, plus nejlepší Arcana, aby se rozhodli vydržet celých 30 minut a vyhrát.

Nejlepší upíří, kteří přežili, staví: mág je obklopen drahokamy, které upadli nepřáteli, které zabila svým vyvinutým česnekem a magickou hůlkou

Publikováno: 13. září 2023

Co je nejlepší přeživší z upírů? V každém běhu ve hře Roguelike porazíte hordy nepřátel, shromažďujete nové zbraně a předměty, které vám pomohou přežít až do konce. Můžete upgradovat své položky nebo vzít nové v pravidelných intervalech, což vám pomůže posílit vaše sestavení pokaždé, když se vyrovnáte nahoru. V žáru okamžiku však může být těžké vědět, které položky vám dávají nejlepší buffy a které komba byste měli dohromady hromadit.

Při vytváření nejlepších přeživších upírů musíte učinit dvě klíčová rozhodnutí: které z nejlepších postav Survivor Survivor, které si můžete hrát jako a které mocné vývoje zbraní upírů, které se chcete zaměřit při shromažďování předmětů.

Nejlepší upírské přeživší staví

Máte spravedlivou flexibilitou při hledání toho, co potřebujete k vytvoření, ale získáte pouze jeden volný výběr Arcany, takže uvedou, kterou si vybereme na začátku vašeho běhu. Získáte alespoň dvě další příležitosti k získání další Arcany, ale to je diktováno těmi, které jste si nevybrali, takže musíte získat první místo pro volání.

Chcete -li vám dát spoustu krouticího pokoje, Zde jsou naše tipy pro nejlepší stavění upírských přeživších:

 • Soul Eater, Unholy Vespers, Phierragi Build
 • Svatá hůlka, Hellfire, Thousand Edge, Death Spiral Build
 • Vandalier, žádná budoucnost, La Borra Build

Soul Eater, Unholy Vespers, Phierragi Build

 • Postavy: Poe, Pugnala, Red Death nebo Dommaria
 • Základní zbraně: Česnek, King Bible, Phiera der Tuphello, osm vrabců, sekera, kouzelná hůlka, blesk
 • Položky: Pummarola, Spellbinder, Tiragisú, Candelabrador, prázdný tome, duplikátor
 • Vývoj zbraní: Soul Eater, Unholy Vespers, Phieraggi, Smrtící spirála, Svatá hůlka
 • Arcana: Iv – vzhůru

Myšlenka za tímto upírským pozůstalým stavěním je mít obrovské poškození AOE a zajistit, aby se nepřátelé prostě nemohli dostat dostatečně blízko, aby vás zabili. Upřednostňujte získání dvou pistolí, protože všechny zbraně se zde nakonec vyvíjí. Jakmile se pistole vyvinou, dostanete ničivou zbraň AOE, která způsobí větší poškození v závislosti na počtu oživení, které jste zůstali. Proto budete chtít IV – Awake Arcana, protože vám dává tři další oživení. Vyvíjející se pistole vám také dává slot pro náhradní zbraň, takže můžete vzít další zbraň, abyste posílili své ofenzivní možnosti.

Všechny výše uvedené zbraně mají efekt AOE s výjimkou svaté hůlky. Jeho zahrnutím zde je využít schopnosti vyvinuté zbraně neustále střílet na nejbližšího nepřítele – to je užitečné pro zabití silných nepřátel, které to nějak pronikají skrz zbytek vaší obrany.

Nejlepší upíří, kteří přežili, staví - starý muž útočí na hordu nepřátel magickými kouzly, zatímco několik kruhů ho chrání před nepřáteli za ním

 • Základní zbraně: Phiera der Tuphello, osm vrabce, kouzelná hůlka, hůlka oheň, nůž, sekera
 • Položky: Prázdný tome, špenát, Bracer, Candelabrador, Duplicator, Tirigisú
 • Vývoj zbraní: Svatá hůlka, pekelné střechy, tisíc hrany, spirála smrti
 • Arcana: VII – Iron Blue Will (Priorita pro Pugnala, Red Death a Gennaro) nebo XI – WALTZ Perly (priorita pro Imelda a Arca)

Na rozdíl od toho, jak byste obvykle hráli upírské přeživší, neměli byste při přehrávání této sestavy vyvíjet obě pistole. Místo toho maximalizujete počet projektilů na obrazovce tím, že vezmete postavu jako Gennaro, který má další výstřely pro každou vybavenou zbraň.

. Od této chvíle je jediným významným rozhodnutím, kterou Arcana upřednostňuje, když získáte své druhé a třetí volby. . První z nich vyrábí projektily z požárních zbraní exploduje na dopad, zatímco druhý poskytuje několik dalších oživení.

Nejlepší upírští přeživší staví - lovec útočící na mormeny v mléčné továrně s pistolemi, když pták střílí temné projektily

Vandalier, žádná budoucnost, La Borra Build

 • Postavy: Pasqualina, Imelda nebo Clerici
 • Základní zbraně: Peachone, Ebony Wings, Runetracer, Santa Water, Ax, King Bible, Magic Wand
 • Položky: Atractorb, brnění, duplikátor, kouzelník, candleabrador, prázdný tome
 • Vývoj zbraní
 • Arcana: Iv – vzhůru

Tato budova upíra Survivor Trvá chvilku, než se rozběhne a nechá vás poněkud zranitelné na začátku běhu, díky nepřesné povaze dvou ptačích zbraní. Jiné zbraně, předměty a vývoj zbraní vám však mohou pomoci přežít, dokud nedosáhnete úrovně osmi pro oba ptáky. Pak musíte chytit hrudník, abyste ji vyvinuli do Vandalieru.

Jakmile sloučíte Peachone a Ebeny Wings, dva ptáci, kteří zřídka útočí na konkrétní místa. Pokud máte Spellbinder, Candelabrador, Duplicator a prázdný tome maximální, tento nový pták rychle zničí vše v místním okolí. .

. Přesto, pokud potřebujete tuto zvláštní pomoc s populární hrou nezávislých, máme pokyny k používání cheats upíři, kteří přežili, a podvádějící motor k odemknutí červené smrti.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Nejlepší stavění upírů

Upírští přeživší

?
Co je podle vašeho názoru nejlepší a proč?

2022 年 3 月 5 日 2 時 12 分

Upgradovaná bible a hůlka Fire jsou dostatečně silné jádro, aby se stavěly téměř cokoli jiného.

2022 年 3 月 5 日 2 時 37 分

1

. Jako Mort pracuje s projektily mnohem lépe než ostatní a kosti je velmi vzácná, aby se dostala mimo něj.

S tím řekl, že mám stabilní stavbu něčeho, jako je píseň, voda, vandalier, runnetracer, spirála, hrom / vesper. Má slušný přechod z počátku na pozdě a všechny používají relevantní pasivní položky.

2022 年 3 月 5 日 3 時 15 分

Nejlepší sestavení, jak bylo řečeno, závisí na postavě a na co jdete. Může to být nudná odpověď, ale pokud se bavíte, není nic špatného na sestavení, kterou používáte.
Osobně se to snažím hodně přepnout a s nedávnou postavou, kterou jsem se pokusil jít po maximální doba trvání. Výběr co nejvíce, který těží z doby trvání. Píseň, Santa Water, Birds, Bible, RuneTracer, Bones (pokud mám štěstí). Je to docela zábavné

2022 年 3 月 5 日 4 時 29 分

Postava: Imelda nebo Porta
Zbraně: Magická hůlka, blesková prsten, bezbožná Bible, Ebony + slonovina, hůlka oheň, sekera
Položky: Prázdný tome, duplikátor, Spellbinder, Exp Crown (nebo pokud hrajete Imelda a nechcete být LVL 70 v minutě 15 a položka podle vašeho výběru), špenát, lustr

2022 年 3 月 5 日 6 時 06 分

Zbraně: Bible, česnek, píseň many, sekera, vandalier, voda

Položky: Spellbinder, Pumarrola, lebka, Candelabrador, Atractor Orb, Duplicator.

Vyzvedněte další Candleabrador a Atractor Orb, abyste získali další úroveň nad úroveň 5 a také brnění a křídla v mlékárně to po vyplnění všech 6 slotů položek získají další 2 zdarma zdarma.

Užívání vandalier znamená, že získáte slot pro další položku, který nemusí být použit na vývoji, což znamená, že můžete vzít duplikátor, který se dobře stacks se vším. Celé nastavení je synergické a dělá skvělou obranu. . .

. A ano, zahrnul jsem česnek. Je to vlastně dobré pro mlékárnu bez ohledu na to, co říkají nenávistníci. Přežití a knockback trumfuje DPS na mlékárně každý den v týdnu.