Nejlepší výška k nalezení diamantů v Minecraft 1.18 Aktualizace, co je distribuce diamantu v Minecraft 1.18.2?

Jaké je distribuce diamantu v Minecraft 1.18.2

Diamanty jsou pravděpodobně oblíbenou položkou pro každého hráče Minecraft. Ať už jsou to veteráni nebo noví hráči, nalezení diamantů vždy přináší radost. Od aktualizace jeskyní a útesů se světová generace úplně změnila a jeskyně se dostaly o 64 bloků hlouběji. To drasticky mění celkové rozdělení rudy.

Nejlepší výška k nalezení diamantů v Minecraft 1.18 Aktualizace

Minecraft 1.Aktualizace 18 jeskyní a útesů bude vydána 30. listopadu. Tato aktualizace navždy změní těžební zážitek, jakmile se zavádí nové biomy jeskyně a také se zvyšuje světová výška.

V Minecraft 1.18, jeskyně budou generovat až do úrovně -59, protože nová nejnižší úroveň y je -64. Pod -59 najdou hráči vrstvy podloží.

Těžba diamantů v Minecraft 1.18

Vzhledem k tomu, že pro světovou generaci se provádí mnoho změn, bude těžba pro diamanty jiný zážitek. Výška, ve které se generují diamantové rudy, byla změněna.

V Minecraft 1.18, diamanty budou generovat pouze mezi y 16 a -64. Nejlepší výška pro těžbu diamantů je Y -59, protože na této úrovni generuje nejvíce.

Hráči nesmí zapomenout nosit železné pickaxe nebo lépe s sebou, protože diamantové rudy lze těžit pouze pomocí jeho.

Rudy budou také delší a hráči uvidí také několik vzácných útvarů rudy. Fosílie v nadsvětí, které lze nalézt v nejhlubších částech.

Zobrazit Minecraftwiki tady.

Jaká je nová výška pro jiné rudy?

Nejen diamantové rudy, ale všechny ostatní rudy nalezené v nadsvětí budou nalezeny na různých úrovních y.

Zde je seznam rud Overworld a výšek, které budou generovat na:

  • Uhelná ruda: mezi 0 a 320. Nejčastější na úrovni y 95 a 136.
  • Měděná ruda: mezi -16 a 112. Nejběžnější na úrovni 48.
  • Lapis Lazuli: mezi -64 a 64. Nejběžnější na -1.
  • Železo: Nalezeno na všech úrovních až do výšky výšky (320). Nejběžnější v 15 a 255.
  • Zlatá ruda: mezi -64 a 30. V Badlands generuje mezi -64 a 250. Stejně jako předchozí verze, hráči najdou v Badlands mnohem více zlaté rudy.
  • Redstone Ore: Nalezena ve stejných úrovních jako diamant (-64 až 16). Běžné na y -59.
  • Emerald Ore: generuje pouze v horách mezi úrovněmi -16 a 320. Nejběžnější při 255. Hráči uvidí v Minecraftu mnohem častěji odkryté smaragdové rudy.18. Smaragdové rudy hluboko lze nalézt také přirozeně.

Klikněte sem pro Minecraft Skindex.

Jaké je distribuce diamantu v Minecraft 1.18.2?

Diamanty jsou pravděpodobně oblíbenou položkou pro každého hráče Minecraft. Ať už jsou to veteráni nebo noví hráči, nalezení diamantů vždy přináší radost. Od aktualizace jeskyní a útesů se světová generace úplně změnila a jeskyně se dostaly o 64 bloků hlouběji. To drasticky mění celkové rozdělení rudy.

Jedná se o vzácné materiály, které se používají k vytvoření některých z nejsilnějších nástrojů, zbraní a brnění. Jakmile hráči mají plné vybavení z diamantů, stanou se docela silní proti většině davů ve hře. Dříve hráči jednoduše vykopali hluboko pod zemí a začali těžit na úrovni Y 11, aby je našli. V současné verzi hry se však tento trik změnil.

Distribuce diamantu v Minecraft 1.18.2

Důl mezi úrovní Y 14 a -64

Od Minecraft 1.V listopadu 2021 byla vydána 18 verze, distribuce této rudy se hodně změnila. Se zvýšením úrovně y v podzemí je pro tyto rudy mnohem více prostoru. Proto musí hráči jít hlouběji než Y Level 11 nebo 12, aby našli více rud.

Od Minecraft 1.18.2, tyto cenné rudy lze nalézt mezi úrovní Y 14 a -64. To dává hráčům hodně prostoru, aby je našli a moje. Po Y Level 0 se většinou promění všechny normální kamenné bloky na hluboký, což je mnohem těžší těžit. Čím nižší je však hráč, najdou více z těchto rud, ale jejich hluboká verze bude těžší rozbít.

Důl na -58 pro většinu diamantů

Bylo zaznamenáno, že tyto rudy se zvýší, protože hráči kopají hlouběji. Teoreticky je tedy úroveň y -64 y nejlepší úroveň, ale tato úroveň bude naplněna podložím, takže je zbytečné jít tak hluboko.

Nejlepší úroveň je najít je -58, protože nebude mít žádné bloky na podloží, což snižuje šanci na nalezení rudy a přinese to největší množství, protože jsou běžné na dně Overworld.

Nejlepší způsob, jak pro ně těžit

Dodnes se hráči přilepili na konvenční způsoby těžby a nalezení těchto vzácných rud ve hře. I v Minecraft 1.18.2, většina hráčů jednoduše svlékne důlní nebo větev, aby našla tyto rudy. Hráči mohou zamířit na Y Level -58 a jednoduše začít těžbu v přímé linii nebo udělat větve vlevo a vpravo, aby pokryli více oblasti.