Nejlepší zabijáci na mrtvém ostrově 2: Všechny postavy a schopnosti zařazeny – Charlie Intel, Best Start Slayer in Dead Island 2

Nejlepší počáteční zabiják na mrtvém ostrově 2

v Kooperační režim, Vaše individuální výběr postavy nezáleží na tom. Se dvěma nebo třemi zabijáky, kteří hodí na zombie hordy, měli byste být schopni překonat většinu hrozeb, pokud budete držet dohromady, spolupracovat a příliš často nestávat v ohni.

Nejlepší zabijáci na mrtvém ostrově 2: Všechny postavy a schopnosti zařazeny

Nejlepší mrtvý ostrov 2 Slayer Ryan

Dead Island 2 má na výběr šest různých zabijáků, ale z kterého byste si měli vybrat, než zasáhnete do ulic pekla? Zde je naše hodnocení nejlepších postav mrtvých ostrovů na základě jejich schopností.

Poté, co byl nabízen jako jedna z nejvíce očekávaných her z roku 2023, je Dead Island 2 konečně tady. Po 12 letech od originálu pokračování vezme hráče na krvavý příběh přes město andělů, které si můžete užít samostatně nebo v kooperaci.

Článek pokračuje po reklamě

Než narazí na ulice Hollywoodu, musí si hráči nejprve vybrat z jedné z hratelných postav, z nichž každá má vlastní jedinečné schopnosti. Sbírání postavy, která maximalizuje vaše šance na přežití, však může být obtížné.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je rozpis každého zabijáka mrtvého ostrova 2, zařazený od nejlepších k horšímu.

Nejlepší mrtvý ostrov 2 Slayers Seznam zařazený

Existují Šest různých zabijáků, z nichž si můžete vybrat na mrtvém ostrově 2, to vše přichází s dovednostmi a schopnostmi, které vyhovují jinému stylu hry. Jakmile jste se rozhodli, neexistuje způsob, jak přepnout střední hru, takže je klíčové učinit správné rozhodnutí.

Článek pokračuje po reklamě

S ohledem na to jsou zde všechny zabijáci Dead Islandu 2:

Nejlepší mrtvý ostrov 2 Slayer

6. Amy

Amy na pultu na mrtvém ostrově 2

I když je za správných okolností stále velmi zábavná, Amy je pravděpodobně nejhorším zabijákem na mrtvém ostrově 2. Je to hlavně proto, že její schopnosti jsou ideální pro situace, které se v boji hry příliš často nevyskytují.

Článek pokračuje po reklamě

Rozděl a panuj při útoku na izolované zombie nadšeně vyvolává poškození, ale nemrtví cestují hlavně ve větších skupinách. Mezitím, Reliéfní džbán Zvyšuje její výdrž po házení zbraně, což zdaleka není nejúčinnějším způsobem, jak se vypořádat s nepřáteli.

Článek pokračuje po reklamě

Není pochyb o tom, že Amy je stále solidní možností, pokud hrajete na její silné stránky, ale pravděpodobně to nebude styl, pro který příliš mnoho hráčů jde.

5. Bruno

Bruno je nejlepší zabijáka ve správných rukou.

Bruno je vysoce riziková postava s vysokým odměnou na Dead Islandu 2, která se opět hodí k velmi specifickému stylu hry. Jeho hlavní silné stránky spočívají v tom, že se dostane za zombie a vypouští velké poškození těžkými útoky.

Článek pokračuje po reklamě

Backstab při útoku zezadu, zatímco Rychlé odvetné nabízí extra mobilitu při blokování nebo uhýbání, které oba fungují velmi dobře v tandemu.

Článek pokračuje po reklamě

I přes nadšence však dostat se za zombie není snadný úkol, protože cestují v davech a mohou vás snadno přemoci, pokud nejste opatrní.

4. Jacob

Jacob na mrtvém ostrově 2

Pokud se vám nelíbí nic lepšího než pummeling nemrtvých v rychlém sledu, pak je Jacob pro vás muž. Jeho Divoký Dovednost postupně zvyšuje jeho škodu s každým útokem, což je ideální pro řešení obrovských skupin masa.

Jeho druhá dovednost, Kritické zisky, Poskytuje další praktickou podporu, když Jacobovo zdraví bude příliš nízké, což mu umožňuje rychle se dostat z pevného místa.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jedinou nevýhodou je, že má na mrtvém ostrově 2 přirozeně vysoký zdraví, takže tato sekundární dovednost přichází do hry méně často, a proto jeho pozice na tomto seznamu.

3. Dani

Hledáte jízdu bez stresu přes Dead Island 2? Dani je pro vás nejlepší postava.

Pro všechny začátečníky poskakující na mrtvý ostrov 2 je přežití nejdůležitější věcí. Naštěstí je Dani pro opětovné získání zdraví díky Krvežíznivost Vrozená dovednost.

Tato užitečná schopnost obnovuje velkou část zdraví při zabíjení zombie jeden po druhém, což během kampaně budete neustále dělat. To znamená, že vždy doplňuje svůj vlastní zdravotní bar za běhu a udržuje vás v boji déle.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Hodit do Ohromený, způsobuje malou explozi s každým těžkým útokem a máte jeden z nejzábavnějších a nejjednodušších zabijáků na mrtvém ostrově 2.

2. Carla

Carla drží sekeru na mrtvém ostrově 2

Stejně jako Dani, Carla je další postava Dead Island 2, která je poměrně jednoduchá na použití, pouze bez nesmyslných kaskadérů se točí kolem poškození místo zdraví. Mosh Pit činí její útoky silnější, když se blíží více nepřátelům, v podstatě jí dává trvalé poškození.

Není však úplně napadena orientovaná Sáhnout hluboko dává jí zvláštní houževnatost, když je její zdraví kritické.

Článek pokračuje po reklamě

S těmito dvěma schopnostmi je Carla nejoblíbenějším zabijákem na mrtvém ostrově 2 a nebude vás nasměrovat špatně, když jsou časy těžké.

Článek pokračuje po reklamě

1. Ryan

Ryan je nejlepším zabijákem na mrtvém ostrově 2.

Mnoho zabijáků na tomto seznamu má vestavěné dovednosti, které dobře fungují, ale nic víc než Ryan.

Houpačka znovu získá zdraví, kdykoli je nepřítel sražen na podlahu, zatímco Odplata Odměny blokují a vyhýbají se buffu na stat síly, což zase usnadňuje sražení zombie.

Článek pokračuje po reklamě

S těmito dvěma schopnostmi, které se spolupracují, se Ryan stává posádkou jednoho člověka v uspokojivém cyklu přestupku a obrany. Z tohoto důvodu si myslíme, že Ryan je nejlepším zabijákem na mrtvém ostrově 2.

Tady to máte, to bylo naše hodnocení nejlepších zabijáků na mrtvém ostrově 2. Nyní máte všechny informace, které potřebujete, abyste si vybrali správnou postavu a zasáhli pás západu slunce.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více informací o mrtvém ostrově 2 se nezapomeňte podívat na naše další průvodce:

Článek pokračuje po reklamě

Obrázek kredit: Deep Silver Dambuster Studios

Nejlepší počáteční zabiják na mrtvém ostrově 2

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, kdo je nejlepší startovní zabijácká postava na Dead Island 2, pro sólovou hru nebo kooperaci - Ryan Solo

Přes dlouhé, dlouhé čekání, Mrtvý ostrov 2 se dobře prodal a potěšil mnoho hráčů. Pokud se chcete vyzvednout a rozbít některé zombie s několika přáteli, možná vás zajímá, která z jeho šesti hratelných zabijáků si vybrat. Zde jsou naše myšlenky na nejlepšího startovního zabijáka Mrtvý ostrov 2.

Řádek vraha: Nejlepší startovní zabiják postav na mrtvém ostrově 2

Žádný ze šesti zabijáků Mrtvý ostrov 2 jsou naprosto hrozným výběrem. Nejlepším důvodem, proč si vybrat jeden nad druhým, je to, zda si myslíte, že se budete moci vyslechnout slyšet mluvit po dobu příštích 15 až 30 hodin.

Před zahájením hry byste však měli položit dvě otázky: Budu hrát tuto hru sólo nebo ne, A pokud ano, Jak těžké chci pracovat?

V přímém žebříčku Slayers, Ryan je nejlepší postava pro sólovou hru v Mrtvý ostrov 2. Má vysoké obranné statistiky a dvě vynikající a doplňkové vrozené dovednosti a on a Carla sdílejí tři exkluzivní dovednostní karty. Zdaleka hotovo, vytrvalé a hlavice jsou všechny solidní tipy, které vás provedou ve hře, zvláště pokud jste velkým fanouškem dropkick. A měli byste být. To je skvělé.

Výhodou postavy s vysokou a vysokou touhou jako Ryan pro sólový běh je to, že DI2 nezdá se, že upravuje nepřátelská čísla na základě počtu hráčů v relaci. Ryan se zvládne, když pro něj přichází každá zombie v zóně, zatímco méně defenzivně orientovaní zabijáci jako Amy a Bruno nemají stejnou záruku.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, kdo je nejlepší postava zabijáka na mrtvém ostrově 2, pro sólovou hru nebo kooperaci - ne Bruno

Carla je solidní výběr ze stejných důvodů, s podobnými statistikami jako Ryan, ale horší vrozené dovednosti. Mosh Pit znatelně vyvolává své poškození, když je v husté akci, ale kopat Deep je docela zbytečný. Dává Carle extra odolnost proti fyzickému poškození, když je v kritickém zdraví, ale v praxi se v praxi do té doby dostala Carla, která se do té doby dostatečně tvrdě zasáhla, aby ji kopala hluboko v.

Vaše základní statistiky DI2 jsou také omezeny na 150, jak můžete vidět na obrazovce Slayer v nabídce ve hře. Pro Carlu (a Ryana) je snadné zasáhnout tuto čepici brzy, prostřednictvím odměn z výzev, dovednostních karet a výhod zbraní, jako je Guardian, díky čemuž je Dig Deep další Zbytečný. Ryan’s Seesaw a odveta, na druhé straně, mají vynikající synergii a jsou efektivní po celou hru.

v Kooperační režim, Vaše individuální výběr postavy nezáleží na tom. Se dvěma nebo třemi zabijáky, kteří hodí na zombie hordy, měli byste být schopni překonat většinu hrozeb, pokud budete držet dohromady, spolupracovat a příliš často nestávat v ohni.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, kdo je nejlepší startovní zabijácká postava na Dead Island 2, pro sólovou hru nebo kooperaci-Ryan Solo, Jacob Dani Co-op

To bylo řečeno, obojí Jacob a Dani mít velké výhody z brány pro kooperační hru. Oba mají vynikající vrozené dovednosti a jejich slabé statistiky opravdu nemají dopad až do pozdní hry. Budou muset dávat pozor na své zdraví, protože léčebné účinky fungují pouze asi polovinu na Jacoba a Daniho jako na zbytku obsazení, ale jejich vysoká poškození je může přenést až do konce.

Amy je jedním z nejpopulárnějších zabijáků, ale má některé vážné nevýhody. Její vrozené dovednosti jsou překvapivě slabé a její vysoká rychlost pohybu se hodí pouze v několika konkrétních situacích. Je to vzácná hra Mrtvý ostrov 2 Co-op, která nemá Amy, a není to skutečná překážka-ale nepřináší ke stolu žádné jedinečné výhody, jako je Jacobův surový výstup poškození, Daniho kontrola davu nebo Ryanova naprostá trvanlivost.

Celkem: Ryan je váš nejlepší celkový výběr zabijáků pro sólo Mrtvý ostrov 2, zatímco Jacob a Dani jsou skvělé počáteční postavy v kooperaci. Celkově se nemůžete pokazit s žádným zabijákem, ale kvůli jejich počátečním statistikám a vrozeným dovednostem vás tyto tři začnou silně.

O autorovi

Thomas Wilde

Thomas Wilde pro své hříchy píše o videohrách od roku 2002. Začal jako spisovatel průvodců pro britské časopisy, než se vloupal do U.S. Trh jako kritik a reportér. Jeho práce mimo escapista najdete mimo jiné na geekwire, krvavě nechutné a GameSinny. Také napsal, spoluautoval nebo upravoval většinu průvodců z pozdních, bědovaných knih o DoubleJump a byl výkonným editorem během původního tiskového běhu pro hardcore Gamer Magazine. Thomas pochází z oblasti Chicaga, ale v současné době žije a pracuje ve státě Washington. Má rád špatné filmy, dobrou fikci, vaření, zombie média a sbírání desítek prázdných kapesných notebooků bez zjevného důvodu.