Nejlepší zachycovací karty pro hráče PC v roce 2023 | PCGamesn, Nejlepší karty zachycení pro PC Gaming v roce 2023 | PC hráč

Nejlepší zachycovací karty pro PC Gaming v roce 2023

Nevýhody:

Nejlepší zachycovací karty pro hráče PC v roce 2023

Tyto nejlepší zachycovací karty umožňují nahrávat a sdílet hraní hry z počítače nebo konzoly s t. Vyzkoušeli jsme a vyzkoušeli nejlepší karty zachycení, které vám pomohou rozhodnout.

Nejlepší karty zachycení - Image ukazuje čtyři zachycovací karty

Publikováno: 17. července 2023

Což je nejlepší zachycovací karta pro hráče PC? Popadnutí správné zachycovací karty je nejlepší způsob, jak zajistit kvalitní živý proud, protože převádí hratelnost do jazyka, který je vhodnější pro Twitch a YouTube.

Zatímco nejlepší grafické karty od Nvidia a AMD umět Zaznamenejte hraní hry vašeho počítače přímo, tyto metody někdy přicházejí s daní z výkonu, která snižuje snímkovou frekvenci vaší hry a způsobuje koktání vašeho proudu. Použití jedné z nejlepších karet pro zachycení snižuje režii na vašem hardwaru a pomůže vám zvýšit FPS. Je to také jediný způsob, jak získat všechny výhody nejlepšího herního počítače při živém streamování z konzolí-ale výběr toho správného může být obtížný, a proto pro vás máme tato doporučení.

Nejlepší zachycovací karty pro nahrávání a živé rozsvícení dnes:

 • Elgato HD60 s+ – Nejlepší celkově
 • Avermedia Live Gamer 4k – Nejlepší možnost 144Hz
 • Elgato Cam Link Pro – Nejlepší pro streamování
 • Mirabox HSV3217 – Volba rozpočtu

Nejlepší zachycovací karty: Elgato HD60 S plus na bílém pozadí

1. Elgato HD60 s+

The Nejlepší zachycovací karta je Elgato HD60 S+.

Elgato HD60 S+ specifikace:

Zachytit kvalitu 1080p při 60 Hz
Průchodní kvalita 4K při 60 Hz
Spojení HDMI in + out + USB

Klady:

 • Úžasný 4K HDR PlaytHrough
 • Snadno použitelný software

Nevýhody:

 • Software pro snímání 4K nenabízí žádný náhled ani přehrávání HDR
 • Bojuje s vyššími snímky

HD60 S+ Elgato je nejlepší zachycovací karta pro streamování 1080p při 60 snímků za sekundu. I když to zaznamenává hratelnost v HD, stále vám umožňuje vidět obrázek ve vyšším rozlišení díky svému průchodu 4K, 60fps, HDR10 a nulové latence – což je ideální, pokud jej používáte s nejlepším herním monitorem.

I když to trochu bojuje, pokud jde o zachycení vyšších snímků, nabízí naprosto fantastické 4K HDR přehrávání. Mezitím je jeho nativní software velmi snadno použitelný a ideální pro kohokoli, kdo se právě dostane do zachycení své hry.

Je to externí model, který se připojuje k vašemu záznamovému zařízení přes USB, podporovaný aplikací, díky které je velmi snadné nastavit s vaším oblíbeným streamovacím softwarem, jako je obs nebo xsplit. Je to fantastický všestranný, a proto získává naše nejvyšší doporučení.

Nejlepší zachycovací karty: The Avermedia Live Gamer 4K

2. Avermedia Live Gamer 4k

The Nejlepší karta 144Hz zachycení je Avermedia Live Gamer 4k.

Avermedia Live Gamer 4K Specs:

Zachytit kvalitu 1080p při 240 Hz | 1440p při 144Hz | 4K při 60 Hz
Průchodní kvalita 1080p při 240 Hz | 1440p při 144Hz | 4K při 60 Hz
Spojení HDMI in + out + PCIe x4

Klady:

 • Může dosáhnout až 240fps
 • Tři konfigurace RGB

Nevýhody:

 • Potřebujete výkonný počítač, aby to využil
 • Nativní software není ideální

Streamování konkurenční hry, jako je CS: GO nebo DOTA 2? Budete chtít schopnost průchodu s vysokým občerstvením. Tento model zvládne průchod a Nahrávání 4K rozlišení při 60 Hz, 1440p při až 144 Hz, nebo 1080p při 240 Hz, udržuje hratelnost tak hladké jako máslo pro vás a vaše diváky.

Je to interní zachycovací karta, která se zasune do slotu PCIe X4, takže se ujistěte, že máte jednu náhradní základní desku. Jo, a je tu osvětlení RGB, které nezlepší kvalitu streamování, ale bude to vypadat zatraceně dobře, protože to funguje jeho magii.

Stojí za to mít na paměti, že budete potřebovat poměrně silné nastavení, abyste to mohli používat bez problémů. Pokud používáte starší počítač nebo možnost rozpočtu, možná budete chtít přemýšlet o upgradu, pokud jste nastaveni na používání Avermedia Live Gamer 4k- i když již hrajete 4K hry na svém PC, to ‘ Pravděpodobně buď v pořádku.

Nejlepší zachycovací karty: Elgato Cam Link Pro na bílém pozadí

3. Elgato Cam Link Pro

The Nejlepší zachycovací karta pro streamování je Elgato Cam Link Pro.

Elgato Cam Link Pro Specs:

Zachytit kvalitu 1080p při 60 Hz | 4K při 30 Hz
Průchodní kvalita N/a
Spojení 4x HDMI v + PCIe X4

Klady:

 • Kvalita zachycení 4K (při 30 Hz)
 • Čtyři vstupy HDMI

Nevýhody:

 • Žádný průchod
 • Na straně dražby

Tento model je na rozdíl od jakéhokoli jiného v tomto seznamu, který vám umožní zachytit až čtyři vstupy HDMI současně, buď tlačí 1080p při 60fps nebo 4k při 30fps. Můžete použít fotoaparát DSLR k zachycení vaší tváře při lepší kvalitě než nejlepší webové kamery při streamování hry a mít sekundární vačku, která zachytí myši vše zpracované jediným zařízením.

Nemá to však průchod, takže si budete muset signál zobrazit spíše prostřednictvím vlastního softwaru Elgato než na samostatném monitoru. Kromě toho to stojí trochu víc než mnoho jiných zachycovacích karet, ale vzhledem k kvalitě záběrů, které dokáže zachytit, velmi dostanete to, za co zaplatíte. Není zde moc kritizovat.

Všechny vstupy můžete kombinovat buď jako jeden obrázek v softwaru Elgato, nebo je poslat jako samostatné vstupy do vašeho oblíbeného streamovacího softwaru, jako je obs. Bude se také integrovat s palubou Stream Elagto pro snadné přepínání mezi vstupními zobrazeními.

Nejlepší karty zachycení: Mirabox - Obrázek ukazuje zachycovací kartu na bílém pozadí

4. Mirabox HSV3217

The Nejlepší karta zachycení rozpočtu je Mirabox HSV3217.

Specifikace Mirabox HSV3217:

Zachytit kvalitu 1080p při 60 Hz
Průchodní kvalita 1080p při 60 Hz
Spojení 1 HDMI in + out + USB typ-c

Klady:

 • Cenově dostupné
 • Vynikající kontrast

Nevýhody:

 • Boje, když se používají po dlouhou dobu
 • Kvalita obrazu by mohla být lepší

Pokud máte zájem o zachycovací karty, ale nejste připraveni utratit velké postavy na zařízení, poskytuje Mirabox dobrou alternativu přátelskou k peněžence. Tato možnost velikosti klíčistence má schopnost zaznamenat hru a výstup na váš displej při až 1080p při 60 snímku s nulovou latencí.

Je pravda, že kvalita obrazu nevypadá tak působivě jako to, co získáte z jiných zachycovacích karet (i když kontrast vypadá docela skvěle). Ačkoli za cenu, kterou platíte, je to naprosto rozumné – ideální pro začínající streamery nebo YouTubers.

K dispozici je také možnost zapojit nejlepší herní mikrofon s 3.5mm připojení a zvukový konektor pro připojení nejlepší herní náhlavní soupravy a poslouchání zvuku ze zařízení, které nahráváte.

Jak jsme testovali nejlepší karty zachycení

Vyzkoušeli jsme tyto karty zachycení ve scénářích skutečného života a vyzvali jsme zkušené technologické nezávislé pracovníky se znalostí streamování a her, abychom se vyjádřili k jejich výkonu, designu a hodnotě za peníze v plné recenze.

Pokud chybí recenze, měli jsme komplexní pohled na specifikace, vzali v úvahu stovky uživatelských recenzí od hlavních maloobchodníků a použili jsme naši odbornost k vyplnění mezer a vydali doporučení. Není vždy možné zkontrolovat každou jednotlivou kartu, ale spolupracujeme s výrobci na testování co nejvíce produktů, abyste mohli důvěřovat našim radám ohledně nejnovějšího streamovacího zařízení a učinit co nejlépe. Další informace o procesu, který jde do vytváření těchto seznamů, si přečtěte naši stránku, kterou testujeme. Pokud máte nějaké jiné dotazy, přečtěte si níže některé FAQ:

Co je to zachycovací karta?

Zachycovací karty jsou zařízení, která vám pomáhají nahrávat hraní a streamovat na Twitch, YouTube nebo na jakékoli jiné platformě. Nejsou úplně plug-and-play, vzhledem k tomu, že existuje software, který je třeba nastavit a pohrávat si, ale zefektivňují tento proces a usnadňují kódování, takže na vašem systému je méně zasažen výkonnostním zasažením výkonu.

Která karta zachytí, pokud si vyberete?

Nejlepší zachycovací karty pocházejí od zavedených značek v prostoru, jako jsou Elgato a Avermedia, ale to neznamená, že musíte zaplatit prémiovou cenu. Malí kluci vás mohou často překvapit, pokud jde o herní hardware, ale existuje důvod, proč se Elgato a Avermedia objevují na našem seznamu prominentně, a to proto, že jsou vyzkoušena a testovaná zařízení, podporovaná softwarem, který je dobře podporován a často aktualizované.

Zachycovací karta, kterou si vyberete, musí pracovat s vaším celkovým nastavením. Zkontrolujte specifikace a ujistěte se, že je kompatibilní s operačním systémem počítače a platformou pro streamování oblíbeného, ​​jakož i jakýkoli software pro úpravu videa. Zachycovací karty mají obvykle vstupní porty pro připojení různých zdrojů videa a patří mezi ně Displayport, HDMI DVI nebo VGA. Pokud chcete zachytit hratelnost z konzoly, budete potřebovat kartu s vstupy videa HDMI nebo komponenty. Zkontrolujte, zda se výstup připojí k vašemu počítači, obvykle přes Thunderbolt na počítači Mac nebo USB.

Chcete -li udržovat vaše proudy a cítit se hladce (bez prodlení nebo zpoždění), budete chtít zachytit kartu se specifikacemi, jako je nízká latence a vysoká podpora snímku.

Potřebujete pro streamování kartu zachycení?

Krátká odpověď zní ne, ale karty zachycení jsou obrovskou pomocí. Software Nvidia Shadowplay a AMD Radeon Revire jsou dobré při zachycení kratších úryvků vaší hry a můžete streamovat přímo přes obs nebo xsplit, ale zachycovací karta často poskytuje čistší obrázek a plynulejší hraní bez ohledu na to, jaké zařízení se houpáte. Jsou to obzvláště užitečná zařízení, když se snaží streamovat z více nastavení PC a konzolí,.

Jaké značky vyrábějí karty zachycení?

Existuje mnoho značek, které vytvářejí karty zachycení kvality – některé z nich specifické pro hraní a jiné určené pro obecnou produkci videa. Zde jsou některé z nejpopulárnějších značek:

 • Elgato: Offshoot populární značky herního zařízení Corsair, Elgato je známá svými vysoce kvalitními produkty streamování, které zahrnují zachycovací karty. Nabízí karty pro řadu rozpočtů, včetně Elgato HD60 X s nativní podporou Xbox a PS5, a Elgato 4K60 S+ s plnou 4k podporou.
 • Razer: Další dobře milovaný výrobce herního hardwaru, Razer má zachycovací karty optimalizované pro streamování her, jako je Razer Ripsaw HD, která nabízí brilantní snadné použití.
 • Hauppauge: Hauppauge Výrobci zachycují karty pro hráče, streamery a tvůrce obsahu. Doporučujeme konkrétním herním vydáním, jako je HD PVR2 Gaming Edition, která přicházejí s kabely pro konzole Xbox a PlayStation, a nechte vám sdílet klipy na YouTube několika kliknutími.

Chcete -li dokončit nastavení, podívejte se na našeho průvodce nejlepším herním mikrofonem a nejlepší webové kamery pro další streamovací zařízení pro dokončení nastavení.

Lauren Scott Lauren je editorem E-commerce Editor PCGamesn. Jako technická novinářka s více než osmi lety redakční zkušenosti napříč některými z největších světových tiskových a digitálních značek pomáhá našemu hardwarovému týmu pokrýt ty nejlepší herní produkty a zajišťuje, že naše průvodce a recenze nabízejí aktuální nákupní rady, které můžete, můžete kupní rady, které můžete důvěra. Lauren napsala pro globální weby jako Techradar, T3, World Digital Camera, Space.com a první deset recenzí. Když nehledá nejlepší herní nabídky pro rok 2023, najdete její trénink skákací retrív a konzumace hummusu (ne nutně současně).

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší zachycovací karty pro PC Gaming v roce 2023

Ukažte své největší herní momenty s nejlepšími kartami pro zachycení.

Zahrnuto do této příručky:

Nejlepší záhlaví nákupu karet pro nákup karet s Elgato a Avermedia nákup průvodců na modrém pozadí s PC Gamer doporučený odznak

Nejlepší zachycovací karty nejen pohánějí vytváření obsahu, ale také je mnohem snazší tak učinit. Zachycení záběrů her může být únavné a zachycovací karta, která to dělá snadno a s vysoce kvalitními záběry. Nejlepší zachycovací karty vytvářejí nahrávku na konzolách, jako je PlayStation 5 nebo váš počítač jednoduchý. Bez něj byste ztratili své nejlepší hry a nezapomenutelné chvíle, které byste mohli sdílet s vaší zbožňující veřejností.

V dnešní době přicházejí zachycovací karty ve všech tvarech a velikostech. Nejlepší ze všeho je, že již nevyžadují, abyste se mohli otevřít počítač a doufat, že vedle GPU budete mít další slot pro kartu, abyste jej nainstalovali. Karty externího zachycení jsou mnohem přenosnější, mnohem snazší je používat a v některých případech levnější než jejich vnitřní protějšky, protože se připojují k vašemu počítači přes USB 3.0 nebo USB typ C.

Doporučujeme většině lidí zaměřit se na cílové rozlišení 1080p a nejméně 30 snímků za sekundu s jakýmkoli nákupem karet s potenciálním zachycovacím kartou. 60fps je skvělé, pokud váš počítač zvládne další zatížení, ale přehrajte jej bezpečně, pokud začínáte. Tam jsou dobré 4K zachycovací karty, ale jsou také drahé a potřeby úložiště těchto souborů jsou drsné. Navíc požadavky šířky pásma často znamenají, že pro většinu streamerů nestojí 4K.

Níže uvedené tipy byly testovány pomocí obs a xsplit, dvou populárních vysílacích aplikací mezi proudy, protože to je nejlepší pro většinu vašich záběrů. Zachycovací karta je jen součástí našeho širšího ekosystému streamování; Měli byste se ujistit, že investujete do nejlepší webové kamery a mikrofonu k dokončení nastavení.

Nejlepší zachycovací karta pro PC Gaming

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.