Nejlepší zbraně Destiny 2 PVP: Meta Guns pro konkurenční a zkoušky s Osirisem (sezóna čarodějnice) – Dexerto, The Best Destiny 2 PVP zbraně 2023 | PCGamesn

Nejlepší zbraně Destiny 2 PvP 2023

Kromě toho, že je všestranná vynikající brokovnice díky své rychlé manipulaci a pozoruhodnému rozsahu, skutečným prodejním místem podmíněné finality je to, že může zmrazit nepřátelské strážce nepřátelských. Tato vnitřní kontrola davu plus poškození rozbití zdarma z něj činí skutečnou hrozbu ve správných rukou.

Nejlepší zbraně Destiny 2 PVP: Meta zbraně pro konkurenceschopné a zkoušky s Osirisem (sezóna čarodějnice)

Sezóna 22 Destiny 2 dorazila a otřesena Meta PVP meta Nerfingovým špičkovým výhodou a představením několika nových zbraní. Abychom udrželi na vrcholu meta, sestavili jsme tuto příručku o nejlepších zbraních Destiny 2 PvP pro kelímky, konkurenceschopné a soudy s Osirisem v sezóně čarodějnice.

Na rozdíl od toho, co si někteří hráči mohou myslet, zůstává kelímek pro strážce nesmírně oblíbeným bojiště.

Jedním z největších losů PvP v Destiny 2 je výzva budování tvorby a nalezení správných zbraní, které mají dominovat. To je obzvláště složité, protože Bungie nadále uvolňuje nové zbraně, což způsobuje, že se meta neustále posune.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Abychom vám pomohli zjistit, které zbraně byste měli používat v kelímku, sestavili jsme tento seznam nejpoužívanějších a nejlepších PVP zbraní PVP v sezóně čarodějnice, se svolením Destiny Tracker.

Destiny 2: Nejlepší zbraně PVP v sezóně čarodějnice

Jedná se o nejpoužívanější zbraně v konkurenčním seznamu skladeb Destiny 2 během sezóny čarodějnice:

10. Karmínový

Destiny 2 Crimson Exotic Hand Cannon

Jeho dny, kdy uživatelé pro šťastné kalhoty jsou po všem, ale Crimson zůstává v PvP silnou volbou. Zejména pro hráče řadiče, kde AIM pomáhá udržovat jeho jinak nepříjemný vzorec roztržení na cíl.

Článek pokračuje po reklamě

Toto prasklé ruční dělo způsobuje úžasné poškození a způsobuje, že nepřátelští hráči zasahují, aby se drželi jako blázen, aby jim bylo těžké střílet zpět. Je to obzvláště silné, když se používá s alhidádovou ozdobou, která zlepšuje viditelnost při zaměření.

Článek pokračuje po reklamě

Bůh roll: Kurátorská role

9. Udržoval důvěru

Udržoval důvěru legendární řetězec Hand Cannon v Destiny 2

Na první pohled tato nová sezónní zbraň nevypadala nic zvláštního a v PVE to vůbec nestojí za to použít. V komunitě PVP však mnoho však bylo přesvědčeno, že se etabloval jako jedno z nejlepších ručních děl.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

I když jeho pozemek je naprosto v pořádku, je to spíše pocit tohoto pramene ručního dělu, který vedl k tomu, že se stal tak populárním. Obhájci udržované důvěry vám řeknou, že jakmile ji použijete.

Bůh roll: Rifling na vývrtky + Ascarised Rounds + Killing Wind/QuickDraw + Eye of the Storm/Multikill Clip

Článek pokračuje po reklamě

8. Cloudstrike

Cloudstrike Exotic Sniper Rifle od Destiny 2

Cloudstrike zůstává nejlepší exotickou odstřelovací puškou v Destiny 2 PvP. Tento odstřelovač oblouku vytváří úder blesku při jakémkoli přesném zabití, což má za následek některé neuvěřitelně uspokojivé multi-zachycení za předpokladu, že nepřátelé jsou seskupeni.

Článek pokračuje po reklamě

Kromě své jedinečné schopnosti způsobit poškození oblasti účinku je Cloudstrike jen všestranným výborným odstřelovačem. Má skvělou manipulaci, čistý rozsah a více než dostatečné poškození, aby se zajistilo konzistentní jednorázové zabíjení v jakémkoli dosahu.

Bůh roll: Kurátorská role

7. Přesahování rtuti

Mercurial Overreach Legendary Sniper Rifle od Destiny 2

Přesah Mercurial je odstřelovací puška, která získá přístup k památkám snímků a úvodnímu výstřelu. S touto kombinací a působivými statistikami je to úžasně dobře zaoblený odstřelovač, který je ideální pro agresivnější hraní.

Článek pokračuje po reklamě

Na konci dne je Mercurial Overreach adaptivním odstřelovačem rámu, který nabízí mnoho stejných profesionálů jako ostatní ve svém archetypu. Díky své konkurenci však získává výhodu díky svému fondu, žádoucí úrovni zoomu a obecnému pocitu.

Článek pokračuje po reklamě

Bůh roll: Futed Barrel + Ricochet Rounds + Snapshot památky + úvodní výstřel

6. Pikové eso

Ace of Spades Exotic Hand Cannon od Destiny 2

Důvěryhodné ruční dělo Cayde-6-Ace Spades-bylo vždy jednou z nejlepších zbraní v Destiny 2 Pvp. První R nechal se v Forsakenu, umožňuje opatrovníkům po zajištění poslední rány s laskavým svolením Memento Mori.

Pár to s jeho trvalým radarem a dalším poškozením solárních solárních látek AOE díky Firefly a zbývá vám docela jednoduše nejlepší ruční dělo pro kelímek. Dokud zůstává nejznámější typ zbraně Destiny silní, tak bude eso piků.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Bůh roll: Kurátorská role

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

5. Podmíněná konečnost

Podmíněná finalita exotická brokovnice v Destiny 2

Když si vzpomenete na všestranné zbraně, brokovnice pravděpodobně nepřijdou na mysl. Přesto je to přesně to, co je podmíněná finalita s tím, že je to jedna z mála zbraní v Destiny 2, která vyniká v PVE a PvP.

Kromě toho, že je všestranná vynikající brokovnice díky své rychlé manipulaci a pozoruhodnému rozsahu, skutečným prodejním místem podmíněné finality je to, že může zmrazit nepřátelské strážce nepřátelských. Tato vnitřní kontrola davu plus poškození rozbití zdarma z něj činí skutečnou hrozbu ve správných rukou.

Článek pokračuje po reklamě

Bůh roll: Kurátorská role

4. Nekonečný bouře

Nekonečný temples stasis samopal v Destiny 2

To je pravda, ve městě je nováček a přichází pro název nesmrtelné jako nejlepší samopal v Destiny 2 Pvp. Nekonečný Tempest je výdělkový jako kapka z kelímků Engrams.

Článek pokračuje po reklamě

Stazis SMG pravděpodobně padá jen na nesmrtelný, ale je mnohem snazší farmovat než jeho soupeř s pramenem. Ti, kteří se chtějí dostat do PVP s vážným vytížením, si budou chtít jeden z nich vyzvednout a kdo ví, můžete to nakonec upřednostňovat před nesmrtelným.

Článek pokračuje po reklamě

Bůh roll: Vývrtky vývrtky + přesná kola + dynamická redukce houpačky + cílový zámek

3. Immortal (Adept)

Nesmrtelný (adept) legendární SMG z Destiny 2

Nesmrtelný SMG vzal svět PVP bouří, když byl propuštěn. V druhém sloupci se může pochlubit působivým rozsahem i cílovým zámkem, netrvá génius, aby zjistil, proč je tato samopalská zbraň tak populární.

Článek pokračuje po reklamě

Existovaly teorie, které po několika nerftech pocitu, nesmrtelný by konečně vypadl z meta. To se však vůbec neprokázalo, že hráči Destiny 2 používají svou oblíbenou samopal tak často jako vždy.

Článek pokračuje po reklamě

Bůh roll: Kladivo-kované pušky/Smallbore + Ricochet Rounds + Rankfinder + cílový zámek

2. Matador 64

Legendární brokovnice Matador 64 v Destiny 2

Od té doby, co byl Matador 64 přidán během 30. výročí, zůstal jednou z nejlepších zbraní v Destiny 2 PvP. Není obtížné hospodařit a má přístup k neuvěřitelnému kombo detektoru hrozeb + úvodní snímek, který mu dává neuvěřitelný rozsah.

Se správnými výhodami, Matador 64 okraje všechny jiné brokovnice, protože je všestrannější než mnoho z jeho konkurentů. Jeho snadnost použití a obecná účinnost pomohla jej vytvořit jako nejsmrtelnější zbraň Destiny 2.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Bůh roll: Výkop vývrtky + přesné koly + detektor hrozeb/věčný pohyb + úvodní snímek

1. Ammit AR2

Ammit AR2 Legendární autová puška z Destiny 2

Automatické pušky nejsou v PVP tak populární, ale Ammit AR2 je naprostou výjimkou z tohoto pravidla. Tento solární přesný rámec AR převzal meta v sezóně čarodějnice, což se ukázalo jako nejen nejlepší AR, ale úplně jedna z nejlepších zbraní.

Jeho bezkonkurenční využití není příliš překvapivé vzhledem k tomu, že Ammit AR2 je jednou z nejjednodušších zbraní pro řemeslo v Destiny 2. Jednoduše dokončete hrst řemeslných výukových misí a budete mít možnost to zvládnout, vyrovnat to a nechat si vlastního boha role.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Bůh roll: Brzda šipky + kola ricochet + dynamická redukce houpání + klepněte na spoušť

Destiny 2 Nejlepší zbraně PvP: Nejoblíbenější zbraně Destiny 2 PvP (podle použití %)

Konkurenční PVP Meta od 4. září 2023, podle Destiny Tracker:

To je vše, co potřebujete vědět o nejlepších zbraních Destiny 2 PvP. Sledujte na této stránce, abyste se ujistili, že jste aktuální, a nezapomeňte se podívat na další obsah osudu:

Nejlepší zbraně Destiny 2 PvP 2023

Dominantní konkurence v Bungie’s FPS není průměrný výkon, takže máme seznam nejlepších zbraní Destiny 2 PvP, který vám pomůže ven.

Nejlepší zbraně osudu 2 PvP

Publikováno: 5. července 2023

Jaké jsou Nejlepší zbraně osudu 2 PvP? Po několika inteligentních změnách z týmu PVP hry se aktivity jako Iron Banner, Crucible a Trials of Osiris cítí mnohem vyváženější než pod meta lineární fúzní pušky, která převzala mnoho z roku 2022.

Nedávné změny ve hře zdarma PC také znamenají, že se PVP cítí konkurenceschopnější a součástí toho je přidání několika zbraní zaměřených na PVP. Navzdory důrazu na rovnováhu, některé zbraně v Destiny 2 stále vynikají z balení. Níže uvádíme zbraně PVP, které budete chtít sledovat, abyste použili před Destiny 2 konečné datum vydání tvaru kolem.

Nejlepší zbraně Destiny 2 PVP v současné meta

Nejlepší zbraně PVP Destiny 2 jsou:

Je třeba si uvědomit, že s výhodami zbraní, řemeslným a zbraňovým modem nebude existovat jediné načítání, které bude fungovat pro každý styl hry, jako by v některých jiných populárních hrách FPS mohl být. Některé zbraně však určitě hrají více než jiné.

Obecně by vaše načítání mělo zahrnovat výkonnou zbraň z blízkého dosahu, jako je brokovnice pro rychlé zabíjení, středně dosah, tvrdě zasažená zbraň, jako je ruční dělo nebo pulzní puška, a buď delší vzdálenost, která zaostřuje poškození Jako odstřelovací puška nebo lineární fúzní puška nebo zbraň z oblasti efektu, jako je laundák granátu. Pro každého hráče však nebude fungovat žádné jediné načítání, takže hráči by měli experimentovat se všemi různými typy zbraní, aby určili, co funguje nejlépe s jejich stylem hry.

V současné době však v současné době dominuje několik zbraní v současné době v okamžiku, kdy v Destiny 2 Trials of Osiris, Crucible a Special Events, jako je Destiny 2 Iron Banner.

Nejlepší zbraně pro Destiny 2 PvP: Obrázek mrtvého muže

Příběh mrtvého muže Exotická kinetická skautská puška

Se jménem jako příběh mrtvého muže je jen vhodné, že tato zbraň by byla špičková zbraň PVP-je to skautská puška, která střílí jako ruční dělo, ale znovu načte jako brokovnice, je to také všestranná zábavná zbraň, kterou je třeba použít takto může vybrat hráče za pouhých dva výstřely, vzhledem k tomu, že řetězce přesných zásahů udělují další akvizici a rozsah cílového cíle. Pokud nemáte tuto zbraň, stojí za to vystopovat o víkendu Destiny 2 Xur, abyste si ho vyzvedli.

Není čas vysvětlit exotickou kinetickou pulzní pušku

Pokud příběh mrtvého muže není váš go-to, není čas vysvětlit je mocná alternativa. Může zabít soupeře dvěma výbuchy a přesné hity mohou vrátit kulky do časopisu, což eliminuje potřebu opětovného načtení. Inherentně přichází s vyváženými statistikami, což také činí zbraní s celkově hladkým pocitem. A pokud má krmení šílenství, hráči, kteří se dokážou vždy dokážou přistát s přesností na přesné hity, mohou stále vydělat rychlostní buff, kdykoli zabijí nepřátelského strážce.

Revize nulové exotické kinetické pulzní pušky

Druhá pulzní puška na tomto seznamu, nový přírůstek do hry, se ukazuje jako cenná zbraň PvP. Je to třetí v používání pouze pro příběh mrtvého muže a není čas vysvětlit jak v kelímku, tak v soudech s Osirisem. Pro PVP jsou pro PVP užitečné trvalé pohyby (získává bonusová stabilita, manipulace a rychlost opětovného načtení) nebo se zvyšuje rychlost pohybu a získávání cíle při pohybu při zaměření na zaměření) Časopis je nižší nebo založený, který zkrátil čas načtení na předchozích hity.

BXR-55 Battler Legendary Solar Kinetic Pulse Rifle

Jako třetí pulzní puška na tomto seznamu je BXR Battler vynikající volbou pro hráče, kteří chtějí puls při jejich načítání, ale raději používají osobní oblíbenou exotickou zbraň, čímž je neschopné použít revizi nula nebo žádný čas vysvětlit k vysvětlení.

Statistiky využití pro halo-inspirované zbraně ukazují, že ji používají v obou pokusech s Osirisem a kelímkem, i když je to o něco populárnější v pokusech. Stejně jako revize nula je tato zbraň populární alespoň částečně proto, že je řemeslná, což znamená, že hráči mohou přiřadit výhody podle zbraně, jakmile extrahují pět vzorů zbraní.

Tuto zbraň můžete získat otevřením Xurovy pokladní hrudi v odvážnosti věčnosti, ale budete muset vlastnit balíček obsahu Bungie 30. výročí a vydělat klíče konkurencí v Dares Activity, abyste ji získali. Verze S-Tier může mít výhody, jako je zabíjení větru (konečné údery udělují zvýšenou mobilitu, dosah a manipulace) a oko bouře (stává se přesnější a zvyšuje manipulaci s tím, jak se zdraví snižuje).

Nejlepší zbraně pro Destiny 2 PvP: Obraz Rose Hand Cannon

Rose legendární prázdnota kinetické ruční dělo

Hráči byli nadšeni, když viděli toto ruční dělo z původního osudu přidaného do kořisti jako odměna za účast na nově zavedeném hodnoceném kelímku. Stačí říct, že Bungie vyrobila tuto zbraň pro PvP. Jeho manipulace a snadné použití je to, co je tak populární mezi konkurenčními hráči.

Je to ruční dělo 140 ot / min s lehkým rámem, takže se cítí lehký a rychlý. Když klesne s výhodami, jako je pohyblivý cíl, trvalý pohyb a oko bouře, je snadné pochopit, proč je to solidní výběr v kelímcích i pokusech s Osirisem.

Čestné zmínky

Hrst dalších zbraní je vidět hodně akcí v Destiny 2 PvP. Oni jsou:

  • Legendární puška s legendární energií – Silná energetická zbraň s vynikajícím dorazem.
  • Legendární kinetická pulická puška Messenger (Adept) – Potenciální odměna za dokončení bezchybných pokusů o Destiny 2 s Osiris Run.
  • Milovaná legendární puška sluneční energie – Další řemeslná zbraň, kterou hráči mohou vydělat sezónu strašidelných aktivit a mohou řešit extrahováním vzorů ze zaměřených engramů, které produkují červené pohraniční zbraně na koruně zármutku.

Nyní, když máte nahlédnutí do současných meta zbraní PVP, nezapomeňte se podívat na naše průvodce nejlepším stavěním osudu 2 Warlock, nejlepších stavích Titan a nejlepší lovce, které odpovídají vašim zbraním s silným načítáním, abyste zajistili, že dominujete cokoli, co se odváží dominovat všemu, co se odváží Postavte se v cestě.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.