Nejlepší zdarma hry na otevřeném světě ve Steam pro PC hráče, 15 Best Open World Steam Games | Diamondlobby

15 nejlepších otevřených světových parních her

.

Nejlepší zdarma hry na otevřeném světě ve Steam pro PC přehrávače

Sanchay Saksena

Hráči, kteří hledají skutečný smysl pro svobodu ve hrách, by měli vyzkoušet žánr otevřeného světa. Hry v otevřeném světě poskytují hráčům jedinečný zážitek z průzkumu krásně navrženého světa hry. Skládá se z nelineární cesty, kterou může hráč dosáhnout k dosažení svého cíle, což hráčům umožňuje odhalit další skryté prvky hry. Hry v otevřeném světě poskytují hráčům hodiny průzkumné zábavy na vrcholu hlavní kampaně. Podívejte se na nejlepší tipy IGN Indie pro nejlepší zdarma hry na otevřeném světě na Steam.

DCS World Steam Edition

Svět DCS World nebo Digital Combat Simulator je skvělá hra válečných vozidel. Hráči dostávají velké bojiště, které obklopuje oblast regionu Kavkazu a Černé moře z Gruzie. DCS World je digitální hra a simulační prostředí s digitálním bojištěm zdarma, jehož cílem je nabídnout nejvíce autentičtější a realističtější simulaci vojenských letadel, tanků, pozemních vozidel a lodí. .

Hvězdné trek online

Hráči, kteří jsou fanouškem franšízy Star Trek, by měli tuto hru určitě vyzkoušet. Prostřednictvím Star Trek Online jsou hráči schopni vytvořit a přizpůsobit svůj vlastní kapitán a mohou ovládat svou vlastní hvězdnou loď a posádku. Hra se skládá ze 160 epizod prostřednictvím více příběhových oblouků, hráči budou prozkoumat nové světy ve vesmíru a na zemi a zaměřit se na dosažení míst, kde nikdo předtím nedosáhl tímto volným hráčem, který se neustále rozšiřuje vesmír.

Runescape je fantasy styl mmorpg, který se odehrává ve stále se vyvíjejícím světě. Hra poskytuje hráči svobodu zvolit si cestu. Může buď prozkoumat krásný svět se svými přáteli, nebo jít na slávu a slávu jako osamělý dobrodruh. Hra se skládá z vedlejších aktivit, bojů šéfů a dalších zábavných věcí. .

Phantasy Star Online 2 New Genesis

Phantasy Star Online 2 New Genesis je hra, která přivádí hráče na obrovský futuristický otevřený svět, který se skládá z 32 hráčů najednou. Hráči jsou také schopni vytvořit jedinečnou postavu v této hře a vydat se na svou exkluzivní cestu. !„A jednoduché intuitivní ovládací prvky, které se také vyvinuly.

Albion Online je karanténní mmorpg, která se odehrává ve středověké fantasy zemi. Hra se skládá z ekonomiky poháněné hráčem, kde téměř každá položka ve hře vytvořila komunita. Hra se také skládá z beztřídního boje, kde hráči mohou rozhodnout o oblečení, které chtějí nosit bez jakýchkoli omezení. Hra motivuje hráče k budování aliancí a dobytí různých regionů obrovského světa. Hra také obsahuje schopnosti napříč platformami.

Říše šíleného boha

Sféra šíleného boha Exalt je retro 8bitová hra, ale nenechte se oklamat stylem designu, protože tato hra je také plně rozvinutým MMO. Hra obsahuje skutečný boj a hráči se nebudou spoléhat na styl založený. Kooperativní hra je hlavním zaměřením hry, kde lze všechny zkušenosti sdílet s přáteli. .

DC vesmír online

Tato hra je další MMO, která se odehrává ve vesmíru DC. Hráči jsou schopni vytvořit vlastní superhrdina s jedinečnými silami a dalšími schopnostmi. Hra je příběh řízený příběhem s kampaněmi navrženými slavnými komiksovými autory DC, jako jsou Geoff Johns a Marv Wolfman. . Hráči také navštíví ikonická místa z DC vesmíru, jako jsou Gotham City, Metropolis, Arkham Azyl, Strážce a další.

Pokračovat ve čtení: Nejlepší závodní hry zdarma pro iOS a Android

15 nejlepších otevřených světových parních her

Diamondlobby

.

Tyto široké oblasti v těchto titulech umožňují hráčům ponořit se do světa hry, což vede k hodinám průzkumu a potěšení, které se často točí kolem chůze a vidění, jak daleko oblast jde.

V Steam jsou k dispozici stovky her na otevřeném světě, přičemž nové každý den přidávají nové. .

Z tohoto důvodu jsme sestavili seznam nejlepších her na otevřeném světě, které lze hrát na Steam, od RPG po strategii po hororové hry. !

Problém s Steam spočívá v tom, že má tolik různých typů her a žánrů, že pro vás může být obtížné vybrat pro vás správnou hru v okamžiku, kdy jste v náladě hrát. Tak co děláš? Myslím, že zkontrolujete můj seznam s nejlepšími parními hrami na otevřeném světě!

ukázat

Final Fantasy XIV

Žánr MMORPG
Kam ? Pára, ale nejlépe na webových stránkách FFXIV
Vývojář Square Enix
Nekonečný (MMO mají nekonečnou opakovatelnost)
Datum vydání 30. září 2010
Multiplayer? Ano

Final Fantasy XIV je jedním z mála MMORPG, který mě udržoval více než pár týdnů, hlavně díky jeho neuvěřitelnému příběhu.

Nemám rád mmorpgs, ale miluji tituly Final Fantasy, zvláště když mi dovolují užít si svět tak, jak to dělá FFXIV. Pokud jde o umění této hry, miluji téměř všechno, co je v ní, od jeho vizuálů po jeho hudební skóre.

Velký otevřený svět a fantastický děj jsou dost, aby mě udrželi v chodu, ale je jich mnohem víc. Pokud se vám líbí MMORPGS, věřím, že se vám tato hra bude líbit mnohem víc než já. Zde je třeba udělat hodně, od tvorby po nájezd, že jsem se o to zvlášť nezajímal.

Otevřený svět Final Fantasy XIV má několik měkkých zámků. Můžete jít kamkoli na světě, ale některé oblasti jsou spojeny na obrazovce zatížení, zatímco jiné mohou mít příšery, která vás zabije. Přesto máte svobodu chodit kolem; Musíte se jen vypořádat s tím, co je na vás hozeno.

Red Dead Redemption 2

Žánr Open-World, bohatý na příběh, dobrodružství
Kam Koupit? Parní
Vývojář Hry Rockstar
Délka 50 hodin pro hlavní příběh; 170+ hodin pro dokončení
Datum vydání 6. prosince 2019
Multiplayer? Ano

Rockstar vytvořila jednu z nejvíce pohlcujících a nejživějších her na otevřeném světě. Pokud jste fanouškem Westerns nebo jen vášnivý hráč, který hledá hluboký příběh, RDR2 je určitě potěšen.

S nespočetnými detaily v každém prostředí a nezapomenutelných postavách je snadné se ztratit ve světě Red Dead Redemption 2. Možná to je důvod, proč se často označuje jako „Grand Theft Auto na divokém západě.“

Tato hra obsahuje masivní, krásnou mapu se spoustou obsahu, který je třeba prozkoumat a spoustu zábavných věcí. Hra je těsná a hladká, s tunami zbraní a mechaniky, které jsem neočekával, že bude ve hře.

Grafika Triple-A způsobuje, že každé prostředí se cítí živé a jedinečné. Je snadné se ztratit ve hře na hodiny najednou. Tato hra je nutností pro fanoušky západních a otevřených her.

Grand Theft Auto V

Žánr Otevřený svět, akce, zločin
Kam Koupit? Parní
Vývojář Rockstar North
Délka Nekonečné (kvůli online)
Datum vydání 14. dubna 2015
Multiplayer? Ano

Grand Theft Auto V, běžně označovaný jako GTA V, je videohra s otevřeným světem akcí a akcí vyvinutá společností Rockstar North a vydaná společností Rockstar Games, ale už to víte. Koneckonců, to je jedna z nejpopulárnějších franšíz všech dob.

Příběh pro jednoho hráče sleduje tři zločince a jejich úsilí o spáchání louh, zatímco pod tlakem vládní agentury. Hráči mohou hrát jako jedna ze tří postav: Michael de Santa, Trevor Philips nebo Franklin Clinton – všichni mají různé vzhledy a osobnosti.

GTA V je možná nejznámější hra s karanténou na otevřeném světě. Všichni jsme hráli hru franšízy, aniž bychom dokončili jakékoli mise. Ve skutečnosti, když jsem byl mladší, ani jsem nevěděl, že by člověk mohl skutečně dokončit GTA.

Open-World umožňuje hráčům prozkoumat město buď nohou nebo používat vozidla, aby způsobili chaos po městě; Můžete se také účastnit mnoho dalších aktivit, jako je účast na závodech, horolezectví nebo lov sběratelských předmětů.

The Witcher 3: Wild Hunt

Žánr Otevřený svět, RPG, bohatý na příběh
Kam Koupit? Parní
Vývojář CD Projekt Red
Délka 55 hodin pro hlavní příběh; 180+ hodin pro dokončení
Datum vydání 18. května 2015
Multiplayer? Ne

. To a být graficky lepší než ostatní hry franšízy, dělá z Witcher 3: Wild Hunt fantastický RPG, abyste si mohli vyzkoušet.

Hra obsahuje hlavní příběh a několik vedlejších úkolů. .

Existují dokonce okamžiky, kdy je boj zcela volitelný, což hráčům umožňuje dokončit cíle pomocí nenásilných prostředků, pokud si přejí. Pokud by někdy existoval dokonalý příklad hry s otevřeným světem správně, čaroděj 3 je to. Stojí za to hrát, i když tradiční fantazie není váš šálek čaje.

Pokud se rozhodnete řešit věci násilným způsobem, boj je v této hře super zábavný. Nakonec se čarodějové v určitém okamžiku budou muset vždy vypořádat s příšerami. Přesto se dostanete do vedení, jak bude většina vašich zkušeností výběrem, kdy a jak řešit hru a spiknutí.

Šílený Max

Žánr
Kam Koupit? Parní
Vývojář Avalanche Studios
Délka 20 hodin pro hlavní příběh; 65+ hodin pro dokončení
Datum vydání
? Ne

Mad Max je jeden peklo vzrušující jízdy a ten, který jsem si užil více zábavy, než jsem kdy od takové hry očekával. Většina her, které jsou vázány na filmy, bývá tak dobrá, ale tomu tak není vůbec. Navíc, pokud nic jiného, ​​hra vám dává omluvu, abyste znovu sledovali všechny filmy.

Volné roch v Mad Max je vynikající. Existují mise s připojenými konkrétními cíli, což usnadňuje procházení mnoha z těchto otevřených krajin, ale je zde celý otevřený svět.

Ačkoli to mnoho lidí může nazvat klonem GTA, Mad Max se pro mě cítí nesmírně svěží kvůli tomu, jak autentické je. K dispozici je také zaměření na boj o vozidlo, budování vozidel a průzkum, který dává této hře zřetelný pocit.

Absolutně jsem miloval cestování po apokalyptické Austrálii při dokončování úkolů, když jsem vyrovnal svou postavu spolu s upgrady na své auto. Skutečnost, že jsem si mohl užívat cestování po opuštěných zemích, byla příjemně překvapivá a motivovala mě, abych jel kolem a dokončil všechny boční úkoly, které jsem mohl.

Žánr Otevřený svět, rozkládání přežití, prostor
Kam Koupit? Parní
Vývojář Ahoj hry
Délka Nekonečný
Datum vydání 13. srpna 2016
Multiplayer? Ano

Sky žádný muž je jedinečný klenot, ale nebyla to vždy úžasná hra, kterou je dnes. Měl různé technické závady a pomalé doby načítání. A co je nejdůležitější, pro některé hráče při spuštění to nebylo dost zábavné.

. Naštěstí vývojáři vzali všechny ty peníze vydělané z počátečního vydání a pracovali na zahájení několika bezplatných aktualizací a přeměnili Sky žádný muž na jednu z nejbohatších zážitků z karantény ve sci-fi ve hře. Ve skutečnosti bych tvrdil, že je to nejlepší sci-fi hra žánru.

Hrajete jako návštěvník v rozsáhlé galaxii s 18 kventilovými planetami, které můžete prozkoumat, stvoření, s nimiž se setkáte, a věci vidět, a věci vidět. Na obloze žádné člověka můžete dělat, co chcete, a je na vás, jak přesně budete hrát.

Budete bojovník, kořistíte slabý a berete jejich bohatství? Obchodník? Průzkumník? Nebo něco jiného úplně? Protože neexistuje nic takového jako optimální způsob, jak hrát tuto hru. Zažijte vše, co sci -fi si představovala v jediném, neuvěřitelném vesmíru s nekonečnými možnostmi.

Fallout 4

Žánr Otevřený svět, Popokalyptická, RPG
Kam Koupit? Parní
Vývojář Bethesda Game Studios
Délka 27 hodin pro hlavní příběh; 150+ hodin pro dokončení
Datum vydání 10. listopadu 2015
? Ne

Ve Fallout 4, hráči zažijí novou hru v otevřeném světě v post-apokalyptickém Bostonu. Hráč může svobodně prozkoumat kdykoli chtějí podle vlastních podmínek.

Fallout 4 vám umožní vytvořit si vlastní postavu a úplné úkoly, aniž byste byli omezeni na konkrétní místa, což vám umožní potulovat se a prozkoumat gigantickou mapu jakýmkoli způsobem.

Můžete si vybudovat svá osady v mnoha různých oblastech, což vám umožní posílit svou domovskou základnu, když se nepřátelé potulují mimo její zdi. Kromě toho se můžete stát někým, kdo používá high-tech zbraně a technologii nebo jít s baseballovými netopýry a noži.

Existuje znatelný prvek karantény, který je jen zábavnější. Kromě toho získáte obvyklý zážitek z spaní s dobře napsaným pozemkem, plně podceňovanými NPC, mnoho různých možností při řešení situace a ještě mnohem více.

Valheim

Žánr Otevřený svět, rozkládání přežití
Kam Koupit? Parní
Vývojář Iron Gate AB
Délka 75 hodin na dokončení všeho; 170+ hodin pro dokončení
Datum vydání
Multiplayer?

Valheim je hra na přežití otevřeného světa, kterou lze hrát spolu s až 10 hráči, kteří sdílejí stejný svět.

Hrajete jako hrdina převezený do Valheimu Valkyries, 10. norský svět. Vaše poslání je jednoduché, přežijte a zabijte Odinovy ​​staré soupeře, aby přinesli zpět rozkaz do světa, kde v současné době žijete.

Svět je procedurálně generován, takže žádná zkušenost není ve Valheimu zcela stejná. Existuje mnoho různých druhů nepřátel, stavby, biomů a věcí, které lze stavět. Ve skutečnosti je řemeslný systém neuvěřitelně robustní.

Bojový systém je velmi represivní, takže pokud chcete žít. Část hry s karanténou je určitě jednou z jejích nejdůležitějších funkcí.

Valheim používá pixelované textury na 3D modelech a uděluje mu výraznou vizuální identitu, která nevyžaduje výkonný počítač. Pokud jsou hry přežití a vikingové dvě věci, které se vám líbí, jsem si jistý, že se vám tento titul bude líbit.

Nový svět

Žánr MMORPG
Koupit? Parní
Vývojář Amazonské hry
Délka
Datum vydání 28. září 2021
Multiplayer? Ano

Nový svět má nový pohled na fantasy RPG. Má hráče prozkoumat mystický ostrov, kde vy a další, kteří byli ve stejné expediční posádce, musíte udělat osady a přežít.

Na rozdíl od mnoha her svého druhu upustí bitvy point-and-click ve prospěch bojového systému orientovaného na akce. Nedělejte však chybu; Stále existuje spousta strategie a týmové práce na udržení vaší strany naživu během procházení dungeonů.

Kromě snižování mocných nepřátel s dobře načasovanými útoky a uzdravovacími kouzly budete muset pečlivě spravovat svůj inventář, protože existuje limit toho, co můžete uložit a nosit.

Řemeslnost v této hře je nezbytné a ingredience, které potřebujete, mohou být rozptýleny po celém světě. Traversal může být trochu drsný, v této hře nejsou žádné úchyty, ale je zábavné prozkoumat nové oblasti a objevovat dobrá místa pro zemědělské předměty, moje a zdroje sklizně, když se seznámíte s světem.

Nový svět má od svého vydání skutečně mnoho problémů, ale může to být dobrá hra, pokud se podíváte kolem nich. Pokud máte rádi hry s dobrodružstvím a kde jsou bitvy více orientované na akce než kliknutí pryč v nabídkách, pak by to mohlo stát za to vyzkoušet. Nestrávil jsem tolik času v Novém světě, ale je to relativně levná hra, takže jsem dostal hodnotu svých peněz.

Středozep: Stín války

Žánr Otevřený svět, RPG, Adventure, Action
Kam Koupit? Parní
Vývojář Monolitové produkce
Délka 20 hodin pro hlavní příběh; 55+ hodin pro dokončení
Datum vydání 10. října 2017
Multiplayer? Ne

Středozep: Shadow of War je bezpochyby jednou z nejlepších her z roku 2017 kvůli těsným bitvám třetí osoby a jeho obrovským otevřeným oblastem. Nabízejí gigantický otevřený svět plný věcí, které mají dělat a prozkoumat, fanoušci budou mít hodiny po hodinách hraní od začátku do konce.

Hráči přebírají kontrolu nad Talion a Celebrimbor, když dobývají přes 50 pevností přes Mordor. Hra je významným zlepšením oproti Stínu Mordoru v roce 2014 a nabízí více rozmanitosti v přístupu k boji, misím a vedlejším úkolům.

Má to vše, co způsobilo střední Zemi: Shadow of Mordor skvělý a zároveň významně zlepšil téměř každý aspekt; I když postrádá inovace nebo odvážné nové nápady, provádí ty staré velmi dobře.

Naplněno fantastickým vizuálním efektem a neuvěřitelně pohlcujícím příběhem, který přesahuje jeho předchůdce, způsobuje jednu sakra zážitku pro každého, kdo má rád akce otevřeného světa, a samozřejmě Lord of the Rings.

Spící psi

Žánr Otevřený svět, akce, zločin
Kam Koupit? Parní
Vývojář United Front Games
Délka 15 hodin pro hlavní příběh; 34 hodin pro dokončení
Datum vydání 8. října 2014
Multiplayer? Ne

Sleeping Dogs je jednou z nejlepších her na otevřeném světě roku 2013 a jedna z nejlepších her na otevřeném světě, které najdete ve společnosti. Tento fantastický titul zasazený v Hongkongu vypráví vynikající příběh o zločinu a umožňuje vám hrát jako tajný policajt Wei Shen, který má za úkol snižovat čínské triády.

Je těžké tuto hru porovnat s GTA, ale spící psi mají část své vlastní jedinečné mechaniky, jako jsou bojové umělecké bojové styly, které vás nutí k strategickému přistupování nepřátel, místo aby je všechny natáčely. Ve skutečnosti je bojový systém skvělá zábava a osvěžující zážitek, hlavně proto, že je tak odlišný od toho, co obvykle očekáváme od podobných her žánru.

Také stojí za zmínku: Spící psi byli vyvinuti dceřinou společností Activision Beedox, kteří stojí za jinými dobře přijatými hrami na otevřeném světě, jako je Spider-Man: Shattered Dimensions and Edge of Time. Pokud tedy hledáte něco známého, ale jiné, spící psi jsou pravděpodobně dobrým titulem.

Starší Scrolls V: Skyrim

Žánr Otevřený svět, RPG, Dystopian
Kam Koupit? Parní
Vývojář Bethesda Game Studios
Délka 34 hodin pro hlavní příběh; 230+ hodin pro dokončení
Datum vydání 11. listopadu 2021
Multiplayer? Ne

Starší Scrolls V: Skyrim nepotřebuje úvod. Toto je jedna z nejznámějších her na světě. Skyrim si získal pověst prostřednictvím dokonalosti a memů a zdá se, že její sláva se brzy nevede.

Pro všechny záměry a účely je hra to, co mnoho hráčů nazývá mistrovským dílem. I když bych šel tak daleko, existuje důvod, proč tolik lidí miluje tuto hru a neustále ji přehrává. Tento RPG s otevřeným světem pro jednoho hráče vám dává kontrolu nad přizpůsobeným postavou, když prozkoumávají masivní mapu plnou úkolů, monstra k boji a tajemstvím k odhalení.

Skyrim je také karanténa, takže se můžete potulovat a dělat spoustu věcí na vlastní pěst, trvat navždy dokončit hru. Hlavní příběh nemusí být tak dlouhý, ale pokud hledáte věci, které byste měli dělat, a boční úkoly, zjistíte, jak velký svět Scrolls V je.

Ve hře je také spousta dalších systémů. Nechají vás závislé na stovky hodin a ztratíte se ve všem, co Skyrim nabízí. Jinými slovy, pokud máte rádi Western RPGS, The Elder Scrolls V: Skyrim je absolutní titul nezbytný.

Pokud jste to ještě nehráli a přemýšlíte o jeho koupi, speciální vydání má aktualizovanou grafiku, díky níž je ještě více ponořena do fantastického světa této hry.

Smrtící smrt

Žánr Otevřený svět, chůzi simulátor, bohatý na příběh
Kam Koupit? Parní
Vývojář Kojima Productions
Délka 36 hodin pro hlavní příběh; 105+ hodin pro dokončení
Datum vydání 30. března 2022
Multiplayer? Ne

Žádná jiná hra na otevřeném světě z roku 2018 nezaujala mou pozornost jako Hideo Kojima’s Death Stranding. Smrtící smrt směsí tajné akce s tradičními akcemi a hororovými prvky přežití s ​​zastřešujícím pocitem podobným kovovým zařízením Solid 2.

Toto je název, který se nepochybně cítí jako hra Kojima kvůli své vysoké úrovni polštiny v grafice i hraní spojené s podivným vyprávěním. I když to nebylo dokonalé, je toho tolik, co si můžete užít, když prozkoumáváte jeho otevřený svět, že je těžké tento titul nedoporučit.

Jedinou věcí, kterou nelze popřít ohledně smrti, je to, jak se hra cítí – spojuje aspekty tolika různých žánrů a přidává hororový zvrat a styl vyprávění Kojimy způsobuje, že smrt přinejmenším pozoruhodným zážitkem je pozoruhodný zážitek.

V mnoha ohledech se cítilo nové a svěží kvůli tomu, jak divné to bylo pro hru AAA. I když se vám to nelíbí, musíte obdivovat odvahu udělat něco odvážného a neobvyklého.

V odvětví, kde je vše mikromanaged, aby potěšilo co nejvíce lidí, Kojima Productions odvážně vytvořil nápadně jedinečnou IP, na rozdíl od téměř všeho jiného na Steam právě teď. Nemusí se přitahovat k všem, ale ti, kteří jsou ochotni investovat do učení jeho složitosti.

Temné duše remasterované

Žánr Duše podobné, RPG
Kam Koupit? Parní
Vývojář Qloc
Délka 42 hodin pro hlavní příběh; 105+ hodin pro dokončení
Datum vydání 24. května 2018
Multiplayer? Ne

Před temné duše byly z fantazijních her Software známé svými složitými bojovými systémy a Dark Souls se neliší. Lore je stejně hustá jako obtíže hry, ale hratelnost je vpředu a střed.

Stejně jako Demon’s Souls před tím, hra umožňuje hráčům prozkoumat svět propojený centrálním centrem. Na rozdíl od předchozí hry z předchozí hry má Dark Souls fyzické místo, které vede k mnoha různým regionům místo jedné oblasti s mnoha portály.

Mnoho z těchto oblastí je propojeno, což způsobuje, že hráči někdy hladce chodí v kruzích a najdou zkratky, o kterých ani nevěděli. Jakmile dosáhnou určitého bodu ve hře, hráči, kteří se chtějí opravdu dostat do jádra všeho, mohou použít táboráky rozptýlené po celém světě, aby zachránili svůj pokrok a rychlý cestování kolem mapy.

Propojená mapa a tvrdý, ale bojový boj jsou dva z nejvýznamnějších prvků v temných duší. To samo o sobě z něj dělá jednu z mých oblíbených her na otevřeném světě.

Tato hra je tak ikonická, že vytvořila žánr zvaný duše. Nioh, Jedna z nejlepších kořistí na Steam, je skvělá hra, která existuje pouze kvůli Dark Souls.

I když se nejedná o tradiční hru na otevřeném světě, jako je Skyrim nebo Grand Theft Auto V, svět temných duší vám nezabrání v tom, abyste šli kamkoli, pokud můžete otevřít dveře a přežít nepřátele.

Cyberpunk 2077

Žánr Otevřený svět, RPG, Sci-Fi
Kam Koupit? Parní
Vývojář CD Projekt Red
Délka 24 hodin pro hlavní příběh; 105+ hodin pro dokončení
Datum vydání 10. prosince 2020
Multiplayer? Ne

Cyberpunk 2077 je hra na hraní rolí v otevřeném světě, která je hrana v temné budoucnosti od CD Projekt Red, tvůrci série Witcher.

Tato hra je hluboký zážitek z jednoho hráče. Ačkoli to mělo problémy během spuštění, pokles cen v kombinaci s opravami způsobuje, že stojí za to hrát, podle mého poctivého názoru.

V Cyberpunk 2077 hrajete jako V, postava, kterou vytvoříte, a prozkoumáte noční město z pohledu první osoby. Každý člověk, kterého potkáte, má své vlastní motivace a bude reagovat na vaše činy různými způsoby, takže svět bude opravdu naživu.

Existuje několik vedlejších úkolů, postavy mohou být ovlivněny vašimi rozhodnutími a způsob, jakým hrajete, může změnit, jak končí úkol. Kromě toho je zde také hlavní linie hledání s mnoha různými výsledky. Toto je hra se spoustou opakovatelnosti s fantastickou reprezentací Night City, což je čistá blaženost pro fanoušky starého stolního kyberpunku RPG jako já.

 • 11 nejlepších relaxačních her na páře
 • 10 nejlepších ninja her na Steam
 • 10 nejlepších loveckých her na páře
 • 11 nejlepších her na přežití na páře
 • 12 nejlepších bočních rolovacích her na páře
 • 10 nejlepších fantasy her na Steam
 • 11 nejlepších dobrodružných her na Steam
 • 5 nejlepších herních royale her na Steam
 • 13 nejlepších podceňovaných parních her
 • 9 nejlepších městských stavebních her na páře
 • 14 nejlepších 2D her na Steam
 • 13 nejlepších ostřelovacích her na Steam
 • 13 nejlepších superhrdinových her na Steam
 • 16 nejlepších terénních her na Steam
 • 15 nejlepších akčních her na Steam
 • 12 nejlepších společenských her na Steam
 • 11 nejlepších her pro jednoho hráče na Steam
 • 22 nejlepších sci-fi her na Steam
 • 16 nejlepších hororových her na Steam
 • 10 nejlepších místních kooperačních her na páře
 • 10 nejlepších středověkých her na Steam
 • 10 nejlepších online her pro více hráčů na Steam
 • 11 nejlepších her Horde Mode na páře
 • 14 nejlepších detektivních her na Steam
 • 12 nejlepších dětských her na páře
 • 14 nejlepších driftovacích her na páře
 • 20 nejlepších vesmírných her na páře
 • 21 nejlepších japonských her na páře
 • 17 nejlepších bowlingových her na Steam
 • 9 nejlepších her FPS na Steam
 • 10 nejlepších plošinových her na Steam
 • 10 nejlepších her Roguelike ve páře
 • 5 nejlepších RTS her na Steam
 • 12 nejlepších koňských her na páře
 • 22 nejlepších třetích her na páře
 • 16 nejlepších her pro hacker a lomítko na páře
 • 12 nejlepších stavebních her na páře
 • 12 nejlepších vzdělávacích her na Steam
 • 16 nejlepších nezávislých her na Steam
 • 15 nejlepších golfových her na páře
 • 13 nejlepších závodních her na Steam
 • 20 nejlepších JRPG na Steam v roce 2023
 • 20 nejlepších her Metroidvania ve páře
 • 18 nejlepších sportovních her na Steam
 • Nejlepších 21 otome her na Steam
 • 22 nejlepších záhadných her na Steam
 • 17 nejlepších deskových her na Steam
 • 26 nejlepších her bohatých na příběhy na Steam
 • 22 nejlepších zombie her na Steam
 • 46 nejlepších neformálních her na Steam
 • 10 nejlepších herních her na Steam
 • 15 nejlepších kořistí na páře
 • 20 nejlepších logických her na Steam
 • 16 nejlepších tahových parních her
 • 10 nejlepších nečinných her na Steam
 • 20 nejlepších karetních her na Steam
 • 23 nejlepších pixelových her na Steam
 • 50 nejlepších parních her pro Mac
 • 30 nejlepších her s karanténou na páře
 • 23 nejlepších mech her na Steam
 • 37 nejlepších parních her pro hraní s vaší přítelkyní nebo přítelem
 • 21 nejlepších her podobných Zelda ve páře
 • 27 nejlepších her Best Tower Defense na Steam
 • 23 nejlepších bojových her na Steam
 • 8 nejlepších her nejlepších kuliček na Steam
 • 15 nejlepších anime her na Steam
 • Jak přidělit více RAM na parní hry