Nejrychlejší způsob, jak získat zlaté camos v MW2! | Zprávy Call of Duty League | Breaking Point, jak odemknout zlaté camo mw2 – Call of Duty: Modern Warfare 2 Guide – IGN

Jak odemknout zlaté camo mw2

Hraní cíle vám také pomůže rychleji vyrovnat zbraně v moderní válce. Nejlepší režim pro vyrovnání těchto zbraní v 6v6 je v současné době zabij. Nezapomeňte zachytit nebo popřít co nejvíce značek, jak můžete, protože tyto cíl bude i nadále vyrovnávat zbraně.

Nejrychlejší způsob, jak získat zlaté camos v MW2!

Zahájení zlata camo grind in Modern Warfare II? Zde je osm tipů, jak nejrychlejší způsoby, jak získat Gold Camos, a získat si to polyatomické camo!

1. Získejte přemožené zbraně hned teď!

Zbraně, které jsou nyní přemoženy, nemusí být v budoucnu. Zbraně mohou být naladěny v blízké budoucnosti. Pokud je zbraň, která je právě teď nejlepší, bude výrazně nerfinována, bude v budoucnu mnohem těžší dokončit výzvy. To se těžce vztahuje na M4, Kastov-74U, SP-R 208 a více.

2. Jako taktický použijte Grenades Decoy Grenas

K vaší zbrani xp je také přidán jakýkoli XP, který vyděláváte na mapě. To znamená, že pomáhá vydělat házením granátů návnad vám pomůže vydělat více XP za zbraně. To pomůže s tvrdšími zbraněmi, jako jsou launchers a Riot Shield. Nezapomeňte hodit svůj návnadový granát na horká místa na mapě každý život, abyste získali maximální zážitek v průběhu mapy.

3. Jakmile je začnete, zůstaňte na slabších zbraních

S opětovným dotazem dovedností může být obtížné dokončit nejhorší zbraně a zároveň dělat silnější zbraně. SBMM můžete použít ve svůj prospěch a mnohem usnadnit svůj život.

Jakmile začnete tvrdší zbraně, ať už se jedná o odpalovače, nůž nebo dokonce ostřelovači, používejte tyto zbraně, dokud nebudete hotovi. Původně začnete dělat horší na vyšší úrovni lobby SBMM a přijdete se do snadnějších lobby, když jdete. Pokud vytáhnete AR nebo SMG a znovu vystupujete dobře, ocitnete se zpět v tvrdších lobbech. Zůstaňte s NOOBS, zatímco se rozdrtíte obtížnými zbraněmi a ušetříte hodně času.

4. Přehrávání správného herního režimu

Hraní cíle vám také pomůže rychleji vyrovnat zbraně v moderní válce. Nejlepší režim pro vyrovnání těchto zbraní v 6v6 je v současné době zabij. Nezapomeňte zachytit nebo popřít co nejvíce značek, jak můžete, protože tyto cíl bude i nadále vyrovnávat zbraně.

Hráči mohou také hrát invazi pozemní války nebo Warzone a hledat roboty na okraji na mapách. Při invazi je běžná taktika aktuální zabíjet roboty na okraji map, protože roboti jsou velmi snadné zabíjet a vydělávat vám XP. Přehrávání správného herního režimu vám pomůže projít všemi zbraněmi co nejrychleji.

5. Použijte chytře dvojité zbraně XP

Když hráči aktivují dvojitou zbraň XP, nezapomeňte používat zbraně, které jsou již maximální úrovní nebo zbraně, které lze snadno vyrovnat. Použijte tento čas na vyrovnání zbraní, které mohou trvat déle nebo zbraně, které se vám nelíbí. Chcete -li maximalizovat svou efektivitu, nechte na zbrani asi 3 úrovně, takže když děláte výzvy, dokončíte také konečné úrovně. To z dlouhodobého hlediska ušetří hráčům významnou úroveň času.

6. Proveďte nové zbraně DLC místo slabých AR nebo SMG.

Do hry přicházejí čtyři nové zbraně pro sezónu 1. Modern Warfare II přináší dvě nové zbraně AR (M13B a ​​Chimera), nový ostřelovač (Victus XMR) a nový SMG (Bas-P). Tyto zbraně mohou nahradit slabší ve svých kategoriích. Místo toho, abyste získali zlato se slabým M16, zkuste M13B nebo Chiméru, abyste zjistili, zda bude snazší získat zlato s těmito zbraněmi. Díky tomu bude cesta k platině, polyatomické a Orion mnohem snazší a kratší.

7. Připravte více tříd v závislosti na mapě

Některé mapy budou zajišťovat určité třídy zbraní napříč MW2. Zatímco El Asilo a Taraq jsou pro ostřelovače a střelce snazší, neplatí to na jiných mapách, jako je Mercado, Ambasáda nebo Farm 18. Nechte několik tříd vytvořených pro zbraně, na kterých pracujete, takže když přijde správná mapa, jste připraveni.

8. Sledujte zbraně, které jste dokončili

Poslední tip pro získání zlatého Camos nejrychlejší v moderní válce II je sledování zbraní, které jste dokončili. To pomáhá několika způsoby. Nejprve to pomáhá s motivací. Vidět, jak se s úplnými četnými zbraněmi poskytne posílení motivace k neustálému broušení a projděte se kolem těch nejobtížnějších zbraní. To také pomáhá koordinovat, kolik jich zbývá a pro které zbraně musíte provést třídy. Pamatujte, že cesta může být dlouhá, ale mistrovské odměny v této sezoně určitě stojí za to.

Jak odemknout zlaté camo mw2

Vyrovnávání zbraní byl vždy základem multiplayeru Call of Duty a Modern Warfare 2 se neliší. Když zvládnete zbraň, jsou odemčeny speciální camos, jedním z prvních je Zlaté camo.

Tato stránka funguje jako komplexní porucha Jak odemknout zlaté camo Pro vaše zbraně v moderní válce 2.

Výzvy zlaté camo

Gold Camo.jpg

Způsob, jak odemknout zlaté camo pro vaše zbraně v Modern Warfare 2, byl mírně změněn a ve skutečnosti by mělo být relativně snadné jej vydělat, pokud se zaměříte na konkrétní zbraň po druhém.

Vydejte se na kartu zbraní multiplayeru a zadejte sekci načítání. Jakmile si vyberete načtení obsahující zbraň, pro kterou chcete zlatý camo, najděte se na zbraň a vstoupí do střelce.

Gunsmith option.jpg

Přesuňte se na kartu Přizpůsobit a uvidíte, že na levé straně je samostatná sekce nazvaná Mastery zbraně. Tam jsou 4 čtverce, z nichž každý zobrazuje jiný camo, který odemkne, když dokončíte přidruženou výzvu. Dokončení všech 4 z těchto výzev vám nejen sítě čtyři camos, ale také vám pro tuto zbraň zlaté zlaté camo.

M4 za výzvou.jpg

Například puška M4 Assault je zbraň, ke které budete mít okamžitý přístup. Čtyři výzvy potřebné k odemknutí zlatého camo jsou následující:

  • Získejte 50 zabití s ​​M4 – Odemkne měřítka camo
  • Získejte 50 zabití, zatímco reklamy s M4 – Odemkne pouštní hybridní camo
  • Získejte 10 dvojitých zabití s ​​M4 – Odemkne tmavé listy camo
  • Získejte 15 zabití zezadu s M4 – Odemkne městskou obnovu camo
  • Získejte 3 zabití, aniž byste umřeli 10krát s M4 – Odemkne zlaté camo

S tímto hotovým provedením můžete dokončit 8 zlatých výzev k odemknutí platiny, poté 51 platinových výzev k odemknutí polyatomiky a konečně 51 polyatomických výzev k odemknutí Orion Camo.

Hledám více? Podívejte se na naši stránku s tipy a triky pro více hráčů, abyste se ujistili, že máte výhodu do každého střelby!