Nejrychlejší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew v roce 2023, 6 nejlepších způsobů, jak vydělat peníze v Stardew Valley 2023.

6 nejlepších způsobů, jak vydělat peníze ve Stardew Valley 2023

Dřevo se stává důležitou den za dnem a noví hráči o tom moc nemyslí. Přečtěte si naše tvrdé dřevo Stardew Valley a dozvíte se o jeho místech a dalších užitečných věcech.

.

Aby hráči vydělali značné množství peněz, musí provádět strategické investice. Zde jsou některé z nejrychlejších způsobů, jak vydělat peníze v údolí Stardew.

Poznámka: Tento článek odráží názory spisovatele.

Rybolov a chov kuře jsou některé z nejrychlejších způsobů, jak dosáhnout zisku v údolí Stardew

Od modernizace domů a farem po nákup semen a vybavení vyžaduje vše v údolí Stardew hodně peněz. Při absenci slušného proudu příjmů je opravdu obtížné postupovat ve hře. Níže jsou uvedeny některé z nejrychlejších způsobů, jak vydělat peníze ve hře.

5) Prodej drahokamů

Poté, co stráví nějaký čas ve hře, budou mít hráči konečně přístup k dolem. Během těžby narazí na spoustu rud a drahokamů. Zatímco rudy jsou nezbytné pro tvorbu a modernizaci předmětů a struktur, drahokamy nemají jen málo užitečnosti. Hráči proto mohou prodávat drahokamy, aby vydělali další peníze.

4) Chování kuře

Chov kuřat je skvělý způsob, jak vydělat peníze v údolí Stardew. Tito bezletu se snadno získávají během raných fází her. Přestože stavba družstva nevyžaduje mnoho materiálů, stojí to značné množství peněz.

Jakmile hráči mají kooperu a několik kuřat, mohou profitovat z prodeje vejců. Zpočátku kuřata položí malá vejce, která se prodávají za přibližně 50-100 g. Jak se však pohodlněji, položí lepší vejce, která se mohou prodávat za přibližně 95-190 g.

3) Pádení plodin

Pádení je skvělý způsob, jak vydělat peníze v údolí Stardew. Hráči mohou během počátečních částí hry sbírat a prodávat různé plodiny, včetně křenu a jarní cibule. Některé foredové zboží je sezónní, jako je jarní cibule nalezená na dně lesa během jara.

Hráči mohou také najít smíšená semena při hledání potravy, která lze zasadit a pěstovat na různé plodiny, které se prodávají za zisk. Vzhledem k tomu, že smíšená semena jsou zdarma, hráči mohou vždy vydělat zisk bez ohledu na prodejní cenu.

2) Klepání stromů

Klepnutím na stromy lze přistupovat, jakmile se hráči dostanou na úroveň 3 při hledání potravy. Budou schopni vypracovat stromové tappery, které mohou později použít na javorových stromech, dubech a borovicových stromech.

Tyto stromy poskytují javorový sirup, dubová pryskyřice a borovice. Každá z těchto položek může být prodána za podstatnou cenu. Alternativně mohou hráči držet tyto materiály a používat je k řemeslnému předmětu, jako jsou sudy a včelí úly. Tyto dvě položky mohou být zase hlavním zdrojem příjmů pro hráče v údolí Stardew.

1) Rybolov

Rybolov je zdaleka nejziskovějším podnikem v údolí Stardew. Poté, co hráči dostali svůj první rybářský prut od Willyho, mohou zamířit do různých vodních útvarů, aby chytili ryby. Nejenže rybaření je pěkný způsob, jak projít časem, ale je to také rychlý způsob, jak vydělat peníze. Během počátečních fází hry nebudou muset hráči používat návnadu k chytání ryb. Budou však muset upgradovat svůj prut a vybavit návnadu, pokud chtějí chytit všechny různé odrůdy ryb. Ve hře je asi 83 typů ryb.

Toto jsou některé z nejrychlejších způsobů, jak vydělat peníze v údolí Stardew. Existuje několik dalších metod, jako je výroba zachování sklenic nebo sklizeň medu z včelích úlů, ale vyžadují značnou investici.

6 nejlepších způsobů, jak vydělat peníze v údolí Stardew [2023]

Peníze mohou být docela těžké vydělat někdy v údolí Stardew, a když se to stane, většina z nás je ponechána bezradná, nevěděla, co dělat. Někteří hráči tráví čas čekáním na další plodinu a nedělají nic jiného. Nemůžete je obviňovat, protože vydělávání peněz může být docela těžkou prací v tomto zemědělském simulátoru. Naštěstí jsme na exptuteru shromáždili Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew.

 • v Stardew Valley, Hráči mohou udělat peníze v 6 různých způsobů.
 • Důležité jak to může pomoci Hráči růst ve hře.
 • Tyto 5 hlavní vydělávání peněz Způsoby zahrnují:
  • Pádení.
  • Zemědělství.
  • Hornictví.
  • Péče o zvířata.
  • Rybářské činnosti.

  Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew

  Pryč jsou dny, kdy vydělávání peněz bylo těžké v údolí Stardew. Kdykoli jste v okurce a poškrábáte hlavu a přemýšlíte způsoby, jak vydělat peníze, můžete sem přijít a shromáždit všechny potřebné informace.

  Pádení

  Pádení je jednou z prvních věcí, které se ve hře naučíte. Je to jeden z nejzákladnějších a nejlepších způsobů, jak vydělat peníze v údolí Stardew. Pádení je shromažďování zdrojů a čím více to uděláte, tím více se zvyšuje vaše dovednost. Tím se odemkne více receptů, které vám pomohou vydělat více peněz. Pádení je jednou z mála věcí, které můžete dělat všechny roční období.

  . Pokud jde o zimy, mnoho hráčů ignoruje hledání potravy a oddává se jiným činnostem. Doporučujeme, abyste v zimě píce, abyste získali zimní balíček pro potravy v komunitním centru. Chcete -li dokončit svazek, musíte najít křišťálové ovoce, Crocus, Snow Yam a zimní kořen.

  Použijte nádoby na Preservu

  Zboží pícnin se moc neprodává, ale musíte je vložit do nádoby na zachování, abyste z nich dosáhli maximálního zisku. Po jejich umístění do sklenic se ovoce obrátí na želé, zatímco zelenina se změní na okurky.

  Ušetřete jídlo pomocí sudů a zachovávejte sklenice

  Použijte sudy

  Každé ovoce lze přeměnit na víno, které se prodává třikrát více. Zelenina může být vyrobena na šťávy, zatímco vyrobený med může být přeměněn na medovinu. Další věci, které lze vyrobit pomocí sudů, jsou pivo, bledý pivo, zelený čaj a káva. Jsou nesmírně ziskové a nevyžadují ani plodiny. To je důvod, proč jim hráči dávají tolik důležitosti. Recept na sudy se odemkne na úrovni zemědělství 8.

  Hledejte divoké zboží

  Pádení divokého zboží se může zdát energeticky náročné a časově zavírající, ale někdy můžete dostat ruce na nějaké cenné věci. Můžete sbírat toto zboží, abyste vytvořili něco většího, co vám může vydělat dobré peníze.

  Zemědělství

  Pokud hledáte Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew, pak nikdy neignorujte zemědělství. Hlavním zaměřením Stardew Valley je zemědělství, takže by to mělo být také vaše hlavní zaměření. Naučte se farmovat, kupovat plodiny na začátku každé sezóny a dělat mnoho dalších věcí. Zemědělství může být někdy složité, ale uvědomíte si, že je to nejlepší způsob, jak vydělat peníze brzy, když hrajete více. Zde jsou některé z nich, aby vaše zemědělství usnadnilo a zlepšilo.

  Kupte si správné plodiny ve správný čas

  Každé semeno kromě jahod a vzácných semen lze zakoupit v Pierre’s General Store. Jahody a vzácná semena lze zakoupit na festivalu Egg na jaře a Cikánského vozu. Některé plodiny dávají více produktů na sklizeň. Pokryli jsme hloubkový průvodce hvězdné údolí nejlepších plodin pro každou sezónu, takže to nezapomeňte zkontrolovat.

  Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew

  Léto

  Chmel, borůvky, Starfruit a Melon jsou nejziskovější sklizně v létě. Mezi další plodiny patří horká paprika, pšenice, ředkvičky, kukuřice a rajčata. Podívejte se na našeho průvodce letním plodinám Stardew Valley a jak získat maximální zisk. Naše zisky v letních plodinách zahrnuje vše podrobně, takže si nenechte ujít šanci, pokud chcete pochopit myšlenku o letních plodinách ve hře.

  Podzim podzim

  Podzim je náš oblíbený výběr v Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew Průvodce, protože na podzim/podzim získáte spoustu ziskových sklizní, jako jsou starověké ovoce, brusinky a dýně. Mezi další plodiny patří hrozny, lilek, jam, bok choy, artyčoky a amarantu. Podívejte se na našeho průvodce podzimními plodinami Stardew Valley a naučte se, jak maximalizovat zisky; Zakryli jsme vše podrobně, takže si nenechte ujít šanci, pokud chcete vědět každý jednotlivý detail o podzimních plodinách.

  Jaro

  Brambory, jahody a květáky jsou nejziskovější sklizně na jaře. Mezi další plodiny patří kale, zelené fazole a pastinák. Přečtěte si náš průvodce Stardew Valley Best Spring Crop, pokud chcete vědět úplné podrobnosti o jarních plodinách a zisky, které můžete získat.

  Zima

  Během zimy nemůžete pěstovat žádnou plodinu, pokud nemáte skleník, kde můžete pěstovat jakoukoli úrodu bez ohledu na sezónu. Je tedy nezbytné, abyste věděli, jak odemknout skleník Stardew Valley, abyste v zimní sezóně nevyhladoli a dostali jste každou šanci na pěstování plodin.

  Úly

  Úleva budou k dispozici na stavět na zemědělství 3. V závislosti na květu se jejich hodnota zvyšuje. Může být prodán kdekoli od 140 g do 680 g. Produkují med v každé sezóně kromě zimy.

  Řemeslné postřikoly

  Nastavte sprinkler, aby zaléval vaše plodiny. Existují tři typy postřikovačů. Jedná se o základní postřikovače, které zalévají čtyři sousední dlaždice. Pak je tu Kvalitní sprinkler že voda osm dlaždic a poslední a nejvíce prémiové sprinkler je Iridium Sprinkler že voda 24 sousedních dlaždic. Jeho recept získáte na úrovni zemědělství dva, šest a devět, respektive.

  Typy postřikovačů pro tvorbu

  Upgradujte své zemědělské nástroje

  Upgrade trvá zemědělské nástroje dva dny. To není dobré, protože vám budou chybět dva přímé dny. Nejlepší načasování jejich upgradu je buď v zimě, kdy nemáte žádné plodiny, které by mohly růst, nebo na konci sezóny, kdy plodiny stejně zemřou, konkrétněji 27. den, takže je můžete dostat zpět na První den nové sezóny. (Poznámka: Sezóna netrvá 30 dní. Trvá to 28 dní)

  Jasný prostor

  Po zahájení hry existuje mnoho nežádoucích věcí, které jsou již na vaší farmě přítomny. Budete je muset odstranit a vytvořit si místo, abyste mohli dělat, co chcete. Jindy, když budete muset vyčistit farmu, je po zimě, když sníží. Zbavte se toho a možná najdete něco prodeje a připravte se na příští sezónu.

  Hornictví

  The Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew Průvodce zůstane neúplný, pokud zanedbáváte těžbu. Těžba obsahuje cenné skály, takže musíte hledat, že artefakty a drahokamy najdete hluboko pod zemí. Nejlepší způsob, jak zvýšit hodnotu drahokamů, je povolání geologa a gemologa. Obě tyto profese lze vybrat poté, co dosáhnete úrovní pěti a deseti. Šetří energii a vezměte si s sebou dostatek jídla, abyste udrželi vysokou úroveň energie.

  Vezměte si s sebou žebřík, který vám pomůže dosáhnout co nejnižšího prostředí. Čím níže jdete, tím větší odměny dostanete. Čím větší jsou odměny, tím větší prodávají. Podívejte se na televizi, kde vám řekne Fortune Teller. Po důsledném kontrole si uvědomíte, kolik štěstí je normální a kolik štěstí je dostatečně vysoké, abyste se mohli vydat do podzemí a získat nějaké cenné materiály.

  Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew

  Vždy se můžete vyhnout tvorům a příšerám, pokud jste venku pouze za účelem těžby, ale pokud chcete nechat své ruce jít, pak můžete vždy bojovat proti tvorům, které skrývají pod zemí. Je to vysoce riziková situace s vysokým odměnou, tím nebezpečnější stvoření, tím větší kořist upustí.

  Udržujte svou energii pod kontrolou, než se vydáte do bitvy. Další věcí, kterou musíte udělat, než zamíříte, je jíst nejlepší jídlo. . Dovednosti těžby mohou být zvýšeny, pokud budete jíst parmezán před odjezdem. Pokud chcete, aby se váš útok zlepšil, pak se jděte kořenovým talířem. Pokud chcete, aby se vaše obrana zlepšila, zkuste konzumovat parmezán a dýňová polévka.

  Péče o zvířata

  Zvířata jsou dalším velkým zdrojem příjmů a zajistit, aby z vás udělali zisk, musíte se o ně postarat, zejména v zimách. Pokud jste ve hře nováčkem, pak na ně neztrácejte peníze. Dokud máte dost zlata, abyste vás udrželi v chodu, měli byste je koupit.

  Péče o zvířata

  Naplňte své silo

  Kromě zimy nebudete nutné, abyste naplnili své silo. Pokud to nevíte, trávu je těžké najít v zimě a udržovat zvířata šťastná a produkovat vynikající zboží, a budete jim muset dát čerstvou trávu. Silo může ukládat 240 seno. Pokud máte více Hays, pak jste připraveni na sezónu. Pravidelně ukládejte a živí zvířata, abyste z nich získali to nejlepší.

  Proměňte je v řemeslné zboží

  Živočišné výrobky se moc neprodávají a je to ztráta času, pokud prodáváte surový produkt, aniž byste je proměnili v řemeslné zboží. Zisk ze živočišných produktů může být výrazně zvýšen, pokud provedete tuto metodu. Vejce mohou být přeměněna na majonézu, mléko na sýr, vlnu na látku a lanýž do lanýžového oleje. Mezi další věci patřila prázdnota majonézy, kachní majonéza, majonéza dinosaura a kozí sýr. .

  Ohřívače pro teplo

  Winters jsou pro vás a vaše zvířata opravdu tvrdé. Aby byli plně produktivní, musí být v teple. Nainstalujte topení do budovy, kterou jste je drželi. Pokud máte více budov, musíte mít více ohřívačů. To je přesně důvod, proč se nemusíte spěchat s nákupem zvířat, protože jsou drahá a musí být dobře udržována. Pokud chybí peníze, pak by to mohlo způsobit obrovské problémy.

  Rybářské činnosti

  Rybolov je jedním z Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew brzy a také v zimě. Vždy můžete rybařit a získat z toho velký zisk. Na začátku hry můžete obdržet rybářský prut od Willyho a začít odtamtud. Můžete si od něj koupit více věcí, které mohou být při rybolovu užitečné.

  Přestože se rybaření zpočátku zdá těžké, je to snazší, jak to děláte více. Udělejte z rybolovu koníčkem a uvidíte, jak se pokaždé zlepšujete. Na začátku rybolov nedává dobrý zisk; To by nemělo stačit, abyste se rozčilili a vzdali se. Pokračujte v mletí a zvládněte své dovednosti, abyste získali velké množství peněz. Přečtěte si naše, jak používat návnadu v údolí Stardew, pokud se chcete naučit rychleji chytit ryby.

  Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew

  Rybaření v dešti

  Když se déšť nalévá, ulevilo se vám ze své povinnosti zalévat plodiny. Tuto příležitost můžete vždy využít k rybolovu. Získáte ryby, které stojí více než to, co získáte za normální jasný den. Sumec je další skvělý úlovek, který mnozí nedostávají. Pro více informací o tomto tématu si přečtěte náš průvodce umístěním stardew údolí.

  Prodat položky šrotu

  Při rybolovu najdete také nějaké šrotové předměty. Většina z nich se moc neprodává, ale ve vzácných případech můžete dokonce dostat své ruce na něco spíše drahocenného. Tak i na ně také hledejte.

  Rybník

  Rybí rybník je další skvělý způsob, jak vydělat nějaké peníze. Můžete si nechat jakékoli ryby, abyste si získali nějaké roe. Poté můžete dát ROE do nádoby na Preserving a získat věku Roe. Ve věku Roe prodává za velké množství od ryb po ryby. .

  Vytváření ryb do sashimi je výhodné pouze tehdy, když stojí méně než 75 g. Dělají vám slušné množství peněz a jsou dobrým zdrojem peněz, pokud jste nemohli chytit žádné cenné ryby.

  Různé způsoby, jak vydělat peníze

  Kromě výše uvedených triků, existuje několik dalších tipů, které vám mohou získat více peněz. Všechny jsme je zde pro vás uvedli, abyste je mohli využít ve svém přehrávání.

  Tappers

  Tappers jsou malé věci, které lze na stromy nakládat a produkovat mnoho různých produktů. Jeho recept je odemknut na úrovni potravy 3. Pokud jej položíte na dub, vytvoří dubovou pryskyřici a to samé platí pro mnoho dalších stromů. Patří mezi ně javorová strom, borovice, houba a mahagonový strom a produkují javorový sirup, borovice dehet, běžné houby, červené houby, fialové houby a mízu.

  . Maple sirup trvá devět nocí a dubová pryskyřice trvá sedm, borovice decht trvá pět, SAP trvá jednu noc, zatímco tři houby se liší v závislosti na podmínkách. Tak to pokračujte, protože spotřebovává velmi málo času a energie a může vám pomoci v zoufalých situacích.

  Poznámka: Houby stromy v zimách nic nevyrábějí, zatímco ostatní to nadále dělají.

  Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew

  Úspora nebo prodej dřeva

  Nyní je to na vás a v jaké situaci jste právě teď. Úspora dřeva je nesmírně prospěšná, protože z nich můžete tolik stavět, aniž byste se museli vydat, abyste je prohledali. Jsou užitečné a pomáhají nám s malými věcmi, pro které nemáme ani účet.

  Mezitím, pokud jste zoufale touží po penězích a potřebujete je co nejdříve, jděte ven a najděte dřevo a prodejte je. Ať tak či onak, úspora dřeva je výhodnější, protože i když jste zoufale potřebujete peníze, můžete se vždy spolehnout na dřevo, které jste celou dobu šetřili.

  Dřevo se stává důležitou den za dnem a noví hráči o tom moc nemyslí. Přečtěte si naše tvrdé dřevo Stardew Valley a dozvíte se o jeho místech a dalších užitečných věcech.

  Prodat

  V údolí Stardew Empoitable Empoitable Things, které nemají jen málo k ničemu. Mohou být vyžadovány později, ale snadno se najdou. Využijte to jako příležitost a prodejte cokoli, s čím narazíte.

  Potulovat se

  Pokud máte dostatek energie na to, abyste mohli jít ven a prozkoumat, pak to udělejte. . Tyto zdroje můžete získat a také je prodat.

  Přepravní skříň?

  Tato přepravní skříň je hned za rohem a je pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas a energii prodávat své věci ve městě. Cokoli, co dostanete a považujte za zbytečné a nepoužitelné od nynějška, vložte jej do přepravní skříně. Někdo si koupí vaše věci, aniž by vás někdy věděl, kdo to koupil. Získáte stejné množství zlata, jaké byste prodávali ve městě. Je třeba poznamenat, že ne všechny položky mohou být prodány u přepravní skříně; Zbytek lze prodat na přepravním koši.

  Sledovat televizi

  Nyní lékaři nemusí radit sledovat televizi před spaním v reálném životě, ale doporučujeme vám, abyste ji sledovali v údolí Stardew. Udělejte si tento zvyk, že zkontrolujete, co se děje a co se předpokládá, že se stane zítra. Naučíte se mnoho věcí a můžete naplánovat dopředu. Věci, které se můžete naučit sledovat televizi, jsou počasí, štěstí, recepty a tipy na zemědělství nebo hledání potravy.

  Pokud se blíží bouře, můžete své nástroje upgradovat, protože byste nemuseli prolévat plodiny další den. Můžete jít ven rybaření a dělat mnoho dalších věcí, které byly dříve nemožné. Fortune Teller, Welwick, říká, jaké bude vaše štěstí zítra.

  Mluvit k lidem

  Důležité je snadno zapomenout hráči, konverzující se svými sousedy, navazování nových přátel a setkání s novými lidmi. I když to není něco, co vám přímo dá peníze, může vám to pomoci při setkání s vaší druhou polovinou, která vám pomůže v domácích pracích, což zvyšuje produktivitu.

  Upgrade tašky

  Dvanáct slotů je docela snadné vyplnit. I když to není problém, tyto malé věci z nás dělají více peněz. Upgradujte si tašku a získáte 24 slotů, které vyplní. Nyní můžete naplnit mnoho věcí najednou, aniž byste se obávali vyřazení jakékoli jiné věci, která by pro vás mohla být užitečná.

  Plážový most

  Ušetřete 300 dřeva a postavte rozbitý most na levé straně pláže. To otevírá dveře pro věci, které jste možná nikdy nedostali šanci dostat si ruce. Patří mezi ně skořápky, korály a mořské ježky, které se znovu objevují každý den. Můžete je prodat ve městě nebo je umístit do přepravní skříně.

  Závěr

  Abychom to shrnuli všechno, zemědělství, potravy, klepání, konverzace, sledování televize, rybaření, těžbu, čištění farmy a učení o plodinách jsou některé z Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze v údolí Stardew. Pro zimy, rybolov, čištění farmy, hledání potravy, modernizace nástrojů, naplnění sila, nákup topení a přípravu na příští sezónu jsou věci, které musíte udělat, aby byla tato tvrdá sezóna zisková.

  Byl tento článek užitečný?

  dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

  Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍