Nitro Drifter | Fortnite wiki | Fandom, kde najít nitro drifter ve Fortnite

Kde najít nitro drifter v „Fortnite“

© Gamesradar+. Nesmí být reprodukován bez povolení.

Fortnite Wiki

Vítejte ve Fortnite Wiki! Neváhejte a prozkoumejte a přispějte k wiki s odkazy, články, kategoriemi, šablonami a hezkými obrázky! Nezapomeňte dodržovat naše pravidla a pokyny! Podívejte se na stránku komunity!

Nemáte účet?

Fortnite Wiki

Nitro Drifter

Tato stránka / sekce je o položce / mechaniku, který byl vložen do trezoru .

Tato položka byla učiněna nedostupná ve standardních seznamech skladeb, aby vyvážila kořistní fond. V budoucnu se může vrátit.

Nitro Drifter

Rarita

Kategorie

Statistika

Sedadla

Hitpoints

Palivo?

Rádio?

The Nitro Drifter je futuristická upravená verze ostrovaru převládající ve Fortnite: Battle Royale. Byl představen v kapitole 4: Sezóna 2 vedle Rogue Bike.

Obsah

 • 1 Popis
 • 2 Galerie
 • 3 Historie
  • 3.1 Kapitola 4: Sezóna 2
  • 3.2 Kapitola 4: Sezóna 4

  Popis []

  Nitro Drifter je 4 koliné, střední rychlostní auto se 4 sedadly. Vynoří se s 40-100 palivem dovnitř a nelze jej najít. Nitro Drifter je nejvhodnější pro jízdu na silnici, ale nemá nejhorší schopnosti offroad ve srovnání s jinými automobily. Je svázaný pro nejnižší množství HP.

  Stejně jako všechna auta může být upgradována pomocí pneumatik vozidla: terénní pneumatiky a má přístup k rozhlasovým stanicím.

  Recenze expertů GameSpot

  Kde najít nitro drifter v „Fortnite“

  Nitro drifter ve Fortnite

  Fortnite je v současné době ve druhé sezóně kapitoly 4. Tématem v této sezóně je Fortnite Mega, která přidává Mega City jako nový POI. K dispozici jsou také nové zbraně a vozidla, včetně auta Nitro Drifter. Toto je skvělé vozidlo, které lze použít k rychlému procházení po mapě a při tom vypadat dobře.

  • Přečtěte si více: Nejlepší hry PS5, které se hrají v roce 2023

  Nitro drifter lze obecně nalézt v nové části mapy, která převzala celou jihovýchodní část. Najdete zde stromy Sakura, stejně jako gejzíry a krásné bambusové lesy. Také si budete moci vyzvednout novou kinetickou čepel, nutností pro ty, kteří chtějí přežít až do konečného kruhu.

  Abyste vás pomohli přesunout Fortnite’s Nová sezóna, tady je místo, kde najít nitro drifter. Rovněž vám poskytneme několik tipů, jak používat speciální funkci Boost vozidla, kterou budete možná muset seznámit s určitými nadcházejícími výzvami.

  Kde najít nitro drifter ve Fortnite

  Poloha nitro drifteru označeného na mapě Fortnite, jihovýchodně od Mega City

  Existuje několik míst, kde najdete nitro driftery Fortnite. Obecně platí, že každá hlavní silnice v nové oblasti mapy je dobrým místem k hledání. Mega City má také několik z nich každý zápas. Doporučujeme navštívit benzínovou stanici jihovýchodně od města Mega City (je to označena na mapě výše). Bude to mnohem tišší pokles než Mega City, a stále existuje spousta kořistí pro případ, že budete muset bojovat s jinými hráči.

  Jak posílit v nitro drifteru ve Fortnite

  Nitro Drifter má skutečně funkci Boost, ale je to trochu komplikovanější, než jednoduše stisknout tlačítko Boost. Budete se muset unášet v nitro drifteru, abyste spustili podporu. Získejte nějakou rychlost a unášejte za roh, zatímco držíte LB/L1. Pokud to uděláte dostatečně dlouho najednou.

  To je vše, co potřebujete vědět o Nitro Drifter Fortnite. Další pomoc s hrou se ujistěte, že se podívejte na našeho průvodce o vydělávání ocenění v Fortnite.

  Jinde v hraní hry byl film nominovaný na Oscara The Banshees of Inisherin přeměněn na volnou arkádovou hru Pac-Man Style, která zavádí hráče s tím, jak se postavou Brendana Gleesona Colm Doherty do hospody se všemi prsty.

  Fortnite Nitro Drifters: Kde je najít

  Jeden z drifterů Fortnite Nitro zaparkovaných na čerpací stanici

  Fortnite Nitro Drifters jsou jedním z nejnovějších přírůstků do Battle Royale, a přestože mohou vypadat jako futuristické automobily se stříkáním neonového přidaného, ​​pod kapotou se děje něco jiného. Tato vozidla, jak název napovídá, mají schopnost driftovat, což znamená. A co víc, questy Fortnite je již začaly začlenit, takže budete muset zničit objekty, zatímco unáší nebo posílí v nitro drifteru, abyste odšknili jedno z prvních úkolů sezóny. Samozřejmě se musíte dostat za volant, než to dokážete, takže tady je místo, kde najít Nitro Drifters ve Fortnite a jak je řídit.

  Kde najít nitro driftery ve Fortnite

  V jihovýchodní polovině mapy najdete pouze driftery Fortnite Nitro, hlavně v novém futuristickém biome, i když v travnatém biome běží také některé. Jejich počáteční místa jsme označili na mapě výše, a pokud chcete nejlepší šanci najít jedno z těchto neonových vozidel, pak se vydejte na následující místa:

  • Mega City
  • Drift Ridge (severně od Mega City)
  • Slappy Shores
  • Zapařené prameny

  Nitro Drifters ve Fortnite se nemusí vynořit na všech výše uvedených místech v každém zápase, a pokud je ostatní hráči odvedou nejprve pryč Zlepšete své šance na jízdu.

  Jak řídit driftery Fortnite Nitro

  Fortnite Nitro Drifters zvládne téměř stejným způsobem jako předchozí vozy, protože můžete zrychlit a brzdit pomocí podložkových ramenních spouštěcího nebo nahoru a dolů na levé tyčičce. Hlavní rozdíl však spočívá v tom, že přidržením tlačítka na levém rameni se auto unáší, což vám umožní sklouznout kolem rohů do strany a přitom si zachovat velkou část vaší rychlosti, a pokud to uděláte několik sekund před uvolněním tlačítka, které také obdržíte Krátké období posílení vás střílet vpřed – zkuste nepřekračovat a posílit přímo do zdi!

  © Gamesradar+. Nesmí být reprodukován bez povolení.

  Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

  Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

  Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.