Northgard Clans – Short Guide: Northgard Clan Diskuse, Průvodce hráči po Northgard – Akadia

Průvodce hráči Northgard

Skvělá obrana

Northgard Clans Guide

20 ก.ค. 2018 @ 12:09

Northgard Clans – krátký průvodce

Právě jsem vyhrál potyčky pro jednoho hráče se všemi klany, s výjimkou nového hada, takže jsem si myslel, že bych zveřejnil své myšlenky na klany – zkontrolujte své hodiny, hrál jsem mnoho Protože Northgard je nyní moje oblíbená hra jeho typu od osadníků

Pro kontext mám tendenci hrát na obrovských mapách se čtyřmi klany a vítězství slávy, obchodu a moudrosti vypnuto. Sláva a obchod jsou pro mě příliš rychlé, a pokud jste proti Stags nebo Ravens (respektive), pravděpodobně najdete svou hru zkosenou k tomu, aby je nejprve vytáhla na úkor ideální strategie. Moudrost však může být zábava, protože narůstá a podporuje průzkum mnohem déle.

Také zaručit dobrou šanci, že se v rané hře nezůstane, je vaše ideální výchozí poloha s nedefinovaným lesem vedle ní – nárokujte si to a postavte tam chatrst prvního lesníka, abyste ušetřili slot ve své první oblasti.

A ještě jeden tip pro nové hráče – vyhledejte a obchodujte s Jotunnem. Pokud obchodujete dostatečně dlouho, jeden z nich se k vám připojí a tito kluci jsou stejně tanky, jak vypadají.

Fenrir / Wolf

Líbí se mi tyto lidi. Přestože jsou stylizovány jako skutečně klan zaměřený na útok, jsou ve skutečnosti velmi flexibilní. Získání masa od vlků znamená, že můžete hospodařit s místními doupěte a použít toto maso k rozvoji osídlení a nárokovat si užitečnější oblasti. Kolonizační dovednost Beserker je také šíleně užitečná v pozdní hře, pokud potřebujete rychle získat zpět oblasti nebo požadavek na jídlo byl obrovský. Sledujte však všechny své zdroje, zejména pokud se chystáte na vítězství bez konquest, a pokud se rychle rozšiřujete.

Eikthynir / Stag

Tito kluci jsou stvořeni pro vítězství slávy. Síň Skalds produkující slávu z něj činí velký krok z pivovaru – pokud dokážete stavět, zaměstnanci a upgradovat alespoň 3-4 z nich brzy a jinak udržujte své osadníky naživu a vaše osada roste, můžete se smát svou cestou k vítězství slávy. Časné bonusy a další bonusy z upgradovaných budov z nich dělají dobrý klan, se kterým se hru naučí, ale pro mě je to trochu nudné.

Heidrun / koza

Další dobrý pro nové hráče a tito kluci mohou být hodně legrace – ale pak bych řekl o klanu, který dokáže stavět ovce. Pokud dokážete shromáždit několik ovcí do záhybů brzy, dostanete si pěknou stabilní zásobování potravin, které vám pomohou sledovat jakékoli vítězství, které chcete. Další výhody a moudrost, kterou mohou vyzvednout, jsou také pěkně vyvážené. Skvělá všechna kolečka, která vám přiměje vyzkoušet různé strategie.

Huginn a Muninn / Raven

Zdá se, že tito kluci mají hodně lásky, ale já to opravdu nechápu. Byli to poslední klan, se kterým jsem získal vítězství, a já jsem několikrát vyhrál s několika klany. Poté, co jsem nyní získal obrovské vítězství nad nadvládou při mém druhém pokusu, se mi líbí trochu víc, ale stále nejsem přesvědčen. Schopnost kolonizovat s Krowns je jejich výjimečný dovednost a ideální pro ranou expanzivní strategii, takže tam žádné problémy. Mají také několik pěkných klanu specifických pro moudrost a žoldnéřské lupiči se na některé osloví, ale pro mě se jejich hlavní schopnosti (kromě kolonizace) zdají docela průměrné.

Bjarki / Bear

Tito kluci jsou pravděpodobně moji oblíbení jen proto, že dostanete válečného medvěda. Nejsou to nejjednodušší klan, ale pokud hrajete podle svých silných stránek, mohou být opravdu prospěšné. Válečný medvěd nepotřebuje k náboru železo, abyste ji mohli dostat brzy – a absolutně to udělat co nejdříve, protože je ideální pro obranu svého osídlení a nároku na oblasti s vlky, ale není neporazitelná a stále budete potřebovat ten beserker a armáda pro vážnou expanzi. Nezapomeňte také využít schopnosti přežití z zimního přežití, a to jak pro poskytnutí malých skupin taktickým posílením v rané hře a za to, že v pozdní hře způsobí chaos s armádami. Při expanzi jen sledujte své zdroje.

SlidrugTanni / Boar

Tito kluci neměli moc lásky, protože byli přidáni, ale našel jsem je hodně zábavy. Ano, jsou jasně zkreslení k vítězství moudrosti, ale jsou také skvělí pro dobytí, pokud svou strategii trochu přizpůsobíte. Normálně bych stavěl jen jeden léčitel chýti brzy a personál s jedním léčitelem, ale s těmito kluky se chcete dostat ke dvěma personálu a upgradovaným Menderovým chatám dříve než později než později. Budete také chtít rozšiřovat docela rychle, zejména zacílit na jakékoli oblasti se stojícími kameny a zdrojem potravy, a také zaměstnance Stones. Buďte strategičtí a nikde se nerozšiřujte – Housing Perk je váš přítel, takže vyplňte všechny prázdné sloty v oblastech. Vaším cílem brzy je budovat a posílit vaši armádu a všechny základní budovy, zatímco vaše bonusy moudrosti hromadí. Přežít tak dlouho a budete docela impozantní.

Sváfnir / had

Aka klan, který nedělá slávu. Jejich velkou výhodou je, že dostanete signy přímo z netopýra a ona je více než schopná vyčistit obvyklé balíčky monster, i když to neznamená, že můžete odložit standardní váleční tábor a start léčitele. Schopnost Signy zapálit oblast je v praxi trochu výklenek, ale myslím, že by to mohla být zábava v multiplayeru. Bonus pro obranné budovy bude užitečný pouze pro ty, kteří se obtěžují budovat spoustu z nich, a podobně jsem nenašel, že Skirmshers je nesmírně užitečný, když začnete s Signy, ale myslím na to, že pro ně při hraní s jinými klany hraji použití. Skutečná zábava se nachází ve stromu moudrosti, kterou můžete hrát ve svůj prospěch podle vaší počáteční pozice. Zajímavý doplněk, který vás alespoň přiměje přemýšlet o různých způsobech hraní.

Průvodce hráči Northgard

Hlavní obrázek pro průvodce GMAE na Northgardu, zobrazující Viking na trůnu

Tento příspěvek: Circa 8 700 slov, odhadovaná doba čtení, s výjimkou videí: 43 minut.

Průvodce pro snazší pokrok v Northgardu

Co je Northgard?

Předpokládám, že jste tuto stránku našli Googlingovou pro pomoc, ale mohli byste jen procházet Akadii, takže možná je to pro vás něco. V zásadě je to RTS jako Warcraft, Age of Empires nebo Total War, ale s vikingskou mytologií. Může to být také překvapivě náročné, a to i při normálních obtížích, protože náhodně generované mapy mohou být ve váš prospěch – nebo moc ne * .

Zvedl jsem následující od Northgardu.síť:

Northgard je strategická hra založená na norské mytologii, ve které ovládáte klan Vikingů, kteří soupeří o kontrolu tajemného nově nalezeného kontinentu.

Po letech neúnavných průzkumů objevili Brave Vikingové novou zemi plnou tajemství, nebezpečí a bohatstvím: Northgard. Nejodvážnější Severní se odpluli, aby prozkoumali a dobsili tyto nové pobřeží, přinesli slávu do svého klanu a psali historii prostřednictvím dobytí, obchodování nebo oddanosti bohům.

To je, pokud dokážou přežít strašlivé vlci a nemrtví válečníci, kteří se potulují po zemi, splňují nebo porazí obry a přežijí nejtvrdší zimy, jaké kdy byly na severu svědky ..

Když si koupíte hru, začnete s hrstkou klanů (E.G. Jelen, Raven), ale od vydání přidali nové klany v průběhu času, jako je drak a naposledy klan Eagle. Za 4 £ každý, tyto přidané DLC se mohou sčítat, ale občas existují nabídky svazku, což je mnohem levnější. Přesto je 88% recenzí na Steam velmi pozitivní. Northgard je k dispozici na Steam, ale také všechny ostatní hlavní platformy a nakladače, včetně GOG, Epic Store, Nintendo Switch, PS4, Xbox a Mobile prostřednictvím GooglePlay a Apple App Store.

Hra podporuje téměř tucet jazyků a má sofistikovaný a.I. Jsou chvíle, kdy se cítíte, jako byste hráli člověka. Možná ne tvrdý hráč typu PVP, ale běžný člověk, ano, absolutně. Způsob, jakým používá vyslanec, taktiku hit-and-run, koordinované útoky, pak zvláštní incident, který vás nutí jít, „Hmmm“.

Jako jednou byl ke mně klan neutrální, pak začal obchodovat s jídlem. O minutu později se zastavili a spálili jednu z mých farem a můj mozek byl: „Oye! Ale … počkej, co? Huh?”Přirozeně jsem ho pronásledoval, vytáhl ohně a spálil tři z jeho zón na zem, abych poslal zprávu. Je to ten okamžik, kdy si představujete, že hra získává vnímavost a umělou inteligenci, zamíchání se a vytlačíme si norské runy čtení: „Já vím, kde žiješ, brácho.“

* Procedurální peklo?
Jedna z map kampaně je „chamtivost“ – a je to jen otravné. Je to mikromanagement peklo. Musíte najít a zabít velký kanec. Veškeré vydělávání zlata kromě záchrany (které zabíjí skauta) je však deaktivováno. Jakmile tedy začnete stavět, vaše počáteční prostředky rychle odtékají a – postrádající údržbu – vaše budovy začnou zapálit. Budou zapálit i uprostřed mrazivé vánice tak divoké, že sotva můžete vidět budovy.

Čím více budov máte, tím horší je. Potřebujete nový dům, kovárku? No, to stojí zlato, takže se musí zachránit a stavět, než je zlato pryč. Není to tak těžké. Upgradování radnice? To bude stát 50 Krowns a je pryč, než kliknete, takže musíte čas zachránit na dvou místech současně.

Je zřejmé, že budete chtít válečného náčelníka. Pro většinu klanů to stojí 150 Krowns, takže musíte načasovat, aby čtyři skauty prozkoumali oblasti v různých vzdálenostech, abyste získali 200 zlata, takže to není pryč, než si můžete najmout svého šéfa a vrátit se k vyhazování požárů. Vytáhnete ohně, to znamená, protože vesničané a dělníci se budou stát kolem chatu o počasí, zatímco město hoří na zem – dokonce i hospoda! Ne, musíte říct vesničanům, aby to napravili.

Mezitím vás vlci a nemrtlí obtěžují a vy soupeříte proti třem dalším klanem, kteří se na vás mohou také zaměřit, takže nejdříve dostanou zabití.

Udělal jsem ten, kde byl kanec na druhé straně mapy: musel jsem hrát za nadvládu (bojoval 3 klany současně), zatímco jsem vyčistil všechno ostatní, načasování průzkumů a zahalení požárů. Trvalo hodiny! V jiném jsem však měl poblíž mapu s hojným jídlem a zlatem, s obřím kanec jen 3 zóny odtud! Vyčistil jsem oblast s válečným náčelníkem a pak s ní zabil kanec a jen 3 válečníky. Asi za deset minut to bylo. Kéž bych to zaznamenal!

Důvody pro doporučení této hry

Hodnocení na Steam je velmi pozitivní, přičemž 88% z asi 38 000 recenzí je pozitivní, takže existuje konsenzus.

Někdy je v nabídce; Vždy příjemné mít vyjednávání.

Existují roční období PVP a pro jednotky, budovy, ozdoby atd. Neexistují žádné mikroparmy.

Pokud chcete odemknout radnici s vodním kolem, hrajte hru. A je to. Pokrok, stejně jako úspěchy, odměňuje váš účet hrudníky stříbra, aby je koupil.

V toxickém světě, který nám dává dravý fotbal FIFA EA FIFA a A Activision je nesmrtelný a komerčně bezbožný Diablo nesmrtelný, je to dech čerstvého vzduchu.

Dobře, hudba je k dispozici jako DLC, s nimiž zcela nesouhlasím, a je tu DLC, s nimiž souhlasím. Je to čerstvý obsah, pouze spravedlivý a právo platit za svou práci. Každé nové vydání DLC také přichází s aktualizacemi a doplňky hry, které jsou pro hru – a ne s upozorněním „za předpokladu, že si koupíte tuto expanzi“.

První kroky

Trvalo mi to déle, než jsem připustil, ale existuje optimální způsob, jak začít. Chtěl jsem udělat srovnávací video, ale Meh, můžete to vyzkoušet sami a vidět rozdíl.

Normálně bych rovně postavil dřevorubce, dům a skaut. Rychlý start. Huzzah! Ale do té doby jste na asi 12 jídle, takže čekáte kolem: „Protože bez jídla nemůžete udělat nic jiného. Budování postupně je mnohem efektivnější! Jednoduše kolonizace Další dlaždice může otočit vaše vesničany z nešťastného (řekněme -0.5) pozitivní (řekněme 0.2 štěstí). Nulové nebo negativní štěstí neznamená žádné další vesničany, což je špatné pro podnikání.

Před čímkoli jiným, uložte hru! Poté ušetřete v pravidelných intervalech. Takže „New Save“, 800, 801 březen, 801 říjen…

To bylo provedeno, postavte dřevorubce a jakmile je hotový, přiřaďte k němu jednoho vesničana.
Nechcete, aby vaše hromada dřeva byla negativní!

Dále postavte skautskou chatu a začněte se dívat na nejbližší zdroje.
(To však závisí na vašem klanu a startovací vesnici.
Například, pokud máte 4 vesnice a 2 válečníky, okamžitě potřebujete dům, ale obvykle začnete pouze se 4 vesničany, takže můžete nejprve postavit skautský stan. Existují argumenty pro prozkoumání brzy, ale řekl bych, že jídlo, aby se rozšířilo a aby se zabránilo jakémukoli hladovění, je vzhledem k rozdílu několik sekund.

Nakonec začněte dům, v ideálním případě, když máte 5. vesničany, takže pro 7. neexistuje žádná pauza.
Zatímco je ve výstavbě, věnujte pozornost blízkým zónám.
Vypadá to silně zalesněné? Mít 10% bonus za dřevořezby je skvělé, ale jídlo a zlato a další zdroje budou důležitější.
Vidíš jelena? Rozhodně jídlo, ale jsou tam vlci?
Pláň? Může to být úrodná země, nebo by to mohly být možnosti záchrany, ruda, kámen ..

Poznámka však že musíte tento start upravit pro několik klanů DLC.

Vůl
Stojí to 250 g (a masivní 15 železo!) Chcete -li uvolnit vůdce OX, takže zde chcete začít s obchodním příspěvkem. Pomohlo by to také mít jednu nebo více zřícenin. Silné, jakmile mají svého vůdce, je to pomalý start pro tento klan.

Rys
Pro klan Lynx chcete, aby první kočky, Brundr a Kaelinn, propustili jako první, pro ochranu a průzkum. Protože jsou to levné k uvolnění, má větší smysl, aby je měli co nejdříve, začněte s řadou lukostřelby. Také v dobytí máte na dlaždici radnice jeleny, což mění věci. Takže zde chcete rozsah lukostřelby, skauti a pravděpodobně léčitel, když vidíte, jaké je okolí a kde nejlépe umístit dřevořezy a domy atd.

Kůň
Vůdci klanu koně nevyžadují uvolnění železa (a každá cena 150 g), takže se opět zaměřuje na počátek. Také jsou to klanové horníci, svoláni z kovárny; Ty také generují tradici těžbou. Jako takový chcete The Volund Forge, jakmile budete mít prvních 150 Krowns.

Nyní, místo asi 12 jídla, byste měli mít kolem 36 jídel. (Tento obrázek se liší podle klanu a nashromážděných bonusů). To je jedna zóna připravená k chytání a na cestě do druhé zóny. To je mnohem lepší start.

Poté by se nemělo hodně prozkoumat, aby se rozhodlo, zda je to dobrá nebo hrozná mapa. Pokud je nejbližší železo chráněno čtyřmi vlci, kteří dostanou nábor války, bude trvat věk. Pokud jste měli dva vlčí doupěte sousedící se svým základním táborem nebo na dlaždici, budete v zimě zabit. Většina map je dostatečně slušná, ale pro každého, kdo je úžasně ve váš prospěch, bude další, od kterého byste měli lépe odcházet a restartovat.

To, co je vyžadováno dále, závisí zcela na výzvě kampaně. Bez ohledu na to, před příjezdem do října chcete v ideálním případě mít 3 zdroje potravy (obilí má v zimě špatné výnosy, takže začněte brzy), dva tábory dřevorubce, dolu rudy a kamenný lom. Způsob, jakým to dělám, je postavit jeden, pak další … a jakmile budete mít dostatek vesnic, přidejte sekundu do dřevorubce a tak dále, takže hodnoty zdrojů jsou vždy pozitivní. Musíte také přemýšlet o zlatě pro svého náčelníka, relikvie atd.

Upgradování budov a kování nástrojů může výrazně změnit produktivitu. Pokud v zimě hladovíte, pomůže to mít až o 60% více produktů na zónu. Pokud potřebujete zlato pro svou armádu, dejte obchodníkům nejprve vybavení, které potřebují. Wiki: Vylepšete nástroje.

Pro komerční centrum je to o 55% více zlata měsíčně, protože upgrady ovlivňují všechny obchodníky na dlaždici. Další bonusy, jako je klan lore nebo možnosti kampaně, navíc.

S obchodním příspěvkem na jedné dlaždici a trhem na druhé, žádná synergie, ale modernizační nástroje dávají všem obchodníkům +15%.
S obchodním příspěvkem na jedné dlaždici a tržištěm na stejné dlaždici, bez upgradů, bez synergie.
S upgradovaným obchodním příspěvkem na jedné dlaždici získá trh na stejném také bonus 20% ( +20% +15% za nástroje).
S upgradem obchodního příspěvku i trhu je bonus na každého obchodníka nyní 55% (20+20+15)
Se dvěma tržištěmi a dvěma obchodními příspěvky na stejné dlaždici (přes tradice) je nyní 95% (20+20+20+20+15)
Další bonusy, jako je mincovní lore (+20%, plus 100% na výdělek obchodní trasy) a obchodní karavan (+20% na obchodní trasu a vztahy) to berou více než 100%.

Zobrazit a (ne)

Jsem introvert, ne streamer, takže neexistuje žádné překrytí řeči, promiň. Toto je jednoduše průvodce přehráváním rozhraní, klany a příkladná výzva jako hadí klan versus týmy AI.

0 až 2m bod se zaměřuje na „poklad“, který si můžete přečíst jako dostupné možnosti reskins nebo přenosu. Je třeba poznamenat, že jsou odemčeny pouhým přehráváním hry, nikoli mikrotrankcemi. Dokončení výzev odměňuje hrudník, který dává stříbro, které můžete použít k „zakoupení“ nového vzhledu.

2 m až 3m se dívá na uživatelské rozhraní a možnosti shody a konečně nastavíte shodu 1 vs 3 na „Hard“

3 m až 12 metrů prozkoumejte všechny různé klany, což vám umožní pozastavit a přečíst si některé z jejich schopností.

Zbytek videa nastaví vlastní bitva vs 3 AI klany, v tvrdém režimu.

Není to nejlepší z příkladů, protože mě vlastnil útok klanu krysy, který následoval po oslabující mor skutečných krys, ale skutečný úvod stejně. Byla to slušná mapa, ale problém byl nedostatek jídla. Jeleni nebo ryby jsou lepší než obilí, na jednu věc. Navíc jsem zapomněl, že jsem to nastavil jako tvrdě: D

V Northgard Diplomacy může také naskládat

Trpaslíci

Obchodování s nimi prostřednictvím svého obchodníka vám dá na chvíli Stone a Iron, takže je tu, ale skutečným důvodem je přimět dva z nich, aby se k vám připojili.

Pro začátek se mohou konat a těžit rychleji než vaši vesničané, takže je to bonus.

Ještě důležitější je, že trpaslíci nepotřebují důl ke sklizení kamene nebo železa!
Žádné náklady a žádné nepříjemnosti při odchodu (nebo čištění) prostoru pro důl. To je obzvláště užitečné v zónách sopky, kde máte krátkou dobu, abyste mohli těžit dešťovou magma (získávání kámen), než se změní na zuřící lávovou monstrum.

Odmění to za jakýkoli klan, který se s nimi spřátelí. Stejně jako u Giants, pokud má mapa více než jednoho trpasličího klanu nebo tábora, můžete se každý spřátelit a získat násobky 2 trpaslíků, aby se k vám připojili.

Kobold

Jsou velmi agresivní, pokud se rozšiřujete vedle svého území, ale méně agresivní, pokud se expandují na vaše hranice. Mám sklon být ambivalentní vůči těmto nepříjemnostem. Ano, mohou se rychle rozšířit a zvedat území, na které se můžete dívat, ale mohou také dát bariéru mezi vámi a další klany, které by vás mohly chtít zacílit.

Jakmile se splní, prodají vám své pozemky za zlato.

Myrkalfar (Dark Elfové)

Jsou to naprosto otravné. Přesto, pokud se s nimi spřátelijete místo toho, abyste se je pokusili vymazat (ne snadný úkol), je mnohem pravděpodobnější, že místo toho zacílí vaše soupeře. Stejně jako Jotunn dávají tuto loajalitu pouze svému prvnímu příteli.

Raději je vymazávám (protože jsou spíše otravné než zdroje, které získáte), ale mít je (nebo jejich více táborů) na vaší straně, obtěžovat vaše nepřátele, to také funguje.
(Nepřítel mého nepřítele je můj přítel).

První kolem příspěvku

Existují tři hlavní způsoby, jak získat toto přátelství: Prodej je zdroje, které chtějí prostřednictvím trhu, nabízejí studny a tradice tradice. Ty však mohou naskládat, což výrazně urychluje proces.

Liší se s klanem, ale obchodní lore může poskytnout značné bonusy k urychlení přátelství, obvykle 20%, ale kozí klan získá 50% bonus s Jotunnem.

Prodej NPC Fraction Resources Food vám obecně dostane 0.1 za klíště.
Můžete však mít několik trhů, prodávat kámen, jídlo, dřevo, železo nebo drahokamy, takže 0.1S stock nahoru.

Umístění nabídky je mnohem lepší volbou, protože dává 0.5 Přátelství za klíště. Normálně můžete* Umístěte pouze jednu takovou studnu na zónu, ale pokud to mapa a vaše rozšíření umožňují, můžete umístit další studny do jiných sousedních zón, takže 0.5s také naskládá.

*Avšak jako klan potkana a převzetí „přeplněné“ lore (nebo ji získání přes dlaždici Mimirsbrunn) můžete znovu zdvojnásobit. To vám dává +1 na stranu na vrcholu a obchod. Pokryjte 3 strany, získáte +3 (až 18 za měsíc) místo 0.1 Pro pouhé obchodování. To vám umožní rychle spřátelit se 3 nebo více frakcí (a také získat „přátelství je magie“ úspěch).

Při pohledu na lištu zdrojů můžete vidět počet zdrojů, které máte, stejně jako + příjmy (nebo spotřebu) zdroje. Částka příjmu je za klíště a každý měsíc se skládá ze 6 klíšťat. Pokud je tedy váš příjem potravy +6, znamená to, že každý měsíc budete mít 36 dalších jídel.

Northgard Wiki: Kalendář: ve hře a čas v reálném čase

Wiki mluví z hlediska 1 až 6 let, což se týká. Z hlediska času je každý měsíc ve hře 1 minutu v reálném čase, což znamená, že rok ve hře je 12 minut.

.1 na klíště je .6 za měsíc, takže to bude chvíli trvat. Trh a nabídka studny (0.6) by to bylo 43 měsíců. Odložte 3 studny plus 2 obchodníky, to je 1.2 za klíště, 7.5 za měsíc, něco přes 13 měsíců. Mít Jotunn nebo nebo trpaslíci ve vašem týmu před koncem 802 je měnič her.

Růst

Negativní růst

Vrátíme -li se na začátek, s těmito klíšťaty, které se sčítají, je snadné pochopit, jak mít nízké nebo negativní hodnoty pro jídlo a dřevo může vážně ovlivnit váš růst a expanzi.

A pak je tu štěstí!

Štěstí je ovlivněno jinak, ale to může být obrovské. Nepamatujte si přesné údaje o růstu, ale pokud je vaše štěstí 0 nebo méně, nedostanete vůbec žádné nové vesničany. Při 0.1 Je to něco jako 1 každých 72 dní (zmrzačení pro třídu Dragon), ale skočí na 1 každých 24 dní se štěstím 3.

Standardní klany

Pravděpodobně to v určitém okamžiku rozšířím, ale můžete si přečíst stránku Northgard Clans pro více informací, i když to dává přednost tomu, aby vám poslal do páry místo toho, aby vám to jen řekl, v tom případě může být Northgard Wiki lepší volbou, i když to, i když to potřebuje upgrade.

Součástí základní hry jsou:

Stag klan
Stoiky. Začínají s +75 jídlem, dřevem a kröwny a +40 tradicí a mají se více zaměřeny na osud.

Kozí klan
Odborníci na přežití a pastevci ovcí. Hippies hry.

Wolf Clan
Hardy Berserkers, jehož šéf války může zdarma kolonizovat zóny a kdo získává maso ze zabití zvířat (jako vlci a medvědi).

Raven Clan
Zaměření na obchodníka a jsou schopni najmout žoldáky a záškodníky, aby zaútočili na vaše pobřeží.

Medvědí klan
Oddaní ochránci chladné země, nemají zimní trest. Také ten jejich medvěd je brutální. Může řešit několik medvědů nebo smečku vlků s relativní lehkostí. Těžko porazit.

Kankar
Pokud jsou kozí klan hippies hry, jedná se o druidické, poustevníky objemné stromy. Mohou kolonizovat neutrální zóny s volně žijícími živočichy za další náklady. Vlci a medvědi v kolonizovaných zónách se stanou přátelskými a nezaútočí na ně, takže působí jako extra milice. Každé další území dává populaci +2 maximální.

DLC klany

Hadí klan

Začnete se svým náčelníkem války. A ona roste jako tvrdá jako nehty. Nepodceňujte. Pravděpodobně nejzábavnější třída, myslím.

Krátký klip níže ukazuje potyčky z klanu Northgard Snake Clan (DLC), kteří používají tradici „pod tlakem“, aby ukradli jídlo a zlato z domu a trhu soupeřného klanu. Dříve jsem zničil obrannou věž v předchozím útoku, takže tento aspekt nemůžu ukázat, ale jak jsem měl vhodnou relikvie, věž by je ignorovala, stejně jako jiné pasti.

Achievement Spygame Northgard Spygame - Spy on the Townhall Northgard Spygames Report

Je to bezplatná nemovitost

Pak je tu krys klanu „Je to bezplatná nemovitost“(Dům 10 vesničanů v neutrálních frakčních domech).

Neměl bych to mít, ale pokud jsem upřímný, snažil jsem se to získat, protože jsem nevěnoval pozornost! Vše co potřebuješ je Invaze Lore* a pak mít na neutrálech. Jeden tábor Myrkalfar mi stačil na to, abych dosáhl úspěchu.

*(Při zabíjení jednotky neutrální frakce získáte některé z jejich obchodovatelných zdrojů. Budovy neutrálních frakcí mohou ubytovat další populaci.“)
Doslova případ…

Skvělá obrana

Jeden nebo dva jsou však matoucí, jako je klan koně “Skvělá obrana“(Control 5 dvojité upgradované skvělé věže).

To je buď bugged, nebo to funguje tak, jak bylo zamýšleno (!), protože toho nelze dosáhnout vojenské cestou Guardian. Pro mě a jasně ostatní, jak jsem musel najít řešení na /reddit, je to velmi intuitivní. Toto je výzva Tower, The Guardian Path je cesta věže, takže samozřejmě je to nejlepší, správně? No, ne. Předpokládám, že je to proto, že tato cesta dává 5 bezplatných upgradů, což vám ušetří chov 25 kámen, ale když vidím, jak si ho můžete jen koupit, musím předpokládat, že je to buď chyba, nebo pravděpodobně špatné rozhodnutí vývojářů.

Eagle úspěchy

Airdropped Supplies

Ponechte 200 nebo více zásob v kořistných pouzdrech, které jsou shromážděny vašimi spojenci v jediné hře

Způsob, jak toho dosáhnout, je 2v2 na velké mapě. (Šel jsem s orlickými klany vs kozí klany, nadvládou vyhrávat). Spíše než soustředit se na vlastní expanzi nebo na kozí klany, vybudujte malou armádu, bojujte se na cestu ke svému spojenci a jasně pro ně všude kolem. Shromažďují zdroje, když kolonizují nové oblasti, takže chcete pro ně vyčistit cestu. Trvá to docela dlouho, ale nakonec se tam můžete dostat.

Nekopněte Eagles Nest
Slepí šest nepřátel nebo více v jednom boji.

Tento úspěch vypadá Nejprve směšně náročné se dostat. Je to jednoduché, když víte jak, ale je to triksy.

(Ano, /Reddit pomohl)

Potřebujete Krva Eagle Lore k tomuto:
(Falcons chrání spojenecké jednotky v boneyards pomocí slepých. Slepená jednotka bude chybět všechny své útoky po dobu 3 sekund).

V ideálním případě a obecně chcete tři voliéry, upgradováni, zdvojnásobení počtu sokolů.

To však není tak přímé, jak potřebujete postupovat s tradicí a učit se Rapine také tradice, nebo to nebude fungovat. Podivné, eh.
(Rapine: Efekt Boneyard se používá na nepřátelské dekolonizované zóny. Všichni vaši jestřábi shromažďují zdroje z nepřátelských budov v zóně).

Takže, Blood Eagle> (tréninková pole nebo vojenská strategie)> Rapine.

Poté zaútočte a dekolonizujte nepřátelskou zónu. Rozhodující, útok, který spustí reakci.
Vyčištění jakékoli zóny způsobí boneyard, ale tento úspěch vyžaduje, abyste oslepovali nepřátele ve spuštěném boneyardu. Takže potřebujete, aby Falcons kroužil a více nepřátel, kteří se vracejí, aby odpověděli protiútokem.

Dále, s kroužením Hawks, uteče!
(A.Nejsem úplně hloupý, vždy to nebude zaútočit na armádu s rolníkem a vy chcete, aby se vrhli a získali dlaždici.)

Nakonec jen pošlete Grif, abyste je posměšni a když reagují, běžte kolem zóny, dokud nedosáhnete úspěchu. (Grif má svůj vlastní jestřáb, účinně vám dává až 7 jestřábů)

Tady je klíč: Potřebujete je naživu, takže žádné útoky, nechte své sokoly, aby je oslepili. Stačí použít Grif a překrývat je kolem zón, dokud nedosáhnete úspěchu. 🙂

Nemohu ukázat, že se objevuje úspěch, jak už mám, ale takto: