Nová hra Dead Space Plus ukazuje, že někdy jsou OP Pravidla, mrtvá vesmír nová hra plus vysvětlena | Jak začít ng a co přenáší | VG247

Dead Space Nová hra plus vysvětlena | Jak začít ng a co se přenáší

VG247 je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společností Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

Mrtvý prostor‘S’ New Game Plus ‘je dobrá připomínka, že být OP může být úžasný

Někdy může být trochu divoce nevyvážená hratelnost

Publikováno 29. března 2023
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Isaac Clarke ukazuje na svou plazmovou řezačku na blížící se nekromorf

Prošel jsem si temnou chodby Ishimury a celou dobu zadržel dech. Nikdy jsem nezapomněl, že v každém okamžiku by se z otvorů mohl vyskočit smrtící nekromorf. Kdybych se obrátil na výbušnou kanystr, použil bych kinesis k přepravě vzácného pokladu s sebou, dokud jsem nenašel nějakou monstrózi, aby ji vrhl, pohltil je v plamenech. I když jsem při každé příležitosti upgradoval své zbraně, vždycky jsem se cítil zranitelný, protože se zdálo, že nepřátelé, kterým čelil, rostou stejně jako já. Nakonec, po mnoha hodinách pomalého, opatrného pokroku a bez nedostatku příšerných úmrtí, jsem dokončil hru a odemkl novou hru plus plus. Rozhodl jsem se, že si trochu ochutnáte, jak by se s veškerým mým upgradovaným zařízením cítila raná hra, okamžitě jsem měl velmi odlišný zážitek na palubě crackeru zkázy, který mi připomněl, že někdy, pocit divoce přemoženého ve hře je úžasný úžasný.

Najednou chce každý předělat mrtvý prostor
v Dune: Spice Wars Koření musí proudit, ale nezapomeňte hydratovat
Hra omáčka, kde hrajete jako Dracula

Podívej, mám rád výzvu ve svých hrách. Pokud mě hra Shředí s odměnami nebo mi umožní proříznout nepřátele jako horký nůž přes máslo přímo z netopýra, je nepravděpodobné, že by můj zájem měl. Byla to skutečnost, že nedávná Mrtvý prostor Remake mě nejprve přinutil, abych čelil mým obavám, abych se dostal do nebezpečných situací a vždycky se cítil, že zdroje byly docela vzácné, díky tomu bylo na prvním místě odměnu.

A nyní, návratem k rané hře s mým plně napájeným plazmovým řezačkou, nemluvě o úžasném volitelném upgradu s názvem prototypový modul, který způsobuje poškození nepřátel, když jsou zmrazeni, smál jsem se tváří v tvář nebezpečí. S důvěrou jsem se pohyboval skrz ty haly, bez výkřiku nekromorfů na mě na mě. Teď jsem je mohl zmrazit na místě a odříznout je jedním výstřelem mé plazmové řezačky. Připadalo mi to jako Isaac a já jsme podmanili naše obavy společně, jako teď bychom se mohli vrátit do těch kdysi rozvíjejících se haly a říci: „Nemáte nad námi žádnou moc.”Kdyby hra začala tímto způsobem, cítilo by se to hrubé, panderingové.”. Ale kvůli tomu, čím jsem prošel, abych se dostal k tomuto bodu, to vypadalo, jako bych si to vydělal.

Samus bojuje s Ridleym v původním Metroidu

Když jsem vyrůstal s hrami (jsem starý), rovnováha nebyl velkým problémem v designu her, který je dnes, a bylo mnohem běžnější setkat se s oběma situacemi, které byly v jejich obtížích divoce nespravedlivé, a ty, které, které, které, které byly divoce snadné, pokud jste na ně byli připraveni. Abychom udrželi věci v říši předtucha sci -fi, Nintendoův originál Metroid není to, co bych nazval snadnou hrou. Nabízí vám žádné užitečné automapy, žádný jasný pocit, kam jít, a existuje tolik nepřátel a environmentální rizika, která vás absolutně zničí, pokud nejste připraveni. Zároveň však, pokud prozkoumáte a shromažďujete dostatek energetických tanků a raket, můžete tam jen stát a šéfové tanků jako Ridley a Kraid, snášejí jejich škodní produkci a zabíjejte je rychleji, než vás mohou zabít.

Přináší to „poutavé hry“? Ne podle dnešních standardů, myslím, ale určitě jsem si myslel, že je v té době super. Usilovně jsem prozkoumal a navigoval mnoho nebezpečí, abych našel toto vybavení, a teď jsem sklízel výhody. Získal jsem schopnost roztavit tyto šéfy. Někdy si myslím, že fixace konceptů, jako je rovnováha, je broušení některých drsných, živých okrajů z moderních her a vše promění vše v jemně vyladěnou rovnici, kde by mohla být zajímavější pomlčka nerovnováhy. Návrat do Ishimury v Mrtvý prostorNová hra plus, bylo mi potěšením zmrazit nekromorfy na místě s mým vylepšeným stázem, vystřelit jediný šroub z mé maxidované řezačky plazmy a sledovat je okamžitě zemřít v důsledku mého obrovského výstupu poškození. Nedržel jsem se to však. Nyní Resident Evil 4 Remake je tady, takže znovu střílím smrtící nepřátele s kulkami, které se často cítí neúčinně a běží po mém životě. Je však jen otázkou času, než na ně také otočím stoly.

Dead Space Nová hra plus vysvětlena | Jak začít ng+ a co přenáší

Plánuje dát mrtvému ​​prostoru další výstřel? Zde je vše, co potřebujete vědět o nové hře plus.

Průvodce od Kelsey Raynor Guides spisovatel
Publikováno v únoru. 2, 2023

Mrtvý prostor je jednou z těch her, ke kterým se bezpochyby vrátíte. Koneckonců, Motive Studio vytáhlo tento remake klasiky přežití z roku 2008 z nějakého důvodu, správně?

Zde je oficiální spouštěcí přívěs pro mrtvý prostor.

Ať už se poprvé od roku 2008 vracíte do USG Ishimura, nebo to jen nedávno vyskočilo, existuje docela vysoká šance, že budete dychtivě naskočit Nová hra plus.

V této příručce, Popisujeme vše, co potřebujete vědět o NG+ v mrtvém prostoru, a Co vlastně přenáší.

 • Jak začít novou hru Dead Space Plus
 • Co se přenáší v nové hře Dead Space Plus?
 • Co odemknete v nové hře Dead Space Plus?

Jak začít novou hru Dead Space Plus

Pravděpodobně vám nemusím říkat, jak to funguje, ale jen pro případ; Poté, co jednou porazí mrtvý prostor a nechává kredity, bude nová hra plus odemčena.

Poté můžete znovu přehrát mrtvý prostor v režimu NG+. V tomto režimu budete přehrávat stejnou hru a příběh, ale budete moci přenést určité věci z předchozího běhu.

Co se přenáší v nové hře Dead Space Plus?

Jednoduše řečeno, když začnete novou hru plus ušetřete v mrtvém prostoru, přenášíte všechny dříve odemčené zbraně a vybavení a všechny budou mít stále jakékoli upgrady, které jste na ně aplikovali na lavičce.

Budete mít také přístup ke všem svým odemčeným oblekům a soupravám a všechny kredity, které jste v poslední hře nestráhali, se také přenášejí.

Pokud jde o schopnosti Izáka Kinesis a Stasis, budete je muset znovu přirozeně odemknout v příběhu. I když to není příliš mnoho problémů.

Co však dělá novou hru plus vzrušující pro mrtvý prostor, jsou nové věci, které dodává.

Co odemknete v nové hře Dead Space Plus?

Jak je tomu u většiny nových režimů hry plus, tento režim v mrtvém prostoru bude domovem tvrdších nekromorfů. Nejen to, ale také se setkáte s celou novou variantou Necromorphu, známého jako Phantom.

Dostanete také dalších 50 000 kreditů, které můžete utratit, deset uzlů, s nimiž se můžete vylepšit a zcela nový oblek na úrovni 6 pro Isaac. Ty se přijdou používat pro skutečné přežití vašeho nového běhu hry a vybaví vás další výzvou.

V neposlední řadě nezapomeňme na alternativní konec mrtvého vesmíru, k němuž lze přistupovat pouze v nové hře plus. Zjistíte, že během NG+je podél cesty 12 fragmentů značek, které lze shromažďovat.

Pokud se vám podaří sbírat všech 12 z nich, budete na konci hry zasvěceni nové cutscene. Hodně štěstí!

Pro více informací o mrtvém prostoru se nezapomeňte podívat na naši recenzi a zjistit, co jsme si mysleli o remake, a nezapomeňte se podívat na naše průvodce Hub, pokud potřebujete pomoc uprchnout z USG Ishimura.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Sledujte mrtvý prostor
 • Dead Space (remake) Sledujte
 • EA Sledujte
 • Horor následovat
 • Motive Studio Follow
 • PC Sledujte
 • PS5 následovat
 • Následujte sci -fi
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Kelseyova vášeň pro hraní začala s rezidentním zlem a od té doby je poměrně obtížné přimět je, aby zavřeli horor o hororových hrách. Když nevyhovují nové strachy nebo dopochlovují zrušení tichých kopců, často je lze najít nad roztomilým Pokémonem a Kirbym nebo být velmi průměrný ve hrách FPS.

Logo VG247

Kupte si naše trička, jo

Jsou mnohem stylovější než váš průměrný web videoher.

VG247 Merch

VG247 je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společností Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.