Nová mapa Warzone pro MW3 bude před spuštěním hratelná – ale je tu úlovek – Dexerto, New Warzone BR Map Urzikstan: Datum vydání, velikost a další | Brzká hra

Nová mapa Warzone BR Urzikstan: Datum vydání, velikost a další

Je to v podstatě vypuknutí DMZ +.

Nová mapa Warzone pro MW3 bude před spuštěním hratelná – ale dojde k úlovku

Modern Warfare 3 Logo s novým logem Warzone na vrcholu rozmazaného obrazu Mercado Las Almas

Aktivita

Hráči Warzone budou moci hrát na nové mapě, než se spustí v integraci Modern Warfare 3, ale dojde k mírnému úlovku.

Spolu s zcela novým zážitkem pro více hráčů s Modern Warfare 3, který má zahrnovat všech 16 klasických map MW2 (2009) a také zavedení červených teček na minimapu, je nová integrace Warzone velmi očekávána, protože fanoušci spekulují, zda by to pomohlo pomoci obnovit hru.

17. srpna se uskutečnil moderní odhalení ve hře 3 ve hře, následovaný obrovským blogovým příspěvkem, který podrobně popisuje spoustu obsahu, které hráči mohou očekávat, když Hra se spustí 10. listopadu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zatímco samotná Warzone nebyla o detailu výslovně mluvena, zjistili jsme, že hráči budou mít přístup k nové mapě, než dojde ke hře na jeho datum vydání 6. prosince – ale nebude to úplně v Kapacitní hráči by chtěli.

MW3 Warzone Mapa bude hratelná brzy?

Je to v podstatě vypuknutí DMZ +.

– pouze PVE
– Hrálo se na nové mapě Warzone
– 4 hráčské jednotky, až 24 hráčů
-Koupit stanice, depoty munice, nákupy zdi, tajemné boxy, pack-a-punch
– Exfil s odměnami
– Cinematic Story část Treyarch Zombies Storyline Pic.cvrlikání.com/zm86x1jnlf

– Charlieintel (@charlieintel) 17. srpna 2023

Nyní bylo odhaleno, že Mapa zombie v moderním válce 3 bude ve skutečnosti stejná jako mapa Warzone To se uvolní, když spustí novou aktualizaci Battle Royale.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

To znamená, že pokud se chcete podívat na další mapu, můžete Načíst do zombie – které budou v moderní válce 3 od prvního dne – a začněte zkoumat vše, co mapa nabízí.

Článek pokračuje po reklamě

Na příštím zážitku Warzone není k dispozici mnoho podrobností, i když úniky naznačují, že ve hře přistane, když se sezóna 1, která byla hlášena jako 6. prosince.

S zcela novým systémem pohybu, který přivádí hráče zpět k něčemu podobnějšímu MW2019, je tu hodně na co se těšit s moderním válkou 3 – a dostat se před vaše soupeře s vynikajícími mapovými znalostmi od prvního dne může být váš zážitek z Warzone ještě lepší.

Nová mapa Warzone BR Urzikstan: Datum vydání, velikost a další

Zde najdete všechny informace, které potřebujete vědět o nové mapě Warzone, včetně jejího data vydání. Pokud tedy máte zájem o další mapu Battle Royale, která přichází na Call of Duty, pokračujte ve čtení.

Urzikstan New Warzone Mapa

Největší formou nového obsahu, který získáme ve Warzone, je nová mapa BR každý rok. Dostaneme jednu z těchto map s každou hlavní hrou a myslíme si, že nyní víme, jaká bude velká mapa s MW3.

V tomto článku si můžete prohlédnout všechny informace, které jsme našli o další mapě Warzone. Pravidelně se vraťte, pokud nechcete nic chybět.

Vzrušený změnami přicházejícími s MW3? Zde je odkaz na nákup na Xboxu, i když doporučujeme, aby se dostalo na PS5, pokud máte obě konzoly, protože první víkend MW3 Beta je exkluzivní PlayStation exkluzivní.

Další mapa Warzone: Aktuální zvěsti Navrhují umístění urzikstánu

Můžeme se 100% jistotou říci, že dostáváme novou mapu bitevního royale jeden měsíc po vydání Modern Warfare 3, kdy začne sezóna 1 MW3. Také jsme slyšeli únik týkající se umístění této mapy. Zjevně Nová mapa Warzone přicházející v sezóně 1 MW3 bude nastavena v Urzikstanu. Toto je fiktivní země ve službě Call of Duty.

Tady je únik:

Alaix, únik, byl v letošním roce správný téměř všechny své nároky, takže důvěřujeme informacím (nedávno unikli beta zombie zombie).

Nová mapa Warzone: Urzikstan | Datum vydání

Myslíme si, že nová mapa Warzone nastavená v Urzikstánu bude vydána ve středu 13. prosince v 9:00 PT (12:00 ET / 17 PM GMT / 18 PM CET). To je, když se očekává, že se začne moderní válka 3 sezóna 1 a obvykle získáme novou velkou mapu každý rok s první sezónou nové hry.

Existuje malá šance, že spustí sezónu 1 přesně o týden dříve, ale to je jediná alternativa k těmto údajům a času, kterou si dokážeme představit.

Pokud chcete být připraveni na spuštění Modern Warfare 3, podívejte se na řadič Xbox Series Elite 2 nebo ovladač PS5 DualSense Edge

Nová mapa Warzone: Urzikstan | Známé podrobnosti

Fiktivní země Urzikstan se nachází, kde je Gruzie v reálném životě, východně od Černého moře a jižně od Ruska. Kreativy za příběhem Call of Duty však byly velmi liberální s jejich zobrazením Urzikstánu; Někdy se to opravdu cítí jako země sousední Rusko, ale v mnoha misích jasně používají Urzikstán jako Analog pro Sýrii. Používají to pro to, co v té době potřebují.

Takže i když jsme v minulosti viděli Urzikstán vylíčeného v Call of Duty, nemůžeme použít tato zobrazení k přesně předpověď, jak bude vypadat nová mapa Warzone. Můžeme to jen opravdu říci Bude to vypadat jako místo, kde existuje někde mezi Damaškem a Moskvou. Omlouvám se, že to nemůžeme dále zúžit.

Někteří spekulovali, že tento klip z události MW3 odhalí je nová mapa Warzone:

Mohlo by to být urzikstán, i když to opravdu nemáme co dodržovat.

Toto jsou všechny aktuální informace o další mapě Warzone. Doufáme, že jste to považovali za užitečné.

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.