Nová Steam Game umožňuje hráčům přinést své kampaně Dungeons & Dragons do digitálního života – Gamespot, Gold Box Classics в Steam

Купить Gold Box Classics набор (? )

Archivy zapomenuté říše: kolekce dva Přináší vašemu počítači zdravou kombinaci „zlaté krabice“ a nostalgie. Složený z klasiky RPG, která měla premiéru zapomenutých říší pro video hráče, Archivy Forgotten Realm: Sbírka dva obsahuje následující tituly: Bazén záře, kletby Azure Bonds, Hillsfar, Secret of the Silver Blades, bazény temnoty, brána k divoké hranici, poklady Savage Frontier a zapomenuté říše neomezené dobrodružství.

Nová Steam Game umožňuje hráčům přinést své kampaně Dungeons & Dragons do digitálního života

Dungeon Full Dive bude spuštěn na PC, s kompatibilitou VR, koncem tohoto roku.

Grace Benfell 10. května 2023 v 9:00 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Dungeon Full Dive je pohlcující digitální způsob, jak hrát stolní hry na hraní rolí s přáteli online. Později v tomto roce se nástroj pro stůl obsahuje plné přizpůsobení postav a map, které pomáhají hráčům vytvořit si vlastní digitální hřiště pro hraní rolí.

S plně potápěním Dungeon si hráči mohou přizpůsobit svou vlastní miniaturu s plným sadou možností. Digitální nástroj obsahuje integraci mechaniky a statistiky s pátým vydáním Dungeons & Dragons (D&D 5e), hráči mohou změnit své znakové listy z aplikace uvnitř aplikace. Není známo, zda bude zahrnovat nástroje pro jiné systémy TTRPG.

Masters Dungeon může pomocí mapových nástrojů vytvořit prostředí pro své hráče k prozkoumání. Virtuální stolní nástroj je dodáván s řadou předem vyrobených bitevních map, které DMS může změnit. Mohou také vyrobit zbrusu nové mapy pomocí vestavěných nástrojů.

V souladu s integrací VR mohou hráči vidět své miniatury z pohledu shora dolů nebo obývat POV a prozkoumat světový herní svět v první osobě. Hráči mohou také vyzvednout a komunikovat s objekty, jako jsou hudební nástroje a lahve. Pokud hráči nemají náhlavní soupravu VR, mohou stále hrát svou kampaň s ostatními hráči, kteří to dělají, protože Dungeon Full Dive má křížovou hru. DMS může také začlenit velkou skupinu, protože hra umožňuje celkem osm hráčů.

Dungeon Full Dive přichází do Steam později v roce 2023. Alpha test bude také k dispozici koncem tohoto roku.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Купить Gold Box Classics набор (?)

Klasika Gold Box

Laskavě známé jako „Gold Box Classic“, tyto klasické videohry Dungeons & Dragons oživují mnoho z nejznámějších monster, hrdinů a darebáků D&D.

Svět zapomenutých říší Dungeons & Dragons byl od jejího publikace domovem mnoha hrdinů a představivosti, který produkoval dobrodružství a příběhy, které mají být znovu převlečeny a užívány pro další roky.

Archivy zapomenutých říší: kolekce jedna Umožní vám projít jednou takovou sadou dobrodružství: Oko trilogie pozorovatele, Sada her první osoby v reálném čase.

Archivy zapomenuté říše: kolekce dva Přináší vašemu počítači zdravou kombinaci „zlaté krabice“ a nostalgie. Složený z klasiky RPG, která měla premiéru zapomenutých říší pro video hráče, Archivy Forgotten Realm: Sbírka dva obsahuje následující tituly: Bazén záře, kletby Azure Bonds, Hillsfar, Secret of the Silver Blades, bazény temnoty, brána k divoké hranici, poklady Savage Frontier a zapomenuté říše neomezené dobrodružství.

Archivy zapomenutých říší: kolekce tři Označuje závěr kompilace archivů a změnu vývoje ze strategických simulací Inc. Dreamforge Intertainment. Jako SSI’s Swan Song to the Forgetten Realms Universe oslavují tyto tituly prvky videoher AD & D, které znáte a milujete – zasadit žaláře a krásná místa, která prozkoumají, širokou škálu monster zabití, úkoly dokončit, dobrodruhy na sestavení a Světy, které mají být zachráněny. To vše je v Dungeon Hack a Menzoberranzan.

Série Ravenloft Umožňuje vám vstoupit do světa gotické a egyptské horor a dobrodružství, zasazeno do kampaně Ravenloft. Tato balíček vstupujících hrůz zahrnuje Ravenloft: Strahdův majetek a jeho pokračování, Ravenloft: Stone Prorok.

Série Krynn Vrátí vás k prvnímu fantazijnímu epickému hraní rolí v legendární hře Dragonlance World of Krynn. Tento nesmrtelný balíček zahrnuje Šampioni Krynn, Krynští Krynn a The Dark Queen of Krynn.

Série Dark Sun Uvolněte svou představivost do obrovského, divokého světa, slunečního a větrného středu. Tato série obsahuje Radiant Classics, Dark Sun: Shattered Lands a Dark Slunce: Probuzení Ravager.

21 Klasické DND RPG a City-Builder jsou nyní na páře

Mapová obrazovka v DND ​​City-Building Game Feckhold: Kingdom Simulator

29. března 2022: Všech 22 her D&D je nyní k dispozici na Steam, jako součást různých svazků.

Strategické simulace, Inc. – nebo SSI – vydejte masivní výběr her Dungeons & Dragons na konci 80. a začátkem 90. let. Umění zlaceného boxu nakonec dalo této linii přezdívku „série Gold Box“, a přestože nebyly prvními CRPG, šli dlouhou cestu k stanovení standardů formátu. Po jejich oznámení začátkem tohoto měsíce můžete nyní hrát tyto klasické hry RPG na Steam.

Vydavatel Sneg (ano, opravdu) zavázal většinu z 22 klasických fantasy her do tematických balíčků – například Eye of the Sholder Trilogy, například. Pouze dvě hry jsou k dispozici sama o sobě-D&D City-Building Game, Feorchhold: Kingdom Simulator a Arcade Fighter Al-Qadim: The Genie’s Curse.

Hry jsou zabaleny do vlastních dosboxů pro lepší výkon a speciální odpalovač zlatých krabic má usnadnit přenos vašich postav mezi hrami. Zahrnuty jsou nástroje vyrobené ventilátory, jako je vše viditelný a zlatý společník

Tyto hry jsou uvedeny na páře a pohybují se od 5 $.99 /£ 4.79 pro dvě individuální hry na 8 $.49 /7 £.19 pro většinu různých svazků – a v současné době jsou všechny 15% slevu. Alternativně můžete získat všech šest svazků – a 20 her – za 23 liber.18. Zde je to, co je zahrnuto v každém.

 • Zapomenuté říše: Sbírka archivů
  • Oko pozorovatele
  • Oko Beholder II
  • Oko Beholder III
  • Prokletí azurových vazeb
  • Brána na Savage Frontier
  • Hillsfar
  • Bazény temnoty
  • Bazén záře
  • Tajemství stříbrných čepelí
  • Poklady Savage Frontier
  • Neomezená dobrodružství
  • Dungeon Hack
  • Menzoberranzan
  • Šampioni Krynn
  • Krynn Krynn
  • Temná královna Krynn
  • Rozbité země
  • Probuzení od Ravager
  • Strahdův majetek
  • Stone Prorok

  Staré hry nikdy nezemřou, ani by neměli. Podívejte se na náš průvodce všemi nejlepšími hrami DND na PC.

  Baldur

  Baldurova brána: Kompletní sága Baldurova brána: Kompletní sága Fanatický $ 82.73 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

  Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.