Nové Amazon MMO Throne a Libertyho beta testování začíná brzy | PCGamesn, Throne a Liberty: Otevřená registrace testu beta a jak se zúčastnit?

Detail blogu

Tento beta test je skvělá příležitost zažít hru předem a nabídnout zpětnou vazbu vývojářům. Tento beta test může znamenat, že vydání hry v říjnu není přesné a můžeme vidět vydání dříve.

Throne a Liberty je další velký MMO publikovaný společností Amazon Games, protože hra Crossplay Free-to-Play se připravuje na beta verzi letošního roku.

Trůn a Liberty Beta: Ženy s pravou stranou zakrytou v červené lebce se dívá na kameru

Publikováno: 30. srpna 2023

Trůn a svoboda chce být velkou novou hrou MMO v bloku a nadcházející období beta vám to umožní vyzkoušet si to sami. Publikované společností New World a Lost Ark’s Amazon a vyvinuté společností NCSOFT, Throne a Liberty nejsou nastaveny na úplné vydání až do roku 2024, ale to vám nezabrání, pokud to chcete.

Pokud máte zájem vyzkoušet nadcházející MMO z Amazon Games a NCSOFT, Technický test na trůn a svobodu probíhá mezi úterými 19. září a úterý 3. října po dobu dvou týdnů. Jo, a trůn a svoboda jsou také zdarma s křížovým hráčem mezi PC a konzolou.

Pokud jste fanouškem Final Fantasy 14, World of Warcraft, Guild Wars 2 a MMO, jako jsou tyto, pak by pro vás mohly být trůn a svoboda. .

„Důvěrný technický test umožní hráčům poprvé podívat se na trůn a svobodu a prozkoumat svět plný hloubky a vertikálnosti, bojovat s rozsáhlými šéfy, zapojit se do polních akcí, ponořit se do masivních žalářů, válka o válku v epických cejích pro území pro území a kořist, Clash in Castle Sieges a další, “říkají Amazon Games a NCSOFT. „Ačkoliv poskytuje našemu týmu cennou zpětnou vazbu o základní zkušenosti a technické infrastruktuře. Udělejte si čas na to, aby se trůn a svobodu to nejlepší, to může být, je naše nejvyšší priorita.“

Můžete se podívat na přívěs níže a získat vibraci o tom, o čem je trůn a svoboda.

Thumbnail YouTube

Na webových stránkách se můžete přihlásit k technickému testu, s dalšími betami na cestě, pokud vám chybí první. Mějte na paměti, že se jedná o dohodu o mlčenlivosti, takže nemůžete veřejně sdílet své zkušenosti.

Pokud se dostanete do technického testu, měli byste získat e -mail do čtvrtka 14. září nejpozději, přičemž NCSOFT vezme zpětnou vazbu z testu, aby se zlepšil trůn a svobodu. Díváme se na korejské vydání konce roku 2023 a globální vydání 2024 pro trůn a svobodu, takže mějte oči oloupané pro více informací.

Zatímco počkáte, máme nejlepší hry MMO pro jednoho hráče na PC právě teď, spolu s nejlepšími hrami zdarma, z nichž některé jsou ve skutečnosti také MMOS.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Trůn a svoboda: Registrace testu beta a jak se zúčastnit?

Throne and Liberty, hra MMORPG vyvinutá společností Antisoft, konečně oznámila svůj beta test. Zatímco testování beta beta je omezeno na hráče s bydlištěm v Jižní Koreji, stále existuje šance, že se hráči z jiných regionů mohou zúčastnit. V této příručce vás projdeme kroky k registraci a účasti na testu trůnu a beta beta Liberty. Provedeme vás nejnovějšími zprávami o testování beta a kroky, jak se zaregistrovat a účastnit se bezplatného testování beta beta.

Trůn a svoboda: Registrace testu beta otevřená a jak se zúčastnit?

↖ Trůn a svoboda: Otevřená registrace testu beta

Registrace pro beta test je otevřena z . Bohužel, beta test může být k dispozici pouze hráčům s bydlištěm v Jižní Koreji, ale mohou existovat způsoby, jak se hráči na Západě účastnit. Dávejte pozor na jakékoli aktualizace na této frontě.

Tento beta test je skvělá příležitost zažít hru předem a nabídnout zpětnou vazbu vývojářům. .

Kromě oznámení beta testů je zde Nový oficiální kanál YouTube pro trůn a svobodu, kde najdete nový přívěs a komentáře od vývojářů na NCSOFT. To je skvělá příležitost dozvědět se více o hře a před zahájením testu beta nahlédnout.

↖ Test trůnu a Liberty Beta: Jak se zúčastnit?

Krok 1: Zkontrolujte způsobilost

Jak již bylo zmíněno, test trůn a Liberty Beta je Otevřeno pouze pro hráče bydliště v Jižní Koreji. Pokud nejste obyvatelem Jižní Koreje, můžete stále Zkuste se zúčastnit sledováním dalších kroků. Ale mějte na paměti, že tam není zárukou přijetí.

Krok 2: Navštivte oficiální web

Přejděte na oficiální web Throne a Liberty a přejděte na stránku registrace pro test beta beta. Okno registrace bude otevřeno od 2. května do 14. května.

Krok 3: Vytvořte si účet

Pokud stále potřebujete účet na oficiálních webových stránkách, musíte jej vytvořit. Postupujte podle pokynů na registrační stránce a vytvořte si účet.

Krok 4: Dokončete registraci

Jakmile vytvoříte účet, vyplňte registrační formulář požadovanými informacemi. Před odesláním registrace nezapomeňte číst a souhlasit s podmínkami.

Po odeslání registrace budete muset počkat na přijetí. Antisoft vybere omezený počet účastníků pro test beta, takže neexistuje žádná záruka přijetí. Pokud jste přijati, obdržíte e -mail s dalšími pokyny.

Krok 6: Zúčastněte se beta testu

Pokud jste přijati do beta testu, Budete mít přístup ke hře po dobu jednoho týdne, počínaje 24. května až 30. května. .

Závěr:

Pokud máte zájem o účast na testu beta nebo chcete zůstat v aktuálním stavu na trůnu a Liberty News, nezapomeňte se přihlásit k odběru oficiálních webových stránek a kanálů sociálních médií. Pro fanoušky MMORPG je to vzrušující čas a trůn a svoboda se formuje jako hra, která stojí za to dohlížet.

Trůn a Liberty Beta se přihlásit

Jsme nadšeni, že můžeme představit Amazon Games Official oznamují upoutávku na Throne a Liberty, jak mělo premiéru během Summer Game Fest dříve. Kromě toho jsme oznámili naše plány na technický test pouze pro pozvání v regionech podporovaných Amazon Games napříč PC, PlayStation 5 a Xbox Series X | S. Vydejte se na naši stránku pro registraci testerů pro vaši šanci na účast.

V rozsáhlém světě solisia hledáte vy a další fragmenty hvězdy Sylaveth, abyste využili absolutní moc, abyste porazili Kazara, Wraith of Conquest. Vy a ti ve vašem důvěryhodném spolku máte schopnost určit, jak strategicky dosáhnout vítězství proti Kazarovým armádám a konkurenčním cechům. Volba je na vás, když se zapojíte do bezproblémového herního zážitku a bitvu o trůn.

Vydejte se na oficiální webovou stránku Trůnu a Liberty pro osobní poznámku od Moonyoung Choi, kapitána projektu trůnu a Liberty v NCSOFT, a pro více informací o technickém testu trůnu a Liberty Technic .