Nové skiny lol v roce 2023 | Všechny vydané a nadcházející Skins 2023 League – Dot Esports, New LOL Skins: All League of Legends Skins vydané v… | Brzká hra

NOVINKY LOL SKINS: Všechny League of Legends Skins vydané v roce 2023

Toto rozhodnutí vedlo k některým skvělým technologiím, jako jsou oslavy Pentakill (například Empyrean Pyke a Winterslessed Diana) a zlepšení našich jedinečných překryvů na obrazovce (Battle Academia Caitlyn a Star Guardian Kai’s). A i když milujeme, jak tyto přírůstky vylepšily fantazii šampiona v legendárních kůžích, máme pocit.

Nové LOL Skins: Všechny nově vydané a nadcházející skiny 2023 League

Zatímco sezóna 13 League of Legends přinesl četné změny džungle, aktualizace, meta sezonní směny v polovině sezóny a další, tam bylo také hojnost kůže pro hráče, kteří si mohli koupit pro své oblíbené šampióny.

Letos jsme viděli jednorázové kůže, nové linie kůže a prestižní kůže, přičemž každý den byla vydávána další nadcházející vydání.

Všechno nové liga Skins vydané v roce 2023

Na začátku roku 2023, liga ve svém katalogu se chlubilo více než 1 000 kůží. Tato sezóna má viděno více než 100 dalších přidaných, to vše lze zakoupit z obchodu s in-klientem pomocí RP nebo Mýtický obchod s esencí pomocí esence. Tato kosmetika má zahrnoval více než 24 nových a vracejících se linií kůže.

Je třeba poznamenat, že obchod Mýtický esence otáčí kůží, které si můžete koupit, takže možná budete muset chvíli počkat, než se konkrétní kůže vrátí do obchodu.

Linka kůže liga Náplast Datum vydání Šampióni
Mythmaker Patch 13.1 Jan. 12, 2023 Irelia
Galio
Garen
Zyra
Sivir
Prestige Sivir
Měsíční Patch 13.1b Jan. 26, 2023 Mlátit
Ashe
Qiyana
Kha’zix
Malfite
Porcelán Patch 13.1b Jan. 26, 2023 Prestige Lissandra
Zármutek/srdce Patch 13.3 Feb. 9, 2023 Amumu
Vi
Caitlyn
Astronaut Patch 13.4 Feb. 24, 2023 Šumět
Ivern
Kennen
Zpíval
Xerath
Zlomená smlouva Patch 13.5 9. března 2023 Cho’gath
Slečna štěstí
Nocturne
Rakan
Riven
Vladimir
Xayah
Prestige slečna Fortune
Faerie Court Patch 13.6 23. března 2023 Karma
Katerina
Seraphine
Fiora
Kalista
Ezreal
Milio
Prestige Katarina
Ashen Patch 13.6 23. března 2023 Shen
Kočky/psi Patch 13.7 6. dubna 2023 Příbuzenství
Nidalee
Yuumi
Kled
Dawnbringer/Nightbringer Patch 13.8 20. dubna 2023 Renekton
Vayne
Jarvan IV
Nasus
Inkshadow Patch 13.9 3. května 2023 Aurelion Sol
Kai’sa
Master Yi
Udyr
Volibear
Yasuo
Yone
Prestige Yasuo
Sněhový měsíc Patch 13.10 17. května 2023 Ahri
Morgana
Varus
Drx Patch 13.11 1. června 2023 Aatrox
Akali
Ashe
Caitlyn
Příbuzenství
Maokai
Prestige Aatrox
Shan Hai Patch 13.12 14. června 2023 Bard
Kog’Maw
Lillia
Tahm Kench
Crystalis Motus Patch 13.12 14. června 2023 Leona
Elderwood Patch 13.13 28. června 2023 Karthus
Wukong
Star Guardian Patch 13.13 28. června 2023 Orianna
Seraphine
Vítězný Patch 13.13 28. června 2023 Anivia
Soul Fighter (Vol. 1) Patch 13.14 19. července 2023 Lux
Naafiri
Pyke
Prestige Pyke
Samira
Sett
Star Guardian Patch 13.14 19. července 2023 Senna
Soul Fighter (Vol. 2) Patch 13.15 Aug. 2, 2023 Evelynn
Gwen
Jhin
Shaco
Viego
Prestige Shaco

Riot se z velké části snaží zajistit, aby každý šampion dostal alespoň jednu kůži ročně. To se však vždy nestane.

Někteří z populárnějších šampionů, jako jsou Lux a Ezreal, mohou získat ještě několik dalších liga Skins než ostatní, které, jak vím, je trochu zklamáním pro hráče, kteří milují méně milované šampióny jako Skarner nebo Corki a mnoho dalších, kteří v letech nedostali novou pokožku.

Co liga Skins uvolní příští v roce 2023?

Riot Devs zřídka odhalují liga Kanby, dokud nezačnou spadnout náznaky náplastí, ale to neznamená, že nic nevíme; Sestavil jsem několik další kosmetiky, abych zasáhl níže uvedené obchody (tak začněte ukládat své haléře).

Patch 13.15

 • Soul Fighter
  • Datum vydání: Středa, srpen. 2.
  • Šampioni: Evelynn, Gwen, Jhin, Shaco, Viego

  Patch 13.16

  • Nesmrtelná cesta
   • Datum vydání: Středa, srpen. 16.
   • Champions: Soraka, Shyvana, Zed, Zere, Kayle, Sona

   Patch 13.17

   Tuto stránku budeme pokračovat v aktualizaci jako více liga uvolnění kůže.

   Hayley je hráč, spisovatel a autor s pozadím v podnikání. Hayley promoval s dvojím titulem v oboru řízení podniků a řízení lidských zdrojů v Austrálii. Mnoho let strávila v podnikání, dokud nenašla svou vášeň pro kreativní psaní a herní průmysl. Když se neoddává nejnovějším anime, najdete ji čtení nebo hraní videoher.

   NOVINKY LOL SKINS: Všechny League of Legends Skins vydané v roce 2023

   Podívejme se na všechno o nových lol kůžích v roce 2023. Které kůže získáváme a které šampióni obdrží kůže?

   Mythmaker Sivir

   League of Legends je zdarma hrát MOBA, která získala většinu svých výdělků prodejem kosmetiky pro různé šampiony ve hře. Jak LOL míří do roku 2023 a je 13. sezóna, Pro 160 šampionů získáme více kůží.

   Podívejme se tedy na všechno, co víme o nových kůžích LOL v roce 2023 a jaké plány mají Riot pro svou hotovostní krávu. Které kůže jste z letošního roku nejvíce nadšeni?

   LOL: Které kůže byly propuštěny v roce 2023?

   Víme, že na začátku roku 2023 je v League of Legends asi 1 400 jedinečných kůží. Letos bude do repertoáru přidáno více kůží a mnoho dalších šampionů obdrží nové a jedinečné vzhled pro League of Legends.

   • Vyzvedněte si herní myš K/da Logitech pro kvalitu a styl!

   Zatímco jsme měli v roce 2022 spoustu zbrusu nových kůží, očekáváme nějaké epické nové kůže a také opětovné spuštění některých fanoušků v roce 2023. Možná další Shan Hai Scrolls letos? Prosím a děkuji!

   Orianna, Seraphine, Senna

   Odhalena nová konečná kůže

   Riot do hry přidá novou konečnou pokožku. Toto je nejvyšší úroveň kůže ve hře s nejvíce efekty a animací. Tyto kůže chtějí znovu vynaléhat šampiona a jejich fantazii. V roce 2023 Riot uvolní novou konečnou pokožku pro nikoho jiného než Samira.

   Jaké šampióni obdrží kůže v roce 2023?

   Existuje poměrně málo šampionů, kteří nezískali nové kůže ve věku. Riot se pokusí zajistit, aby tito šampióni byli Konečně Získání nového kapání na Rift v roce 2023:

   • Aurelion Sol – Inkshadow Skin in LOL Patch 13.8
   • Dr. Mundo – Street Demon in LOL Patch 13.18
   • Ivern – astronautská kůže v lol patch 13.4
   • Kled – Kibble Kled v lol patch 13.7
   • Kalista – Feerie Court Skin in LOL Patch 13.6
   • Shyvana – nesmrtelná pleť Journey in LOL Patch 13.16
   • Udyr – inkshadow kůže v lol patch 13.8

   V posledním blogu Dev Blog Riot Meddler a Riot Brightmoon výslovně uvedli, že chtějí ukázat určitou lásku šampionům, kteří nedostali kůži za velmi dlouhou dobu. Jsme rádi, že můžeme konečně přidat Dr. Mundo na tento seznam! Přestože jeho VGU dramaticky změnil své vizuály, bylo to stárnutí, protože Riot naposledy uvolnil kůži pro šílence Zaunu.

   LOL: Nejlepší dr. Galerie viewů Mundo Skins

   Jaká tematika kůže bude uvolnit nepokoje v lol sezóně 13?

   Riot přinese zpět kočky vs. Psys Skin Line, což je jedna z jejich zábavných linií April Fools pro rok 2023. Tato linie kůže bude pravděpodobně zahrnovat Kled, protože již bylo ukázáno stříkací umění z tematického.

   Riot také představí novou linii kůže s magií Fae. Kalista bude v tomto tematickém a karmu, jejíž koncepční umění již bylo odhaleno.

   Také jsme dostali potvrzení na velké letní akci uprostřed roku 2023, na kterou se určitě budeme těšit. Zdá se velmi pravděpodobné, že během této velké události budeme představeni do zcela nové linie kože. Takže žádná nová párty bazénů nebo oceánských písní? Podívejme se, s čím další tým bude přijít!

   V roce 2023 obdržíme skiny MSI?

   To je zajímavé! Ve své poslední aktualizaci Dev, Riot odhalil některé informace o nadcházejících kožních tématech v roce 2023. Invitational v polovině sezóny je další velká mezinárodní akce v League of Legends esports. V květnu to zahájí a Riot Meddler odhalil, že tým v budoucnu pracuje na „zkoumání nových témat“.

   Mohlo by to znamenat, že obdržíme skiny s tématem MS k oslavě druhé největší akce eSports roku? Chci říct, dostali jsme kůži jako Worlds Azir, tak proč ne oslavit v polovině sezóny Invitational ve stylu?

   Kolik kůží vypustí nepokoje v roce 2023?

   V roce 2022 jsme obdrželi téměř 140 kůží, stejně jako v roce 2021, proto věříme, že v roce 2023 znovu budeme dostávat kolem 130 nebo 140 kůže! S každým League of Legends Patch Vydáno téměř každé 2 týdny a každá záplata přidána nejméně 3 nebo více kůží, můžeme doufat v mnoho nových vzhledů.

   Prestige lissandra porcelánová kůže

   Které prestižní kůže byly propuštěny v roce 2023?

   Prestige Skins se v roce 2023 znovu vrátí. V roce 2022 tým Skins oblékl prestižní tematiku a přidal zbrusu nové koncepty, aby se cítili exkluzivnější.

   LOL Mythic Shop: Jaké kůže jsou k dispozici?

   Vzhledem k tomu, že si hráči nemysleli, že HEXTECH SKINS byly tak zvláštní nebo jedinečné, Riot se rozhodl vytvořit „sezónní mýtiku“, která bude mít rotující tematickou pro jedinečné kůže v mýtickém obchodě každý rok.

   Budete si také moci vyzvednout starší prestižní kůži, takže pokud jste zapomněli hrát během konkrétního časového období a zmeškali jste šanci vyzvednout prestižní arkádu Caitlyn, budete to moci dostat přes mýtický obchod, který bude Will mít k dispozici měsíční rotaci prestižních kůží.

   Všechny skiny Dragonmancer v galerii League of Legends View

   Co jsou mýtické chroma?

   Se zavedením nového mýtického obchodu přidal Riot nový mýtický obsah. Jeden z nejnovějších přírůstků je známý jako mýtický chroma, což je nový chroma pro sezónní mýtickou kůži nebo dříve uvolněnou legendární kůži. Tyto chromy mají nové barevné schéma pro šampiona a také jejich VFX.

   Mýtické chromy budou stát 40 mýtických esence. V roce 2023 bude v mýtickém obchodě získávat další kůži a nové kůže, které si můžete užít a vyzvednout.

   Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.

   Nové lol skiny

   /Dev: State of Skins 2023

   Aktualizace mýtického obchodu, nová konečná kůže a návrat seznamu Prestige Skin.

   Dev autor 100 PC Nuggets

   Ahoj všichni! Jsem Stephanie „100 PC Nuggets“ Leung, nový produkt pro tým Skins. Je to už nějakou dobu, co jsme se naposledy přihlásili, a v našem týmu jsme viděli hodně změn, takže jsme vám chtěli dát vědět, co si myslíme o stavu kůží a kde je chceme vzít v budoucnu.

   Jo a máme několik aktualizací na kůži Star Guardian, které přinášíme z Wild Rift, a mýtický obchod a návrat seznamu Prestige Skin List. Ale nejprve si promluvme o nadcházející konečné kůži!

   Stylový nový Ultimate

   Je to už nějakou dobu, co jsme vám dali aktualizaci ultimátů. nebo dokonce konečný konečný – nepočítáme duchovní stráž Udyr vgu. A chceme vám to dát vědět Samira dostane v rámci letošní letní akce konečnou kůži.

   Jak jsme již zmínili, konečné kůže jsou těžkým prostorem pro přistání. Naše definice toho, co to znamená být konečnou pokožkou, se v průběhu let změnila, ale „přimět hráče pocit, že jsme udělali něco opravdu zvláštního“ a „nejlepší ve své třídě pro šampiona“ jsou stále ty dva, které pracujeme pod.

   Obvykle začínáme vědět Vyrábíme jeden. Ale to nebyl případ Samiry.

   Před několika lety jsme hovořili o tom, že jsme museli prodloužit množství času, který investujeme do legendárních kůží, abychom se ujistili, že vám poskytnou zážitek, který žije podle jména. A z velké části máme pocit, že jsme zasáhli značku.

   Toto rozhodnutí vedlo k některým skvělým technologiím, jako jsou oslavy Pentakill (například Empyrean Pyke a Winterslessed Diana) a zlepšení našich jedinečných překryvů na obrazovce (Battle Academia Caitlyn a Star Guardian Kai’s). A i když milujeme, jak tyto přírůstky vylepšily fantazii šampiona v legendárních kůžích, máme pocit.

   Takže když jsme začali na Samiře. Ale když jsme pracovali, stále jsme přidávali stále více. A více na její kůži, protože jsme byli nadšeni tím, jak dokonale samira zapadá do tematického a při příležitosti, kterou jsme viděli s její kůží – podobně jako jsme vytvořili pulsefire ezreal. Přidali jsme věci jako oslavy Pentakill (od té doby, víte, Samira), jedinečná umělecká aktiva, modelování. Bylo to kolem této doby, kdy jsme se rozhodli učinit ze Samiry konečnou pokožku.

   S výsledky jsme opravdu nadšeni, protože nám dává nový (a udržitelnější) přístup k konečnému rozvoji kůže. A myslíme si, že výsledek nás vedl k dokonalému (hehe) vyjádření fantazie Samiry: honosného ADC, který je vždy připraven styl na své nepřátele.

   To je vše, co jsme připraveni na Samiru podělit oko pro více informací později.

   Star Guardian Wild Rift Skins

   Před několika dev aktualizacemi jsme oznámili, že přineseme několik kůží Star Guardians, které byly exkluzivní na Wild Rift na PC Side of League. Jsme opravdu nadšeni tím, jak se objevují epické kůže, a vy byste měli skutečně vidět ty relativně brzy na následujících záplatách:

   • Star Guardian Seraphine a Orianna budou k dispozici v náplasti 13.13
   • Star Guardian Senna bude k dispozici v náplasti 13.14

   Vzhledem k tomu, že toto je pro nás nové území, protože jsme nikdy nepřenesli kůži z WR do ligy, zjistili jsme, že legendáři trvá trochu více času, aby se ve srovnání s epickými kůží plně přivedli, takže vykoupené Xayah a Rakan budou Uvolnění blíže ke konci tohoto roku.

   Nadcházející prestižní kůže a změny mýtického obchodu

   Zpět, když jsme stále měli prestižní body, snažili jsme se sdílet, kteří šampióni by jeden v příštích několika měsících získali, takže jste se necítili, jako byste možná předčasně utratili své prestižní body. Víme, že to je něco, co vám všem velmi chybělo, takže přinášíme nadcházející seznam Prestige Skin!

   Každou čtvrtletí sdílíme aktualizovaný seznam, abychom vám dali vědět, kteří šampióni budou v příštích několika měsících dostávat prestižní kůži. začít právě teď!

   Takže přicházíte, můžete očekávat prestižní kůži pro:

   • Pyke – tokeny událostí
   • Shaco – tokeny událostí
   • Sona – mýtická podstata
   • Renata Glass – mýtická podstata
   • Akali – tokeny událostí
   • Yone – tokeny událostí
   • Camille – tokeny událostí

   A konečně měníme tematický mýtický obchod. Tak dlouhá popelací rytíři, sloužili jste také ve smrti jako v životě. Ale jsme připraveni na něco trochu víc … krystalu? Krystalizovaný? Vítejte prosím Crystalis Motus, svět, kde se kdysi ztracená magie pomalu vrací v nové formě-uhodli jste to, krystaly. Ale dobrodruzi si dejte pozor, pokus o využití těchto nových krystalů může vést k nebezpečnému výsledku.

   Máme také několik dalších změn v mýtickém obchodě, konkrétně rozšiřujeme počet prestižních kůží nabízených v obchodě kdykoli po současných dvou až čtyřech. To znamená, že se můžeme otáčet přes existující knihovnu prestižních kůží rychleji, takže ten, který hledáte, má šanci se ukázat dříve!

   Chceme vám také dát hlavu do toho, jaké prestižní kůži se budou otáčet obchodem, takže můžete naplánovat, jak lépe používat svou mýtickou podstatu.

   • Skutečné poškození Qiyana – 150 ME
   • Obsidian Dragon Sett – 125 ME
   • Debonair Brand – 125 ME
   • K/da Akali – 200 mě
   • Valiant Sword Riven – 150 ME
   • Lunar Beast Fiora – 125 ME
   • Star Guardian Soraka – 125 ME
   • Nightbringer Lee Sin – 150 ME
   • Anima Squad Jinx – 125 ME
   • Skutečné poškození yasuo – 125 ME
   • Mecha Kingdoms Garen – 125 ME
   • Polední poledne Talon – 125 ME
   • Star Guardian Ekko – 125 ME
   • Pulsefire Lucian – 150 ME
   • Spirit Blossom Teemo – 150 ME
   • Battle Queen Diana – 150 ME
   • Syndra Star Guardian – 125 ME
   • Ocean Song Seraphine – 125 ME
   • Dark Star Malphite – 150 ME
   • Porcelán Lux – 125 ME

   To je pro nás prozatím! Dejte nám vědět, co si myslíte, a my se vrátíme s další aktualizací na Skins brzy ™.