Nové výchozí skiny v Minecraft: Vše, co potřebujete vědět, Skins Minecraft získají sedm inkluzivních možností | PCGamesn

Skins Minecraft získají sedm dalších inkluzivních možností

Doufejme, že Mojangův nejnovější zabití kůží poroste v popularitě, jak Steve a Alex mají v průběhu let. Může to být docela čas, než vývojáři znovu představí nové výchozí znaky.

Nové výchozí kůže v Minecraft: Vše, co potřebujete vědět

21. října 2022, hlavní postavy Minecraft, Steve a Alex, si vytvořili několik nových přátel. Zpočátku oznámené během Minecraft Live 2022, Mojang představil sedm nových výchozích charakterových kůží pro fanoušky, které si mohou užívat.

V nejranějších dnech Minecraftu byl Steve jedinou výchozí kůží. Alex byl přidán do aktualizace 1.8 Pre1, který také představil typ „tenkého“ pleti. Kromě některých revizí Steve a Alexe však v nedávných aktualizacích zůstaly jediné dvě výchozí kůže, které hráči dostupné dostupné.

Nyní se Mojang vytvořilo sedm nových výchozích inkluzí, aby se hráči mohli lépe vyjádřit. Nové kůže jsou známé jako Noor, Sunny, Ari, Zuri, Makena, Kai a EFE a určitě přinesou spoustu možností přizpůsobení pro hráče.

Vše, co je známo o nových výchozích kůžích Minecraftu

Stejně jako Steve a Alex, nové výchozí entity Minecraft představené 21. října jsou kompatibilní s klasickými i štíhlými kožními rámy. Tyto postavy byly injikovány přímo do odpalovacího zařízení Minecraft, což je zpřístupňovalo hráčům Java Edition.

Hráči, kteří aktualizují edici Bedrock na beta verzi 1.19.50.21 může také přistupovat k těmto novým postavám pomocí funkce šatny hry v hlavní nabídce.

Každá nová výchozí kůže má zcela jedinečnou vzhled a šatník, od Ariho oranžové tuniky po zelenou košili a kombinézu Sunny. V edici Bedrock lze šatnu použít k dalšímu přizpůsobení těchto výchozích kůží, což vám umožní dát na ně vlastní specifické zvraty. Hráči Java Edition mohou také ručně upravovat výchozí kůže, aby se přesně prezentovali.

Na základě nedávných blogových příspěvků a poznámek Mojangu během Minecraft Live jsou tyto nové výchozí kůže určeny ke zlepšení způsobu, jakým hráči zobrazují svůj vlastní osobní vzhled v názvu.

Koneckonců, kůže jsou pro hráče nejviditelnějším způsobem, jak předvést svůj osobní vkus. Bývala doba, kdy by desítky nebo stovky skinů Steve/Alex obývaly servery pro více hráčů kvůli hráčům, kteří nepoužívají vlastní pokožku. Tito hráči, kteří nutně nechtějí vlastní pokožku, mají nyní mnohem více výchozích možností.

Mojang uvedl, že doufá, že tyto nové postavy umožní fanouškům vidět se v kůžích. Nárůst kůže je také reprezentativní pro masivní fanbase hry. Vzhledem k tomu, že základna Player zahrnuje lidi z celého světa, má smysl pouze to, že výchozí postavy hry by měly být co nejrůznější, aby je reprezentovaly.

Tyto nové postavy Minecraft přicházejí právě včas na příchod 1.20 Aktualizace, která by měla být vydána někdy na začátku roku 2023. Se všemi novými funkcemi přicházejícími s náplastí by mělo být docela vzrušující prozkoumat svět se zvýšeným seznamem hratelných výchozích postav.

Doufejme, že Mojangův nejnovější zabití kůží poroste v popularitě, jak Steve a Alex mají v průběhu let. Může to být docela čas, než vývojáři znovu představí nové výchozí znaky.

Skins Minecraft získají sedm dalších inkluzivních možností

Tento obrázek zobrazuje nové výchozí skiny Minecraft

Skins Minecraft může být něco, o čem někteří hráči nemyslí, ale s tolika způsoby, jak předvést svou vlastní osobnost s vlastními v této hře s karanténou, může to být pro mnoho hráčů vzrušující věc. Důvod, proč je vlastní kůže Minecraft tak velký problém, je alespoň částečně proto, že výchozí možnosti již dlouho chybí, ale to se konečně mění.

První a nejlepší kůží Minecraft byl Steve, kterého všichni známe a milujeme, ale on je, buďme upřímní, něco jako klasicky vypadající protagonista videoher. Alex pak přišel do hry v srpnu 2014 jako ženskou možnost, ale od té doby nebyl nikdo nový. Zatímco schopnost vytvářet nové kůže a vědět, jak změnit kůže v Minecraft, pomohla vyrovnat dvě vanilkové možnosti, nekřičí inkluzivitu.

Naštěstí jako součást Minecraft Live 2022. Poprvé jsme se podívali na zbrusu nové výchozí kůže Minecraft, které jsou nyní k dispozici ve hře. Nové kůže jsou Noor, Sunny, Ari, Zuri, Makena, Kai a EFE. To znamená, že včetně Steve a Alexe je nyní na výběr devět devíti výchozích kůží Minecraft a u lidí pokrývají několik dalších variací v reálném životě.

Thumbnail YouTube

Zatímco některé části internetu se o to vůbec nestarají, je úžasné vidět, že Minecraft má tyto nové možnosti lépe odrážet druh lidí, kteří hrají hru. Když jste viděli, jak jste zastoupeni ve videohře, je něco, co mnozí z nás ve Velké Británii a USA považují za samozřejmost a čím více možností je, tím více lidí si může užít hraní jako o sobě. Ve hře, kde jsou klíčové kreativitu a výraz, tyto nové možnosti pomáhají věci o něco více zaokrouhlit.

Pokud chcete chránit svou novou kůži Minecraft, ujistěte se, že se dozvíte vše o Minecraft Shields. Můžete také pomoci přidat další z nich do světa skvělým bannerem Minecraft. Jakmile je to všechno hotové, podívejte se na nejlepší sestavy Minecraft a zjistěte, zda najdete někde pro ně žít.

Jason Coles Jason tráví většinu času pobíhající po svých dětech nebo mazlíčcích, ale když hraní tráví většinu z toho, že se kolem ve Fortnite, Minecraft, posedlá hraním dopadů Genshin nebo hraním raketové ligy. Jeho práce najdete roztroušenou přes internet na webech, jako jsou Dicebreaker, NME a IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.