Nový svět Fresh Start Worlds: Vše, co byste měli vědět., Nový svět Fresh Start Servery pro sledování Brimstone Sands Release | Thesixthaxis

Nový svět Fresh Start Servery pro sledování Brimstone Sands Release

Contents

Odpověď: Nebudou žádné převody stávajících znaků do Fresh Start Worlds. Později plánujeme povolit převody z čerstvého startovacího světa do staršího světa.

Nový svět Fresh Start Worlds: Vše, co byste měli vědět

Nový svět zahajuje své vůbec první světové světy ve 2. Novemeber. Tato příručka rozděluje vše, co o těchto světech potřebujete vědět na jednom místě.

Jen krátké dva týdny po 1.7 Aktualizace „Brimstone Sands“, Nový svět s zahájením čerstvého startovacího světa. Účelem je poskytnout nový začátek všem, kteří to chtějí.

Spuštění Fresh Start Worlds 2. listopadu 2022. To znamená, že v současné době probíhající událost Nightveil Hallow již nebude k dispozici. Nadcházející a vracející se události, jako je festival Winter Convergence Festival. Toto je pravděpodobně velmi úmyslné rozhodnutí, že neumožňují hráčům hardcore obhospodařování události, zatímco nikdo jiný nemůže.

Co jsou světy čerstvých startů

Jednoduše řečeno, Fresh Start Worlds je způsob, jak začít úplně čerstvý. Žádná území nejsou kontrolována podkopanými společnostmi a jejich společnostmi Shell. Každý začíná od nuly. Celou cestu na úrovni 1, znovu z pláží.

Tyto světy nebudou mít žádný vnější vliv, nikdo se do nich nemůže převést, z nich zpočátku nebo dokonce mezi nimi. To znamená, že veškeré zlato a takové vytvořené v tomto světě nemohou být ovlivněny převody.

Ekonomika začíná také od nuly a s tím, že všichni jsou na nízké úrovni, budou existovat několik zajímavých způsobů, jak vydělat časné peníze.

Má to být jako opětovné spuštění, druhů. Celý svět je prázdná břidlice a každý bude mít stejné šance na opětovné převzetí území. Takže to bude opravdu jako opět jako den zahájení, doufejme, že bez tolik problémů s fronty. I když to bude pravděpodobně záviset na tom, kolik hráčů chce tento nový začátek.

Když se blíží světy čerstvých startů

Fresh Start Worlds se začíná otevírat v časných hodinách 2. listopadu 2022. Naštěstí poskytli šikovný infographic, který ukazuje, jaké světy se rozvíjejí a kdy.

Všechny tyto servery se rozvíjejí po rozpětí 4 hodin, počínaje 16:00 UTC. Pokud výše uvedený infographic není dostatečně viditelný/jasný, níže je rychlý seznam toho, co servery vycházejí a kdy, abyste podle toho naplánovali.

 • 16:00 UTC – 12:00 EST, 9:00 PST, 1pm BRT, 5:00 CET, 3:00 AEDT
  • Střední Evropa – Artemis
  • Jižní Amerika – Artorius
  • US-East-Medea
  • US-West-Yonas
  • Střední Evropa – Gawain
  • US-East-Myrddin
  • Střední Evropa – Apophis
  • US-East-Devourer
  • Střední Evropa – Kleopatra
  • Jižní Amerika – Gaea
  • Us-East-Amarah
  • US-West-Ennead
  • Austrálie – Sutekh

  Návrat na událost Aeternum

  Stejně jako událost Battle for New World, ke které došlo při spuštění, dostáváme poněkud podobnou událost i pro servery Fresh Start. Místo toho, aby streamery sdíleli a zabírají otevřeně dostupné servery Fresh Start, získají pro tuto akci vlastní soukromé servery, pozvat pouze servery.

  Celkově to pomůže s obecným světovým populací, protože lidé nebudou povodně hrát se svým oblíbeným streamerem. Buď by museli být pozváni nebo se připojit k jinému serveru.

  To také vytvoří čtyři další světy čerstvých startů, které budou k dispozici 18. listopadu poté, co samotná událost uzavře. Je pravda, že tam budete mít stále streamery a jejich pozvané členy, aby hráli nebo soutěžili po dohánění.

  Tady ve Vulkku.com, máme tunu užitečných průvodců Nového světa a další se nacházejí. Máme také všechny zprávy a aktualizace, které vás udržují v aktuálním stavu se všemi věcmi New World!

  Fresh Start World FAQ

  Níže je oficiální FAQ, jak je uvedeno v AGS.

  Otázka: Jak dlouho budou servery uzamčeny z převodů z existujících serverů? Budou hráči v těchto čerstvých startovních světech schopni z nich přenést?

  Odpověď: Nebudou žádné převody stávajících znaků do Fresh Start Worlds. Později plánujeme povolit převody z čerstvého startovacího světa do staršího světa.

  Otázka: Mohou hráči v Fresh Start Worlds převést do jiného světu čerstvého startu?
  A: V tuto chvíli ne.

  Otázka: Bude existovat třetí slot pro vytváření postav nebo budu muset smazat postavu, abych získal přístup k těmto svěžím světem?
  Odpověď: Hráči budou mít třetí slot pro znaky přidán 2. listopadu. Jakékoli a všechny sloty postavy mohou být použity na čerstvé startovací servery nebo staré servery, ale nemůžete mít více než 1 znak na svět.

  Otázka: Pokud populace Fresh Start World poklesne, znamená to, že bude sloučena na starší server nebo bude sloučena s jiným čerstvým serverem?
  Odpověď: Nikdy nebudeme sloučit žádné světové světy do Legacy Worlds.

  Otázka: Kolik čerstvého startovacího světa bude?
  Odpověď: Všechny regiony budou mít alespoň jeden čerstvý startovací server. Plány zavádění naleznete výše.

  Otázka: Pokud jsem zakázán na starším serveru, mohu spustit novou postavu na světovém světovém světu?
  A: Zákazy jsou po celém účtu.

  Otázka: Bude svět pro moře/oce?
  Odpověď: V tuto chvíli neplánujeme otevřít žádné další regiony.

  Otázka: Bude nový zážitek z vyrovnávání k dispozici na Fresh Start Servers?
  Odpověď: Veškerý nový obsah, včetně Brimstone Sands a přepracované počáteční zkušenosti, bude v těchto světech k dispozici.

  Otázka: Will Nightveil Hallow bude k dispozici na Fresh Start Worlds?
  A: Ne, ale budou k dispozici všechny budoucí události.

  Otázka: Will svět Populace je vyšší na světech s čerstvým startem?
  Odpověď: Ne, světy Fresh Start Worlds a Legacy Worlds budou mít stejný maximální obyvatelstvo.

  Otázka: Will Fresh Start Worlds má jinou politiku sestavení nebo moderování od starších serverů
  A: Ne.

  Otázka: V budoucnu bude existovat specializovaný pouze PVP nebo RP pouze svět?
  Odpověď: Nemáme žádné plány na vytvoření pouze PVP nebo pouze RP svět.

  Otázka: Budou Fresh Start Worlds označeny jazykem?
  A: Ne, nebudou to označeny jazykem.

  Otázka: Budou mít Fresh Start Worlds postavy přístup k již zakoupeným položkám?
  Odpověď: Ano, budou přístupné položky, jako jsou propagační a v obchodě.

  Otázka: Jak mohu odlišit nový počáteční svět od staršího světa?
  Odpověď: Fresh Start Worlds bude označen na obrazovce výběru světa.

  Otázka: Existuje oficiální fórum Amazon Games nebo Discord, který se speciálně stanoví pro lidi, kteří se chtějí účastnit Fresh Start Worlds?
  A: Ne.

  Otázka: Budou existovat fronty pro čerstvé počáteční světy?
  Odpověď: Máme zavedení fronty, ale měli byste plánovat zažít fronty na vašem čerstvém startovním světě.

  Otázka: Co když jsou všechny světy čerstvých počátečních světů nastaveny na plné?
  Odpověď: Servery se mohou mezi vlnami zamknout kvůli světové kapacitě a frontách, ale budeme pečlivě sledovat světy, zejména během a hned po fázi zavádění, abychom zajistili, že se hráči mohou připojit ke světu v jejich preferovaném regionu.

  Otázka: Jsou čerstvé počáteční světy stejné jako návrat do Aeternum Worlds?
  Odpověď: Vydáme Fresh Start Worlds ve stejnou dobu s návratem do Aeternum Worlds. Návrat na servery Aeternum bude vyhrazen pro účastníky události. Jakmile událost skončí, budou také přístupné veřejnosti.

  Nový svět Fresh Start Servery pro sledování Brimstone Sands Release

  Nový světový aktualizace hry

  Amazon Games Studios oznámila Servery Fresh Start pro Nový svět, jednu z nejvíce požadovaných funkcí komunity. Tyto světy čerstvých startů budou žít příští měsíc 2. listopadu 2022, dávat hráčům šanci prozkoumat nezmapovanou verzi Aeternum.

  Čerstvé začátky se staly stále populárnější mezi MMORPGS, zejména ty, které mají hráči řízené ekonomikami a šance pro uživatele, aby si v rámci svého území získali světovou konečnou pevninu. Následující v krocích archeage a dalších MMO, Nový svět umožní průzkumníkům skočit na server, ve kterém jsou hřiště stále relativně dokonce. To je nepochybně v reakci na tvrzení, že nový svět není zvlášť pozván na novější hráče, přičemž veteráni mají zdánlivě „zlomenou“ ekonomiku na stávajících serverech.

  “Všechny mince, kořist a postavy musí pocházet v těchto serverech,” čte nejnovější nové světové prohlášení. „To znamená, že žádný mocný nebo bohatý dobrodruzi se nemohou převést do kteréhokoli z nových světů. Čeká na prázdné plátno s přepracovaným startovacím zážitkem.“

  Máme také datum vydání pro Brimstone Sands, hlavní expanzi nového světa, která představuje náročný nový obsah, funkce a přepracování. Rozšíření se oficiálně spustí 18. října 2022.

  Nový svět Brimstone Sands

  Brimstone Sands Zone

  Brimstone Sands je nová zóna na rozdíl od něčeho jiného v Aeternum. Těšíme se na nové nepřátele, kteří budou bojovat, nové území, které chcete ovládat, a nové příběhy, které můžete odhalit.

  Ennead expedice

  Hráči musí zpochybnit zkorumpovanou legii čelní a ponořit se do starověkých ruin, kde budou čelit ostražitým anubijským strážcům a vyřešit hieroglyfické hádanky, aby dosáhli nové síly.

  Schopnosti srdce

  Adventurers si nyní mohou dále přizpůsobit svůj styl herního stylu prostřednictvím schopností HearTrune.

  Přepracované počáteční zkušenosti

  Úplně jsme přepracovali ranou úroveň Nového světa, takže hráči, kteří zahájí hru nebo hodí novou postavu, zažijí zcela nové příběhy a úkoly. Zpětná vazba hráče o odrůdě quest, rozmanitost AI, efektivnější questlinky s méně běžícím tam a zpět a vylepšené vyprávění v těchto raných fázích hry.

  Zbraň Greatsword

  Připravte se na novou zbraň – Greatsword. Tato obouruční čepel využívá postoje k přizpůsobení se různým situacím. Naučte se rizika a odměny každé možnosti přežít v bitvě.

  Poté, co nedávno oslavil své první výročí, bude zajímavé vidět, co dlouhodobější hráči New World dělají z Fresh Start Worlds a Brimstone Sands Expansion. Možná se to stane ideálním MMO pro ty, kteří hrají na palubě?

  Datum serveru Nového světa Fresh Start

  Zmeškali jste šanci požadovat nedotčené území? Zájem o založení vaší opora jako vládnoucího šampiona země? Udělejte své první kroky na čerstvé, prázdné břidlice, když čerstvé startovní světy přijde 2. listopadu do Aeternum!

  Jsme nadšeni, že můžeme uvolnit plán zavádění pro čerstvé počáteční světy a FAQ pro jakékoli další otázky nebo obavy.

  Plán zavádění

  Zjistěte, kdy každý svět spustí níže. Můžete si také prohlédnout náš příspěvek na fóru a zobrazit každou vlnu v místním čase:

  Wave 1 – 2. listopadu, 16:00

  • Střední Evropa | Artemis
  • Jižní Amerika | Artorius
  • US-East | Medea
  • US-West | Yonas

  Wave 2 – 2. listopadu, 17:00 UTC

  • Střední Evropa | Gawain
  • US-East | Myrddin

  Wave 3 – 2. listopadu, 18:00

  • Střední Evropa | Apophis
  • US-East | Pohlcující

  Wave 4. – 2. listopadu, 19:00

  • Střední Evropa | Kleopatra
  • Jižní Amerika | Gaea
  • US-East | Amarah
  • US-West | Ennead
  • Austrálie | Sutekh

  Fresh Start World FAQ

  Otázka: Jak dlouho budou servery uzamčeny z převodů z existujících serverů? Budou hráči v těchto čerstvých startovních světech schopni z nich přenést?

  Odpověď: Nebudou žádné převody stávajících znaků do Fresh Start Worlds. Později plánujeme povolit převody z čerstvého startovacího světa do staršího světa.

  Otázka: Mohou hráči v Fresh Start Worlds převést do jiného světu čerstvého startu?

  A: V tuto chvíli ne.

  Otázka: Bude existovat třetí slot pro vytváření postav nebo budu muset smazat postavu, abych získal přístup k těmto svěžím světem?

  Odpověď: Hráči budou mít třetí slot pro znaky přidán 2. listopadu. Jakékoli a všechny sloty postavy mohou být použity na čerstvé startovací servery nebo staré servery, ale nemůžete mít více než 1 znak na svět.

  Otázka: Pokud populace Fresh Start World poklesne, znamená to, že bude sloučena na starší server nebo bude sloučena s jiným čerstvým serverem?

  Odpověď: Nikdy nebudeme sloučit žádné světové světy do Legacy Worlds.

  Otázka: Kolik čerstvého startovacího světa bude?

  Odpověď: Všechny regiony budou mít alespoň jeden čerstvý startovací server. Plány zavádění naleznete výše.

  Otázka: Pokud jsem zakázán na starším serveru, mohu spustit novou postavu na světovém světovém světu?

  A: Zákazy jsou po celém účtu.

  Otázka: Bude svět pro moře/oce?

  Odpověď: V tuto chvíli neplánujeme otevřít žádné další regiony.

  Otázka: Bude nový zážitek z vyrovnávání k dispozici na Fresh Start Servers?

  Odpověď: Veškerý nový obsah, včetně Brimstone Sands a přepracované počáteční zkušenosti, bude v těchto světech k dispozici.

  Otázka: Will Nightveil Hallow bude k dispozici na Fresh Start Worlds?

  A: Ne, ale budou k dispozici všechny budoucí události.

  Otázka: Bude světová populace vyšší na čerstvých počátečních světech?

  Odpověď: Ne, světy Fresh Start Worlds a Legacy Worlds budou mít stejný maximální obyvatelstvo.

  Otázka: Will Fresh Start Worlds má jinou politiku sestavení nebo moderování od starších serverů

  Otázka: V budoucnu bude existovat specializovaný pouze PVP nebo RP pouze svět?

  Odpověď: Nemáme žádné plány na vytvoření pouze PVP nebo pouze RP svět.

  Otázka: Budou Fresh Start Worlds označeny jazykem?

  A: Ne, nebudou to označeny jazykem.

  Otázka: Budou mít Fresh Start Worlds postavy přístup k již zakoupeným položkám?

  Odpověď: Ano, budou přístupné položky, jako jsou propagační a v obchodě.

  Otázka: Jak mohu odlišit nový počáteční svět od staršího světa?

  Odpověď: Fresh Start Worlds bude označen na obrazovce výběru světa.

  Otázka: Existuje oficiální fórum Amazon Games nebo Discord, který se speciálně stanoví pro lidi, kteří se chtějí účastnit Fresh Start Worlds?

  Otázka: Budou existovat fronty pro čerstvé počáteční světy?

  Odpověď: Máme zavedení fronty, ale měli byste plánovat zažít fronty na vašem čerstvém startovním světě.

  Otázka: Co když jsou všechny světy čerstvých počátečních světů nastaveny na plné?

  Odpověď: Servery se mohou mezi vlnami zamknout kvůli světové kapacitě a frontách, ale budeme pečlivě sledovat světy, zejména během a hned po fázi zavádění, abychom zajistili, že se hráči mohou připojit ke světu v jejich preferovaném regionu.

  Otázka: Jsou čerstvé počáteční světy stejné jako návrat do Aeternum Worlds?

  Odpověď: Vydáme Fresh Start Worlds ve stejnou dobu s návratem do Aeternum Worlds. Návrat na servery Aeternum bude vyhrazen pro účastníky události. Jakmile událost skončí, budou také přístupné veřejnosti.

  Děkuji za vaši podporu! Uvidíme se v Aeternum.