Nyní můžete prozkoumat oblohu žádné člověka bez grafické karty | PCGamesn, požadavky systému Sky Sky Sky | Požadavky na systém

Požadavky systému Sky Sky Sky Sky

Myšlenka hrát na oblohu žádného člověka na IGPU může znít absurdově, ale hra je ve skutečnosti dokonale hratelná bez skutečné grafické karty. Podle YouTuber RandomGamingInHD můžete dosáhnout hratelné snímkové frekvence vylepšením nastavení a pomocí možností škálování. Vytočením všech nastavení dolů na nízká a výběrem 50% škálování při 1080p je nadšenec herního počítače schopen dosáhnout více než 30 snímků za sekundu při použití čipu Intel UHD 730.

Nyní můžete prozkoumat oblohu žádného člověka bez grafické karty

Požadavky na systém Sky Sky NO MAN: Herní díla Spacemana s GPU a Červený kříž na přilbě

Požadavky na systém Sky Skye nebyly přepracovány a intergalaktické dobrodružství zřejmě běží na IGPU. Správně, nepotřebujete ani vyhrazenou grafickou kartu, abyste prozkoumali hloubky sci-fi přežití Hello Hello.

Podle požadavků systému Sky Sky Sky můžete spustit do herního PC Space pomocí Intel UHD Graphic. Divné, ahoj hry nezahrnují doporučené specifikace na své stránce Steam, ale pokud se chcete posílit FPS a hrát s vyšším nastavením, budete muset věci postoupit alespoň na alespoň NVIDIA GEFORCE GTX 1060.

Minimální Doporučeno
OS Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
procesor Intel Core i3 n/a
RAM 8 GB n/a
GPU NVIDIA GTX 1060, AMD RX 470, Intel UHD Graphics 630 n/a
Vram 3 GB n/a
Úložný prostor 15 GB 15 GB

Zbytek minimálních specifikací Hello Hello Games je také lehký, protože budete potřebovat pouze procesor Intel Core i3 a 8 GB RAM. Znovu, hraní hry na nejlepším herním počítači s RTX 3090 Ti se bude cítit úplně jako jiný zážitek, ale pokud prostě chcete hrát hru na nízkopodlažní soupravě nebo herním notebooku, vyhráli jste ‘T to musí zkusit velmi tvrdě.

Thumbnail YouTube

Myšlenka hrát na oblohu žádného člověka na IGPU může znít absurdově, ale hra je ve skutečnosti dokonale hratelná bez skutečné grafické karty. Podle YouTuber RandomGamingInHD můžete dosáhnout hratelné snímkové frekvence vylepšením nastavení a pomocí možností škálování. Vytočením všech nastavení dolů na nízká a výběrem 50% škálování při 1080p je nadšenec herního počítače schopen dosáhnout více než 30 snímků za sekundu při použití čipu Intel UHD 730.

Sky žádný muž je ověřena na palubu Steam, ale to možná dává smysl vzhledem k tomu, že to bude dokonce běžet na grafice Intel I3. To znamená, že nebudete muset zahrnovat zážitek tolik na přenosné powerhouse Valve, protože byste měli být schopni dosáhnout slušných snímků a udržovat slušné vizuální prvky.

Vezměte si test požadavků na Sky Sky Sky na PCGameBenchmark, abych odpověděl na otázku … nemůžu spustit nebe nikoho člověka? A pokud ne, zkuste některé z našich dalších oblíbených tvůrčích her, dokud nebudete moci.

Phil Hayton Phil je PC herní odborník na hardware. Kdo touží po pípnutích a bloopech jejich starého retro herního počítače, ale je rád, že se potkává retro-t-brýle, aby pokryly nejnovější grafickou kartu Nvidia a AMD shenanigans. Mají také měkké místo pro parní balíček.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Požadavky systému Sky Sky žádný člověk

Na webu existují pouze oficiální systémové požadavky, které vydávají vývojáři nebo oficiální vydavatel.

Porovnejte systémové požadavky s konfigurací, kterou můžete přidat níže.

Chcete -li uložit konfiguraci, zaregistrujte se a přihlaste se.

Podpořte prosím naše stránky, abyste dosáhli dalšího pokroku!

DeadStepJCB Pioneer: MarsPlaneta NomadsARK: Přežití se vyvinuloNa horách šílenstvíCardlife: Kreativní přežití

Přihlaste se a zveřejněte komentář.
Mohu to spustit
Core i3 7100 @ 3.9 GHz
Asus Radeon RX 550 4 GB
8 GB RAM

Jediná věc, která mě opravdu zajímá, jsou procedurální planety hry, kde byste mohli vstoupit do planety skrz jejich atmosféry, a pak skočit zpět do prostoru, stále jsem ji hrál až dosud a samozřejmě opravdu zklamaný, příliš mnoho vzácných funkcí bylo odříznuto Dřívější verze hry, například: Wingman, vynikající mnoho fauny se svými vlastními cestami (viz přívěs NMS E3 2014), Exotická planeta (jako je planeta New Arion z přívěsu NMS Infinity Worlds), a z toho, co jsem objevil v závěrečné hře Bylo to prostě příliš divné, podivné zvířata ve tvaru, toxické a radioaktivní planety a vždy bojováním sám v prostoru bez jakéhokoli křídla mi pomohl, boje s Sentinely byly docela „kus dortu“, pokud máte launcher granátu pro svůj Multi-Tool.