Obecná diskuse – jsou parní grafy skutečným zobrazením hráčů? Fórum – Path of Exile, Path of Exile Parní grafy a statistiky | Steambase

Cesta vyhnanství

Hráči hodnotili cestu exilu jako „Velmi pozitivní“ Z 207 713 celkových recenzí v obchodě Steam. Jsou rozděleny mezi 183 496 pozitivních recenzí a 24 217 negativních recenzí – celkově 88% pozitivní hodnocení recenze. Kromě toho Path of Exile získala na Metacritic metcore 86.

Jsou parní grafy skutečným zobrazením hráčů?

Právě jsem zkontroloval grafy na Poe a mělo to jen něco přes 5 000 hráčů od 158K, když začala liga.

Vím, že to je způsob, jakým je to každý, svobodný, liga. ALE. Tam je, kde směřuje Poe? Téměř nicota? Jak si mohou udržet udržení? Jen jsem zvědavý, jak se jim podaří pokračovat. Nemůže vydělávat mnoho peněz od několika tisíc hráčů. Každá nová liga je tam něco „nového“, ale bude nuda opravdu rychle.

To není chvástání, jen učiní pozorování a položení otázky.

Naposledy narazilo 22. dubna 2022, 2:02:22

Avatar

Autor:
FuzZyrat1234
21. dubna 2022, 7:51:46

Jejich peníze jsou vydělány od lidí hrajících hru 24/7 za prvních několik týdnů ligy, kupují balíčky podporovatelů, nudí se a poté čekají na další start ligy.

Je to krutý cyklus.

Avatar

Autor:
Gladiatorpie
21. dubna 2022, 7:58:01

Probuzení podporovatele

Harpy podporovatel

Master Soulstealer podporovatel

Eagle podporovatel

Do finančního modelu cyklu vydání hry jsou zabudovány obrovské hroty a stejně obrovské ponory. Poe není o retenční denní nebo týden na týden, ale liga do ligy. Dokud každé vydání ligy uvidí obrovský hrot a že Spike odráží finanční podporu, mohou být poklesy doslova nulové a na tom opravdu nezáleží. Naopak, nemohl by dojít k ponoření, ale pokud by se finanční příspěvky samy o sobě při prvních několika týdnech blížily nule, pak je to přesně stejná situace.

Jinými slovy, nespojšu trendy souběžnosti hráče s „retencí“ mimo hroty. Tehdy, když se tyto hroty začnou výrazně ukládat, že byste se měli obávat, znovu za předpokladu, že uvedená kapka odráží přiměřený pokles prodeje podpůrných balíčků.

A ani to není předpoklad, že bych byl ochoten udělat vzhledem k tomu, že k takovému druhu statistiky skutečně má GGG. Nejbližší, co můžeme získat, je podívat se na finanční záznamy společnosti zde.

A k absolutně nikomu není překvapení, dělají to v pohodě.

Což zase znamená, že i když byste mohli vidět problém, ti, kteří se rozhodují, pravděpodobně ne.

Proč mám vždy pravdu o špatných věcech? Věděl jsem, že Poe 2 musí být nová hra a zesměšňovat kohokoli, kdo tvrdí jinak.

Miluji Diablo IV. Nejlepší psaní Blizzard kdy udělal. To je vše, co jsem opravdu chtěl. Ale moc to nehraju. Nemusím. To také miluji.

Cesta vyhnanství

Jste vyhnanství a snažíte se přežít na temném kontinentu Wraeclast, protože bojujete za vydělávání síly, která vám umožní přesměrovat vaši pomstu proti těm, kteří vám ustoupili. Path of Exile, vytvořená Hardcore Gamers, je online akční RPG nastavený v temném fantasy světě.

Odkazy a společenství

Uživatelské značky

Funkce

Žánry

Cesta vyhnanství

Cesta exilového banneru

57 767 hráčů ve hře

Parní grafy, statistiky a počet živých hráčů

V současné době má cesta exilu 57 767 souběžných hráčů online a ve hře. To je o 65% nižší než předchozí vrchol všech dob 164 429 hráčů dosažených dne 8/18/2023.

Cesta hlavičky exilu

57 767 hráčů ve hře

Charův historie recenze

Sledujte historické revizní trendy a celkové hodnocení Path of Exile. Obdržela celkem 207 713 recenzí v obchodě Steam a dosáhlo a Skóre hráče 87 (Velmi pozitivní).

Členové a sledovatelé komunity

Prozkoumejte kumulativní rozpis členů komunitního centra Steam pro cestu exilu a jeho růst v průběhu času. V současné době má na své komunitní stránce 257 422 sledujících.

O cestě exilu

Path of Exile je RPG, akce, indie, dobrodružství, masivně multiplayer a zdarma pro hru vyvinutou Grinding Gear Games. 23/23/2013 byl vydán v obchodě Steam Brinding Gear Games.

Hráči hodnotili cestu exilu jako „Velmi pozitivní“ Z 207 713 celkových recenzí v obchodě Steam. Jsou rozděleny mezi 183 496 pozitivních recenzí a 24 217 negativních recenzí – celkově 88% pozitivní hodnocení recenze. Kromě toho Path of Exile získala na Metacritic metcore 86.

Je k dispozici pro hráče ke stažení a hraní zcela zdarma. Lze jej také zakoupit prostřednictvím PC Café Essentials F2P, což poskytuje slevu mimo jeho základní cenu.

Lze to hrát a běžet na obou Okna a Mac systémy. V tuto chvíli je možné hrát cestu exilu na parní palubě, ale některé funkcionality nemusí být plně podporovány.

Podporuje také 9 jazyků ve hře včetně angličtiny, portugalské Brazílie, ruštiny, thajštiny a francouzštiny. Každý jazyk přichází s různou úrovní podpory pro rozhraní ve hře, zvuku a plně přeložených titulcích.

Podle systému kategorie Steam podporuje cesta exilu následující funkce:

 • Single-hráč
 • Družstvo
 • PVP
 • Úspěchy páry
 • Multi-Player
 • Plná podpora ovladače
 • Vzdálené hry na tabletu
 • Pára obchodovací karty
 • MMO
 • Online co-op
 • Online PVP
 • Nákupy v aplikaci

Z komunity Steam byla cesta exilu označena následujícími značkami uživatelů:

 • Přizpůsobení znaků
 • PVP
 • Kořist
 • Hack and Slash
 • Dungeon Crawler
 • Multiplayer
 • Fantazie
 • Izometrické
 • Masivně multiplayer
 • Zdarma hrát
 • Řízení zásob
 • Družstvo
 • RPG
 • Hrůza
 • Akce RPG
 • MMORPG
 • Online co-op
 • Dobrodružství
 • Akce
 • Singleplayer

Media & Sceenshots

Podívejte se na popsané video pro cestu exilu a podívejte se na nejnovější snímky obrazovky z parního obchodu.

Související svazky

Cesta exilu je zahrnuta do 1 svazku v obchodě Steam.

PC Café Essentials F2P Banner obrázek

Související balíčky

Cesta exilu je odkazována 1 balíčkem v obchodě Steam.

Podporované jazyky

Cesta exilu je k dispozici v 9 různých jazycích s různou úrovní podpory pro rozhraní ve hře, zvuku a plně přeložených titulcích.

Cesta exilových statistik parního prudkého pruhu přes noc, rozbíjející se záznamy

Po vydání Poe Crucible se Cesta Exilového počtu parních přehrávačů desetkrát zvýšila, dokazoval se, že je to s touto kapitolou RPG správně.

Path of Exile Parní statistiky prudce stoupající přes noc, rozbité záznamy: muž vyrobený z kamene „krvácející“ lávu do své otevřené ruky v kováře

Publikováno: 10. dubna 2023

V návaznosti na cestu Exile Crucible, nejnovější kapitoly v probíhající ságu Action RPG, je počet přehrávačů Poe téměř desetkrát to, co to bylo před spuštěním Crucible.

Na cestě k exilu kelímku je toho hodně lásky; jsou tu nové krystalické geody, generální opravy na stromy Atlas, porušení kamenů a hloubky propasti a mnohem více. Nemusíš to však ode mě brát; Současný počet hráčů hry hovoří sám za sebe.

Thumbnail YouTube

Dne 7. dubna se datum vydání PC pro Crucible pro Crucible Path of Exileovy statistiky Steam zvýšilo desetkrát (nebo devět a půlkrát) a prudce stoupala z 23 324 v 9:00 PST / 12pm EST / 17PM BST / 18PM CEST na 211 637, když je moci spuštěno. Zatímco humbuk trochu zmizel, statistiky sedí na 96 189 v době psaní, více než čtyřikrát dubnový základní vrchol.

Hra také zasáhla nový rekord pro souběžné hráče a zakrýval své původní statistiky 50 000 s působivými 321 180 souběžnými. Jak jsem již řekl, i když humbuk, který umírá ze statistik.

Graf SteamDB ukazující počet hráčů pro cestu exilu v dubnu 2023

Cesta exilu se v průběhu let snažila opravdu soutěžit s Diablem – konec konců, Blizzardova sága sporu je otcem žánru ARPG. S datem vydání Diablo 4 na obzoru a beta a provedeno s tím, že se vydává načasovaná Crucibleova načasovaného Gear. Poškrábají to, že Diablo 4 svědění po beta víkendu a je to nový nový život Poe.

Ty výběry Diablo 4 beta zasáhly docela tvrdě, co? Dokážu se vztahovat, ale stejně broušení to vyřadilo z parku s kelímkem, takže jeho úspěch je perfektní kombinací dobrého načasování a úžasného nového obsahu.

Pokud jste byli inspirováni k ponoření do kelímku, máme seznam všech cest exilových klíčových drahokamů, které doprovázely Poe Patch 3.21, abyste se mohli vyrovnat se všemi novými systémy. Pokud jste již přijali kelímek na rotaci, máme také seznam nejlepších her, jako je Diablo, aby vás zaměstnávali, a také přehled nejlepších herních her zdarma, pokud hledáte něco nového.

Lauren Bergin kovaná v srdci Sanctuary, Lauren má zcela zdravou posedlost Diablo 4 Villainess, Lilith. Dříve představuje editorka v Dexerto, ona plula tolik peněz do League of Legends, jako má dva univerzitní tituly. Ouch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.