Oblivion: Adoring Fan – Neoficiální stránky Elder Scrolls (UESP), Adoring Fan (Oblivion) ​​| Starší svitky | Fandom

Zbožňující fanoušek (zapomnění)

Zbožkový fanoušek bude respawn po třech dnech, pokud bude zabit.

Oblivion: zbožňující fanoušek

The Zbožňující fanoušek je obyčejné elfy dřeva, který se stane vaším „seskupením“, jakmile dosáhnete hodnosti Grand Champion v aréně. Objeví se až poté, co opustíte Bloodworks po přijetí raimentu Valor. Poté se stane standardním následovníkem, ačkoli má sklon uprchnout tváří v tvář nebezpečí, než aby vám pomohl (pokud není zasažen kouzlem shromáždění). Pokud odmítnete jeho nabídku nebo ho pošlete zpět do arény, bude nalezen putování kolem a doufejme, že čeká na váš návrat.

Má na sobě tmavě zelenou košili, zelené pátrání a pár loveckých mokasínů. Je vyzbrojen ocelovou dýkou, ale téměř ji nikdy nepoužívá. Nese také pochodeň, kterou použije, kdykoli se ztmavne, a dvě nebo tři zlaté mince.

Jakmile opustíte budovu, přistoupí k vám a nabídne vás, aby vás ve vašich cestách stínoval:

Páni! Jsi Grand Champion! Viděl jsem tvůj boj proti šedému princi! Jsi nejlepší! Mohu. Mohu tě sledovat? Nebudu se dostat do cesty!Sledujte svého váženého velkého šampiona! „Golly, jsi nejlepší! Budu tě sledovat a sledovat tě a uctívám zemi, po které chodíte! Pojďme!Porazil to, chlapče. Nepotřebuji fanoušek.Aw gee! Jste si jist? Dobře, no, budu viset kolem arény, pokud potřebujete někoho, kdo uctívá zemi, po které chodíte. sbohem!Počkej tady.Tady? Právě tady? A co, řekni. támhle? Ne? Právě tady? Dobře tedy, jsi velký šampion! Cokoliv řekneš!

Při následných pozdravech řekne:

Ano, oh, skvělý a mocný velký šampion? Je něco, co potřebujete? Mohu nosit vaši zbraň? Svítí vaše boty? Snad?“.

Pokud se k němu přiblížíte, řekne:

Autor: Azura, Azura, Azura! Je to velký šampion! Nemůžu uvěřit, že jsi to ty! Stojí tady! Vedle mě!

 • Zbožňová známost fanoušků mezi hráči vedla k tomu, že se postava stala běžeckým roubem The Elder Scrolls série, s více odkazy provedenými napříč budoucími položkami v sérii.
 • Pokud zbožňující fanoušek zemře, když vás sleduje, když se respawnne, objeví se a bude vás pokračovat v sledování.
 • Může také respawn na stejném místě, který zemřel. K tomu dochází, když je požádán, aby čekal na určitém místě, a poté je zabit při čekání.
 • Je možné, že zbožňující fanoušek zmizí ze hry po sbírání sigilského kamene. To je způsobeno tím, že běžel tak daleko před ním, že nevstoupil do Sigillum sanguis do doby, kdy načtete sigilský kámen, což vede k tomu, že byl navždy „zanechán“ v rovině zapomnění; Vrácení do stejné roviny zapomnění jinou bránou nepraví závadu.
 • Zbožný fanoušek zmizí ze hry, pokud ho máte čekat v dungeonu a nechat 3 dny ubíhat. Po 3 dnech jsou všechny NPC ve standardním resetování dungeonu. To odstraní zbožňující ventilátor ze hry a on nebude respawn. To platí pro většinu dungeonů, kteří jsou spojeni s bez quest a/nebo obývají mnoho nepřátel.
 • Kvůli jeho 0 odpovědnosti může být použit k trénování bojových dovedností, aniž by nahlásil útok. Aby mu zabránil v utékání, když na něj zaútočíte, jednoduše na něj opakujte, alespoň dvě položky okouzlené „únavou poškození“, a použijte kouzla nebo ruku k ruce ke snížení jeho únavy na negativy. To způsobí, že se zhroutí, a můžete ho udržet ve svém domě, aby trénoval čepel, tupý, ruční, ničení a vplížil se.
 • Zbožný fanoušek se objeví ve Starfieldu, pokud je hrdina uctívaná vlastnost vybrána během tvorby postav. Chová se stejným způsobem jako při zapomnění, idolizuje hráče.
 • Zbožkový fanoušek vás nebude následovat na ostrovech třesoucích se, i když se znovu objeví v říši, pokud jste ho dříve zabili. Pokud k tomu dojde, zažije, že nemám žádnou pozdrav. Pokud zemře na ostrovech třesoucích se, znovu se objeví v Cyrodiilu. Tím se obnoví jeho dialog.

Zbožňující fanoušek (zapomnění)

The Zbožňující fanoušek je mladý a veselý obyčejný Bosmer a součástí „odměny“ za to, že se stal velkým šampionem v aréně.

Obsah

Používá []

Jako následovník má ventilátor omezené použití. Odmítá boj v boji. Místo toho běží a snaží se skrýt, dokud bitva neskončí. To může být fatální, protože se může setkat s více nepřáteli a s největší pravděpodobností se kriticky poškodit nebo zabít. Když nesleduje hrdinu (nebo když čeká, až se vrátí), najdete ho v aréně a čeká, až se znovu připojí k velkému šampionovi.

Zbožkový fanoušek bude respawn po třech dnech, pokud bude zabit.

Recenze expertů GameSpot

16. listopadu 2017

Dialog []

“Páni! Jsi Grand Champion! Viděl jsem tvůj boj proti šedému princi! Jsi nejlepší! Mohu. Mohu tě sledovat? Nebudu se dostat do cesty!”

Porazil to, chlapče. Nepotřebuji fanoušek. „Aw Gee! Jste si jist? Dobře, no, budu viset kolem arény, pokud potřebujete někoho, kdo uctívá zemi, po které chodíte. sbohem!” Sledujte svého váženého velkého šampiona! „Golly, jsi nejlepší! Budu tě sledovat a sledovat tě a uctívám zemi, po které chodíte! Pojďme!”

Pokud se znovu přiblížíte:

„Ano, oh, skvělý a mocný velký šampion? Je něco, co potřebujete? Mohu nosit vaši zbraň? Svítí vaše boty? Snad?”

Porazil to, chlapče. Nepotřebuji fanoušek. „Aw Gee! Jste si jist? Dobře, no, budu viset kolem arény, pokud potřebujete někoho, kdo uctívá zemi, po které chodíte. sbohem!” Sledujte svého váženého velkého šampiona! „Golly, jsi nejlepší! Budu tě sledovat a sledovat tě a uctívám zemi, po které chodíte! Pojďme!” Počkej tady. Ano, právě tady. “Tady? Právě tady? A co, řekni. támhle? Ne? Právě tady? Dobře tedy, jsi velký šampion! Cokoliv řekneš!”

Citáty [ ]

Citát Téma Zvuk
“Páni! Jsi Grand Champion! Viděl jsem tvůj boj proti šedému princi! Jsi nejlepší! Mohu. Mohu tě sledovat? Nebudu se dostat do cesty!” Když se poprvé setká s hrdinou https: // elderscrolls.fandom.com/wiki/soubor: adoring_1.ogg
„Azura, Azura, Azura! Je to velký šampion! Nemůžu uvěřit, že jsi to ty! Stojí tady! Vedle mě!” Při zahájení dialogu s zbožňujícím fanouškem https: // elderscrolls.fandom.com/wiki/soubor: tes4_adoringfan_byazura.ogg
„Ano, oh, skvělý a mocný velký šampion? Je něco, co potřebujete? Mohu nosit vaši zbraň? Svítí vaše boty? Snad?” Při zahájení dialogu s zbožňujícím fanouškem https: // elderscrolls.fandom.com/wiki/soubor: adoring_2.ogg
„Aw Gee! Jste si jist? Dobře, no, budu viset kolem arény, pokud potřebujete někoho, kdo uctívá zemi, po které chodíte. sbohem!” Když bylo řečeno, aby odešel https: // elderscrolls.fandom.com/wiki/soubor: adoring_3.ogg
„Golly, jsi nejlepší! Budu tě sledovat a sledovat tě a uctívám zemi, po které chodíte! Pojďme!” Když bylo řečeno, aby následoval hrdinu https: // elderscrolls.fandom.com/wiki/soubor: adoring_4.ogg
“Tady? Právě tady? A co, řekni. támhle? Ne? Právě tady? Dobře tedy, jsi velký šampion! Cokoliv řekneš!” Když bylo řečeno, aby čekal https: // elderscrolls.fandom.com/wiki/soubor: adoring_5.ogg

Trivia []

 • Zbožkový fanoušek bude vždy nejkratší cestu zpět do arény, pokud je řečeno, aby odešel, může to zahrnovat skoky z útesů a hor.
 • Zbožný fanoušek vyjádřil Craig Sechler.
 • Pokud přidáte zbožňující ventilátor do frakce Dark Brotherhood pomocí příkazů konzoly, ve skutečnosti bude používat linky v boji, které ostatní členové používají. To se však vztahuje na všechny závody Craig Sechler.
 • Zdosný fanoušek se také objevuje v Bethesda Game Studios Starfield, Pokud je odebrána konkrétní vlastnost. [1]

Vzhled []

 • Starší svitky IV: Oblivion
 • Starší svitky: Legendy

Reference [ ]

 1. ↑ Starfield Direct – Hraní Deep Dive, Bethesda Softworks Oficiální kanál YouTube.