Obsazení a hlasové herce protokolu Callisto | Načtení, odlitky protokolu Callisto a znaky | PCGamesn

Callisto protokol obsazení a znaky

To je všechno, co máme pro odsazení protokolu Callisto. Pokud stále bojujete s vězením Black Iron, podívejte se na náš seznam nejlepších modernizace protokolu Callisto, které vaše kredity mohou koupit, stejně jako zbraně protokolu Callisto a jejich umístění, pokud máte několik mezer v Arsenalu. Nakonec máme vysvětlení končícího protokolu Callisto, to je, pokud vám nevadí několik spoilerů.

Callisto protokol obsazení a hlasové herce

Protokol Callisto Casticol Hlasové herce: Karen Fukuhara lze považovat za Dani

Protokol Callisto je jednou z nejvíce hvězdných her roku s řadou slavných tváří, které se objevují v jeho ponurém a hrubém světě. Ale kdo vymýšlí plné Seznam odlitků a hlasových herců protokolu Callisto?

Níže najdete každou slavnou tvář, včetně toho, kdo hraje hlavního protagonisty ve hře, Jacob, vedle vedlejších postav, které potkáte podél své cesty. Takže pokud chcete skočit a vědět, koho uvidíte.

Callisto protokol obsazení a hlasové herce

Tady je plný Callisto protokol obsazení a hlasové herce Seznam od teď:

 • Josh Duhamel – Jacob Lee
 • Karen Fukuhara – Dani Nakamura
 • Zeke Alton – Elias Porter
 • James c. Mathis III – Warden Duncan Cole
 • Kapitán Sam Witwer – Leon Ferris
 • Louise Barnes – DR. Caitlyn Mahler
 • Jeff Schine – Max Barrow

Existuje zde některá velká jména, jako je Karen Fukuhara, která je známá tím, že hraje Kimiko Miyashiro u chlapců. Vedení Josh Duhamel se objevil v řadě televizních projektů, zatímco Sam Witwer bude známý každému, kdo hrál dny pryč na PS4, když hrál Deacon.

Celkový seznam lidí ve hře je poměrně malý, ale jména jsou poměrně velká a celkově všichni dělají dobrou práci, jak je zvýrazněno v naší recenzi protokolu The Callisto.

Takže to máte, herci obsazení a hlasové a hlasové protokolu Callisto. Pokud chcete získat přehled více hry, než skočíte, podívejte se na náš průvodce o délce protokolu Callisto, abyste zjistili, jak dlouho ve hře strávíte.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Callisto protokol obsazení a znaky

Obsazení protokolu Callisto: Max, Jacobův kolega z nákladního běžece v hororové hře Survival, který má hlas a podobu herce Jeffa Schine

Na jeho postavách závisí hororová horor poháněná příběhem a Protokol Callisto Obsazení nezklame. Od odporného kapitána Ferrisa po jednorázové odhodlání Dani Nakamury, rozmanité obsazení zachycuje osobnost a podobu každé postavy, kterou můžete vidět v jiných filmech, televizních pořadech a hrách.

Samozřejmě byste mohli počkat, až dosáhnete konečných kreditů a objevíte protokol Callisto v plném obsazení, ale pokud budete čekat tak dlouho, pravděpodobně začnete přemýšlet: ‘Jak dlouho je protokol Callisto protokol?”No, máme na to průvodce. Doporučujeme také zkontrolovat naši recenzi protokolu Callisto, pokud jste zvědaví, jak jsme se dostali do jeho příběhu. To znamená, že si přečtěte hlasy za jednou z nejlepších hororových her z roku 2022.

Obsazení protokolu Callisto

Zde je obsazení hlasového herce protokolu Callisto:

 • Jacob Lee – Josh Duhamel
 • Dani Nakamura – Karen Fukuhara
 • Elias Porter – Zeke Alton
 • Warden Duncan Cole – James C. Mathis III
 • Cpt. Leon Ferris – Sam Witwer
 • Dr. Caitlyn Mahler – Louise Barnes
 • Max Barrow – Jeff Schine

Josh Duhamel

Pokud jste tvrdým fanouškem dospívajících Romcoms z poloviny dvacátých let, můžete být šokováni, když se dozvíte, že Duhamel ve vítězství ve vítězství s Tad Hamiltonem! Jako stejnojmenný tad. Je však mnohem pravděpodobnější, že ho poznáte z Call of Duty Wwii, kde vyjádřil Sgt a s-splně. William Pierson. Také se objevil v transformátorech Michael Bay jako kapitán Lennox.

Obsazení protokolu Callisto: Dani, jeden z protagonistů hororové hry Survival, která má hlas a podobu herečky Karen Fukuhara

Karen Fukuhara

Fukuhara také není cizinec na velké obrazovce, nejvýznamnější pro její powerhouse představení jako Katana v sebevražedné skupině a Kimiko Miyashiro u chlapců. Ona také zapůjčila svůj hlas jako záblesk v She-Ra a princezny moci, což je jasným důkazem jejího dosahu a talentu.

Zeke Alton

Alton se v průběhu let objevil tolik různých hlasů ve videohrách, od Counter-Strike: Globální ofenzíva po Diablo Immortal. Mnoho z těchto rolí mu připisuje řadu dalších hlasů, i když fanoušci Ratchet a Clank: Rift Apart by mohl být potěšen, že mimo jiné vyjádřil kapitána Quantum.

James c. Mathis III

Mathis také není cizí hlasovou prací a je nejlépe známý pro vyjadřování Black Panther napříč různými médii, včetně Avengers Assemble a The Avengers: Earth’s Maintest Heroes. Pokud jde o videohry, nedávno vyjádřil Hildisvíni, Freyaův poradce a příteli v Boar v God of War: Ragnarok.

Obsazení protokolu Callisto: Ferris, jeden z antagonistů hororové hry Survival, který má hlas a podobu herce Sama Witwera

Sam Witwer

Witwerova rozpuštěná role ve videoherní hlasové práci byla v roce 2008 daleko s vydáním Star Wars: The Force Unleashed jako Starkiller, s použitím jeho hlasu a podoba. Od té doby zůstal blízko herní strany franšízy a objevil se jako císař Palpatine ve Star Wars: Jedi Fallen Order a Lego Star Wars: The Skywalker Saga, mimo jiné. Witwer také hrál ve dnech pryč jako Deacon St. Johne, opět půjčování své podoby cynickému motorkáři.

Louise Barnes

Barnes je nejlépe známá pro svůj čas jako záhadný Miranda Barlow v Black Sails. Pokud nemá na své jméno několik nereditovaných rolí, zdá se, že protokol Callisto je jejím prvním vpád do světa videoherního hlasového působení a její výkon jako Dr. Mahler nás vede k naději, že to nebude její poslední.

Jeff Schine

Schineův výkon jako Max je krátký, ale zabalí úder. Není tedy žádným překvapením, že jeho hlas je v mnoha různých videoher, včetně Resident Evil Village jako Chris Redfield. Také převzal roli Dannyho Burkeho v Mafii 3, stejně jako Carlos Oliveira v Resident Evil 3 a Captain America v Marvel’s Avengers.

To je všechno, co máme pro odsazení protokolu Callisto. Pokud stále bojujete s vězením Black Iron, podívejte se na náš seznam nejlepších modernizace protokolu Callisto, které vaše kredity mohou koupit, stejně jako zbraně protokolu Callisto a jejich umístění, pokud máte několik mezer v Arsenalu. Nakonec máme vysvětlení končícího protokolu Callisto, to je, pokud vám nevadí několik spoilerů.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.