Obsazení lomu: Každá postava a hlasový herec | Den Geeka, lomového hlasového herec a seznam obsazení | Shacknews

Hmotný hlasový herec a seznam obsazení

Každý hororový film z 80. let potřebuje nepříjemný Jock a Jacob je ten nepříjemný Jock. Pod tím se však Jacob zdá, že se Jacob opravdu stará o své přátele. Je to jen to, že většinu své doby spíše tráví středem pozornosti.

Obsazení lomu: Každá postava a hlasový herec

Lom se může pochlubit skutečně naskládaným obsazením slavných tváří a hlasů. Zde je důvod, proč pravděpodobně rozpoznáte většinu hlavních postav hry.

Autor: Matthew Byrd | 16. června 2022 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Lom

Vzhledem k tomu Lom je nejnovější hororová hra z brilantních myslí za moderní žánrovou klasikou až do svítání, Nemělo by být žádným překvapením, že obsazení hry je plné tropů hororových postav vyjádřených (a často zachyceno pohybem) mnoha známými jmény.

Opravdu, část zábavy hraní hry jako Lom pochází ze snahy zjistit, kde víte tolik z jeho obsazení členů z. Zatímco několik jmen na vás okamžitě vyskočí, jiní jistě upadnou do toho „ach jo, já vím jim“Kategorie.

Takže pokud vás unavuje, že jsi škrábal hlavu nad tím, kdo je Lom, Zde je rozpis herního obsazení primárních postav a odkud můžete znát jejich herce z.

Abigail Blyg/Ariel Winter - Obsazení lomu

Abigail Blyg – vyjádřený Ariel Winter

Abigail je plachý a příležitostně nepříjemný poradce tábora, který zdánlivě usiluje o umělce. Přestože je vyhrazena, je obecně respektovaná a milovaná svými přáteli. Jako mnoho jiných mladých Lom postavy, také hledá lásku.

AD – obsah pokračuje níže

Abigail je vyjádřena Ariel Winter, kterého pravděpodobně znáte nejlépe jako Alex Dunphy Moderní rodina. Také provedla nějaké hlasové práce Kingdom Hearts: Melody of Memory jako mladý Kairi a dokonce v některých vyjádřil Moogle Final Fantasy hry.

Bobby Hackett/Ethan Suplee - The Quarry

Bobby Hackett – vyjádřil Ethan Suplee

Bobby Hackett je velký a mocný muž, který žije v lese se zbytkem své rodiny. Ačkoli se nezdá být zvlášť pomstychtivý, je zjevně nebezpečný, zejména když mu jeden z jeho bratrů říká, co má dělat.

Ethan Suplee dělá hlas pro Bobbyho. Pravděpodobně jste Ethana viděli v několika několika věcech, ale možná ho znáte nejlépe jako Louie Lastlik Pamatujte si Titany, Toby Welch in Vlk z Wall Streetu, nebo Randy Hickey Jmenuji se hrabě.

Chris Hackett David Arquette The Quarry Cast

Chris Hackett – vyjádřil David Arquette

Chris je majitelem a provozovatelem hackettového lomového letního tábora. Je docela intenzivní ohledně každého, kdo má správný letní tábor, ale většina poradců ho vidí jako někoho, na koho se dívá.

Jsem ochoten se vsadit, že víte něco o herec Chris Hackett, David Arquette. Vystoupení Arquette v Výkřik Franšíza z něj udělala něco jako hororovou ikonu, i když slibná raná kariéra herec a mírný pokles z milosti se v průběhu let stala jeho vlastním přesvědčivým příběhem. Ve skutečnosti byl nedávno hvězdou dokumentu Nemůžete zabít Davida Arquette který zaznamenal jeho cestu, aby se stal profesionálním zápasníkem.

Constance Hackett/ Lin Shaye The Quarry Cast

Constance Hackett – vyjádřeno Lin Shaye

Matrona rodiny Hackettu také hraje mateřskou roli různým poradcům tábora. Mnoho poradců však má podezření, že pro ni je tmavší stránka.

AD – obsah pokračuje níže

Hororové fanoušci pravděpodobně rozpoznají hlasového herce Constance, Lin Shaye. Koneckonců, Shaye se v posledních letech stala něco jako výběr pro starší postavy v hororových filmech díky jejím vystoupení ve filmech jako Zákeřný, Volání, Temnota padá, a Zášť.

Dylan Lenivy /Miles Robbins - Obsazení lomu

Dylan Lenivy – vyjádřil Miles Robbins

Dylan je táborový poradce, jehož sarkastický smysl pro humor způsobuje, že jeho pravidelné vysílání PA v táboře něco „must-listen“. I když se to obecně líbilo jeho vrstevníky, někteří se diví, jestli je pro Dylana víc, než se setká s okem.

Hororové fanoušci budou pravděpodobně znát hlasový herce Miles Robbins jako Dave v roce 2018 předvečer Všech svatých restartovat. Alternativně ho možná znáte jako Jackson van de Kamp v X-Files Restartujte nebo dokonce jako Connor ve filmu 2018 Blokátory.

Eliza Vorez/Grace Zabriskie Quarry

Eliza Vorez – vyjádřená Grace Zabriskie

Zatímco Eliza je známá jako „Hag of Hackett’s Quarry“ a Fortune Teller, HS opravdu slouží jako LomVypravěč a podivný druh meta průvodce pro vaše dobrodružství.

Přečtěte si více

Nejděsivější hororové hry

30 nejděsivějších hororových her, jaké kdy byly vyrobeny

Fortnite RTX

Fortnite: Proč Nvidia Reflex je perfektní pro žádný režim sestavení

Fascinující kariéra hlasové herečky Grace Zabriskie zahrnuje vystoupení ve filmech jako Armageddon (jako dottie), Divoký srdcem (jako Juana) a Ray Donovan (jako paní. Minassian). Možná však znáte tento David Lynch pravidelný nejlepší pro její neuvěřitelnou práci jako Sarah Palmerová Twin Peaks.

Emma Mountebank/Halston Sage The Quarry

Emma Mountebank – vyjádřená Halston Sage

Co by byl moderní hororový film v lese bez postavy, která je odhodlána zachytit vše? Emma Mountebank se vždy snaží zaznamenat zbytek dobrodružství poradce v Lom a doufá, že se jednoho dne stane ovlivňovatelem. Je … hodně.

AD – obsah pokračuje níže

Kariéra hlasové herečky Halston Sage se opravdu jen rozběhla, ale možná ji znáte jako LT. Alara Kitan in Orville nebo dokonce jako Dazzler X-Men: Dark Phoenix. Objevila se také v roce 2015 Husí kůže jako Taylor.

Jacob Custos/ Zach Tinker - Obsazení lomu

Jacob Custos – vyjádřil Zach Tinker

Každý hororový film z 80. let potřebuje nepříjemný Jock a Jacob je ten nepříjemný Jock. Pod tím se však Jacob zdá, že se Jacob opravdu stará o své přátele. Je to jen to, že většinu své doby spíše tráví středem pozornosti.

Hlasový herec Zach Tinker byl v posledních letech docela zaneprázdněn. Možná stále hledá tuto útěkovou roli, ale možná ho poznat jako Graysona 13 důvodů proč, jako Sonny Kiriakis Dny našich životů, nebo jako Sam americký hororový příběh.

Jedediah/Lance Henriksen - Obsazení lomu

Jedediah – vyjádřil Lance Henriksen

Jebediah je poněkud rezervovaný starší muž, který se zdá, že pod jeho vyhrazeným chováním skrývá něco zlověstného. Jeho loajalita k jeho rodině je nepopiratelná, i když zbytek jeho motivace je na debatu.

Pokud neznáte jméno Lance Henriksen, pravděpodobně jste nikdy neviděli klasiku jako Mimozemšťané, Terminátor, Poblíž tmy, Rychlý a mrtvý, Správná věc, nebo Dýňová hlava. Muž je skutečná legenda, která je nejlépe známá pro jeho mnoho nezapomenutelných vystoupení v legendární horor a sci-fi filmech.

Kaitlyn Ka/Brenda Song - The Quarry Cast

Kaitlyn Ka – vyjádřeno písní Brenda

Kaitlyn Ka se vždy snaží způsobit malé drama mezi svými kolegy poradci. Navzdory ní … agresivně zábavná milující příroda je vlastně docela znepokojena bezpečností svých přátel a nebojí se v případě potřeby pomáhat.

AD – obsah pokračuje níže

Brenda Song je pravděpodobně nejlépe známá pro její roli Christy v Sociální síť. V průběhu let se však také objevila v několika pozoruhodných televizních seriálech, včetně Hulu’s Dollface, Nová holka, Skandál, a občasnou epizodu Robot Chicken.

Laura Kearney Siobhan Williams - Obsazení lomu

Laura Kearney – vyjádřená Siobhan Williams

Laura není přesně klasickým příkladem knihomorového tropu, který si pravděpodobně pamatujete z některých hororových filmů z 80. let, i když z této role není příliš daleko od této role. Je jasná, zvědavá a někdy může být trochu nepříjemná během situací, které se jí nedaří.

Siobhan Williams je dalším mladým členem Lom Hlasové obsazení, i když ji můžete poznat jako naomi poklop Peklo na kolech nebo jako Brandy Lynn Smrtící třída. Je také připravena se objevit v nadcházejícím Master of Doom film, který bude zaznamenávat vývoj Osud franšíza.

Max Brinly/Skyler Gisondo - Quarry

Max Brinly – vyjádřil Skyler Gisondo

Pokud jste někdy sledovali téměř jakýkoli film Slasher z 80. let, budete okamžitě obeznámeni s Maxovým charakterovým archetypem: The Prankster. Jako mnozí z LomPostavy však Max podvrací svůj primární charakterový trop jen mírně tím, že se ukáže, že je překvapivě loajální a schopný, když se věci stanou drsně.

Skyler Gisondo se rozhodně stává jedním z těch herců, které jste pravděpodobně viděli ve více projektech, i když jméno okamžitě nezazvoní na zvonek. Objevil se jako Howard Stacy v Úžasný Spider Man filmy, Lance Brannigan Licorice Pizza, Ben in Sociální dilema, a dokonce předtím šel do letního tábora jako deegs Wet Hot American Summer: O deset let později.

Nicholas Furcillo/ Evan Evagora - lom

Nicholas Furcillo – vyjádřil Evan Evagora

I když ne vždy nejpamátnější trope hororová postava, Nick je v podstatě takový druh dobře vypadajícího milého chlapa, který je obvykle s finální dívkou nějakým způsobem zapojen. I když je poněkud vyhrazen, je obecně oblíbený a zjevně má zamilovanost alespoň jednoho dalšího poradce.

Hmotný hlasový herec a seznam obsazení

Hmotný hlasový herec a seznam obsazení

Zde je úplný seznam hlasových talentů v Quarry Supermassive Games.

Lom je nejnovější hra od Supermassive Games, tým pozadu až do úsvitu a série Anthology Temných obrázků. Pro vývojáře se stalo tradicí, aby sestavili vynikající tým hereckého talentu, aby vylíčili jeho postavy, a lom se neliší. Pojďme se podívat na hlasy za tvářemi v lomu.

Hmotný hlasový herec a seznam obsazení

Zde je úplný seznam hlasových herců uvedených v lomu. Tyto hry používají hybrid hlasového herectví a zachycení výkonu, přičemž většina postav je modelována po hercích, kteří je hrají. Pojďme se podívat na hvězdné obsazení hvězdného lomu.

David Arquette – Chris

David Arquette hraje roli Chrisa, jedné z postav NPC, které hráči setkávají brzy ve hře. Arquette je nejznámější jako Dewey Riley ve filmech Scream a je to jen jedna z několika hororových ikon, které se objevují v lomu.

Travis – Ted Raimi

Ted Raimi hraje Travise v lomu, policajtu, který se často objevuje v celém příběhu. Raimi má hluboké pozadí v hororových filmech, často spolupracuje se svým bratrem Samem Raimim.

Skyler Gisondo – max

Max je jednou z prvních postav představených v lomu a je zobrazen Skyler Gisondo. Gisondo se nejvíce výrazně objevil ve filmu Olivia Wilde-řízené filmové knihy.

Siobhan Williams – Laura

Laura je první postava, kterou hráči hrají jako v lomu. Vyslovila ji Siobhan Williams, který také měl roli v přivítání Marwen.

Justice Smith – Ryan

Ryan je jedním z táborových poradců, které hráči budou hrát jako v lomu. Hrál ho Justice Smith, který fanoušci poznají jako Tim z filmu detektiva Pikachu.

Evan Avagora – Nick

Dalším členem skupiny táborových poradců v lomu je Nick, který hraje Evan Evagora. Evagora měla v show Star Trek opakující se roli: Picard.

Brenda Song – Kaitlyn

Brenda Song působila v různých rolích na Disney Channel po celých 90. a 2000. V roce 2010 vylíčila Christyho v sociální síti. Objeví se v lomu jako Kaitlyn, hratelná postava.

Halston Sage – Emma

Emma je dalším táborovým poradcem v lomu, který hráči budou hrát jako v celé hře. Ona je vyjádřena Halston Sage, který se objevil ve filmech před tím, než jsem padl a papírová města.

Lin Shaye – Constance

Lin Shaye je nejznámější pro svou práci v zákeřné filmové franšíze. Hraje Constance v lomu, člen rodiny, která vlastní majetek, na kterém je tábor.

Ariel Winter – Abigail

Abigail je dalším táborovým poradcem, který hráči převezmou roli v lomu. Hrála ji Ariel Winter, která je nejznámější pro zobrazení Alexa v moderní rodině.

Zach Tinker – Jacob

Zach Tinker se objevil v pořadech jako Days of Our Lives a The Young and The Restless. V lomu je to Jacob, jedna z hratelných postav hry.

Miles Robbins – Dylan

Miles Robbins hlasuje Dylana

Dylan je táborový poradce, který budou hráči hrát jako v lomu. Vylíčil ho Miles Robbins, který se objevil ve filmech blokátorů a Halloween (2018).

Lance Henriksen – Jedediah

Lance Henriksen není cizí hrůzou, když se objevil v mimozemské franšíze. V lomu je to Jedediah, postava NPC, která je členem rodiny, která vlastní nemovitost tábora.

Grace Zabriskie – Eliza

Eliza slouží jako role podobná kurátora v lomu a po každé kapitole mluví přímo s hráči. Hrála herecký veterán Grace Zabriskie, který se objevil ve filmech jako Armageddon a remake z roku 2004 Grudge.

Ethan Suplee – Bobby

Ethan Suplee hraje Bobbyho, lovce v oblasti tábora. Suplee je nejznámější pro svou roli v pamatujte si Titany.

To je úplný seznam hlasových herců a obsazení členů do lomu. Pokud jste zvědaví na to, co jsme si o hře mysleli, nezapomeňte se podívat na naši recenzi.

Donovan je mladý novinář z Marylandu, který rád hraje. Jeho nejstarší herní paměť hraje pyžama Sam na ploše své matky o víkendech. Pokémon Emerald, Halo 2 a původní Star Wars Battlefront 2 byly některé z nejvlivnějších titulů v probuzení jeho lásky k videohrám. Poté, co Internace for ShackNews po celé vysoké škole, Donovan promoval na Bowie State University v roce 2020 s major v vysílané žurnalistice a připojil se k týmu na plný úvazek. Je to obrovský výkřik blbeček a filmový fanatik, který s vámi bude mluvit o filmech a hrách po celý den. Můžete ho sledovat na Twitteru @donimals_