Odhalte přívěs klesl za nejnovější riziko dešťového návratu charakter – gametyrant, сообщество pára: riziko dešťového návratu

Začněme s tváří rizika deště – Komando.

Odhalte, že přívěs upadl za nejnovější riziko charakteru dešťového návratu

a Hopoo hry Riziko návratu deště, Když představují nejnovějšího přeživšího, který se připojil k akčnímu dobrodružství Roguelike. Drifter, vynalézavý výtržník, debutuje dramatický debut a hráči mohou získat nahlédnutí do jejích schopností v nejnovější aktualizaci Dev Thoughts 31. Každý, kdo má zájem, může najít předchozí kus, na kterém jsme udělali Riziko návratu deště tady, a video o dev myšlenkách zde.

Aktualizace Dev Thoughts 31 zahrnuje odhalení přívěsu, který předvádí jedinečné dovednosti driftera a její cestu na nešťastném kontaktním světle hvězdné lodi Starship. Jak hráči sledují přívěs, zjistí, jak jí Drifter’s Enhenuitu umožňuje zvládnout zrádné obyvatele Petrichor V, zatímco zmocňují sebe i své kolegy, kteří přežili.

Se schopností Driftera generovat šrot zapojením nepřátelů, přináší nové vrstvě strategické hry Riziko deště . Tento vynalézavý bojovník může přeměnit shromážděný šrot na dočasné předměty pro celý svůj tým a posílit jejich šance na přežití, když navigují na nepřátelskou planetu.

Riziko návratu deště Nadále zaujme hráče svou dynamickou a náročnou hratelností a nabízí roguelike zážitek, který udržuje fanoušky vracet se pro další. S každým pozůstalým přináší na stůl zřetelný styl a schopnosti, přidává Drifterova vynalézavost novou strategickou dimenzi a povzbuzuje hráče, aby se přizpůsobili a spolupracovali k překonání smrtelných výzev planety.

se stal milovaným titulem v herní komunitě a přidání drifteru předvádí závazek vývojářů poskytovat čerstvý a poutavý obsah, aby byla základna hráče zapojená a nadšená.

Riziko návratu deště vydá se na PC přes Steam někdy později v tomto roce v roce 2023.

Riziko deště vrátí páru

Ještě jednou děkujeme, že jste se k nám připojili k myšlenkám Dev, dnes se podíváme na zbrusu nového přeživšího pro riziko dešťového návratu a mluvíme s skladatelem hry Hopoo Games Chris Christodoulou o soundtracku.

Většina tohoto obsahu, spolu s velkým novým přívěsem Survivor, je obsažena ve video verzi výše uvedených myšlenek Dev, takže se ujistěte, že jste ho sledovali, abyste si neunikli, abyste si neunikli ven!

Pro fanoušky Words-N-Gifs mezi námi se seznámíme s rizikem nejnovějšího Rain’s Survivor.

První zbrusu nový Survivor debutuje Riziko návratu deště Tulák. Tento vynalézavý výtržník Dostala víc, než vyjednávala, když se uložila na nešťastné kontaktní světlo – naštěstí má nějaké jedinečné dovednosti, aby nejen zvládla nebezpečné obyvatele Petrichor V, ale má také několik mocných nástrojů, aby se zmocnily sebe a své kolegy přeživší.

Klíč k Drifter je Síla je její schopnost využívat šrot generovaný její primární schopností Tupá síla. To se může zdát jako zbytečné odpadky ostatním přeživším – ale na Tulák .

Tupá síla je útok na 3 hit kombo na melee, který zasáhne nepřátele v široké oblasti – každý úspěšný zásah generuje hrudky šrotu, které se vrhnou podlahou poblíž drifteru – rychle je shromažďují, aby podpořily vaše silnější schopnosti.

Tupá síla není jediný způsob, jak generovat šrot – Drifter je Schopnost užitečnosti Udusit se Také vyplňuje váš měřič, aniž byste museli sbírat šrot z prostředí – tento velký úder na melee omráčí a způsobí 200% poškození – jakýkoli nepřítel pod 20% zdraví, když je napaden Udusit se je okamžitě konzumován a přeměněn na šrot.

Jakmile shromáždíte šrot, máte vše, co potřebujete k palivo Drifter je další dvě schopnosti – včetně jejího sekundárního útoku Vyčištění. Tato schopnost vyhodí část vašeho šrotu jako pronikavé projektily v prasknutí krátkého dosahu – představte si odpadky poháněnou brokovnici, která způsobuje mincemeat i těch nejtěžších nepřátel.

Konečně její speciální schopnost z ní dělá skutečnou powerhouse na bojišti – nejen pro sebe, ale i její spojence – když je váš šrot o 75% plný, získáte přístup Zachránit.

Zachránit umožňuje Tulák Pro vygenerování 4 dočasných položek – pak to může být shromážděno jakýmkoli hráčem, který z ní udělá přeživší s nejsilnějšími podpůrnými schopnostmi v riziku deště. Nechte, aby vaši spoluhráči nebyli tak šťastní jako vy, když valili kostkami v náhodě svatyně? Vytvořte některé dočasné předměty, které se můžete podělit o svůj tým, než budete čelit tvrdým výzvám, které na vás čekají.

Samozřejmě vám nic nebrání v tom, abyste si vzali všechny položky pro sebe a stát se nejmocnějším přeživším na planetě – Klíč k úspěchu jako Tulák je neustále chrlit dočasné předměty tak rychle, jak jen můžete – vydrží jen krátkou dobu ve vašem inventáři, takže je nadále nahrazují, protože vyprší, bude udržovat vaši sílu.

Jako všichni ostatní přeživší, Tulák Má trojici alternativních schopností odemknout, ale dnes je pro vás nebudu zkazit!

Rozhovor Chris Chrisodoulou

Rozhovor jsem vedl s skladatelem Hopoo Games Chris Christodoulou o jeho přístupu k riziku soundtracku deště – jaké změny provedl původní OST, přístup, který zaujal k novým skladbám přicházejícím ve hře a mnohem více! . Pořád jsi tu? Očekávání dalších slov n-gifů a Video Interview?? Jděte sledovat myšlenky videa Dev propojené v horní části stránky! Rozhovor je tam!!

Ještě jednou děkuji všem za vaši trvalou podporu, všichni z nás ve hrách Hopoo jsme velmi nadšeni, abyste brzy přehráli riziko dešťových návratů! Mezitím nezapomeňte se připojit k našemu Discordu [Discord.gg] a sledujte nás na Twitteru, Twitch [www…tik tak.

Jonathan
Hopoo hry
Community Manager

Riziko návratu deště
Už to máme na páře, co to jde?
jen vydělejte více DLC pro 2
Dev Thoughts 30 – Riziko návratu deště – Providence Trials

Děkujeme, že jste se k nám znovu připojili za myšlenky na Hopoo Games Dev! Dnes se podrobněji podíváme na nový herní režim, který přichází s rizikem návratu deště: Providence zkoušky.

Před pár týdny jsme oslovili komunitu a žádali o nějaké fanouškovské umění Providence, aby oslavili odhalení Providence zkoušky, A jako vždy jste nezklamali! Zde jsou některé z mých oblíbených ..

Zde je fantastický kus NF89 s názvem „Bulwark’s Smulning“ – Zajímalo by mě, co je zde prozřetelná, doufám, že s tím teleportérem neudělal něco úplně diabolského…

A konečně tato komiksová kniha inspirovaná od W0ahdoodu mě opravdu upoutala:

Děkujeme vám všem, kteří předložili Fan-Art, všichni jste dostali jedinečnou roli v Discordu, se kterým se můžete ohýbat!

.gg] a sledujte tento odkaz!

. a můžete procházet všechny příspěvky! – A nyní na hlavní událost ..

Nové riziko návratu deště jsou zbrusu nové Providence zkoušky – .

Některé pokusy otestují vaše dovednosti mobility, jiné vaše bojová účinnost a jiné vaše přežití, všechny dovednosti, které vám dobře slouží v riziku návratu deště. Mnoho pokusů dokonce odemkne Alternativní schopnosti Pro pozůstalé pro použití v hlavní hře spolu s dalšími odemknutí tajných ..

K vydání je naplánováno více než 40 různých pokusů – Dnes s vámi představím tři z mých oblíbených osob, počínaje soudem zaměřeným na mobilitu pro mobilitu Nakladač.

.

Spolu s body můžete také shromažďovat předměty, abyste urychlili svůj pokrok, najdete kombinaci pobuřujících a zálohovacích časopisů s předchouchem a zálohovacími časopisy, které vám pomohou, spolu s některými vlastními bonusovými vyzvednutími pro vaše dovednosti.

Využijte svůj háček Grapple a nový zkrat schopností navigovat po pódiu co nejrychleji – procházející stupeň pro tuto zkoušku v současné době se nachází na 40 bodech – ale skutečně kvalifikovaný může zaměřit na skóre Golden Crown 70 bodů.

Dále vyzkoušejte svou bojovou účinnost proti 4 řádkům pomalu zasahující nepřátele s tímto soudem s odstřelovačem.

Omezeno na malou část ve středu jeviště musíte své schopnosti pečlivě využít k poškození tolika nepřátelům, kolik můžete, a přitom pečlivě upřednostňují, která řada si myslíte, že představuje největší hrozbu – pokud nějaký nepřítel dosáhne centra své hry nad.

Když dosáhnete prahů určitého bodu, položky (s malým stupněm náhodnosti) se v kleci vynoří, aby vám pomohly dosáhnout vyššího skóre.

Jak čas pochoduje na nepřátele, kteří se tření zesilují a rychleji vytvářejí skutečné panické okamžiky, kdy dokonale provedené aktivní načtení může změnit rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem.

Nakonec se podívejme na zkoušku zaměřenou na strategii s inženýrem. Na malou vlastní scéně se začátek soudu spustí shromažďováním buď raket ATG nebo vězeňských pout z středové platformy.

Jakmile začaly, skupiny nepřátel se na pódiu ve vlnách vynořily a máte plně využití svých schopností je porazit je. Mezi vlnami 2 nové položky se vynoříte a musíte si mezi nimi vybrat, než se začnou snižovat stále obtížnější nepřátelé. Pokud vy nebo jeden z vašich věží zemřete před dosažením cílového skóre, selžete v soudním řízení.

Zvýšíte svou přežití výběrem uzdravení a obslužných předmětů? ? Pečlivě vyberte a naplánujte si strategii, abyste zajistili úspěch v tomto pokusu!

Nezapomeňte, že se jedná pouze o tři ze 40+ zkoušek Providence, které přicházejí v riziku dešťového návratu. Nemůžeme se dočkat, až je vyzkoušíte vše později v tomto roce!

50 faktů o riziku návratu deště

Hlad po více informacích o riziku návratu deště? Počínaje zítra na The Hopoo Games YouTube a Tiktok každých pár dní zveřejním nové mini video s a poskytuji exkluzivní informace o různých aspektech a obsahu v riziku návratu deště.

K dispozici bude celkem 50 videí, která představí různé části hry, nové položky, nové příšery, nové funkce A mnohem víc – Ujistěte se, že nás sledujete na platformě podle vašeho výběru!

Několik připomenutí, než se dnes přibližujeme Dev myšlenka:

Nezapomeňte dát hru seznam přání na páře –

Ujistěte se, že nás sledujete na našich
.tik tak.com] propojeno výše, stejně jako naše škubnutí [www.škubnutí.TV] a Twitter pro nejnovější riziko návratu deště

Nezapomeňte se podívat na myšlenky videa Dev v horní části stránky pro exkluzivní herní klip představující Řemeslník Kdo debutuje po prvním debutu poté, co se poprvé objevil v riziku deště 2…

… A když už mluvíme o nových přeživších, připojte se k nám příště, až dostanete exkluzivní odhalení prvního nového nového přeživšího, který se připojuje k seznamu v riziku návratu deště…

Jonathan
Hopoo hry

Riziko návratu deště
Dev Thoughts #29 – Riziko návratu deště – nové schopnosti přeživší

Ahoj! Vítejte v Hopoo Games Dev Thoughts 29

Než se dostaneme do hlavního tématu dnešních dev myšlenek, rád bych vám poděkoval všem za úžasnou přijetí a reakci na oznámení o oznámení Riziko návratu deště – Celý vývojový tým miloval čtení všech vašich komentářů a sdílení v vzrušení z odhalení naší nejnovější hry.

Můžete se připojit ke mně a zbytku her Hopoo přímo na našem Discordu [Discord.GG], a nezapomeňte na zbytek našich sociálních médií jako Twitch [www..TV], Twitter a Tiktok [www.tik tak.com], a oficiální riziko deště twitteru právě zde!

Když jsi zaneprázdněné odkazy kliknutí Navštivte prosím stránku obchodu a dejte hru seznam přání – opravdu nám to pomáhá dostat hru před co nejvíce nových očí – s vaší podporou jsme již udělali nejlepších 75 nejvíce seznamovaných her na Steam!

A bez dalšího povyku, předmětu dnešních myšlenek Dev.

Riziko návratu deště že dýchá nový život a opakovatelnost do hry je nový Alternativní schopnosti pro každého přeživšího.

Každý přeživší má tři Extra schopnosti používat jako alternativy – dnes představím jeden z každého z vracejících se přeživší!

Komando.

Alternativa k jeho sekundární fázi útoku je . The Bojový nůžZraněný Nepřátelé způsobují další 50% poškození ze všech útoků.

Bojový nůž, Vytvořte určitou vzdálenost a poté odstartujte své schopnosti dlouhého doletu pro devastující účinek.

Další je (Kdo, mimochodem, je nyní ve výchozím nastavení odemčen jako v riziku deště 2) – Alternativa k jejímu laserovému glaive je nová Laserový cyklón. Tento velký pomalu se pohybující útok způsobuje poškození v průběhu času, než se vrátí zpět k lovcku. Trik s touto schopností je pečlivě dračit Laserový cyklón v okolí a okolí nepřátelé, kteří na vás útočí, a zároveň je nadále pejí s ostatními schopnostmi.

Zatímco na papíře je tato schopnost nižší poškození než laserový glaive – s obratným pohybem můžete dosáhnout téměř 100% dostupnosti této schopnosti způsobit obrovské poškození v průběhu plného běhu.

Vynutit Shield Tackle.

? Vložte je zpět na své místo a pod kontrolu tím, že se do nich nabijete, srazíte je zpět, o ohrožení a poškození 5 x 100% na cestě.

Jedna alternativní schopnost, kterou jsme v minulém měsíci dev myšlenky na krátký pohled Nový primární alternativa – The Bič. Tato schopnost přepne Bandita na hybrid na blízko/na dálku – bič způsobuje 200% poškození a zároveň tlačí nepřátele zpět.

Silnější alternativa k výbuchu – použijte své vyhýbavé schopnosti, abyste se vyhnuli poškození při prasknutí biče a poté je dokončete světlami.

Pozůstalý robota každého robota, RUKA, . . RUKA .

Další výhoda Demontáž je schopnost pomalu se pohybovat při obsazení, což vám umožní maximální poškození, zejména proti conga-linie pronásledování nepřátel.

Inženýr Vrátí se s jednou z nejsilnějších jednotlivých schopností ve hře – nyní můžete jeho standardní automobilové věže nahradit experimentálním PROTI.0.. Jeden z těchto obrovských hulkingových strážců můžete upustit a zdědit všechny své položky stejně jako vaše běžné věže, které se účtují přes 8 sekund, než se uvolní s obrovským 1200% poškozením laserovým výbuchem.

Být schopen 1 -výstřel většiny nepřátel ve hře přichází s nevýhodou – vystřelení této věže se rychle poškozuje a bude zcela zničena po jediném výstřelu, který musí být znovu nahrazen k ohni – Pokud nenajdete nejlepšího přítele Dios!

Pozůstalý s největším množstvím změn mezi rizikem 1 a Riziko návratu deště je Horník S jeho novým měřičem tepla, který mu umožňuje uklidnit stále více a více poškození, čím se teplejší je – na vrcholu tohoto nového mechanika má novou sadu pohybů, včetně náhrady za jeho primární, kde hodí svůj pickax k nepřátelům.

Když je váš měřič tepla plný a začnete tyto Házení os proniknout nepřáteli a jsou hozeni rychleji Udělejte obrovské množství škod na středním rozsahu.

Jeden z složitějších aspektů hraní jako Odstřelovač . Rychlý rozsah.

I když to dělá nižší, ale stále působivé 600% poškození ve srovnání se stabilním cílem, největší výhodou tohoto výstřelu je schopnost vybrat přesně tam, kde přistane uvolněním tlačítka Fire, když je zaměřovací síťová přes váš požadovaný cíl.

Štiplavý Vrací se znovu a šířit jed pro obyvatele Petrichor V s alternativou k jeho sekundární schopnosti – .

Toxická bublina způsobuje 60% poškození v průběhu času jakémukoli nepříteli, kterého se dotkne, a také 600% poškozuje žádné nepřátele v dosahu, když exploduje po 5 sekundách. ? Jednoduše to dejte rána s primárním melee a vznáší se davem. Nakonec použijte !

Master of Melee Žoldák má nový způsob, jak proklouznout kolem útoků svého nepřítele s jeho alternativním sekundárním Zaměřená stávka.

Drží tento útok pláštěm vaši zbraň a zařadí vás do imobilního postoje – uvolněte okamžik, kdy zasáhne nepřítel a budete úplně odklonit Útok způsobuje obrovský výbuch 1000% odvetných škod.

Nakladač bez ohledu na další schopnosti, které si vyberete. – .

. Tento krok lze provést v polovině vzduchu pro diagonální polomek nebo na zemi pro okamžitý devastující slam.

Šéfkuchař. Víš co – pro robota, jehož jediným důvodem existovat je vařit věci pro lidi, se zdá, že tráví nulový čas při přípravě lahodných dárků pro nás všechny. Sobecký. Němý.

! Šéfkuchař nyní má alternativu ke své zvláštní schopnosti: kuchař.

Poté, co se vybírají své nepřátele tím, že je dostanete k nízkému zdraví, shromažďujte své ingredience krájením a natočením všech blízkých monster – jakékoli zabité se přeměnou v bufet delikátních jídel, které můžete ušetřit pro sebe nebo sdílet se svými kolegy přeživšími.

!

Děkujeme, že jste znovu naladili myšlenky dev! Brzy se vrátíme do kontaktu, abychom vás přesně informovali Na koho potřebujete zapůsobit Odemknout některé z těchto alternativních schopností ..

tak zatím ahoj!

Jonathan

Hopoo hry