Online multiplayer hra | Text RPG, masivně multiplayer online hra na hraní rolí | Hvězdné hry Star Wars | Fandom

Massively Multiplayer online hraní rolí

Protože interakce mezi hráči MMORPG jsou skutečné, i když prostředí není, psychologové a sociologové jsou schopni používat MMORPG jako nástroje pro akademický výzkum. Klinický psycholog Sherry Turkle provedl rozhovory s uživateli počítačů včetně herních hráčů. Turkle zjistil, že mnoho lidí rozšířilo svůj emocionální rozsah zkoumáním mnoha různých rolí (včetně genderových identit), které MMORPG umožňují prozkoumat osobu.

Online hra pro více hráčů

Vítejte v Avalonu, online hře pro více hráčů

Pokud hledáte online hru pro více hráčů Avalon RPG! Pokud si přejete začít hrát okamžitě, není nutná žádná stahování, jednoduše klikněte na ikonu Play Now níže a vyberte Vytvořit novou postavu.

Pokud se chcete dozvědět více o Avalon RPG, než podniknete své první předběžné (ale pečlivě vedené) kroky, můžete se dozvědět více kliknutím na odkazy na menu výše. Úvod nebo mapy jsou dobrým místem pro začátek nebo možná budete chtít začít přímo shora na domovské stránce Avalon.

.

Hra pro více hráčů online je hra, kterou může hrát více než jeden hráč online současně. Velmi jednoduchým příkladem by byla hra Chess dvou hráčů, která je samozřejmě založena na otočení. Většina her pro více hráčů má tendenci umožnit mnoha, mnohem více hráčům účastnit se a protože se jedná o online hru. Převážná většina her pro více hráčů jsou hry pro hraní rolí (zkráceně známé jako RPG) nebo dobrodružné hry jednoho typu nebo druhého typu. Je to velmi multiplayerová interakce těchto her RPG, která má tendenci je činit tak nepředvídatelnými, vzrušujícími a poutavými. Při sdílení svých zkušeností s ostatními brzy zjistíte, že si navazujete nové přátele. Pokud jste nikdy předtím nehráli hru pro více hráčů online, nenechte se sklíčeni, zkuste to ven! Jen velmi málo herních hráčů je zklamáno extra dimenzí a většina ostatních hráčů je přátelská a nápomocná.

Massively Multiplayer online hraní rolí

Massively Multiplayer online hraní rolí (bezbytí MMORPG) je žánr online her pro hraní počítačů (CRPGS), ve kterých velké množství hráčů vzájemně komunikuje ve virtuálním světě.

Stejně jako ve všech RPG, hráči přebírají roli fiktivního charakteru.

.

MMORPG jsou velmi populární po celém světě, s kombinovaným globálním členstvím v předplatném a ne-subscription hry přesahující 15 milionů od roku 2006. Celosvětové příjmy pro MMORPG v roce 2005 překročily půl miliardy dolarů a západní příjmy překročily jednu miliardu USD

Obsah

 • 1 seznam Hvězdné války
 • 2 Postup
 • 3 Sociální interakce
 • 4 kultura
 • 5 Systémová architektura
 • 6 Psychologie
 • 7 Ekonomika
 • 8 Viz také
 • 9 Externí odkazy

Seznam

Požaduje se, aby tato část článku byla rozšířený. Prosím, vylepšete jej jakýmkoli způsobem, abyste uznali za vhodné, a odstraňte toto oznámení, jakmile je sekce článku úplnější.

 • Star Wars Galaxies: Divised Impire

Progresi []

V téměř všech MMORPG je vývoj postavy hráče primárním cílem. Mnoho titulů obsahuje systém progrese postav, ve kterém hráči získávají zkušenosti za své činy a používají tyto body k dosažení charakteru „úrovní“, což je zlepšuje v tom, co dělají. . Hromadění bohatství (včetně bojových položek) je také způsob, jak postupovat v mnoha titulech, a opět je to tradičně nejlépe dosaženo bojem. Cyklus vytvořený těmito podmínkami, bojovat k novým položkám, což umožňuje více boje bez změny ve hře.

Sociální interakce [ ]

MMORPGS vždy umožňuje hráčům komunikovat mezi sebou. V závislosti na ostatních interakcích povolených ve hře bude přítomna další sociální očekávání.

Mnoho MMORPGS využívá sociální dovednosti svých hráčů a nabízí podporu pro cechy nebo klany ve hře (i když obvykle tvoří, zda je hra podporuje nebo ne). Výsledkem je, že se mnoho hráčů ocitne jako člen nebo vůdce takové skupiny po nějaké době hraní MMORPG. Tyto organizace budou pravděpodobně mít další očekávání pro své členy (například pomoc v rámci studia).

I když se hráči nikdy nepřipojí k formální skupině, obvykle se očekává, že během hry budou součástí malého týmu a pravděpodobně se očekává, že budou vykonávat specializovanou roli.

Kultura []

Vzhledem k tomu, že MMORPG mají tolik společných prvků a tyto prvky zažívají tolik lidí, vyvinula se společná kultura MMORPG, která existuje kromě kultury přítomné v jakékoli dané hře. To se obvykle projevuje ve společné terminologii. .

Architektura systému [ ]

Většina MMORPG je nasazena pomocí architektury systému klientského serveru. Software, který generuje a přetrvává „svět“, běží nepřetržitě na serveru a hráči se k němu připojí prostřednictvím klientského softwaru.

Některé MMORPG vyžadují platbu měsíčního předplatného. Hry „masivně multiplayer“ jsou od přírody vždy online a většina z nich vyžaduje nějaký nepřetržitý příjmy (jako jsou měsíční předplatné a reklamy) pro údržbu a vývoj. Hry, které mají masivně multiplayerovou funkčnost, ale nezahrnují prvky roleplayingu, se označují jako MMogs.

V závislosti na počtu hráčů a systémové architektury by mohla být MMORPG ve skutečnosti spuštěna na více samostatných serverech, z nichž každá představuje nezávislý svět, kde hráči z jednoho serveru nemohou interagovat s těmi z jiného.

Psychologie []

Protože interakce mezi hráči MMORPG jsou skutečné, i když prostředí není, psychologové a sociologové jsou schopni používat MMORPG jako nástroje pro akademický výzkum. Klinický psycholog Sherry Turkle provedl rozhovory s uživateli počítačů včetně herních hráčů. Turkle zjistil, že mnoho lidí rozšířilo svůj emocionální rozsah zkoumáním mnoha různých rolí (včetně genderových identit), které MMORPG umožňují prozkoumat osobu.

Ekonomie []

Mnoho MMORPG obsahuje živé ekonomiky, protože virtuální položky a měna musí být získány prostřednictvím hry a mají pro hráče určitou hodnotu. Takovou virtuální ekonomiku lze analyzovat (pomocí údajů zaznamenaných hrou) a má hodnotu v ekonomickém výzkumu; Ještě důležitější je, že tyto „virtuální“ ekonomiky mohou mít dopad na ekonomiky skutečného světa.

 • Hvězdné války: Galaxie
 • Hvězdné války: Stará republika

Externí odkazy [ ]

 • Massively Multiplayer Online hry – sada článků zveřejněných na GamesPy.com, týkající se minulosti, přítomnosti a budoucnosti žánru.
 • Evoluce MMORPGS – Článek od Jiyan Wei o roli obyčejného uživatele při tvarování MMORPGS.
 • [1] – Článek prezentovaný na konferenci vývojáře počítačové hry ohledně ekonomického systému Ultima Online a jeho selhání.

Top 5 Masive Multiplayer online hraní rolí

Massively Multiplayer Online hraní rolí (MMORPG) jsou pohlcující hry, které mají pobavit miliony lidí. Tyto obrovské, návykové a komplexní hry vám umožňují žít ve virtuálním světě na chvíli, když hrajete roli hrdiny nebo darebáka. Zatímco tyto hry MMORPG začaly jako služby předplatného, ​​nyní můžete najít a hrát většinu z nich zdarma. Níže jsou uvedeny nejvyšší masivní hry pro hraní online role pro více hráčů.

1. Svět války

V Svět války, Hráči ovládají herní postavu z pohledu první nebo třetí osoby. Začnou zkoumat svět, interagovat s jinými postavami, dokončovat úkoly a bojovat proti všem druhům příšer z vesmíru Warcraft. Hra má mnoho různých říší nebo serverů nezávislých na sobě. Tyto říše zahrnují hráče vs. Režim prostředí (PVE), kde hráči provádějí úkoly a bojují proti znakům ovládané umělé inteligencí.

Hráči zápasí s monstra a dalšími postavami hráčů v hráči vs. Režim přehrávače (PVP). . Zvažte projít Průvodce World of Warcraft identifikovat ty nejlepší hry, které hrajete, abyste se bavili.

2. Válka cechů 2

Guild War 2 je fantasy založená hra MMORPG ve světě Tyria. Hráči vyvíjejí postavu v závislosti na osmi znacích profesích nebo třídách a pěti závodech. Režim příběhu zahrnuje hráče zodpovědné za opětovné sestavení Edgeovy skupiny Destiny, skupiny dobrodruhů, která pomáhala porážce nemrtvého staršího draka.

3. Hvězdné války: Stará republika

Hvězdné války. Tato hra umožňuje hráčům vyvinout postavu a vybrat si jednu ze dvou frakcí; Sithská říše a Galaktická republika. Stejně jako mnoho jiných MMORPG se děj této hry neustále mění. Hvězdy války: Stará republika má osm tříd, na kterých mohou hráči založit své postavy a více než deset hratelných závodů a druhů. Vyznačuje se prostředím a servery PVP a PVE se společníky, bojem prostoru a melee, angažmá s postavami, kteří nejsou hráči a hráče a další.

4. EVE Online

EVE Online je těžební hra, zrada, ekonomika a příležitostné bitvy kosmické lodi. Patří mezi nejvíce hráči poháněné masivně multiplayerové online role. Hra zahrnuje války, které pokračují týdny, ne -li měsíce, nad rámec více systémů. Zahrnuje to vykreslování a sabotování let pro ochromení obřích korporací zevnitř. V nákladech a lodích jsou značné zprávy o ztrátách. I když se hra může zdát komplikovaná, můžete se rychle učit prostřednictvím průvodců a cvičení.

5. Starší svitky online

Set v Tamriel, na kontinentu, kde se vyskytuje skyrim, Starší svitky online je fantasy mmorpg, jehož hraní se posune na zaměření na více hráčů. Hráči mohou rozvíjet své postavy z deseti různých závodů. Mohou si také vybrat z jedné ze šesti tříd, z nichž volba dopadne na různé pasivní, magické a útočné dovednosti. Jak hráči postupují ve hře, vyrovnávají své schopnosti a dovednosti a stávají se silnějšími.

Endote

. Při hraní těchto her vás zavede do prakticky odlišného světa, mohou být návykové, pokud není věnována péče. Vyvarujte se hraní po delší dobu a vždy se zastavte po nastavené období. Zvažte zahrnutí výše uvedených her do svého seznamu skladeb pro zkušební verzi.