Open -World Zombie MMO Den před zpožděním na 2023, přepne na Unreal Engine 5 – GameSpot, 24 nových nadcházejících zombie her 2023 – Gamerranx

24 nových nadcházejících zombie her z roku 2023

Nenechte se mýlit, ve hře jsou zombie, lemují lesy a budete muset být velmi opatrní kolem nich. Ale budete také schopni jít lovit a rybařit, zkoumat, dělat nějaké zemědělství a ano, bojovat z zombie.

Open-World Zombie MMO den před zpožděním na 2023 přepne na Unreal Engine 5

V roce 2022 již nevolává hra.

Eddie Makuch 5. května 2022 v 8:17 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Hra o přežití MMO v otevřeném světě den předtím byla zpožděna uprostřed velké změny, jak se provádí. Původně nastavena na spuštění v červnu 2022, hra se nyní přesunula na 2023, zatímco vývojáři ve Fntastic nyní používají Epic’s Unreal Engine 5 k vytvoření hry.

V prohlášení sdíleném s IGN studio uvedlo, že se cítí a chápe „velkou odpovědnost“ na základě očekávání fanoušků. Za tímto účelem se vývoj přesouvá na Unreal Engine 5 a hra se tlačí na nové datum vydání 1. března 2023. Studio uvedlo, že změna na Unreal Engine 5 umožní den předtím, než bude hrát hraní, která je „ještě fantasticky více.”

Den předtím vydává nějaké hlavní z nás poslední vibrace, jak jsme viděli v předchozí 13minutové demo hry. Je zasazena v post-pandemické Americe, kde zombie jsou neustálým nebezpečím a zbývající lidé bojují, aby kontrolovali, jaké vzácné málo zdrojů zůstává.

Hra má za sebou už hodně humbuk, protože den předtím je nejvíce seznamující hra.

Zatím každý nereálný motor 5 hra

Developer Fntastic má sídlo v nejchladnějším městě na Zemi-Yakutsk, Rusko. Vývojáři tam však nežijí, protože fntastic je all-remote studio. Den předtím není první rozsáhlou hrou zombie MMO, protože následuje jako Dayz, Rust a další.

Den předtím není první hra 2022, která by byla zpožděna na 2023-zkontrolujte zaokrouhlení zpožděných her GameSpot a uvidíte více.

Co se týče Unreal Engine 5, byl oficiálně vydán v dubnu. Vývoj je spousta her pomocí motoru a všechny je můžete vidět v galerii výše.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

24 nových nadcházejících zombie her z roku 2023

Leon prochází lesem v Resident Evil 4

Zombie jsou věčnou součástí našeho života, protože popkultury je nemůže dostat dost. Určitě máme spoustu videoher, které je představují, a protože tento seznam ukáže několik, na které se nemůžeme dočkat, až budeme hrát v roce 2023.

Zřeknutí se odpovědnosti: Den dříve byl z tohoto seznamu odstraněn.

#24 Arizona Sunshine 2

Platforma: PC PS5
Datum vydání: listopad 2023

Všichni, pozdravte Freda! Fred je přeživší zombie apokalypsy a nyní máte šanci mu pomoci zůstat naživu!

v Arizona Sunshine 2, Půjdete přes stát Arizona, abyste získali odpovědi na tajemství, které musí Fred vyřešit. Ale nebojte se, Fred není sám! Ano, má zombie, které bude pravidelně vidět, ale po jeho boku bude mít také psa!

V tomto titulu VR Action se budete propracovat přes terén a hordy zombie, abyste se pokusili dostat ven naživu! Tak si nevadí své okolí, poslouchejte svého chlupatého přítele a udělejte to další den!

#23 Ill Ness

Platforma: PC
Datum vydání: 2023

Ill Ness je nadcházející hororová hra na přežití, kterou vývojáři vytvořili z inspirací románu Dreamcatcher Stephena Kinga. Hráči jsou ponecháni ve světě bez lidského života ve hře. Místo toho mimozemšťané infikovali to, co zbylo z lidstva na bezduché tašky masa a snažilo se eliminovat vše na planetě. Náš protagonista se však stále drží silně. Hráči vstoupí do role Adama Bedforda. Adam hledá jakékoli známky života, když se pustí do světa, sleduje vzácné zdroje a bojuje se zdánlivě nemrtvými bezduchými bestiemi.

#22 Ostrov vypuknutí

Platforma: PC
Datum vydání: 2023

Když tajemná událost způsobila, že populace ostrova buď zmizela nebo se změnila v zmutovanou zvíře, náš protagonista hledá pravdu. Hráči se pustí na ostrov v naději, že odhalí to, co se stalo. I když si brzy uvědomíte, že jakmile budete na ostrově, není útěk. Nyní uvězněni mutovanými stvořeními, kteří se chtějí ukončit svůj život, budou hráči nuceni budovat a bránit své úkryt. Přežít shromažďováním zdrojů, zemědělství, lovu a řemeslných pastí, aby vytáhli příšery.

#21 Aftermath

Platforma: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S
Datum vydání: 2023

Následky následuje brilantní mysl, Charlie. S úžasnou kariérou přistál Charlie roli jako astronaut, ale její svět se rozpadl po reentry na naši planetu. Nová zlověstná síla převzala kontrolu a Země nenechala nic jiného než skořápku svého dřívějšího já. Nyní je Charlie nucen vypořádat se s touto novou silou antagonisty, snaží se pokračovat v post-apokalyptickém světě v naději, že najde jedinou věc, na které záleží, její dcera Sammy. V této nadcházející psychologické hororové hře bojovat a prozkoumejte tento svět.

#20 Dead Island 2

Platforma: PC PS4 Xbox One XSX | S PS5
Vydání: 21. dubna 2023

Je těžké tomu uvěřit Mrtvý ostrov 2 je téměř tady, přesto to je! Hra byla dlouho zpožděna, ale úsvitu je konečně na dosah!

Na rozdíl od dříve, hra vás zavede do Los Angeles, kde přežívání je něco jiného než snadné. Nejen, že se musíte starat o to, aby se hordy zombie obcházely, ale také se musíte starat o ostatní přeživší.

Bez ohledu na to, s kým bojujete, použijte jakékoli nástroje, které můžete porazit do podání. Pro životní prostředí můžete dokonce použít prostředí! Nezáleží na tom, jak přežijete, pokud přežijete. Tak se k tomu dostaňte!

#19 Vypuknutí ostrova

Developer: Drobné kouzelníci
Vydavatel: HypetterAin Digital
Platformy: PC
Vydání: 2023

Ostrov vypuknutí staví hráče do role muže hledajícího to, co se stalo na tajemném ostrově. Když většina populace zdánlivě zmizela, ti, kteří zůstali, se zmutovali a nepřátelští. Nyní uvízli na tomto ostrově, hráči jsou nuceni přežít. To znamená, že budete muset vybudovat úkryt, který vydrží nepřátele, kteří se budou každý týden valit. Naštěstí budete mít čas na opevnění, budování zbraní, nastavení pastí a úklidu pro zdroje. Ale buďte opatrní, protože to není řeč, co může tento ostrov držet, když se vydáte na otevřenou.

#18 Kingdom: Krev

Developer: Action Square
Vydavatel: Action Square
Platformy: PC
Vydání: 2023

Pokud jste fanouškem televizního seriálu Kingdom, možná máte zájem o vyhlášení království: Krev. Toto je hra založená na sérii, kde projdete Joseonem naplněným zombie. Detaily byly na této splátce trochu vzácné, ale zdá se, že hráče hodí do 16. století založené na zombie moru. Přestože je docela trochu zaměřeno na vytvoření autentického korejského kulturního prostředí. Všechno od architektury, oblečení a boje je ve hře zastoupeno. Mezitím se říká, že boj bude mít systém, kde více zombie, které zabijete.

#17 do mrtvých: naše nejtemnější dny

Vývojář: Pikpok
Vydavatel: Pikpok
Platformy: PC
Vydání: 2023

Do mrtvých: Naše nejtemnější dny jsou titul Zombie zaměřený na tajný. V Texasu se během 80. let odehrává v Texasu, ohnisko zombie dosáhlo břehů Spojených států. Nyní je lidstvo v zoufalém pokusu přežít nadměrnou nemoc. Zombies zaplaví ulice a každý domov je jen fasádou pro bezpečnost. Hráči budou vést skupinu pozůstalých po celém světě a hledat zdroje, aby zůstali naživu. Když však vykreslujete další tah, budete však muset pečlivě myslet. Hladoví zombie se číhají po celém světě a spíše než využívají své šance bojovat proti čele, držet se stínů může být vaše nejlepší volba.

#16 Přežití plísní

Developer: Haenir Studio
Vydavatel: Haenir Studio
Platformy: PC
Vydání: 2023

Zombie hry se obvykle konají v moderní den. Máte různé zbraně a zbraně melee, které je vytáhnou a zároveň vychytávají zásoby. Přežití Blight však mění věci tím, že hráčům dává středověké zvraty. Ve 14. století, hráči procházejí středověkou hororovou hrou na přežití. V této hře se zametla nová plísň, která umožnila mrtvým vstát a bojovat. Blíží se nová válka a hráči nechávají bojovat proti šancím. Pomocí brnění a mečů se budete muset pustit do pozemků, které vytáhnou nemrtvé. Naštěstí získáte nějakou pomoc, protože tento titul nabídne 4-hráčový kooperativní herní podporu, když dorazí na trh.

#15 Stalker 2: Heart of Chornobyl

Vývojář: GSC Game World
Vydavatel: GSC World Publishing
Platformy: PC XSX | S
Vydání: 2023

Pokud se divíte, co by se stalo, kdyby jiný jaderný výbuch ovlivnil zónu vylučování Chornobylu, zjistíte to v Stalker 2: Srdce Chornobylu. Hra se koná roky po druhé jaderné explozi a odhaluje, že se věci nezlepšily.

V radioaktivní zóně je stále spousta mutantů a dalších příšer. Z důvodu vzácných předmětů a cenností v zóně však jsou stalkery jako vy připraveni se pustit a zbohatnout.

Nebo možná půjdete dovnitř, abyste zjistili, co se skutečně stalo, a naučte se pravdu za celým místem. Čeká nelineární akční dobrodružství!

#14 Syndent: Off Planet

Vývojář: Další studia
Vydavatel: Úroveň nekonečná
Platformy: PC
Vydání: 2023

Mnoho lidí věří, že nanomachiny a podobná technologie ukončí civilizaci, jak to víme. v Synchronizace: Off Planet, Jejich obavy měly pravdu. Nanotechnologie se stala velkou součástí světa a pak šli rogue.

Byli zapečetěni uvnitř zóny, o které lidé věděli, že nevstoupí. Skupina s názvem „běžci“ je však ochotna odvážit nebezpečí a podnikat. Proč? Protože tyto stroje mají cennou látku, kterou mohou použít k bohatství nebo slavné.

Zadejte tedy zónu a spojte se s ostatními hráči, abyste bojovali proti nano-monstrům nebo jiným skupinám, abyste zajistili, že dostanete to, co chcete, a vydejte se naživu.

#13 ShowA American Story

Developer: Nekcom Entertainment
Vydavatel: 2p hry
Platformy: PC PS4 PS5
Vydání: 2023

v Showa American Story, budoucnost není to, co byste očekávali. Hra vás přivádí do verze Spojených států, kde Japonsko koupilo velkou část své půdy a emigrovalo mnoho svých lidí. Věci se rychle spojují a vytvoří novou verzi země.

Pak se všechno pokazí. Hrajete mladou dívku, která se probudí po určitém čase a všude najde zombie a příšery. Musí cestovat touto novou verzí USA a zjistit pravdu. Co se tu stalo? Kde jsou všichni lidé? Proč spala, když všechno šlo dolů? Tyto otázky a více na vás čekají!

#12 Žádná další místnost v pekle 2

Vývojář: Hry páky
Vydavatel: Lever Games
Platformy: PC
Vydání: 2023

Už žádný pokoj v pekle 2 je pokračování milovaného mod a zahrnuje všechny první hry, zatímco rozšiřuje svět, ve kterém musíte přežít.

Mrtví jsou všude a vy jste skupina pozůstalých, kteří se snaží dostat do bezpečí. V rámci vaší skupiny až osmi hráčů musíte spolupracovat a překonat Zombie Horde. Zombie jsou vytrvalí, takže se na ně uvolněte, aby se zajistilo, že zůstanou dole.

Každá mapa, na kterou jdete, bude nějakým způsobem randomizována a budete hledat zbraně, munici a cesty ven, abyste mohli žít a ne stát se součástí nemrtvých.

#11 Projekt z

Developer: 314 Arts
Vydavatel: Modus hry
Platformy: PC
Vydání: 2023

Během druhé světové války se Němci dabovali v různých projektech, aby se pokusili změnit příliv války. v Projekt Z, Uvidíte jednu z více nadpřirozených verzí těchto cílů. Zamíříte na ostrov, kde se německé síly pokoušely nejen vytvořit zombie, ale také je ovládat.

Přijmete mise, které začnou oblouky příběhů a bojují s zombie a další hrozby, které ostrov nabízí. Řemeslné zbraně a materiály na vaší základně, takže jste nikdy nezachytili stráž.

Nebo můžete zamířit do režimu přežití a zjistit, jak dlouho vydržíte proti hrozbě zombie! Volba je na tobě.

#10 Poslední z nás: Část I (PC).

Developer: Naughty Dog
Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Platformy: PC
Vydání: 28. března 2023

Vzhledem k tomu, že adaptace série HBO dělá neuvěřitelně, není pochyb o tom, že mnozí z vás budou chtít hrát Poslední z nás: Část I na PC, když dorazí v březnu.

Pokud jste tento titul ve stylu zombie nikdy nezažili, jste na léčbě. Příběh Joel a Ellie byl vyprávěn deset let, přesto to nikdy nezestárne. Joel je obviněna z odvedení Ellie do týmu lékařů na západním pobřeží Spojených států, protože má v ní léčbu, aby zastavila plísňovou infekci, která změnila velkou část populace.

Ale jak daleko se dva půjdou dokončit tento úkol? Skočit dovnitř a zjistit to.

#9 Nepřipravování

 • Vydavatel: Team17
 • Developer: RocketBrush Studio
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows a Mac
 • Vydání: 31. října 2022 Early Access, úplné spuštění TBA

Nevádějící je dynamický rogue-lite akční RPG, který se skládá z hlavních strategických aspektů. V této hře byla zkorumpovaná oblast živého a bouře, která dorazí, která změní průběh světa. Tady je však ta věc, bouře je vlastně … vy; mocný nekromancer, který vede legie mrtvých. Musíte zvýšit nemrtvé a využít jejich sílu s různými kouzly a budete také muset prozkoumat každý centimetr tohoto pixelovaného světa. Hra je připravena na vydání 31. října a doufá, že si bude pamatovat jednu zombie hru.

#8 Night of the Dead

 • Vydavatel: Jacktostudios
 • Vývojář: Jacktostudios
 • Platformy: Microsoft Windows
 • Vydání: 28. srpna 2020 Early Access, úplné spuštění TBA

Příběh této hry s názvem nepotřebuje žádný úvod, ale stejně vám to dáme. Hráči převzali kontrolu nad Lucy, která se probudí z lidského experimentu a je uvězněna ve městě pokryté zombie. Každou noc bude muset Lucy přežít vlnu po vlně těchto zombie a zároveň komunikovat se skupinou přeživších, kteří jsou klíčové pro únik této izolované oblasti. Hra, která zdůrazňuje průzkum, staví pevnosti, vytváří několik položek a zbraní a řešení různých stop, aby vám pomohla podél cesty. Stejně jako každá dobrá hra přežití, úspěch v noci mrtvých závisí na době, kdy do ní vložíte, takže se ujistěte, že využíváte všechny minuty, které máte.

#7 Wanderlost

 • Developer: Eli Segal
 • Vydavatel: Crytivo
 • Platformy: PC
 • Vydání: TBA

Wanderlost je mnohem více „domácí“ hra než ostatní, o kterých jsme hovořili na tomto seznamu. Protože v něm hrajete jako člověk, který se jen snaží přežít svět apokalypsy, ve kterém nyní žijí budováním svého domova, shromažďováním zásob a jen žít svůj nejlepší život.

Nenechte se mýlit, ve hře jsou zombie, lemují lesy a budete muset být velmi opatrní kolem nich. Ale budete také schopni jít lovit a rybařit, zkoumat, dělat nějaké zemědělství a ano, bojovat z zombie.

Takže skočte do Wanderlost a nahlédněte si, jaké to je žít v post-apokalyptickém světě.

#6 Dům Dead 2: Remake

 • Developer: Forever Entertainment
 • Vydavatel: Megapixel Studio
 • Platformy: TBA
 • Vydání: TBA

Co takhle se včas vracíme do mnohem jednoduššího věku zabíjení zombie. Mluvíme o arkádových videohrách, které pomohly lidem zlepšit zabijáky zombie. Jedním z nejlepších z nich byla série House of the Dead, což byl střelec na kolejích, který vás zabil zombie doleva a nahoru a dolů a dolů.

Nyní bude existovat dům The House of the Dead 2: Remake, který slibuje, že nejen půjde a zlepší grafiku, ale zlepší celkový zážitek. Takže pokud jste hráli originál na arkádě, tato hra je určitě taková, na kterou je třeba věnovat pozornost.

#5 State of Decay 3

Stav rozkladu 3

 • Developer: Nemrtvé laboratoře
 • Vydavatel: Xbox Game Studios
 • Platformy: X/S, PC
 • Vydání: TBA

Ukládáme State of Decay 3 na tomto seznamu z velmi základního důvodu … Nemáme žádné skutečné stopy ohledně toho, o čem bude hra. Pamatujte, dostali jsme přívěs pro odhalení pro hru před lety, doslova. Takže teď, bez nových aktualizací, mohou všichni hráči udělat pokusit se a hádat, co se v něm stane.

Zdá se, že bude existovat možnost družstva/multiplayer založené na nějakém formulaci na jejich stránkách. Také se můžete vsadit, že budete muset udělat spousta tvrdých rozhodnutí, abyste přežili svět.

Vše, co můžeme udělat, je počkat, až přijdou zprávy a doufáme, že je to dobré rozmanitosti.

#4 Dead Island 2

 • Developer: Deep Silver Dambuster Studios, Yager, Sumo Digital
 • Vydavatel: Hluboké stříbro
 • Platformy: XBO, PS4, PC
 • Vydání: 21. dubna 2023

Dead Island 2 je hra, na kterou jsme čekali velmi dlouho. Nakonec během Gamescom byl propuštěn nový trailer, dostaneme další pohled do tohoto světa ve hře, přičemž centrální hvězdou je Jacob. Jacob bude jednou z několika hratelných postav, které si hráči mohou vybrat, když procházejí hrou. Opět, podobně jako první přívěs téměř před deseti lety, jsme v Kalifornii a hratelnost vypadá stejně jako počáteční vydání mrtvého ostrova. Když se pokoušíte přežít další den, je zaměření na to, aby se nemrtvolaly nemrtvé zbraněmi na zbraně.

#3 The Walking Dead: Saints & Sinners – Kapitola 2: Odplata

 • Developer: Skydance Interactive
 • Vydavatel: Skydance Interactive
 • Platformy: PS4, PC, PS5
 • Vydání: 2023

Franšíza The Walking Dead byla na chvíli v oblasti videoher … se smíšeným úspěchem. Ale existují některé tituly, které byly opravdu velké hity, a jiné mají hluboké a čerstvé prostředí na světě, které lidi přitahuje, aby je hráli.

V The Walking Dead: Saints & Sinners – Kapitola 2: Odplata se vrátíte do New Orleans a uvědomíte si, jak temné a nebezpečné je toto místo. Hlavně proto, že budete na útěku z Axemanu, a také se vypořádat se silami věže.

Budete hrát mise jako řadu postav a použít nejrůznější nástroje k návratu do zombie a lidí. Pomoc nebo bránit, svatého nebo hříšníka, je to vaše volba.

#2 Dying Light 2 dlc

 • Vývojář: Techland
 • Vydavatel: Techland
 • Platformy: PC, PS4, PS5, XBO, X/S, NS
 • Vydání: 2023

Dying Light zde právě vydal svůj druhý hlavní titul zde v roce 2022, ale již se připravují na nadcházející DLC a aktualizace. Víme, že existuje v plánu mít pět let podpory hry, což by mohlo znamenat spoustu nového obsahu. Může to být směs nových dějů, událostí, nepřátel, zbraní a postav. Budeme však muset počkat a uvidíme, co vývojáři přinesou.

#1 Resident Evil 4

Leon prochází lesem v remake Resident Evil 4

 • Vývojář: Capcom
 • Vydavatel: Capcom
 • Platformy: PC, PS5, X/S
 • Vydání: 24. března 2023

Nyní skončíme vyzkoušenou a skutečnou franšízou, která pracuje opravdu tvrdě, aby věci udržovaly svěží a zábavné. A to znamená pokračovat v masivní řadě moderních remake předchozích titulů. V tomto mluvíme o residentském zlé.

Tato hra obsahuje ten a jediný Leon S. Kennedy, když jde a snaží se zachránit prezidentovu dceru před záhadnou skupinou lidí. Monstra, spojenci, zrady a více očekávané Leon, a teď budete znovu hrát toto dobrodružství s remake.

Hra nejenže vypadá nádherně, ale zjevně bude příběh a hratelnost aktualizována, aby byla ještě ikoničtější.

Open World Zombie MMO den předtím, kdy se zpožďuje do roku 2023 kvůli neskutečnému motoru 5 Shift

Den před obrazovkou

Nadcházející zombie MMO den předtím byla zpožděna do roku 2023 kvůli přechodu na Unreal Engine 5.

Jak bylo odhaleno IGN, Den předtím se nyní vydá 1. března 2023, dobrých několik měsíců od původního 21. června 2022 datum vydání. Jak je zdůrazněno v příběhu IGN, den předtím, kdy v současné době sedí na vrcholu Nejvíce seznamových her Steam Seznam, následovaný vysoce očekávaným dutým rytířem: Silkssong.

V prohlášení poskytnutému IGN, den před vývojářem Fntastic připisuje zpoždění hry přechodu na Unreal Engine 5. Prohlášení také zní: „Pocit a pochopení velké odpovědnosti, kterému čelíme s obrovskou vděčností v našich srdcích, s potěšením oznamujeme, že den předtím přechází na novou technologii Unreal Engine 5!”

„Přechod na pokročilejší a přizpůsobený motor Open Worlds způsobí, že hrahně den před ještě fantasticky,“ odhalil vývojář. Pokud jste to nevěděli, Fantastická nadcházející hra je „přežití MMO v otevřeném světě v smrtící, post-pandemické Americe, která je překročena infikovaným hladem masa a přeživší se zabíjejí navzájem na jídlo, zbraně a auta.„Stejně jako všechny dobré post-apokalyptické hry jsou.

Při pohledu na přívěsy na den předtím na stránce Steam Game ukazuje, jak high-end vizuály pro tuto hru byly již. Po přechodu na Unreal Engine 5 si ani nemůžeme představit, jak bude pohlcující a působivá hra pro přežití pro více hráčů.

Vypadá to, že většina vývojářů provede přechod na Unreal Engine 5 postupem času Nová hra Tomb Raider údajně ve vývoji v novém motoru stejně jako nedávno oznámené Čaroděj 4, a Kingdom Hearts 4.

Zvědavé, na co se můžete těšit (doufejme) hrát letos? Podívejte se na naše Nové hry 2022 seznam.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.