Overwatch 2 doba uvolnění, velikost stahování a když overwatch 1 končí, Overwatch 2 doba uvolnění: kdy bude spuštěno pokračování zdarma? | Den geeka

Overwatch 2 doba uvolnění: Kdy bude spuštěno pokračování zdarma

Overwatch 2 . Overwatch Hráči všude budou moci začít hrát pokračování přibližně ve stejnou dobu, přestože hra může být technicky k dispozici pro různé hráče v různých datech.

Zde je přesně kdy můžete začít hrát

, Overwatch se uzavírá. , . . Overwatch 2 Hned za rohem, tady je vše, co potřebujete vědět o tom, kdy se hra oficiálně spustí, jak předběžně načíst a kdy je originál Overwatch se uzavře navždy.

Overwatch 2 ?

Overwatch 2 Zahájí se 4. října 2022, pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, konzoly řady Xbox, Nintendo Switch a PC. Doby startu pro jsou stejné na konzolách a PC. .m. Pacifik..m. Východní. Oficiálně však přesná doba zahájení hry je následující:

 • Spojené státy východní pobřeží.m. Východní
 • : 12 s.. Pacifik
 • .m.
 • Evropa.m. Cest

Některé regiony se odemknou 5. října takto:

Kdy můžete předběžně načíst ?

PC přehrávače mohou předběžně načíst Overwatch 2 .Čistý klient právě teď. Pokud jste povolili automatické aktualizace, možná jste jej předem načtěli. Stránka v bitvě.Síť a klikněte na ikonu ozubeného ozubeného ozubeného ozubeného zařízení vedle tlačítka „Play“. Klikněte na něj a zkontrolujte aktualizace. Jakmile je aktualizace stažena, měli byste vidět zprávu, která zní „Stažena předběžným vydáním obsahu.„Velikost instalace Overwatch 2 .

Na konzolách, Overwatch 2 Velikost instalace je kolem 30 GB. .

 • : 9 a..
 • Spojené státy východní pobřeží: 12 s.. Východní
 • Spojené království: 5 s.m.
 • Evropa.. Cest

Jak nastavíte SMS Protect for Overwatch 2?

Při startu se připojí nové postavy jako Kiriko.

Overwatch 2 .Čistý účet propojený s telefonním číslem. Toto nové bezpečnostní opatření je pomoci v boji proti toxickému chování a usnadnit Blizzardovi lépe vynutit zákazy.

Chcete -li do své bitvy přidat telefonní číslo.. Třetí část „údaje o účtu“ je sekce „telefonní číslo“, zde můžete přidat své číslo na svůj účet.

Uvědomte si, že Blizzard řekl, že určité typy telefonních čísel nebudou fungovat s SMS Protect.

 • .
 • .
 • .

Kdy ano vypnout?

Overwatch 2 nahradí první . Overwatch 1 . . Přesné doby vypnutí jsou následující:

 • Západní pobřeží Spojených států: 9 a.m.
 • Spojené státy východní pobřeží.m. Východní
 • : 5 s.. Bst
 • : 6 s..

Do OVerwatch 1 Kredity převede na ?

Hráči, kteří do originálu vložili nespočet hodin Overwatch Určitě se diví, zda se jejich těžce vydělané měny převedou na pokračování. Odpověď zní ano, s upozorněním.

Blizzard na konci června 2022 potvrdil, že všechny měny z Overwatch .

nicméně, Overwatch OW2 Kredity..

Overwatch 1 a Overwatch 2.

Kosmetika se přenáší na ?

. Všechno z kůží, sprejů a hlasových linií se přenese na Overwatch 2. Na PC je to automatická věc, stačí načíst Overwatch 2 a podívejte se na všechny vaše hezké předměty.

Hráči konzoly budou muset sloučit svůj účet konzoly s bitvou.Čistý účet. Chcete -li to provést, postupujte podle těchto kroků:

 1. Přihlásit se do Z vašeho účtu konzoly.
 2. Sledujte výzvy na obrazovce a prohledejte QR kód na mobilním telefonu.
 3. .Čistý účet.
 4. .

?

Overwatch 2 je téměř tady, ale má toto pokračování šanci obnovit střelce hrdiny na svou dřívější slávu? Zde je to, co potřebujete vědět o plánované době vydání hry.

Autor: Matthew Byrd | 3. října 2022 |

 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

. Více o vyšetřování si můžete přečíst zde.

V době, kdy si to přečtete, Overwatch bude oficiálně mrtvá hra. Overwatch 2.

Ano, po nějakém rozhodování o tom, co přesně o tom, co se týká, Overwatch 2 Overwatch od teď. Overwatch 2 může znovu zachytit kouzlo zlatého věku svého předchůdce, ale tato konverzace nemůže začít až do dalšího Overwatch je oficiálně propuštěn. Kdy se to tedy stane?

Overwatch 2 bude vydáno pro PC a všechny kompatibilní konzole (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch) 4/5 v rámci plánu globálního vydání. .

AD – obsah pokračuje níže

V současné době jsou zde aktuálně naplánované Overwatch 2 časy uvolnění pro většinu hlavních zemí a regionů:

.. PDT (4. října)
3 str.M EDT (4. října)
9 str..
.M BST (4. října)
4 a.. JST (5. října)
5 a.m.
.m. NZST (5. října)

Znovu, bude následovat harmonogram globálního vydání, takže není třeba vyzkoušet žádné „skákání v regionu“ nebo podobné triky, které se běžně používají k hraní některých nových vydání včas. Kromě toho to znamená, že ti, kteří žijí v regionu, který není uveden výše, mohou jednoduše použít oficiálně oznámené časy vydání, aby zjistili, kdy bude hra k dispozici v jejich oblasti.

Na PC můžete začít předběžným načtením hry právě teď. Hráči konzoly mohou zahájit předběžnou načtení hry tři hodiny před plánovaným časem startu v jejich regionu (9 a.m. PDT, 12 P.. .. .). The Overwatch 2 Instalace velikosti je asi 50 GB na PC a 30 GB na konzolách, takže nezapomeňte vyčistit alespoň tolik prostoru, abyste zajistili hladký zážitek z instalace.

Dále mějte na paměti, že Activision Blizzard vyžaduje vše Overwatch 2 .Čisté účty. . I když se tento krok již ukázal jako kontroverzní mezi některými uživateli, Activision Blizzard v tuto chvíli neoznámil žádné úmysly se od této strategie odchýlit.

Nakonec si všimněte, že zatímco Overwatch 2 je hra zdarma, kteří přicházejí do pokračování studené (což znamená, že dříve nekupovali originál Overwatch .čistý účet nebo prémiová verze ) bude muset odemknout velkou část obsahu hry, když jde. Včasné projekce naznačují, že vám bude trvat docela dlouho, než se vše odemkne , Takže byste se měli raději připravit na dlouhou cestu, pokud je to cesta, kterou cestujete.

Overwatch 2 je nyní naživo

Den bez overwatch skončil, nyní můžete zdarma skočit.

Overwatch Hero Kiriko

(Image Credit: Activision Blizzard)

. Free-to-play Overwatch 2 se dnes spustil a nahradil původní hru aktualizovaným designem a novým sporným bitevním průkazem.

. Je to vše zdarma s volitelným balením 40 $ na hodinky, aby získal několik kůží, 2 000 overwatch mincí (její nová prémiová měna) a prémiovou bitvou v první sezóně, která přichází s novým podpůrným hrdinou Kiriko. Způsob, jakým jsou hrdinové odemčeni v Overwatch 2, je možná jeho nejpopulární změna.

Overwatch 2 není úplně hra, která byla původně oznámena v roce 2019: její strana PVE dorazí až příští rok. Blizzard slíbil divoce odlišné schopnosti, než se dostanete do PVP a celého systému stromu talentů, ale to vše bude muset čekat na teď.

Strana hry PVP však byla aktualizována se třemi novými hrdiny: Sojourn (poškození), Junker Queen (Tank) a Kiriko (podpora). Battle Pass a ve hře ve hře mají také řadu nových kosmetik, jako je Mýtický kybernetický démon Genji Skin, která vám umožní přizpůsobit části jeho brnění. Blizzard plánuje každých devět týdnů upustit od nových ročních období (a tematických bitevních průchodů). Nový hrdina tanků přichází v sezóně 2 a potom každá sezóna převrátí propadne mezi novou mapou a novou postavou.

Overwatch 2 doba startu

Overwatch 2 spuštěn jako hra zdarma pro všechny . Zde je to, co to vypadá v několika časových pásmech:

.. Overwatch 2 také spustil globálně na PC, PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series S/X a Nintendo.

V době zahájení zažívají hráči velmi dlouhé fronty, aby se dostali do hry. Blizzard si je vědom zprávy „neočekávané chyby serveru“ a brzy plánuje aktualizovat hráče ve stavu serveru.

Pokud jste vlastnili první overwatch, můžete se přihlásit před koncem druhé sezóny a obdržet balíček zakladatele, který vám umožní okamžitě odemknout Sojourn, Junker Queen a Kiriko. Majitelé non-overwatch 1, kteří se přihlásili během první sezóny. Budou také muset odemknout většinu seznamu původních her hrdinů dokončením přibližně 100 her.

Overwatch 2 také vyžaduje telefonní číslo vázané na vaši bitvu.Čistý účet pro povolení ověření SMS. Blizzard má blogový příspěvek o tom, jak do svého účtu přidat ochranu SMS, a také vysvětluje, jak sloučit vaše účty Overwatch do jednoho, aby bylo povoleno křížové progrese. Kriket a další předplacení uživatelé telefonu uvedli, že jejich čísla nefungují, a proto nebudou moci hrát hru. .

.

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.