Overwatch 2 se vám snaží pomoci vylézt z bronzu | PCGamesn, Overwatch 2 Devs Plánování nových změn, které pomáhají hráčům s nízkým postavením z bronzu – Dexerto

Overwatch 2 Devs Plánování nových změn, které pomáhají hráčům s nízkým postavením z bronzu

Jako takové budou provádět úpravy v průběhu 5. sezóny, doufejme, že umožní více hráčům vystoupit v řadách.

Overwatch 2 se vám snaží pomoci vylézt z bronzu

Aktualizace Overwatch 2 na konkurenční scéně ukazuje, že Blizzard skončil s více hráči v bronzu, než by chtělo, ale má také více špičkových rounrů.

Publikováno: 23. června 2023

Pokud vaše Overwatch 2 Konkurenční kariéra má pocit, že je uvíznuta v trochu bronzové koleje, možná nebudete úplně na vině. Blizzard říká, že změny, které provedla, jak fungují žebříčky Overwatch 2, vedly k více hráčům v dolních úrovních své hry pro více hráčů, než bylo zamýšleno, i když je také vidět více než kdy jindy, aby se zvýšily na horní vrstvy Overwatch 2 konkurenceschopné.

Blizzard ve svém posledním blogu říká, že tři hlavní faktory jsou nejdůležitější při určování úprav vašeho MMR (Matchmaking Rating, interní záznam o tom, kde si hra myslí, že byste měli být). Jedná se o: vaše hodnocení dovedností ve srovnání s hodnocením vašich protivníků; Jak dlouho jste hráli overwatch; A jak často hrajete konkurenční režim, pro který v současné době frontujete.

V ideálním případě by průměrná MMR obou týmů měla být co nejblíže, ale realita dohazování v kombinaci s touhou udržet doba fronty dole znamená, že se tento rozsah někdy natáhne – něco, co tým hrál od spuštění Overwatch 2. Noví hráči mají samozřejmě méně údajů o svých schopnostech, a proto uvidí, jak se jejich hodnocení a divize hodnocení mění dramatičtěji než zkušení veteráni.

Třetí z faktorů je zejména Blizzard, protože Overwatch 2 sníží váš MMR, pokud jste neaktivní, i když to také zvýší hodnocení nejistoty, aby vám poskytla šanci rychleji se vrátit do vaší předchozí hodnosti Pokud se vrátíte a provedete na podobné úrovni dovedností. To však také znamená, že pokud jste po návratu docela rezaví, ztratíte MMR rychleji než obvykle.

Overwatch 2 konkurenční řady - graf ukazující distribuci hráčů napříč konkurenčními řadami na PC

Blizzard říká: „Jdeme do pěti sezóny, viděli jsme, že v GrandMaster je více hráčů než v minulosti.„Částečně se říká, že je to proto, že přechod na hraní zdarma znamená„ více hráčů přicházejících ke hře konkurenceschopné než kdy předtím, a to je posun distribuce řad.“

Způsobuje to však také podobný problém na druhém konci spektra a „více hráčů skončilo v Bronze 5, než chceme,“ což říká, že Blizzard je „většinou nezamýšlený vedlejší účinek přidání rozpadu MMR pro neaktivní hráče pro neaktivní hráče.„Výsledkem je, že spektrum dovedností v bronzových i GM hráčích je„ velmi široké a chceme se ujistit, že dovednost je dobře zastoupena.“

Výsledkem je, že Blizzard „začal provádět přírůstkové úpravy v pěti sezóně, aby více hráčů vyšplhal z bronzu 5“.„Přichází také nová fronta týmu Overwatch 2, která vám poskytne možnost fronty výhradně s týmy s plným stackem a proti.

Thumbnail YouTube

Tato vylepšení však nejsou čistě algoritmická, ale. Missions Mistry Mistry Missions přicházejí jako součást přepracování Big Season Six, která také představuje nový herní režim Overwatch 2 Flashpoint. Ty by měly fungovat jako skvělý způsob, jak pomoci učit hráčům, jak nejlépe využít sadu nástrojů každého hrdiny, velmi užitečná funkce, kterou Overwatch vždy chyběl. Pokud se chcete vylézt na řady, máte štěstí – teď je zbytek na vás.

Nedávno bylo také oznámeno, že předplatitelé společnosti PC Game Pass společnosti Microsoft získají přístup k novému průsmu Hero Overwatch 2, což vám umožní přístup k Kiriko, Junker Queen, Sojourn, Ramattra a Lifeweaver, spolu s šestým nováčkem, když dorazí.

Náš seznam úrovně Overwatch 2 je skvělým místem, kde se můžete začít, pokud se rozhodnete, kdo si dále vyzvednout, i když si pamatujte, že nejlepší postavou pro většinu hráčů bude ten, s nímž budete nejvíce pohodlní. Budete také chtít zkontrolovat, zda používáte nejlepší nastavení Overwatch 2 v roce 2023, abyste získali nejlepší možný výkon.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Overwatch 2 Devs Plánování nových změn, které pomáhají hráčům s nízkým postavením z bronzu

LifeWeaver in Ow2 Battle Paspas Skin pro sezónu 5

Vánice

Overwatch 2 Developers Blizzard oznámili, že v sezóně 5 provádějí přírůstkové úpravy, aby hráči vyšplhali z hloubky bronzu.

Overwatch 2 nedávno vstoupil do své páté sezóny a přinesl hráčům zcela novou sezónu obsahu. To zahrnuje středověký RPG Battle Pass, který předvádí Skin Mýtickýho stopového dobrodruha. Spolu s tím vidíme návrat letních akcí s novým plážovým volejbalem Winston’s Beach. Konečně, Blizzard také uvolňuje svůj vlastní pohled na žánr lovu podp.

Článek pokračuje po reklamě

Sezóna 5 také přinesla spoustu vyrovnávacích změn pro střelec Blizzard, včetně přepracování do Cassidyho magnetického granátu a Meiho primárního ohně. To posunulo meta do Overwatch 2 a slušná parta, která se odrazila ve frontách zařazených do hry.

Článek pokračuje po reklamě

Zdá se však, že Blizzard se snaží přepracovat režim Overwatch 2, zejména pro hráče v dolních závorkách, jako je bronz. V nedávném blogovém příspěvku Blizzard oznámil, že v sezóně 5 provádějí přírůstkové úpravy, aby pomohli více hráčům vylézt z Bronze 5, nejnižší hodnocení ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch 2 PC Rank Distribution

Blizzard sdílí aktuální distribuci hodnosti pro PC hráče.

Overwatch 2 Devs oznamují změny, které pomáhají bronzové 5 hráčů stoupat

Blizzard, i když je spokojený se současnou distribucí pořadí obecně, není příliš potěšen tím, kolik hráčů skončilo v Bronze 5.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

“Zjistili jsme, že více hráčů skončilo v Bronze 5, než chceme.”. Toto je většinou nezamýšlený vedlejší účinek přidání rozpadu MMR pro neaktivní hráče v Overwatch 2, “čte blogový příspěvek.

Článek pokračuje po reklamě

Jako takové budou provádět úpravy v průběhu 5. sezóny, doufejme, že umožní více hráčům vystoupit v řadách.

“Začali jsme provádět přírůstkové úpravy v sezóně 5, abychom umožnili více hráčům vylézt z bronzu 5 způsobem, který nenarušuje distribuci křivky.”. Toto je problém, který plánujeme pečlivě sledovat v budoucích týdnech a ročních obdobích.“

Článek pokračuje po reklamě

Blizzard uvedl, že tyto změny neovlivní distribuci zbytku křivky, což znamená, že hráči, kteří nejsou blízko Bronze 5. S ohledem na tyto změny může být nyní ten nejlepší čas naskočit zpět do tohoto hodnoceného grind a dát mu další.

Hráč najde opravu bronzové 5 chyby v Overwatch 2

Takže jste zařadili Bronze 5 v Overwatch 2. Vítej v klubu!

Procházení internetu se zdá, že drtivá většina hráčů je uvězněna v Bronze 5. Pořadíte tam, vyhrajete dalších sedm her a nestavíte se. Vyhrajte dalších 7 a zůstaňte tam sedět.

Je to neuvěřitelně frustrující a vedlo mnoho hráčů k spekulování, zda se jedná o chybu, nebo zda Overwatch 2 má opravdu tolik bronzových 5 hráčů. Podle jednoho redditoru má vydání Overwatch 2 Bronze 5 co do činění se systémem hodnocení než přísná chyba.

Bronze 5 Overwatch 2

Podle nedávného příspěvku Reddit od někoho, kdo vyšplhal z Bronze 2, by to mohlo být, že čelíme neuvěřitelně vadnému systému hodnocení než technickým chybou.

Redditor spekuloval, že díky rozpadu dovedností pro nečinné hráče mělo mnoho starých účtů Overwatch 1 SR (hodnocení dovedností – konkurenční skóre OW) 0.

Bronze 4 v Overwatch 2 vyžaduje, aby hráči měli 1100 SR, což by trvalo asi 21 vítězství v řadě s nulovými ztrátami, aby se dostali z Bronze 5.

Opět je to stále jen spekulace. Blizzard na toto téma zcela mlčel, i když jejich oficiální fóra a stránky Reddit přetékají stížností „Stuck in bronze 5“.

Jako někdo, kdo uvízl v Bronze 5 v Overwatch 2, sám mohu mluvit o tom, jak je to porážka. Zdá se, že na tom záleží na tom, co dělám, moje čísla poškození nebo cokoli jiného. Uvízl jsem tady, protože nemůžu pokaždé 7-0 s skutečnými bronzovými hráči vedle mě.

Blizzard o tom musí mluvit. Dost. Ničí jinak zábavnou hru.