Oznámení Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone Season 05: Co potřebujete vědět, Intel Drop: Modernizace Call of Duty®: Modern Warfare® 2 (2009) Mapy; Favela a další v roce 2023 Call of Duty: Modern Warfare III Multiplayer

Intel Drop: Modernization Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) Mapy v roce 2023 Call of Duty: Modern Warfare III Multiplayer

Otočte hodiny zpět 15 let na jednu z hlavních map Call of Duty 4: Modern Warfare.

Oznámení Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone Season 05: Co potřebujete vědět

Od čerstvého zvratu nože v Call of Duty: Modern Warfare Story, po působivý obsah zdarma klesne napříč moderním válkou II a Call of Duty: Warzone k oslavě 50. výročí hip hopu, připravte se na sezónu 05.

 • Zprávy
 • Oznámení
 • Sezóna 05

Oznámení Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone Season 05: Co potřebujete vědět

Od čerstvého zvratu nože v Call of Duty: Modern Warfare Story, po působivý obsah zdarma klesne napříč moderním válkou II a Call of Duty: Warzone k oslavě 50. výročí hip hopu, připravte se na sezónu 05.

 • Zprávy
 • Oznámení
 • Sezóna 05

podle Zaměstnanci Call of Duty

 • “Pojďme uvolnit zvíře, budeme.”?“
 • Přehled moderní války II
 • Čtyři nové mapy při spuštění: dva jádro, dva střelce
 • Nové režimy: Představujeme zmatek a velký zachycení vlajky a obrněné střelby
 • Call of Duty: Přehled Warzone
 • Pátrání Vondel Champion
 • Nová vozidla: MRAP a Dirt Bike
 • DMZ: Konflikt se zesiluje
 • Call of Duty 2023 odhalit událost
 • Fort Resurgence a obrněná Royale
 • Obecný přehled
 • Showdown frakce: událost s omezeným časem
 • Shadow Company převezme Blackcell
 • Dvě nové zbraně při startu, čtyři další zbraně během sezóny
 • Šest nových operátorů dorazí do poloviny sezóny
 • Call of Duty slaví 50 let hip hopu s Nicki Minaj, Snoop Dogg, 21 Savage a další
 • Perfektní načasování – Čas pro prestiž 21 (21) – Dostupné nové výzvy a odměny
 • Z bojového přehledu
 • Vstupenky World Series of Warzone vstupenky Call of Duty v prodeji
 • Upgradujte s moderní válkou II, získejte odměnu v Call of Duty: Warzone

“Pojďme uvolnit zvíře, budeme.”?“

Upozornění na spoiler: Tento úvod pokračuje v příběhu Call of Duty®: Modern Warfare® II a nastavit fázi pro sezónu 05. Velitel Phillip Graves byl během kampaně Modern Warfare II předpokládán Kia během zapínání členů pracovní skupiny 141 po zapnutí členů pracovní skupiny 141.

Graves je naživu.

I když Pracovní skupina 141 úspěšně zajistila hlavici v rámci svého nájezdu, Farah ztratila svého bratra – a AQ Asset – Hadir . . . Ale ne dříve, než odhalil, že na obzoru je větší hrozba.

Neznámí s Price, Gaz a zbytek 141, Farah a Alex se vydávají zpět do Urzikstanu. Bylo zřízeno setkání s bývalým nepřítelem, který zjevně nebyl spálen ve svém nádrži na sídle Fuerzas Especiales v Jižní Americe.

Tři elitní vůdci pórovali na mapě Al Mazrah, kde Graves má Intel na novou ultranacionalistickou hrozbu, která se nyní v AO vyskytuje, o stejnou skupinu Hadir nemohl mluvit při jeho umírajících dechu:

Skupina Konni.

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Video miniatura

Toto je sezóna 05 Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty®: Warzone ™, Spuštění 2. srpna v 9:00 PT na všech platformách.

Očekávejte, že poznámky o patch od Infinity Ward a Raven Software budou k dispozici před vydáním sezóny 05. Další vývojovou podporu poskytuje (v abecedním pořadí) Activision Central Design, Activision Lokalizace Dublin, Activision QA, Activision Shanghai, Berex, Demonware, High Moon Studios, Raven Software, Sledgehammer Games, Team Ricochet, Toys for Bob a Treyarch. Přehled moderní války II

 • Stávka z minulosti; Punta Mar vstoupí do současnosti. Vracející se Call of Duty® 4: Modern Warfare® Mapa a zbrusu nové umístění jsou dvě základní mapy při spuštění. Plus: Dvě další mapy střel.
 • Nová jádro mapa v sezóně. Malý, postavený pro rychle tekoucí akci a založený blízko budovy 21, navštivte výzkumný kampus DRC-Zone 1 pro rychlé chaotické jádrové boje, který přichází v polovině sezóny.
 • Způsobit zmatek, chytit vlajku a brnění ve třech nových režimech. Herní režim ve stylu více hráčů přichází Modern Warfare® II. Battle Maps získají režim zachycení vlajky. Navíc je čas přivést do střelby své zbrojní talíře, nakládky a odstřelovací pušky.

Čtyři nové mapy při spuštění: dva jádro, dva střelce, jedna základní mapa v polovině sezóny

Od klasiků testovaných na boje po nové oblíbené, Modern Warfare II Rotace mapy se chystá rozšířit kolem tří desítky míst kombinovaných napříč všemi režimy s těmito doplňky jádra a střelby: Punta Mar, Strike, Lounge a Canal.

Punta Mar (Core, Launch)

Připravte se na infiltrování zbrusu nové mapy z Infinity Ward. Punta Mar je nedávno evakuovanou turistickou atrakcí v Las Almas – kdysi rušné město na kopci s výhledem na krásnou jihoamerickou pláž.

Připravte se na boj nahoru a dolů ten kopec, manévrování obchody, přes střechy a přes opuštěné rezidence, abyste převzali kontrolu nad oblastí soustředěnou kolem dlážděné ulice.

Mezi zakázky je málo času. Podívejte se na okna obchodu pro nepřátelské operátory a využijte postranní ulice a uličky ve svůj prospěch v této malé mapě zaměřené na všechny herní styly.

Strike (Core, Launch)

Otočte hodiny zpět 15 let na jednu z hlavních map Call of Duty 4: Modern Warfare.

Spolu se svými bratry v přepravě a zúčtování bude stávka obnovena do své plné slávy v sezóně 05, díky nejnovějšímu motoru a technologii Infinity Ward Engine a Technology.

Tato verze stávky je to, jak si to veteráni pravděpodobně pamatují, i když s některými mírnými úpravami, aby se vešly Modern Warfare II. Zahrnuje to zadní dveře poblíž jedné z oblastí Spawn a B bomba v hledání a zničení? Zjistíte to při spuštění sezóny 05!

Lounge (střelba, spuštění)

Není čas kopnout a relaxovat zde: Tato kompaktní mapa pro střelbu a další malé squadní režimy se odehrává ve vysoko-oktanovém klubu s vysokým oktanem. Vezměte po schodech nebo vyšplhejte na balkon a po výhledu přes hlavní komoru, a když se centrum příliš zahřeje, zkuste štěstí v herně nebo pod reflektory jeviště za klavírem. Na této malé mapě je na každém kroku nebezpečí, takže zůstaňte aktivní, použijte kryt a buďte připraveni na představení showstoppingu.

Canal (střelba, spuštění)

Nachází se v blízkosti Vondelu, tato nová mapa střelby se odehrává v pivovaru a kolem něj a v průběhu kanálů. Kanál nabízí nějakou svislost, má sklepy pod ulicemi dlážděných. Buďte připraveni na boje v těsné blízkosti při propletení pivovaru a restaurace. Kanál je frenetický, s trochou místa k pohybu než jiné mapy střelby, takže takticky přemýšlejte a neustále tlačíte boje.

DRC-Zóna 1 (Core, Mid Season)

Budování 21 již mělo nějaké velkolepě nezapomenutelné okamžiky Call of Duty: Warzone. Nyní bude odhalena oblast v blízkosti tohoto tajného místa Modern Warfare II Multiplayer. Připravte se na vstup do nové zóny ve výzkumném kampusu DRC.

Tato mapa se nachází kolem návštěvnického centra ve stínu budovy 21. Mnoho z technologických triumfů, které DRC daroval svět, je zde vystaveno. Hráči jsou také povoleni za oponou, aby si prohlédli některé z vnitřních fungování zařízení, od výzkumu a vývoje po přepravní a přijímací oblasti, až po několik laboratoří.

Tato mapa malé velikosti je zaměřena na rychle se rozvíjející boj, kde lze očekávat zkratky, outflanking a konzistentní akce. Hledejte úplný taktický přehled této mapy v polovině sezóny.

Nové režimy: Představujeme zmatek, velký zachycení vlajky a obrněné střelby

Očekávejte tři nové Modern Warfare II Režimy jako sezóna 05 uvádí a postupuje a postupuje, spolu s řadou variant vracejících se střelby a FAMOFF s ještě více operátory pro ty, kteří hledají nejvyšší zážitky z klece:

Havoc (spuštění)

V sezóně 05 je jedna věc jistá: je čas vyvolat nějaký zmatek.

Havoc je zbrusu nový jádro multiplayerový režim inspirovaný klasickou hrou arénou-shooter, poté se dále posílí injekcí náhodného výběru modifikátorů vyvolávajících šílenství. Infinity Ward to speciálně navrhl jako „nepoctivý“ jako režim, kde pokaždé, když se hra hraje, obdržíte modifikátory vylepšení, které mění hru v nových a zajímavých (a nemluvě o chaotických) způsobech chaotických). Neočekávejte, že se budou stejně hrát dvě hry Havoc. Ale očekávejte spoustu rychlého boje s důrazem na zábavné zastavení šíření.

Zápas začíná podobným způsobem jako týmový deathmatch. Měli byste však zapomenout na Perk Packages, Killstreaks nebo Field Upgrades: Neexistují v Havoc. Místo toho se připravte na přijetí modifikátorů měnících zápasy!

Hráči začínají jedním modifikátorem na začátku zápasu. Jakmile je skupina první, která dosáhla násobku 12 zabití – 12, 24, 36, 48 a 60 – hra přidá do zápasu nový modifikátor pro zápas oba týmy, z fondu 14 dostupných modifikátorů. Zde jsou příklady pouhých pěti z nich:

 • Podavač munice: Automatické načtení zbraně (ze skladu munice) po eliminaci.
 • Boty ze země: Gravitace Měsíce. Ovlivňuje pouze výšky skoků hráče, ne hozeno zařízení nebo balistiku.
 • Flameshot: Pouze kuše a molotovy. Všechna načítání se k tomu okamžitě změní po aktivaci modifikátoru.
 • Hrdinové přistání: Přistání z velké kapky způsobuje výbuch podobnou frag-granátu kolem vás.
 • Perspektivní posun: Každý se zaměřuje na zobrazení kamery třetí osoby.

Stoh modifikátorů s postupem zápasu, takže na konci zápasu byste mohli mít například třetí osobu, Měsíční gravitaci, hrdinné přistání, auto s automaticky načtením plamene a molotovs pouze deathmatch, jednou Jeden tým dosáhne 60 zabití.

Přiveďte skupinu k zmatek a připravte se na nějakou frenetickou zábavu.

Big Capture the Flag (spuštění)

Chci jít větší? Pak jsou bitevní mapy připraveny na některé klasické zachycení zápasů vlajky v sezóně 05.

Ať už je to na ulicích Guijarro nebo ve vodojetém ​​mawizeh bažině, velký zachycení vlajky na stupnici 20v20 je recept na některé epické zápasy.

Bude osamělý hrdina jít za nepřátelské linie a porazí šance napříč stovkami metrů, vše, aby nakonec učinil rozhodující zajetí? Nebo bude několik jednotek vyzbrojených tanky, vrtulníky a odpalovacími zařízeními bojovat nebo resetovat vypuštěnou vlajku na otevřeném?

To vše záleží na tom, jak vy a váš tým řešíte tento nový režim, který přichází v okně spuštění.

Varianty střelby (včetně obrněného střelby) (spuštění, v sezóně)

Vstupte do arény 2v2 Gunfight se třemi různými varianty dostupnými po celou sezónu 05. Hledejte následující:

Gunfight Custom (spuštění): Představovat standardní pravidla pro střelbu, ale zbraně, která přinesete, je převzata z vašich oblíbených načítání.

Snipers střelby (v polovině sezóny): Nástroj s vaším oblíbeným odstřelovačem nebo střelkou pušky a nechte doma sekundární, taktiky a smrzly.

Obrněná střelba (v sezóně): Potřebujete více ochrany během potyček 2v2? Pak vítejte v obrněném střelce, variantě v režimu oblíbeného fanoušků, která obsahuje standardní pravidla pro střelbu s jedním zřetelným rozdílem; Armor je povolen! Každý squadmate přichází do boje s 150 HP brnění, 100 zdraví a bez náhradních desek nebo regenerace zdraví. Platí všechna ostatní pravidla pro střelbu (podmínky výhry, přesčasy, zachycení příznaku přesčasů), ale vaše taktika zastavení šíření by měla být odpovídajícím způsobem upravena.

FALITOFF (4V4) (v polovině sezóny)

Pro ty, kteří hledají rychlou akci hraní zápasů s malými týmovými klecemi, je konečný kompliment pro střelbu zpět! Použijte své vlastní načítání, zapomeňte na zabijáky a režimy přehrávání, jako je Team Deathmatch a Kill potvrzeno na všech Modern Warfare II Mapy střelby. V sezóně 05 je však akce ještě více šílená, protože počet hráčů je zvýšen jedním operátorem na tým: Toto je 4v4 faceoff. Fanoušci zásilky 24v7 vezměte na vědomí!

Call of Duty: Přehled Warzone

 • Volání všech šampionů. Úkol Vondel Champions začne v sezóně 05. Sestavte skupinu a připravte se na sestavení nového plánu pro vítězství v Vondelu.
 • Nové funkce zdarma v BR a DMZ. Dvě nová vozidla napříč obou režimůmi; Několik nových funkcí DMZ a první podrobnosti o události odhalení pro Call of Duty 2023.
 • Příjezd na Reloaded: Hold Down the Fort, připraven na obrnice Royale. Část Al Mazrah přidává dostupné mapy pro oživení a bude přidána do stávající rotace. To a návrat obrněných Royale vyčlenit sezónu 05 Uprostřed aktualizací.

Quest Vondel Champion (Okno Launch)

Šampióni Call of Duty: Warzone: Dbejte na volání tohoto nového úkolu.

Stejně jako tradiční bitevní royale šampion pro Al Mazrah, skupina, která je na vítězném pruhu – pět v řadě v Mini Battle Royale zápasech – bude mít příležitost převzít úkol šampiona v Vondelu.

Ačkoli úkol Vondela bude podobný úkolu Al Mazrah v tom, že postavíte m.G.B., Existuje několik klíčových rozdílů:

. To znamená, že prvek nelze upustit do vody a zachránit se na konec. Pokud je prvek zrušen, musí být znovu zachyceno, aby pokračoval v pátrání.

Za druhé, existují tři zcela nové prvky-nebo elementární sloučeniny-pro zachycení v rámci tohoto úkolu:

 • Gallium: Holdium Gallium odhaluje všechny členy týmu v okolí, kteří jej dříve drželi, jako by vás zasáhl granát snímku.
 • Deuterium: Tento únava jakéhokoli operátora, který zahrnuje přiměl je, aby se kašel, pokud zkusí sprinting.
 • Neptunium: To pravidelně elektricky elektricky vyvolává všechny operátory blízkých i vozidel sena, s podobnými účinky jako šoková holí.

Úkol šampiona v Vondelu bude připraven pro všechny výzvy začínající při spuštění sezóny.

Nová vozidla: MRAP a Dirt Bike

Jsou zde dvě známá vozidla Call of Duty: Warzone mapy; Umístěte se na místě a dostupnosti.

Chránění přepadeného odolném proti mému – dělá to, co říká ve svém názvu.

Vozidlo zhruba velikost a tvar nákladního vozidla je MRAP vybaven pro těžký boj s dalším zbrojním pokovováním a věží.

MRAP se neobjeví často-ve skutečnosti je většinou k dispozici na začátku režimu vycházejícího v polovině sezóny-ale kdykoli se operátor používá, je čas buď zamířit dovnitř, nebo se na to přihlásit přímo s ní Launchers, LMGS a KillStreaks . . . A spousta z nich.

Hbitý a rychlá forma dopravy v Call of Duty: Warzone, Dirtové kolo je připraveno pro operátoři, aby ztratili nepřátele prostřednictvím těsných uliček, provedli vlásenky zatáčky na desetníku a překročili jakoukoli mapu bez velkého krytu, ale se spoustou stylu.

Jinými slovy, ano, můžete na to chytit nemocný vzduch a popové kolečky, kdykoli to operace volá.

DMZ: Konflikt se zesiluje

Battles vztek mezi stávajícími frakcemi a novou hrozbou, Konni.

Obě strany budou bojovat se vším, co mají, a volat do KillStreaks v tom, co se nazývá aktivní bojové zóny. Intel naznačuje, že spotřební materiál a zařízení jsou přítomny v aktivních bojových zónách ve srovnání s oblastmi s jedním faktem.

V Al Mazrah jsou všichni kartel zabiti v akci v komplexu Koschei. Konni to našel, úplně to vykuchalo a našel některé další skryté tunely pod městem.

Ztratili jsme také budovu 21 ve skupině Konni. S vaší pomocí to můžeme získat zpět.

Pro všechny operátory: Shadow Company jsou nyní vaše rodina. První výstřel nebudeme mít na žádného operátora v žádné zóně vylučování DMZ a v naší bitvě proti Konnimu bojujeme s vámi v náruku.

Zjistěte to však:

Přátelský oheň nebude tolerován.

Kromě nových funkcí uvedených ve výše uvedené poznámce očekávejte, že budou k dispozici nové mise, včetně naléhavých misí, dostupné ve vaší nabídce Forward Operating Base, jakož i následující:

Přestrojit upgrade pole (Okno spuštění)

Postaveno pro čisté tajné zakázky, maskovací polní upgrade vám umožní objevit se jako člen bojovníka DMZ (AI) frakce. Vybavte přestrojení a bojovníci DMZ stejné frakce nezaútočí, pokud k nim nefungujete a agresivně jednáte agresivně.

Battle Revive (Okno spuštění)

Experimentální stimulant nabízející adrenalinový spěch, když dokončíte seberevivu: sebereviva smíchaná s čistým bitevním vztekem! Poté, co jej použije k vstávání z posledního stánku, okamžitě aktivuje efekty Battle Rage, což vám umožní rychleji se uzdravit. Taktický sprint je také na krátkou dobu neustále osvěžován.

Box pro seberevivu (okno spuštění)

Stejně jako pole zbroje má tento modernizační pole několik sad pro seberevivu. Ideální pro infiltrace založené na týmu.

Plynová maska ​​pro potápění (okno spuštění)

Jedná se o plynovou masku, která také působí jako rebreather, poskytuje ochranu před radioaktivními větry, plynem a umožňuje podvodní dýchání po delší dobu.

Call of Duty 2023 odhalit událost

Spadnout do Call of Duty: Warzone zažít celosvětový odhalení pro Volání povinnosti 2023 v omezeném čase. Připojte se k řadám Shadow Company, abyste převzali Konniho sil a zajistěte hrozbu chemických zbraní, než bude příliš pozdě. Zůstaňte naladěni na Volání povinnosti Kanály pro více podrobností o nadcházejícím odhalení.

Fort Resurgence and Armored Royale (v sezóně)

Návrat MRAP znamená jednu věc: obrněná Royale se vrací. Posilujte svůj tým v této bitvě Royale s velkým rozdílem – spadnete na vlastní MRAP a je jen na vás, abyste používali, opevnění a opravují toto hulkingové vozidlo svou věží, ochranným stíněním a mobilním nákupním stanicí, zatímco řezáte Prostřednictvím soupeřů provozujících vlastní nákladní automobily.

Očekávejte, že tento režim bude k dispozici během sezóny 05, stejně jako nový: Fort Resurgence.

K rotaci oživení mapy v sezóně 05 bude přidán plátek Al Mazrah, konkrétně pevnost Al Bagra a její větší okolí, bude přidán. Bez ohledu na to, jak jste strávili čas v Al Mazrah Call of Duty: Warzone a Modern Warfare II, Tato mapa se bude rozsvítit po boku ostrova Ashika a Vondel pro seznamy skladeb pro oživení rotace.

Obecný přehled

 • Pracovní skupina 141 a Shadow Company: Frakce Showdown. Udělejte svou část, abyste pomohli TF141 nebo Shadow Company Control AO. Vaše úsilí vás odmění exkluzivními předměty, včetně plánu zbraně pro dokončení výzvy a nové operátorské kůže pro vítěznou stranu.
 • Pohoďte s moderními zbraněmi. V bitevním průchodu bude k dispozici rychlá útočná puška a poloautomatická odstřelovací puška, která se jistě zamračila na nepřátelskou tvář. Plus, další čtyři výzbroje po celou sezónu.
 • Call of Duty slaví 50 let hip hopu se speciálními hosty Snoop Dogg a 21 Savage. Připravte se na osvětlení a získejte několik bezplatných válečných skladů trvajících tři desetiletí kultury, která přesahuje hudbu a hraní her.

Showdown fractions: Limited-Time Event (Okno spuštění)

Návrat Graves and Shadow Company znamená jednu věc: Pracovní skupina 141 je připravena dokončit práci.

Tato intenzivní bitva bude zahájena 4. srpna s příměří mezi oběma frakcemi stanovenými na 16. srpna. Předtím si obě strany chtějí, abyste se k nim připojili. Bez ohledu na to, na kterou stranu si vyberete, hlavní výzva k dokončení je stejná:

Získejte 50 zabití operátora.

Získejte přístup k kartě událostí v nabídce ve hře a získejte přístup k frakci, kterou se chcete připojit. Poté dokončete výzvu a další výzvy specifické pro frakci (podrobně níže), abyste získali všechny odměny. Přemýšlení o přepínání stran během této události? Objevovací aktivity jsou podporovány: Neváhejte se připojit k pracovní skupině 141 nebo Shadow Company tolikrát, kolikrát si přejete, vydělat některé nebo všechny zabíjení operátora pro frakci, kterou jste si vybrali, dokud tuto akci dokončíte pro obě strany.

Po dokončení hlavní výzvy získáte volací kartu a znak jen pro účast. Ale to není všechno. Pojďme se ponořit trochu hlouběji do dalších dostupných výzev, které souvisejí s preferovanou operační taktikou každé frakce:

Pracovní skupina 141 rád chodí těsně s dokončovacími pohyby a zbraně.

Shadow Company mezitím preferuje utajení s Eliminacemi SMG zezadu, nebo vše při jejich načítání používají ve svém výhodu, jako jsou odpalovací zařízení a smrtící vybavení.

Dokončení výzev pro frakci vás odměňuje předměty, jako jsou vrstvy úrovně, kůže vozidla a plán zbraně pro dokončení všech výzev pro frakci.

Během této akce budou sledovány všechny eliminace operátora komunity, protože boj mezi pracovní skupinou 141 a Shadow Company pokračuje. Pro následující odměny budou mít nárok pouze elitní operátoři, kteří dokončí všech pět výzev frakce:

Frakce (Pracovní skupina 141 nebo Shadow Company), která tuto událost vyhraje tím, že má nejvyšší počet eliminací komunitních operací – hlavní výzva pro tuto událost, kterou můžete přispět až 50 zabití na frakci – odemkne další odměnu. Jedná se o pleť bezplatného operátora-buď pro mýdlo nebo jednu pro Horangi, v závislosti na tom, kdo vyhraje-stejně jako univerzální kamufláž zbraní a hodinovou dvojitou bitevní průsmyk XP XP.

Vyberte si stranu, bojujte až do poslední chvíle, odměňujte se a čekejte na další objednávky, jakmile událost uzavírá, před polovinou sezóny.

Události vozidel a Camo Challenge (v sezóně)

Hráči obou Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone Měl by očekávat další odemknutí výzvy, protože sezóna 05 pokračuje, v neposlední řadě úkolů souvisejících s odbornými znalostmi s vozidly, stejně jako hloubková výzva Camo s vhodně působivými odměnami.

Shadow Company převezme Blackcell

Shadow Company se také objeví jako součást události Shadow Company, aby se objevila jako součást akce Shadow Showdown.

Ti, kteří si koupí BlackCell – k dispozici za 29 $.99 – Získá přístup k Arthuru, 1 100 bodů tresky, pokročilé počáteční pozici v Battle Pass AO a ještě více obsahu v sezóně 05 Battle Pass . . . Kromě 20 vrstevnic (25 na PlayStation®).

Arthur obvykle nebojuje sám; Někdy s sebou přináší svého psa. Merlin je nesmírně dobrý chlapec; Pouncing On and Savaging Arthurovy soupeře (když jsou vybaveni jako dokončovací tah). Mezitím Gwen je mluvčí příložník pro střelbu zahrnující malý reproduktor, který oznamuje konkrétní herní akce.

Více Intel bude upuštěno na tuto nabídku v určeném Battle Pass, Bables a Blackcell Blog Post, který bude online před spuštěním sezóny 05.

Dvě nové zbraně při startu, čtyři další zbraně během sezóny

Fr Avancer (Assault Rifle – Launch, Battle Pass)

S oslepující rychlostí ohně a výjimečnou manévrovatelností může tato agresivní puška Bullpup na bojišti dominovat na pravé ruce.

Tato rychlá puška Bullpup je středním monstrum, která může rychle neutralizovat cíle během několika desítek metrů.

Vyškolení operátoři budou vědět, jak zvládnout vzor zpětného rázu a zkrotit jeho vysokou rychlost požáru. To může zahrnovat výlet do střelce, ale bez ohledu na to, že je to solidní přírůstek bitevního průsmyku, který je zdarma pro všechny, kteří tento HVT vydělávají v sektoru bitevního průsmyku.

Ve své kategorii to postaví do konkurence s dalšími rychlými útočnými puškami, takže operátoři, kteří oceníte, by měli FR Avancer test v rozsahu střelby (přinejmenším) v sezóně 05.

Carrack .300 (Sniper Rifle – Launch, Battle Pass)

Tato poloautomatická puška Bullpup Sniper má výjimečně vysokou rychlost ohně a jedinečný design pro nejlepší manipulaci a stabilitu ve své třídě, když je v pohybu.

Postaveno pro operátora, který tvrdí, že je ostrostřelcem – je to zdarma pro všechny v sezóně 05 prostřednictvím bitevního průsmyku, takže je čas zjistit, zda dovednost odpovídá rozhovoru.

Carrack .300 je skutečná odstřelovací puška s poloautomatickým designem bullpup. Efektivní i v nejdelších rozsazích, vše, co vyžaduje.

Tato puška nemusí být první volbou pro určité herní styly, ale pro ty, kteří chtějí poloautomatickou statečností zastavení delších rozsahů, se vyplatí přivést do větších map po sezóně 05 uvedení na trh.

Čtyři nové zbraně v sezóně

M13C (Assault Rifle-Season)

The .300 BLK protějšek k M13B je tato plně auto útočná puška všestranná a tvrdě zasažená jako hlavní zbraň nebo ostřelovače podpora sekundární.

Odemknutí požadavků: [[redigováno]]

Nová zbraň SMG, Sidearm a Melee (Season)

Kromě dvou zbraní s volnými bitevními průchody a útočné pušky M13C jsou během sezóny 05 vydávány další tři zbraně.

Připravte se na nový SMG, který je připraven nabídnout další tiché řešení blízkého dosahu díky integrovanému potlačení.

Do hlubokého bazénu sekundárních zbraní je připravena nová boční zbraň, která provozovatelé chtějí větší flexibilitu a zastavení síly ve střední řadě.

Když už mluvíme o sekundárních, bude Pickaxe jednoduchým, ale účinným nástrojem přidaný do kategorie melee.

Šest nových operátorů dorazí do poloviny sezóny

. V této sezoně vyjde více operátorů, ale těchto šest je těch, kteří jsou připraveni na okamžité bojové aktivity, když se tato sezóna spustí:

Oz se narodil na střední Floridě a překonal protivenství i v mladém věku, aby se stal skvělým operátorem, a nalezl fatální bezpečnostní chybu v U.S. Vojenský systém před dokončením střední školy.

Zapsal se do sesterského programu do Hutch’s Branch, stal se vysoce zdobeným kybernetickým vojákem, který běžel s přísně tajným ops, a to vše při vytváření vlastní rodiny se svými bratry v náručí. Ale když ho generál Shepherd požádal, aby se ujal vedení v divizi kybernetické obrany nové skupiny PMC, Oz byl připraven připojit se k Shadow Company…

Až na to, že slyšel, že jeden vůdce, velitel Graves, byl ohlášen v incidentu proti c.I.A.-přidružený operátor na jihoamerické půdě.

Shepherd uzavřel dohodu s úkolem Oz na to, že je „de facto vůdce společnosti Shadow Company.„S využitím jeho sady nástrojů Elite Special Operations na zemi, jakož i jeho dovednosti v Cyberwarfare, je posláním Oz nejen vést globální přítomnost Shadow Company…, ale řídit příběhy kolem tohoto incidentu s Graves.

Graves (Battle Pass)

Pravděpodobně máte otázky. Graves nemá čas na odpovědi. Říká, že nikdy nebyl v tom tanku, který explodoval v rukou 141, a nyní je to zpátky do podnikání.

Pokud chcete jeho historii, Modern Warfare II Kampaň hovoří sama za sebe. Ale také, vězte, že je hrdým Američanem, bývalým šéfem týmu Special OPS a zakladatelem a současným generálním ředitelem Shadow Company, globální řízení rizik, ochrana a soukromá vojenská společnost specializující se na vojáky, vzduch a námořní schopnosti kdekoli v svět.

V týmových režimech se on a další operátoři stínových společností budou postavit s kortkem.

Kromě toho, že je jedním z nejlepších Shadow Company, byl biografický Intel pro tohoto operátora [[redigován]]].

Biografický intel pro tohoto operátora byl [[redigován]].

Stínná společnost Building 21 právě byla vyhnána společností Konni Group, takže nyní je tento „obří“ připraven na nové operace.

Během počátečních setkání s pracovní skupinou 141 byl Velikan stínem stínu. Příběhy jeho vykořisťování jsou odepsány jako pohádky v nejlepším případě a hrubé přehánění v nejhorším případě. Ti, kteří ho znají, o něm nikdy nemluví špatně. Ať už je to kvůli strachu nebo úctě, nikdo neví.

Od té doby byla tato stínová společnost Mercenary přidělena k obraně budovy 21 od všech elitních operátorů, kterým se podařilo získat přístup k tomuto tajnému zařízení. Ale teď, když je jeho práce hotová – možná – se zdá, že je připraven pracovat pro specifikace ve všech online operacích.

Mace (v polovině sezóny)

Další vracející se tvář-nebo maska, pokud chcete-bude Mercenary Mace povolán během sezóny 05 Reloaded, aby pomohl Shadow Company s povinnostmi vyčistit.

Další operátoři omezeného času během sezóny 05

Tito headlinery si zaslouží více než jen projíždějící zmínku, zejména proto, že jsou zde na oslavě pěti desetiletí kultury hip hopu: Nicki Minaj, Snoop Dogg a 21 Savage.

Call of Duty slaví 50 let hip hopu s Nicki Minaj, Snoop Dogg, 21 Savage a další

Na oslavu 50 let hip hopu, Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone .

Než se dostaneme do speciálních hostujících operátorů, kteří vycházejí během sezóny 05, tady je něco pro každého:

Bezplatné válečné stopy

Protože válečné stopy debutovaly v roce 2019, Volání povinnosti Umístěte některé z klíčových stop hip hopu pro všechny, aby ve hře slyšeli.

Jako část Volání povinnosti Oslavy 50 let hip hopu, každý obdrží bezplatné hip hopové skladby pro přihlášení mezi 7. srpnem a 16. srpnem. Jednoduše jděte online Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone na čtyři samostatné dny v tomto období – snadný úkol pro ty, kteří hrají denně nebo dokonce pouze o víkendech – obdržet dárek zdarma.

První tři dny udělí válečnou trať z 80. let (nadace), 90. let (Golden Era) nebo 2000s (život po Y2K). Čtvrtý den přihlášení obdržíte speciální plán zbraní, který lze použít v libovolném online režimu.

Hráči budou tyto položky automaticky uděleny při přihlášení-po přihlášení zkontrolujte svůj inventář a uvidíte své nové dárky. Pokud jde o jakékoli problémy, pokud jde o přijetí těchto darů, kontaktujte podporu Activision.

Během sezóny 05 navíc přicházejí další tři operátoři na oslavu více než pět desetiletí kultury hip hopu:

Snoop Dogg (okno spuštění)

Udělejte krok zpět pro majitele Records Death Row Records.

Call of Duty a D-O-double G byly ve stejné rotaci od roku 2014, kdy na oslavu určité roční příležitosti požehnal doggfather komunitu s tóny Dulcet, které může poskytnout pouze Snoop.

Teď pro Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone, Snoop dogg se vrací ještě jednou. Je připraven na jakoukoli operaci, ať už jde pod hluboký kryt nebo jde do zbraní Blazin ‘. . . .

Nedělejte žádná špatná rozhodnutí; Balíček operátora Snoop Dogg bude zde v rámci oslavy Call of Duty 50 let hip hopu. Více informací je přicházet do bitvy Battle Pass, Bables a BlackCell Blog, který zveřejní zveřejnění před spuštěním.

Pamatujte: Na konci dne je to psí svět dogg a my v něm žijeme.

Nicki Minaj (v sezóně)

Přehrávání je u konce; Toto není „Chill Nicki“; toto je rueze Red Ruby Da.

Nicki Minaj se poprvé spojil s Volání povinnosti Dříve v roce 2022, protože ano, drží kontrolu jako hráči . . . Máme s tím problém?

Nyní v Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone, Je připravena, aby všechny konkurenční operátoři bušili alarm, protože Nicki Minaj má svůj vlastní balíček obchodu, ideální pro ty, kteří si myslí, že mají dobrou formu v Battle Royale, DMZ, Multiplayer a Special Ops.

Je známo, že Nicki prolomí bariéry v hip hopu, a to se neliší; Pojď sezóna 05, bude Call of Duty’s vůbec první samostatně pojmenovaný ženský operátor.

Připravte se na běh a schovávejte se sezóna 05.

21 Savage (v polovině sezóny)

Říkejte mu rockstar nebo pana. Právě teď, bez ohledu na to, je mu 21 Savage.

Narodil se v Londýně a vyrůstal v Atlantě, komunitě, kterou se stále vrací zpět prostřednictvím filantropického úsilí, král porážky šel z podzemního hrdiny k oceněnému rapperu.

Nyní, bez varování, je na čase, aby se dostal do režimu Savage Volání povinnosti – Očekávejte, že balíček operátora s 21 Savage poklesl jako součást nabíjených nabídek.

Perfektní načasování – Čas pro prestiž 21 (21) – Dostupné nové výzvy a odměny

21 je populární číslo pro sezónu 05.

Když se sezóna 05 spustí, čepice Prestige Rank se nastaví na zvýšení ze 17 na 21 let, s novým maximálním omezením 1 050. Každá ze čtyř nových řad Prestige a 200 úrovní přichází s novou ikonou kromě čísla takto:

 • Prestige 18: Odemknuté na úrovni 900.
 • Prestige 19: Odemknuté na úrovni 950.
 • Prestige 20: Odemknuté na úrovni 1000.
 • Prestige 21: Odemknuté na úrovni 1050 – Toto je maximální úroveň, kterou lze dosáhnout v sezóně 05.

Pro dosažení Prestige 21 obdržíte exkluzivní plán zbraní Kastov-74U: „Žádné varování“ (ukázáno výše). Tento plán zbraní je postaven pro agresivní operátory. Ať už je to položení kyčelního ohně, nebo zamíří do pohledu červené tečky pro tyto cíle střední řady, tento všestranný plán vás přiměl zakrývat.

Stejně jako dříve, veškerý pokrok nebude resetován na začátku každé sezóny. Můžete pokračovat v hodnocení na úrovni, na které jste ukončili sezónu 04, ať už to bylo před prestižními pozicemi (1–55) nebo v rámci Prestige Ranks (56–1050). Více Intel naleznete v naší sezóně 04 rozpis Prestige zde.

Z bojového přehledu

 • CWorld Series of Warzone z celé Duty Globální finále je téměř tady. Aréna měděné box je místo, kde to všechno klesá 16. září. Buďte tam v Londýně nebo sledujte online.
 • Upgradujte nyní, nechte se odměnit. Majitelé mohou sklízet odměny mimo Modern Warfare II, stejně jako hrát vše v sezóně 05 a v každém poklesu obsahu, včetně při spuštění.

Světová série Warzone Call of Duty Vstupenky nyní v prodeji

Připraven vidět to nejlepší Call of Duty: Warzone Hráči se střetávají v jednom z nejvíce elektrizujících prostředí Volání povinnosti Historie eSports?

16. září to nejlepší 50 tria položí vše na linii v posledních několika kapkách a bojuje o svůj podíl na výherních fondech 600 000, dokud není korunováno na globální šampion. Navíc, svědte ikonický #Soloyolo, kde 150 Call of Duty: Warzone Démoni jdou nepoctiví v sólech, přičemž 100 000 je uděleno poslednímu hráči. Pokud nejste první, jste poslední.

Vstupenky jsou zde stále v prodeji – uchopte je nyní, zatímco zásoby vydrží, nebo se těšíme na to, že je sledujte na oficiálním Volání povinnosti Škubnutí a Volání povinnosti ESports YouTube.

Upgradujte s moderní válkou II, získejte odměnu v Call of Duty: Warzone

Nezažil jsem Modern Warfare II dosud?

Při hraní vám chybí prémie XP Call of Duty: Warzone, Stejně jako rychlé způsoby, jak vyrovnat více než 60 zbraní prostřednictvím multiplayeru a speciálních ops, multiplayer hodnocené hry a jeho exkluzivní odměny a schopnost odemknout 14 exkluzivních operátorů k použití v obou hrách.

Navíc ti, kteří vlastní Modern Warfare II Může přístup k obsahu přicházejícímu v rámci sezóny 05: Čtyři nové mapy, včetně návratu legendárního stávky lokality, a také zbrusu nový režim Havoc.

© 2023 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty, Call of Duty Warzone a Modern Warfare jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Pro více informací navštivte www.volání povinnosti.com a www.Youtube.com/callOfDuty, a následovat @Activision a @Volání povinnosti Na Twitteru, Instagramu a Facebooku. Pro aktualizace Call of Duty Sledujte @Codupdates na Twitteru.

Je to spalující léto v Call of Duty: Mobile Season 7 – Heat Wave

Léto v plném proudu a horkém novém obsahu je na cestě pro sezónu 7. Nasaďte na idylické ústup v nové mapě multiplayerů pro moře, poskytněte svému robota společníkovi bezpečný průchod v ochraně, získejte další odměny v turnajovém režimu, získejte zbrusu nový bitevní průsmyk zabalený na letní zábavu a další.

Call of Duty: Modern Warfare II Season 04 Reloaded – Vondel Waterfront Map Intel

Mise: Podrobnosti mapy, taktiky a tipů pro mapu multiplayeru 6v6 inspirované plovoucí okresem jihozápadního Vondelu.

Intel Drop: Modernization Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) Mapy v roce 2023 Call of Duty: Modern Warfare III Multiplayer

Vítej doma. Ať už se jedná o Favela, Rust nebo dalších 14 startovacích map z původního moderního Warfare 2 (2009), připravte se na multiplayerové denní nabídku pro moderní válku III a získejte vážnou dávku nostalgie, poháněnou moderní technologií.

 • Oznámení
 • Vylepšené intel

Intel Drop: Modernization Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) Mapy v roce 2023 Call of Duty: Modern Warfare III Multiplayer

Vítej doma. Ať už se jedná o Favela, Rust nebo dalších 14 startovacích map z původního moderního Warfare 2 (2009), připravte se na multiplayerové denní nabídku pro moderní válku III a získejte vážnou dávku nostalgie, poháněnou moderní technologií.

 • Oznámení
 • Vylepšené intel

13. září 2023

podle Zaměstnanci Call of Duty

 • Modern Warfare III multiplayer: historie modernizovaná
 • Mapy pro více hráčů: Tehdy a teď
 • Nezapomenutelné oblasti mapy modernizované pro moderní válku III
 • 20 map při spuštění, zcela nové základní mapy přicházejí na živé období
 • Zažijte otevřenou beta beta po Call of Duty: Další
 • Ready up: Předobjednání

Modern Warfare III multiplayer: historie modernizovaná

Jaký je tvůj oblíbený Volání povinnosti Mapa multiplayeru?

Když se Call of Duty blíží svému 20. výročí, veteránští fanoušci by mohli mít na tuto otázku více než 100 potenciálních odpovědí, a to nezahrnuje 16 Call of Duty: Modern Warfare 2 Mapy pro více hráčů, které debutovaly v roce 2009 – jedna z největších nabídek pro více hráčů v den.

Modern Warfare III: Terminál

afghánský. Vykolejit. Majetek. Favela. Karáčí. Highrise. Invaze. Lom. RUBNOND. Rez. Vrakoviště. Skidrow. Dílčí základna. Terminál. Podchod. Pustina.

Jak bylo dříve odhaleno, Call of Duty: Modern Warfare® III bude spuštěn s pečlivě vytvořenými, modernizovanými verzemi těchto 16 jádro Modern Warfare 2 (2009) Mapy, konstruované tak, aby udržovaly autentičnost a přesnost originálů.

Umělecký ředitel Sledgehammer Games Matt Abbott a designový ředitel Zach Hodson podrobně popište, co to znamená v posledním poklesu Intel:

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Video miniatura

Jak je uvedeno ve videu výše, Matt vysvětluje, že vzrušení ve věrně modernizaci 16 map seminárních multiplayerů bylo hmatatelné, přičemž návrháři studia volali Dibs na to, kdo přinesl každý Modern Warfare 2 (2009) Mapujte zpět k životu Moderní válka III. A jeho kolega Zach zdůraznil důležitost dávání hráčům nový způsob, jak zažít tyto klasické mapy. “Zeptali jsme se,” Co bylo dobré na pohybu starších her. “? Co bylo dobré na střelce starších her?”A totéž s novějšími hrami,” řekl Zach. “Takže jsme se pokusili oženit s těmi věcmi.”.“Nebo, jak to říká Matt,„ jak budeme vytvořit nejlepší verze těch map, které lidé kdy hráli? Protože to je to, co chceme jako fanoušci.“ Mapy pro více hráčů: Tehdy a teď

Modern Warfare III: Afghan

O čtrnáct let později mají hry Sledgehammer a Infinity Ward k dispozici velké množství herního motoru a technologického pokroku, jako je stínování s proměnlivou sazbou a četné běhové systémy pro lepší viditelnost nepřátel, abychom jmenovali alespoň některé.

Modern Warfare III: Quarry

Tyto nové, neustále se zvyšující technologické nástroje jsou životně důležité pro věrné opětovné vytvoření klasických map Modern Warfare 2 (2009), stejně jako si je pamatují fanoušky. “Existují místa, kde jsou metriky úrovně upraveny tak, aby odpovídaly modernějším hraní,” říká Zach, “ale z velké části se bude cítit neuvěřitelně podobně. Největší změny jsou ve smyslu věrnosti.“

Modern Warfare III: Scrapyard

Jinými slovy, ti, kteří hráli Favela, Terminal nebo Scrapyard v roce 2009, mohou očekávat vlnu nostalgie, když se setkávají s vizuálními aktualizacemi, a zkušenější veteráni mohou ocenit aktualizace modernizace pro účely hraní hraní hry.

Modern Warfare III: Favela

Jedním z příkladů je vozidla lemující ulice na různých místech v celém fondu mapy; Jedná se o různé modely ve srovnání s verzemi z roku 2009. Když prozkoumáte tyto nově modernizované mapy, všimnete si, že další oblasti získaly dotyky, které zlepšují hratelnost a zvyšují malebné detaily a viditelnost. Budovy a další rysy mohou být zcela odlišná barva nebo materiál, jako je stará fotbalová hřiště ve Favele, která je nyní dlážděna modrou akrylovou blacktop.

Modern Warfare III: Favela

A pokud jde o osvětlení, tato revize herního motoru skutečně svítí. Techniky osvětlení hry ve hře znatelně rozjasňují oblasti, jako jsou Central Alleyways Favela, což hráčům umožňuje vidět nepřátelské operátory jasněji, spíše než mít cíle směs do stínů.

Moderní válka III: vykolejení

Nejdůležitější změny v 16 mapách pro více hráčů však nevypadají, ale jak nakonec hrají. Vzhledem k technologickým pokrokům v technikách animace a pohybu Call of Duty za posledních 14 let mohou operátoři taktický sprint a skočit mezi střechami, pláštěm a navigací uliček s TAC-Stande a dávat hráčům větší důvěru během těchto frenetických, blízkých čtvrtí zakázek během těchto frenetických, blízkých čtvrtí zakázek. Mapa „modernizované“ moderní války 2 (2009) v podstatě znamená autentickou zkušenost s multiplayerem s učením z bohaté historie franšízy Call of Duty. Nezapomenutelné oblasti mapy modernizované pro moderní válku III Na všechny mapy přichází mnoho dalších aktualizací a funkcí, i když každý si stále zachovává svou autentičnost a základní design. Za tímto účelem byly všechny moderní startovací mapy válečných III postaveny od základů (spíše než byly převzaty ze stávajících zájmových bodů o jiných mapách, jako je Al Mazrah).

Modern Warfare III: RUBLOND

Před dalšími multiplayerovými mapy Zjevení v Call of Duty: Příští 5. října je zde krátký pohled na některé nezapomenutelné oblasti obsažené v několika ostatních moderních startovacích mapách Warfare III. Pečlivá a ohleduplná modernizace Sledgehammer Games je nastavena tak, aby nabídla stejné mapy, které si pamatujete, ale s osvěžujícím zážitkem pro více hráčů: Majetek

Modern Warfare III: majetek

Jezero za loděni je nyní přístupné pro Wetworks. Provozovatelé mohou nyní manévrovat do vody a pod vodou a mohou plavat na platformu s výhledem na oblast. Na základě majetku je také větší vojenská přítomnost než předtím. Zatímco původní chata nabídla luxusní útěk, tento obsahuje Intel zveřejněný na zdi a nádrž sedící na hlavní silnici venku. Skidrow

Modern Warfare III: Skidrow

Bookshop je nyní filmovým obchodem a strop byl opraven; při průchodu světla jsou zpět pro větší viditelnost. Další zlepšení osvětlení v oblastech, jako je chodba a tunel. Rez

Modern Warfare III: Rust

Nezapomeňte, že otevřená trubka vyčnívala v rohu, do kterého se vrhla mnoho karavanů? Byla nahrazena malou budovou a udržovala boj na otevřeném. Nezapomeňte také využít svislost Rusto, lezením na středovou věž a okolní nádoby s větší obratností než kdy předtím. Highrise

Modern Warfare III: Highrise

Standardní rozložení kanceláře z roku 2009 bylo aktualizováno pro nového nájemce, společnosti, jejíž arkádové stroje, filmové plakáty a systémy videoher vyznávají svou lásku k zábavě. Přestože jsou obyvatelé odlišní, obě budovy si zachovávají své nejznámější mocenské pozice. Jeřáb stále poskytuje zabijácký pohled ze severní budovy, zatímco ti, kteří jsou ochotni škálovat přední část Actibase. 20 map při spuštění, zcela nové základní mapy přicházejí na živé období

Modern Warfare III: Karáčí

Jak je podrobně popsáno v blogu Modern Warfare III, navíc k těmto 16 autentickým modernizacím moderních Warfare 2 (2009) map, moderní multiplayer Warfare III bude také zahrnovat čtyři masivní prostředí obsahující tři značkové nové bitevní mapy-kde pozemní válka a hra invaze hra-kde pozemní válka a invazní hra režimy se budou bojovat proti monumentálním kulisům. K dispozici bude také gargantuanská válečná mapa, protože moderní Warfare III znamená uvítací návrat a vývoj legendárního válečného režimu. Očekávejte, že tok obsahu volného postupu po startu včetně Map Core 6v6 a dalšího obsahu pro více hráčů bude pokračovat po spuštění. Jak již bylo uvedeno, budeme mít v našich ročních obdobích více než 12 zcela nových map Core 6V6, přičemž v sezóně 01 zasáhnou tři nové mapy 6v6 a tři zcela nové mapy 6v6 v sezóně 02, spolu s dalšími mapami a režimy v celém Budoucí roční období. Zažijte otevřenou beta beta po Call of Duty: Další

Komunita Call of Duty zažije výběr modernizovaných map Modern Warfare 2 (2009) pro sebe, počínaje 5. říjnem, kde zástupci z celého světa budou hrát moderní multiplayer Warfare III v rámci Call of Duty®: Next Franšíza Showcase. Můžete se dívat na příštím živě na oficiálním kanálu Call of Duty Twitch® nebo Call of Duty Youtube® Channel, s dalšími podrobnostmi o akci, které přijdou později v září.

Modern Warfare III: Favela

Po Call of Duty: Další, Call of Duty: Modern Warfare III Multiplayer Open Beta začíná prvním víkendem exkluzivním na PlayStation®.(*1) (*2) První víkend – 6. – 10. října – a druhý beta víkend – 12. – 16. října – představí dny včasného přístupu (*3), stejně jako otevřené beta období (*4). Další podrobnosti o otevřené beta verzi naleznete zde. To vše vede až k oficiálnímu vydání hry 10. listopadu, kde bude k dispozici všech 16 z důkladně modernizovaných moderních Warfare 2 (2009). Ready up: Předobjednání

Modern Warfare III: FAVELA AKCE

Zamkněte nyní své předobjednávky a obdržíte okamžité odměny ve společnosti Call of Duty: Warzone a Modern Warfare II a také pro moderní válku III později v listopadu. Fyzikální i digitální vydání hry lze na vaší platformě předobjednat, přičemž všechna vydání je podrobně popsána v našem průvodci předobjednávkou zde.

Modern Warfare III: Invaze

Pro více informací o všem přicházejícím do moderní Warfare III si přečtěte úplné oznámení a zůstaňte naladěni pro další Intel.
Zůstaňte mrazivý.

(*1) Majitelé PS4 a PS5 v Německu budou vyžadovat předplatné PS plus kvůli věkovému hodnocení hry. (*2) Majitelé PS4 a PS5 v Japonsku musí mít nejméně 18 let, aby tento obsah používali. (*3) MP BETA Early Access začíná 6. října 2023, otevřená MP beta začíná 8. října 2023 na systémech PS4 a PS5; Další platformy, které mají následovat. Skutečná dostupnost platformy a datum spuštění (y) (dat) MP beta podléhá změně. Vidět www.volání povinnosti.com/beta Více podrobností. Minimální otevřená doba verze beta je 2 dny. Pouze omezený čas, zatímco předčasný přístup k beta kódy, u zúčastněných maloobchodníků. . (*4) Otevřená MP beta začíná 12. října 2023 na systémech PS4 a PS5; Další platformy, které mají následovat. Skutečná dostupnost platformy a datum spuštění (y) (dat) MP beta podléhá změně. Vidět www.volání povinnosti.com/beta Více podrobností. Minimální otevřená doba verze beta je 2 dny. Pouze omezený čas, zatímco předčasný přístup k beta kódy, u zúčastněných maloobchodníků. Požadováno připojení k internetu. Může být vyžadováno online předplatné pro více hráčů. © 2023 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty, Call of Duty Warzone a Modern Warfare jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Pro více informací navštivte www.volání povinnosti.com a www.Youtube.com/callOfDuty, a následovat @Activision a @Volání povinnosti Na Twitteru, Instagramu a Facebooku. Pro aktualizace Call of Duty Sledujte @Codupdates na Twitteru.

Call of Duty: Modern Warfare III: Podrobnosti všech herních vydání a výhody předobjednání

Zůstaňte o krok napřed při výběru verze Modern Warfare III: Každé dostupné vydání je podrobně popsáno níže, včetně výhod předběžného uspořádání, které obdržíte od nynějška a spuštění hry 10. listopadu. Předobjednávejte nyní!

Celosvětově odhalení: Oznámení Call of Duty: Modern Warfare III

Válka se změnila: Call of Duty: Modern Warfare III vydání v pátek 10. listopadu.

Call of Duty: Modern Warfare III Inovace kampaně Deep Dive: Open Combat Missions

Pravidla angažovanosti pracovní skupiny 141 se změnila v boji proti konečné hrozbě. Naučte se z her Sledgehammer a Infinity Ward o otevřených bojových misích Modern Warfare III v tomto hlubokém ponoru.

Všechny mapy Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) – Seznam map pro více hráčů

Cod Modern Warfare 2 Mapy

Na této stránce najdete všechny Call of Duty Modern Warfare 2 (2022-2023) Multiplayer Maps které jsou hratelné ve hře od Infinity Ward, včetně základních herních map, pozemních válečných map a dalších map DLC, které se uvolní s aktualizací každé sezóny po spuštění.

Call of Duty Modern Warfare 2 obsahuje velkou nabídku pro více hráčů s pohlcujícím online bojem. V Modern Warfare II budou existovat dva různé styly map: základní mapy a bitevní mapy.

Základní mapy Jsou mapy dostupné v klasických režimech pro více hráčů Call of Duty postavené výhradně pro boj 6v6, včetně nadvlády, týmu Deathmatch, Kill potvrzeno, Hardpoint, Search & Destroy a Free pro všechny. Základní mapy MW 2 se budou konat na místech po celém světě.

Bitevní mapy jsou rozsáhlé mapy, které se budou konat v zónách z nové mapy Warzone 2, které dorazí na konci tohoto roku a budou k dispozici pro režimy, jako je pozemní válka.

Mapy pro více hráčů MW2 jsou také seskupeny do 1 ze 3 regionálních kategorií: Al Mazrah, Las Almas a zbytek světa.

Stejně jako pro předchozí hry, každá stránka mapy bude obsahovat podrobné informace včetně taktických rozvržení mini-map a režijních obrázků, umístění a rotací Hardpoint a body zájmu.

Některé mapy pro více hráčů v budoucích obdobích se také vrátí od předchůdce hry, Modern Warfare (2019), ale stále není známo, které mapy budou. Jaké jsou tedy mapy Modern Warfare 2?

COD Modern Warfare 2 Maps List (2022):

Zde je úplný seznam potvrzených map COD Modern Warfare 2 Multiplayer: