Oznámení – Path of Exile: Crucible Spusťuje brzy – Fórum – Path of Exile, Crucible League | Poe Wiki

Kelímek

Kelímek byla výzva liga. Spustilo se 7. dubna 2023, jako součást Cesta exilu: kelímek Ve verzi 3.21.0. [1] Skončilo to 15. srpna 2023.

Datum vydání Crucible Poe Crucible

Cesta exilu: Crucible se spustí brzy! V tomto příspěvku zpravodajství jsme shromáždili všechny informace, které potřebujete vědět o tom, co se stane v den zahájení a jak začít stahovat brzy.

Space klesá a oprava začíná na: 7. dubna 2023 20:00 (GMT+3)
Servery žijí na: 7. dubna 2023 23:00 (GMT+3)

Výše uvedené časy jsou zobrazeny v místním časovém pásmu. Abyste tyto viděli, musíte být přihlášeni ke svému účtu. Chcete -li změnit svůj místní čas, přejděte na „můj účet“, „Správa účtu“ a „Úpravy preferencí“.

Pokud se pro vás časová vzhled zobrazuje nesprávně, ignorujte výše uvedený časovač a naleznete na odpočítávání na přední stránce. Tři hodiny před koncem odpočítávání, říše půjde dolů a oprava začne krátce poté. Po skončení odpočítávání budou servery živé a budete se moci připojit k ligové lize ke kelímku!

Velikost opravy pro aktualizaci bude kolem 8.5 GB na samostatném klientovi a 8.5 GB na páře. Pro tuto aktualizaci jsme také zpřístupnili torrent, která je kolem 32 GB. Mějte na paměti, že tato metoda, i když je k dispozici dříve, z ní dělá větší aktualizaci, protože zahrnuje veškerý existující obsah klienta. Když oprava začíná na cestě exilu: kelímek budete mít také několik zbývajících souborů, které budete také muset aktualizovat.

Tento torrent zahrnuje pouze soubor GGPK, takže jakmile bude opravný server, musíte jej zkopírovat do skutečné instalační složky. Vezměte prosím na vědomí, že tento soubor GGPK nemůžete použít s klientem Steam a MacOS.

Cesta exilu: Crucible bude spuštěn na konzolách 13. dubna 2023 3:00 (GMT+3). Čině prostojů začne nasazení přibližně 13. dubna 2023 12:00 (GMT+3). Ty jsou zobrazeny ve vašem místním čase.

Toto je také vaše poslední šance získat Sanctum Mystery Boxes! Opustí obchod, až bude k dispozici naše další tajemná krabice! Mějte na paměti, že pokud jste to ještě nevyužili, je stále možné získat jednu bezplatnou sanctum tajemnou krabici, když utratíte jakékoli množství bodů v obchodě. POZNÁMKA: To je možné pouze jednou na účet. Další nákupy neudělují další tajemné boxy. Pokud potřebujete nějaké body navíc, doporučujeme zkontrolovat nové balíčky pro podpora Crucible.

V případě, že jste se stále nerozhodli, s jakou sestavením hrát, podívejte se na pododdíly třídy na fóru pro návrhy od komunity. Mnoho našich komunitních streamerů také poskytuje průvodce sestavením na YouTube!

Ell jako vývoj cesty exilu!

Nemůžeme se dočkat, až uvidíme vaše nejnovější dobrodružství přes Wraeclast. Uvidíme se při spuštění!

Kelímek

Kelímek byla výzva liga. Spustilo se 7. dubna 2023, jako součást Cesta exilu: kelímek Ve verzi 3.21.0. [1] Skončilo to 15. srpna 2023.

Obsah

 • 1 ligový mechanik
 • 2 žebříky
 • 3 nové položky
  • 3.1 základní položky
  • 3.2 jedinečné položky
  • 3.3 miscovy položky
  • 4.1 nemilosrdný režim

  Mechanik ligy

  V této lize lze nalézt kelímek v zónách. S tím si můžete vybrat jednu z vašich vybavených nejednotných zbraní nebo štítů (včetně těch ve slotech s výměnou zbraní) nebo levé a nejvyšší vybavení, pak můžete začít směřovat energii do kovárny. Čím déle držíte svůj kanál, tím více nepřátel se vynoří. Po zabití všech příšer vytvořených Crucible Forge to uděluje zkušenosti s pasivním stromem dovedností kelímku zařízení.

  Strom pasivních dovedností kelímku je odemčen pro vybavení používané na kováře a obsahuje malou větu pasivních dovedností, které vylepšují vaši zbraň. Vyrovnání zbraně vám umožní přidělit připojenou pasivní dovednost další hloubky. Z každé úrovně můžete přidělit pouze jeden pasivní.

  Skrutiny kelímku mohou někdy upustit od měny, kterou lze otevřít, aby odhalil pravěký zbytek, který otevírá portály na kovárnu Titanů. Dokončení vám umožní použít kovárnu k obětování jedné položky stejného typu položky, aby se kombinoval jeho kelímkový pasivní strom s jiným, s některými nepředvídatelnými změnami, včetně přidání exkluzivních modů, které nebyly nalezeny normálně. Zbytky vyšších úrovní vám mohou umožnit přidat kelímkový pasivní strom k jedinečným předmětům nebo obětovat duplicitní jedinečnou položku, aby kombinoval oba jejich kelíbné pasivní stromy.

  Žebříky

  V Crucible League by se hráči mohli rozhodnout povolit některý z těchto volitelných herních režimů:

  To znamená, že pro Crucible League bylo osm odlišných žebříků:

  • Kelímek
  • HC Crucible League
  • SSF Crucible League
  • HC SSF Crucible League
  • R Crucible League
  • HC R Crucible League
  • SSF r Crucible League
  • HC SSF R Crucible League

  Nové předměty

  Základní položky

  Položka Statistiky
  Krystalická geoda Krystalická geoda zlomená litofysa posetá jemným krystalickým útvary. Kliknutím pravým tlačítkem na tuto položku ji otevřete. N/a
  Igneous geode Igneous geode tmavá jako obsidián s červeným hotovým jádrem,
  Geoda hučí záhadnou energií. Kliknutím pravým tlačítkem na tuto položku ji otevřete.
  N/a
  Magmatická ruda Zkušenost s magmatickým rudem uloženým: (40000-2092194) přidá do položky uložený kelímek klikněte na tuto položku a poté klikněte na položku pomocí stromu pasivního dovednosti kelímku, abyste ji použili. Uložený zážitek: (40000-2092194)“> Uložený zážitek: (40000-2092194)

  Jedinečné předměty

  Misc položky

  Výzvy a odměny

  Liga kelímku zahrnuje 40 volitelných výzev. Jejich dokončení jejich ocenění následující kosmetické položky:

  Výzvy Odměna
  4 Chaosborn Gloves Chaosborn Gloves mění vzhled všech vybavených rukavic do rukavic Chaosborn. (Úroveň 1)
  6 Chaosborn Boots Chaosborn Boots mění vzhled všech vybavených bot k botám chaosborn. (Úroveň 1)
  8 Helma chaosborn helmy mění vzhled jakékoli vybavené helmy k helmě Chaosborn. (Úroveň 1)
  10 Brnění Chaosborn Body Armor Chaosborn Body Brnění mění vzhled jakéhokoli zbroje vybaveného těla na brnění chaosborn. Zatímco je vybaven a upgradován dokončením Crucible Challenge, duch anarchie se vyjádří k vašim jednáním, kde považuje za vhodné. (Úroveň 1)
  12 Chaosborn Gloves Chaosborn Gloves mění vzhled všech vybavených rukavic do rukavic Chaosborn. (Úroveň 2)
  14 Chaosborn Boots Chaosborn Boots mění vzhled všech vybavených bot k botám chaosborn. (Úroveň 2)
  16 Helma chaosborn helmy mění vzhled jakékoli vybavené helmy k helmě Chaosborn. (Úroveň 2)
  18 Brnění Chaosborn Body Armor Chaosborn Body Brnění mění vzhled jakéhokoli zbroje vybaveného těla na brnění chaosborn. Zatímco je vybaven a upgradován dokončením Crucible Challenge, duch anarchie se vyjádří k vašim jednáním, kde považuje za vhodné. (Úroveň 2)
  22 Chyba modulu: Nebyly zjištěny žádné výsledky pro položku pomocí vyhledávacího pojmu “Item_name = Crucible Challenger Trophy”
  20 Chaosborn Gloves Chaosborn Gloves mění vzhled všech vybavených rukavic do rukavic Chaosborn. (Úroveň 3)
  22 Chaosborn Boots Chaosborn Boots mění vzhled všech vybavených bot k botám chaosborn. (Úroveň 3)
  Chyba modulu: Nebyly zjištěny žádné výsledky pro položku pomocí vyhledávacího pojmu “Item_name = Crucible Challenger Trophy”
  24 Helma chaosborn helmy mění vzhled jakékoli vybavené helmy k helmě Chaosborn. (Úroveň 3)
  25 Chyba modulu: Nebyly zjištěny žádné výsledky pro položku pomocí vyhledávacího pojmu “Item_name = Crucible Challenger Trophy”
  26 Brnění Chaosborn Body Armor Chaosborn Body Brnění mění vzhled jakéhokoli zbroje vybaveného těla na brnění chaosborn. Zatímco je vybaven a upgradován dokončením Crucible Challenge, duch anarchie se vyjádří k vašim jednáním, kde považuje za vhodné. (Úroveň 3)
  28 Chyba modulu: Nebyly zjištěny žádné výsledky pro položku pomocí vyhledávacího pojmu “Item_name = Crucible Challenger Trophy”
  29 Chaosborn Gloves Chaosborn Gloves mění vzhled všech vybavených rukavic do rukavic Chaosborn. (Úroveň 4)
  31 Chyba modulu: Nebyly zjištěny žádné výsledky pro položku pomocí vyhledávacího pojmu “Item_name = Crucible Challenger Trophy”
  32 Chaosborn Boots Chaosborn Boots mění vzhled všech vybavených bot k botám chaosborn. (Úroveň 4)
  34 Chyba modulu: Nebyly zjištěny žádné výsledky pro položku pomocí vyhledávacího pojmu “Item_name = Crucible Challenger Trophy”
  35 Helma chaosborn helmy mění vzhled jakékoli vybavené helmy k helmě Chaosborn. (Úroveň 4)
  37 Chyba modulu: Nebyly zjištěny žádné výsledky pro položku pomocí vyhledávacího pojmu “Item_name = Crucible Challenger Trophy”
  38 Brnění Chaosborn Body Armor Chaosborn Body Brnění mění vzhled jakéhokoli zbroje vybaveného těla na brnění chaosborn. Zatímco je vybaven a upgradován dokončením Crucible Challenge, duch anarchie se vyjádří k vašim jednáním, kde považuje za vhodné. (Úroveň 4 a 5)
  40 Chyba modulu: Nebyly zjištěny žádné výsledky pro položku pomocí vyhledávacího pojmu “Item_name = Crucible Challenger Trophy”

  Nemilosrdný režim

  Bezohledné verze Crucible League zahrnují 8 samostatných výzev. Uděluje stejné kosmetické předměty, ale má jinou dekoraci totemového pole.

  Cesta exilu 3.21. datum vydání nastaveno jako Crucible League je odhaleno

  GGG nastaví cestu exilu 3.21 Datum vydání pro duben spolu s odhalením nadcházející expanze a ligy kelímku, aby nás zaměstnávala po Diablo 4 beta.

  Cesta exilu 3.21 Datum vydání - postava stojí před obří kamennou sochou osoby, zatímco trysky roztavené lávové postřiku zezadu

  Publikováno: 19. března 2023

  Cesta exilu 3.21. datum vydání je stanoveno na začátek dubna, což z něj dělá ideální čas, abyste dostali vaši opravu kořisti v jedné z nejlepších her RPG, jakmile se Diablo 4 beta skončí. Nová expanze je nazvána Path of Exile Crucible a nová výzva League a další obsah budou plně odhaleny v nadcházejícím živém proudu s vývojáři Grinding Gear Games.

  Cesta Exile Crucible je nová expanze a výzva League přicházející s Path of Exile Patch 3.21. Další aktualizace bude odhalena v plné výši během živého proudu 30. března ve 12:00 PDT / 15:00 EDT / 20:00 BST / 21:00 CEST (všimněte si, že Spojené království a Evropa se do tohoto data přesunou do letního času).

  I když doposud nedostaneme mnohem více podrobností, název odhalí níže uvedený přívěs, který ukazuje postavu, která se blíží, co se zdá být kovářkou, s lávou tekoucí do jámy pod obří kamennou sochou osoby. Možná můžeme očekávat, že budeme shromažďovat zdroje pro speciální řemeslný systém, který nám umožní během sezónní události vytvořit zřetelné, vlastní rozpětí nebo jedinečné?

  Předchozí liga, Path of Exile The Forbidden Sanctum, prokázala jednu z nejpopulárnějších expanzí Poe za chvíli; To je z velké části díky opravdu solidním aktualizacím rovnováhy jádra.

  Samotný stejnojmenný režim zakázaného Sanctum byl takovým úspěchem, že GGG říká, že zvažuje způsoby, jak učinit cestu exilu sanctum v budoucích ligách, i když poznamenává, že se to neděje s Poe 3.21.

  Thumbnail YouTube

  Pokud jste si užili Diablo 4 Beta a Blizzardův návrat k úmyslnějšímu a promyšlenějšímu stylu hry, který poněkud připomíná Diablo 2, určitě bych doporučil podívat se na cestu exilu během úniku Diablo po beta. Cesta exilu byla koneckonců původně koncipována jako milostný dopis D2 druhů a jeho tmavý fantasy svět a odměňující herní systémy nabízejí hodně prozkoumat a užívat si – a je to koneckonců zdarma, tak proč to nedat nedat výstřel?

  Cesta exilu 3.21. datum vydání je 7. dubna na PC a Mac, přičemž rozšíření kelímku dorazí později na konzole Xbox a Playstation 12. dubna. Jako bezplatná hra PC je cesta expanze exilového kelímku k dispozici také zdarma pro všechny hráče, i když bude zahrnovat několik nových kosmetických předmětů a svazků, které lze k dispozici za skutečné peníze.

  Určitě něco, co byste měli zvážit při čekání na datum vydání Diablo 4, pak. Alternativně se podívejte na více z nejlepších her, jako je Diablo na PC, nebo si přečtěte, jak cesta Exile Rutlesless vyhrává zpět nejhorší hráče žánru s jeho ultraladivým nedostatkem.

  Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.