.

.

Dragonlands jsou Changin

. . . . .

. . .

. . . .

Aurelion_sol.jpg

. . . .

Vše, co bylo řečeno, když řešíme výše uvedené problémy, jsou draci opravdu zábavní! Mají kouzla s vysokým dopadem a mohou díky své síle vytvářet nuance v polohování. Takže u nezmapovaných říší jsme se rozhodli vyřešit výše uvedené problémy a přidáme sakra mnohem více draků.

Dobře, tady je to, co potřebujete vědět:

  • .
  • Drak je nyní vertikální vlastností.
  • Draci nyní stojí 6,7 a 8 zlatých přes úroveň 3, 4 a 5 vzácnosti. .

. . . .

.

.

Draci poskytují +3 na výraznou vlastnost a získají další bonusy na základě toho, kolik draků je ve vašem týmu.

(5) a zdvojnásobte předchozí bonusy statistiky “

Čtvrtý je obzvláště zajímavý (a užitečný pro milovníky draka). Přidáním +1 do velikosti týmu, když zasáhnete úroveň 9, můžete postavit celkem 5 draků.

S vědomím, že bude existovat širší škála dračích comps, jsme také přidali další rozšiřování draků. . . A teď, když máme tolik různých draků, existují různé způsoby, jak toto rozšíření také spustit.

Dobře, to je místo, kde Riot Prism chce, abych vám dal vědět, že si o těchto dracích můžete přečíst více v jeho článku o přehledu hry – je to dobré shrnutí nových jednotek, takže si to nezapomeňte zkontrolovat.

. Vzhledem k tomu, že více draků poskytují širší škálu bonusů s vlastnostmi, očekáváme kompozice, které v hloubkové míře využívají více znaků. . .

S více draky přes různé úrovně rarity byste měli očekávat, že je uvidíte brzy a často. Očekáváme také, že se draci stanou držiteli položek Draci jako hráči je neustále vyměňují a hledají nejmocnější pozdní herní desku. Spolu s tím, že máme na desce více draků, očekáváme, že síla dovedného umístění se Zephyrs a Shrouds bude jít cesta nahoru. . .

Jako náhrada za dravce poskytuje drak pokladů rozhodovací příležitost nabídnout zlato k dokončení jejich desky. . Mechanik nastavený Dragonlands byl pro hráče mnohem vzrušující než Raptors, a také se zbavil situací, kdy Raptors dal předměty, které byly pro tým, které jste již zavázali, ve fázi 4-7.

Ale stejně jako všechny věci v TFT se hráči naučili optimalizovat draka pokladu – což není úplně špatná věc, ale může to snížit část vzrušení události. . To odstraní část rozhodovacího procesu v roli, protože hráči se jen zaměřují na to, aby zasáhla jednu položku/komponentu. Dalo by se dokonce říci, že jejich strategie s drakem pokladů je zmapována, ale jsme v nezmapovaných říších, takže je čas kořením draka pokladu.

Místo toho, aby se pokaždé objevil se stejnou distribucí kořistí, se nyní může drak pokladu objevit ve třech různých verzích. Nové verze jsou Dragon a objednávkový drak Chaos a každý z nich se objevuje ve 30% her, zbývajících 40% her přináší zpět klasický poklad drak. Stejná verze draka pokladů se objeví pro všechny hráče. Pojďme se blíže podívat na to, co nabízejí!

. Nabídky nebudou mít žádné jasné téma ani účel, ale všechny budou mít vysokou hodnotu – někteří vyšší než ostatní, ale budete muset jen převrátit, abyste zjistili, co kořist vyhovuje vašemu týmu nejlépe.

. . Podívejte se na některé z možností v níže uvedeném!

. Budete hledat tento znak, který zasáhne znak pronásledování, nebo si vezmete dřívější roli s duplikátorem, tréninkem figuríny a nějaké zlaté?

Objednávka draka je soustředěna kolem a dává hráči zářivou položku k zapnutí svého týmu. . !

. ?

.

Uzavření obchodu

.

! Pokud máte žízeň pro více mého psaní po tom všem, nezapomeňte se podívat na náš přehled a průchod hry a více článků. !

.

.

TFT Dragonlands, sedmá expanze týmu TFT, přináší tunu změn draka ve hře-včetně nového seznamu šampionů a vlastností. .

. .

. . . . . Hráči mohou v současné době hodit obchody tolikrát, kolikrát si mohou dovolit, zatímco kolo je aktivní.

Toto je vzrušující změna, která dává hráčům větší pocit agentury. Nyní mohou kopat přesné komponenty, které potřebují nebo hazardovat.

Rozšíření 2.

. . . Místo toho se objeví ve fázi 2-1. Konečné rozšíření se objeví fáze 4-2 místo fáze 4-6. Existují také změny v tom, jak fungují zvýšení rarit.

V TFT Gizmos a gadgety bylo stříbro základní vzácností, přičemž zlaté a hranolové rozšíření byly odlehlé hodnoty. Ale v TFT Dragonlands je zlato nyní základní vzácností, což znamená, že hráči uvidí, jak je nabízeno častěji v téměř každé hře. Při play -testování se zdálo, že hranolové rozšíření se ukázalo mnohem více se stříbrnými augmenty, které se ukázaly mnohem méně.

. Každý hráč zažil situaci, kdy se žádná z jejich zvětšených možností necítí dobře. . . .

Je zřejmé, že existuje i spousta nových rozšíření, se spoustou zábavných budování kolem na výběr.