Parkovací místa ve městech Skylines – Strateggames, мастерская Steam: Standardní parkovací garáž

Подпишитесь, чтобы загр staro

Этот предмет добавлен в. Некоторые игры придётся п п к как предмет б zatímcoден.

Parkoviště ve městech

Všichni jsme již viděli parkovací garáž ve městech. A možná, stejně jako já, vás občas otráví, že máte ulice plné zaparkovaných aut. Možná se divíte, jestli existuje nějaký způsob, jak můžete zaparkovat své auto na jednom místě. V tomto článku najdete pouze perfektní odpovědi na Jak stavět parkoviště a jaké jsou vaše možnosti.

Dekorativní parkoviště ve vzdušných liniích ve městech

V bezplatné aktualizaci Hubs & Transport přišla do Cities Skylines Universe 22. března 2023. Máme nové Tři dekorativní budovy (/parky), které bychom mohli použít. Hlavní funkce je dekorativní a nemůžeme změnit více podrobností. Ale lepší parkoviště než ne. Dobré pro všechny hráče je, že tyto budovy bude k dispozici pro všechny hráče, kteří mají základní hru.

Pokud tedy nehrajete s mody, je to způsob, jak učinit vaše město „realističtější“. Chcete -li používat nová parkoviště, musíte otevřít Parky> Další parky A uvidíte nová parkoviště ..

… A pokud je použijete, uvidíte tyto výsledky. Vícenásobný parkovací dům má dvě variace které byste mohli změnit, pokud kliknete na podrobnosti o svém novém parkovacím domě. Jak parkoviště vypadá, že jste mohli vidět v galerii níže:

Pokud chceš Více přizpůsobitelné vaše parkoviště musíte použít podrobné mody. Věřím, že nová parkoviště najdou místo poblíž nových dopravních uzlů nebo poblíž pěší zón. Dobře, nedostali jsme úplnou funkci o tom, jak to má fungovat. Udělám nějaké spekulace, ale věřím, že parkovací místa budou k dispozici v nových městech Skylines 2 od začátku.

Podrobná parkoviště s mody

Pro Podrobná parkoviště budeme stále potřebovat mody. V mém seznamu jsou dva parkovací mody, které byste měli použít. Liší se od sebe navzájem, takže můžete oba vyzkoušet a zjistit, které vám vyhovují. Pamatujte, že ve Skylines ve městech je první režim teprve začátek. ��

Velká parkoviště

Toto je jeden z nejvíce doporučených modů pro parkoviště. Nejprve postavíte obvod/hranice parkoviště, pak postavíte křížové silnice a pak postavíte různé části parkoviště kolem nich.

Kromě samotných parkovacích míst můžete také vytvořit travnaté mediány + můžete také začlenit některé stromy. Díky tomu bude eventuální parkoviště mnohem realističtější.

Silnice parkoviště

Další mod se nazývá silnice parkoviště. Tento režim má jiný typ budovy a mohl by být potenciálně užitečný ve velkých nákupních centrech. S tímto režimem postavíte velkou cestu a poté umístíte parkoviště.

Tento režim pro mě hledá trochu „základní“ než velká parkoviště, ale přesto se považuje za užitečný. Obzvláště když právě začínáte a nemáte přesnou představu o tom, jak budete vyvíjet své parkoviště na paměti, může tento režim pomoci. Prostě to není taková fantazie.

Více tipů pro silnice ve Skylinách měst

Jak stavět zakřivené silnice a vytvořit realističtější města

Подпишитесь, чтобы загрузить
Standardní parkovací garáž

Этот предмет добавлен в. Некоторые игры придётся п п к как предмет б zatímcoден.

Všechno, co žádám, je o desku betonu a auto zaparkuje na něm.

Tato parkovací garáž se odemkne parky a najdete ji v Nabídka silnic pod Karta údržby.

Tato struktura bude fungovat jako park, zvýšit hodnotu půdy a štěstí v okolních budovách. Pokusil jsem se to vyrovnat tak, aby se obchodu, průmysl a kanceláře moci těšit na výhody pokrytí parku v malé oblasti bez akutálního parku. Nebere to však žádné návštěvníky ani turisty a nebude stačit, aby jim umožnil plně se vyrovnat bez jiných služeb.

Toto je funkční parkovací garáž, má 256, ano, to je dvě stě padesát šest parkovacích míst!

Skrylí měst 2 parkoviště opravdu způsobí, že váš provoz protéká

Cities Skylines 2 je nastavena na mnoho nových funkcí, ale vše, co granulární hráči můžete očekávat masivní vylepšení provozu z kolosálního pořadí.

Publikováno: 14. června 2023

Cities Skylines 2 Fanoušci se radují, nadcházející hra pro budování města z kolosálního řádu slibuje zcela přepracovat a zlepšit každý menší detail. Z provozu Cities Skylines 2 po roční období je toho hodně co získat humbuk před The Cities Skylines 2 Datum vydání letošního roku.

Na Cities Skylines 2 přichází mnoho vylepšení, a zatímco někteří se mohou zdát malé na povrchu, velmi rychle se sčítají a ukazují, jak kolosální řád vytváří definitivní verzi své masivní hry pro správu.

“Podporuje přepracovaný ekonomický systém, který je postaven na ekonomických modelech v reálném životě,” říká generální ředitelka Kolosálního řádu Mariina Hallikainen. „To znamená, že občané ve městech: Skylines 2 vydělávají peníze a utratí je za život, cestování a aktivity ve svém volném čase.“

Nebojte se, ale vše, co vás přetočí, máte také něco k oslavě, protože města Skylines 2 konečně do hry přidá parkoviště. Správně, to by mělo opravdu dostat váš provoz, pokud víte, co tím myslím.

Thumbnail YouTube

“Další skvělou a novou věcí je zavedení parkovacích míst,” dodává Hallikainen. “Což opravdu způsobuje, že se města cítí realističtější.”. Občané musí najít parkovací místo a to dále zvýší důležitost manipulačních silnic a provozu.“

Tyto změny přicházejí, když všechny cesty vozidla a AI provozu prošly úplným přepracováním. Některá auta nyní změní jízdní pruhy pro pohotovostní vozidla v pohybu a je to vše ve snaze poskytnout vám více hloubkových příležitostí.

To není jen to, protože sezónní počasí může také ovlivnit výše uvedené systémy. “Sezónní variace budou mít dopad na spotřebu elektřiny, provoz a počasí, které hráčům poskytnou další problémy, na které se lze přizpůsobit,” říká Hallikainen Xbox Wire.

Skrylí měst 2 parkoviště opravdu způsobí, že váš provoz protéká

Cities Skylines 2 jasně představuje kolosální řád, který se snaží vytvořit mnohem podrobnější základní hru, na kterou se může rozšířit. Původní města Skylines spustily celou cestu zpět v roce 2015 a měly spoustu DLC, která se teprve blíží ke konci s vydáváním finále Cities Skylines DLC, takže vylepšení stavebních bloků s městy Skylines 2 apeluje na nás všechny nás všechny, které chtějí zážitek s větší hloubkou, kterou pak lze rozšířit do oceánu.

Ujistěte se, že váš počítač je připraven na další hru Kolosálního řádu s požadavky měst Skylines 2, nebo můžete dát původní hru poslední hurá a úplně ji změnit s těmito městy mody, o kterých si myslíme, že jsou základní stahování.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.