Parní paluba 2: Datum vydání, cena, zvěsti, specifikace, to, co chceme vidět, Spekulace datum vydání Steam Deck 2 | Taktika kapes

Parní paluba mohla být překonána na specifikacích, ale jeho poměr ceny a výkonu je stále neuvěřitelný. . Zatímco parník je stále výklenkem, Omdia v dubnu 2023 uvedla, že kapesní počítač prodal tři miliony jednotek – zlomek 125 milionů celoživotních jednotek Nintendo Switch, ale působivá základna pro Valve, aby do svého parního ekosystému lákala více kupujících do svého parního ekosystému.

Steam Deck 2: Datum vydání, cena, zvěsti, specifikace a to, co chceme vidět

Valve potvrdil, že parní paluba je multigenerační kapesní počítač, ale co jiného víme o palubě 2. genů?

Portál parní paluby v ruce

Oliver Cragg / Android Authority

Aktualizace, 22. září 2023 (11:28 AM ET): Aktualizovali jsme rozbočovač Steam Deck 2 s novými informacemi o datu vydání.

Po několika bodkách na hardwarovém trhu, Valve konečně zasáhl Big pomocí parní paluby – kapesní herní konzole postavená pro hraní PC her na cestách. .

Takový bezprecedentní úspěch pro kapesní počítač zaměřený na PC nepřekvapivě přitahoval oči několika konkurentů. Ať už je to systém Asus Rog poháněný oknem, systémy zaměřené na hraní her, jako je Razer Edge, nebo možná dokonce dlouho očekávaný Nintendo Switch 2, Steam Deck by měl zůstat oblíbeným fanouškem, ale některé z jeho nedostatků se stanou trochu těžší žít s tím, jak jeho soupeři začínají zvyšovat svou hru.

.

Steam Deck 2: Na první pohled

  • ? .
  • Co je nového? . Také se objeví zvěsti, že bude poháněn Zen 4/RDNA 3 APU s možností podpory pro LPDDR5 RAM. Celkově vzato můžete očekávat, že to bude docela velký skok vpřed, když dorazí.
  • Kolik to bude stát? Očekává se, že Steam Deck 2 přijde pod 500 USD, aby zůstala konkurenceschopná v rostoucím segmentu kapesních počítačů.

Bude tam parník 2?

Ano, Valve potvrdil, že uvolní parník 2. Ačkoli to nemusí nést tento přesný přezdívka, herní gigant opakovaně hovořil o parní balíčku a její platformě Steasos jako probíhající produktové řady. .“Prezident Valve Gabe Newell také řekl Okraj (přes PC hráč) V rozhovoru, že balíček je „trvalým doplňkem“ do herního prostředí PC.

Bude tam parní balíček?

Oficiální řeč o nových verzích parního balíčku na kartách technicky opouští dveře mírně pootevřenou.. . Verge, Inženýr Valve Pierre-Loup Griffais řekl:

. Myslím, že se rozhodneme udržet jednu úroveň výkonu o něco déle a podívat se pouze na změnu úrovně výkonu, když bude mít významný zisk.

Na základě nabídky se zdá, že prozatím nemá společnost v plánu vyvinout model „pro“ parní paluby. .

Jaké je datum vydání Steam Deck 2?

Ovládací prvky parní paluby

Oliver Cragg / Android Authority

  • Steam Deck: Feburary 25, 2022

Takže z vlastních slov Valve víme, že bude existovat parní balíček druhé generace, ale kdy ji uvidíme? Bohužel, ti, kteří doufají v bezprostřední datum vydání Steam Deck 2, budou zklamáni. V rozhovoru pro začátku roku 2023 s Shotkul skalního papíru, Návrhář Valve Lawrence Yang navrhl, že spuštění „skutečného parního balíčku příští generace“ „s významnou ránou v koňských silách by nebylo několik let.

Vývojář Steam Deck Pierre-Loup Griffais také diskutoval o Steam Deck 2 v rozhovoru. Podle Griffaise nemusíme vidět druhý kapesní počítač až do konce roku 2025 nebo později.

Jedním z hlavních faktorů ve vydání Steam Deck 2 bude jádro hardware. Parní balíček je poháněn vlastním „van gogh“ AMD Zen 2 CPU a RDNA 2 GPU a připomínky Valve naznačují, že může čekat na významný výkon předložením nové parní paluby. Vzhledem k tomu, že architektura Zen 4 již debutuje v APU určeném pro přenosnou hru, může Valve čekat, až ji RDNA 3 vyrazí nebo dokonce posadí až do RDNA 4.

. Graffais říká, že společnost chce vidět skok ve výkonu, který se významně neodpočítává od energetické účinnosti a výdrže baterie. Ať tak či onak, zní to, jako bychom viděli nejdříve v roce 2025 Steam 2 v roce 2025, i když je pravděpodobnější, že budeme muset počkat do roku 2026 nebo dále.

Jaké funkce a specifikace budou mít parník 2?

Valve nám dal několik užitečných náznaků o potenciálních specifikacích a funkcích Steam Deck 2. Opět ve stejném rozhovoru s Verge, Yang i Griffais uvedli, že největší vylepšení, která chtějí zlepšit na parní balíčku, by byla lepší výdrž a baterie.

. Mohli bychom také vidět zmenšení velikosti rámečku, abychom se zlepšili na 7palcovém displeji parní balíčky, jakož i zvýšení rozlišení z 1280 x 800 na vyšší PPI, zvýšení obnovování ze své současné 60fps čepice a proměnlivé obnovení obnovení a variabilní obnovení a obnovení obnovení a variabilní obnovení a obnovení obnovení a variabilní obnovení a obnovení obnovy a variabilní obnovení a obnovení. Podpora sazby (VRR). Všechny tyto upgrady jsme viděli na Asus Rog Ally, což je nejbližší konkurent parního balíčku z hlediska profilu.

Valve potvrdil, že vylepšení displeje a baterie jsou na seznamu úkolů pro palubu 2.

. S ohledem na dosud komentáře Valve se zdá být pravděpodobné. Nemluvě o tom, že jednoduše přidání větší baterie by přidalo větší váhu k již statnému hernímu stroji.

Valve se však bude muset zabývat deltou výkonnosti s Ally Ally a dalšími kapesními systémy oken. I když je spravedlivé očekávat lepší snímkové frekvence od super-premiových strojů, jako je Ayaneo 2, s jeho čipem řady Ryzen 6000, kapesní počítač Asus je mnohem blíž v ceně a podaří se překonat parní balíček, když je zasunut do režimu výkonu a je nějak a je nějak a je něj stále tišší díky svému působivému chladicímu systému. Digitální slévárna .

Pokud jde o fámy Early Steam Deck 2, Mooreův zákon je mrtvý, naznačuje, že bude poháněn nástupcem „van gogh“ s názvem „Little Phoenix“, který se může pochlubit Zen 4/RDNA 3 APU, který může zvýšit 4GHz. .

Je možné, že Valve také čeká na vylepšení v technologii FSR AMD, která se ukázala jako požehnání pro parní balíček, který tlačí vyšší snímkové frekvence s přesazenými rozlišením. Určitě víme, že se Steamos bude i nadále vyvíjet. Platforma založená na Linuxu ve Valve se při spuštění přivedla horká s Bugs Galore, ale její stabilita a kompatibilita s hrami prostřednictvím protonu se zlepšila s každým dalším měsícem.

.„Co přesně to znamená, nejsme si jisti, ale zdá se, že přenositelnost je nejdůležitějším faktorem. To by se také mohlo hrát do designu Steam Deck 2, protože parní balíček prvního generace je hovězí konzole, která zakrývá přepínač Nintendo a je také větší než Rog Ally, zatímco trpí hlasitějšími fanoušky a 61 g přidané hmotnosti. .

Jaká bude cena Steam Deck 2?

Oliver Cragg / Android Authority

Parní paluba mohla být překonána na specifikacích, ale jeho poměr ceny a výkonu je stále neuvěřitelný. . Zatímco parník je stále výklenkem, Omdia v dubnu 2023 uvedla, že kapesní počítač prodal tři miliony jednotek – zlomek 125 milionů celoživotních jednotek Nintendo Switch, ale působivá základna pro Valve, aby do svého parního ekosystému lákala více kupujících do svého parního ekosystému.

. Proto by bylo spravedlivé odhadnout, že základní model Steam Deck 2 přijde pod 500 $. . Valve by také mohl nabít trochu navíc, pokud se sbalí parní palubu 2 pomocí doku. První generace byla odeslána před přítokem, ale doufáte, že výroba bude plynulejší pro zařízení druhého generace. Cena za 89 $.99 Pro aktuální model by bylo skvělé vidět doku jako volitelný svazek pro palubu 2.

Vzhledem k tomu, že Ally Rog začíná na 599 USD za model založený na Z1 a vzrostl na 699 $ za extrémní variantu Ryzen Z1, je zde nějaký prostor pro zvýšení ceny na horním konci, ale rádi bychom si mysleli, že Valve bude vědět, že to bude vědět ‘ Vydělávám více peněz na prodej parních her, pokud dokáže přesunout více konzolí, i když zasáhne hardwarové marže.

Měli byste čekat na palubu 2?

Pokud opravdu chcete kapesní počítač, ve skutečnosti není důvod čekat na Steam Deck 2, protože je to alespoň pár let volna. Nejviditelnější alternativou by bylo jít ven a získat parní balíček (počínaje 359 $.10), zejména nyní, když se cenovka začíná klesá. .99 v Lenovo). Obě tato zařízení nabízejí více energie, i když také přicházejí s vyšší cenovou značkou ve srovnání s parní palubou.

Steam Deck 2: Co chceme vidět

. .

OLED obrazovka s VRR

Zatímco někteří se před spuštěním zabalili na rozlišení SUB-1080P v parní delice, viděli jsme s přepínačem Nintendo OLED, že 720p je v pořádku. Ale ty inkoustové černoši? Ty nelze porazit. .

. Co však skutečně odděluje Ally Rog, je podpora VRR. Screen kompatibilní s freesync spojenec může dynamicky posunout svůj rozsah mezi 48 Hz na 120 Hz, aby se zabránilo roztržení obrazovky a dodává hladké snímkové frekvence i s dočasným výkonem poklesy. Opravdu doufám, že si Valve dělá poznámky.

.

. . Také jsem zjistil, že se liší divoce v závislosti na hře, protože můžu hrát Stardew Valley asi 6-7 hodin bez problémů (ne najednou … přeji si), ale náročnější hry AAA to mohou klesnout na přibližně tři (Dokonce i na sladkém místě 40fps/800p).

Přesto je lepší výdrž baterie pomocí optimalizace softwaru a zlepšení účinnosti křemíku (což by se mohlo zabránit zvyšování hmotnosti) je pro můj seznam přání Steam Deck 2 absolutně snadným výběrem, protože by to udělalo parní baterii mnohem spolehlivější přenosný stroj.

To je technicky z rukou Valve, protože Microsoft není divu, že PC Game Pass jako platformu pouze pro Windows. Ano, můžete spustit herní průchod přes streamování her Xbox a Microsoft Edge, pokud jste Xbox Game Pass Ultimate Subsriber (Microsoft má dokonce oficiální podpůrnou stránku), ale to se spoléhá na konzistentní připojení k internetu, aby se zabránilo problémům s latence nebo odpojením problémů – Trochu chromé situace pro přenosný stroj.

To, co já a mnoho dalších uživatelů balíčku chce, je podpora stahování PC Game Pass přímo na parní balíček, stejně jako běžný počítač. Generální ředitel společnosti Xbox Game Studios Phil Spencer již dříve vyloučil Game Pass na uzavřených platformách, jako je Nintendo Switch, ale Linux založená na parní dežičce je zcela jiná bestie, alespoň teoreticky. I když Game Pass nepřijde do Steam jako aplikace obchodu, může místo toho fungovat jako vyhrazená aplikace Linux. Spencer již hovořil o tom, jak chce, aby Game předal co nejvíce zařízení, a dokonce promluvil na parní balíčku jako skvělé místo pro hraní herních her prostřednictvím streamování. S Windows Handhelds, jako je Rog Ally, který je schopen plně využívat stahování herních průkazů, mohou Valve i Microsoft získat rozšíření podpory na Steam Deck.

Osobně doufám, že se to stane dříve, ale pokud ne, spuštění Steam Deck 2 by bylo dobré načasování pro velké herní průsmyk pro obě společnosti.

Handheld Hardware Valve je i nadále hit, takže je přirozené, že byste mohli chtít vědět, kdy by mohlo být datum vydání Steam Deck 2.

Datum vydání Steam Deck 2 - parní balíček vedle poněkud temperamentní kočky

Valve vydal parní balíček 25. února 2022 a v roce od svého vydání se konzola nadále ukazuje populární mezi hráči PC. A abych byl spravedlivý, v tomto přenosném hardwaru získáte hodně energie, ale Valve to určitě chce vydělávat a proměnit v řadu produktů? Jsme tu, abychom vám řekli vše, co víme o potenciálu Datum vydání parní paluby 2, možné ceny a další.

Abychom nebyli příliš nevěrné pro Nintendo, protože milujeme společnost a její přepínač, dovolte nám, abychom vám vyprávěli vše o nejlepších hrách Resident Evil, Mario Games, Zelda, hry FNAF a hororové hry, které můžete hrát na hybrid řídicí panel.

Každopádně, na naléhavější záležitosti, je tam ?

Thumbnail YouTube

V rozhovoru s brokovnicí Rock Paper, návrhář vedení Valve Lawrence Lang vrhl nějaké světlo, když další iterace parní balíčku může zasáhnout trh. Bohužel pro všechny hráče PC venku říká, že „skutečný balíček příští generace s významnou ránou v koňských silách by nebyl na několik let.„S těmito slovy je bezpečné říci, že datum vydání Steam Deck 2 je značné množství času pryč.

Spekulace s cenou parní paluby 2

Upřímně řečeno, je těžké poskytnout odhad produktu, který je pravděpodobně roky daleko od vydání. Vzhledem k tomu, jaké jsou současné ceny, můžeme provést hrubý odhad. Současné modely stojí:

  • 359 $.10 (349 GBP) pro 64 GB model před daní
  • 476 $.10 (459 GBP) pro model 256 GB před daní
  • 584 $.10 (569 GBP) pro model 512 GB před daní

. Tuto příručku samozřejmě aktualizujeme s podrobnostmi o cenách Steam 2, jakmile je budeme mít.

Mezitím se podívejte na naše tipy pro nejlepší hororové hry na Nintendo Switch a Mobile pro některé strašidelné pochoutky.

Více z kapesní taktiky

.Biz a PCGamesinsider.biz před připojením k Gamerant jako spisovatel seznamu. . Milovníka všech věcí Nintendo a Mobile, také si ráda chodí na dlouhé procházky s Geraltem z Rivie, zatímco nehraje Pokémona, život je divný, temné duše, Disney Mirrorverse nebo Mortal Kombat, to je. Selhala to, pravděpodobně hledá nové kódy Roblox. Pro více jejích slov se vydejte na načtení a válečný. Jo, a ona si nemyslí, že Skyrim je dobrý RPG, má tu odvahu si myslet, že je to nuda.