Patch 6.5 – Final Fantasy XIV Online Wiki – FFXIV / FF14 Online Community Wiki a průvodce, FFXIV Patch 6.5 Datum vydání – Zde je při pěstování světla | GameWatcher

FFXIV Patch 6.5 Datum vydání – Zde je při spuštění rostoucího světla

Aktualizujte se o nejnovějších herních zprávách sledováním GameWatcher na X, zkontrolujte naše videa na YouTube nebo nám dávejte jako na Facebooku .

Patch 6.5

Patchtitlecard-6-5.png

Obsah endwalker

Patch 6.5: Rostoucí světlo bude pátý a poslední aktualizace hlavního obsahu zavedená pro Endwalker.

Zde je plán opravy v tandemu s naším globálním plánem festivalu fanoušků.
Patch 6.5 a část 1 hlavního scénáře bude vydána po North American Fan Festival.
Patch 6.51 bude propuštěno na konci října po evropském fanoušku festivalu.
Patch 6.55 a část 2 hlavního scénáře bude vydána v polovině ledna 2024 po japonském festivalu fanoušků.

Pozoruhodné funkce, doplňky a změny

Nový obsah

 • Hlavní příběh: rostoucí světlo (?? úkoly)
  • Hlavní scénáře budou rozděleny mezi 6.5 a 6.55 záplat
 • Vedlejší příběh: Nějak dále Hildibrand Adventures (?? Quests) (6.55)
 • Vedlejší příběh: Tataru’s Grand Endeavour (?? Quests) (6.55)
 • Tribal Quests: Endwalker Tribal Alliance Quests (?? Quests) (6.55)
 • Aliance Raid: Thaleia, třetí a poslední část mýtů o sérii Realm Story a RAID
 • Dungeon: The Lunar Subterrane
 • Variant Dungeon: Aloalo Island (6.51)
 • Kritérium Dungeons: Další ostrov Aloalo, další ostrov Aloalo (Savage) (6.51)
 • Pokusy
  • Zlomenina propasti, zlomenina propasti (extrémní)
  • Zlacený Araya (6.5x)
 • Faux Hollows: Singularity Reactor (Unreal)
 • Závěrečná fáze Manderville Zbraně (6.55)
 • Splétají nástroje DOH/DOL Final Stage (6.51)
 • PVP: The Red Sands (Crystaline Conflict Arena)

Změny a doplňky systému

Smíšený

 • Omezení úrovně položky pro ruleta povinnosti: Aliance RAIDS, zvýšit jeho rozmanitost.

Poznámka: Ne všechny zde uvedené obsah bude spuštěn ve stejný den. Tento článek je o 6.5x sezóna jako celek.

Shrnutí hlavního příběhu (spoilery)

Tato klíčová část článku je neúplná. Final Fantasy XIV wiki můžete pomoci rozšířením jeho .

FFXIV Patch 6.5 Datum vydání – Zde je, když se startuje rostoucí světlo

FFXIV Patch 6.5 Datum vydání - Zde je, když se startuje rostoucí světlo

FFXIV Patch 6.5 je připravena být konečnou významnou aktualizací obsahu během expanze Endwalker. Stavět na základech stanovených společností Patch 6.4 a dřívější aktualizace, jeho Plánované datum vydání představí čerstvou dávku aktivit a označí poslední spěch, než se vydáme na nové cesty.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->
stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Square Enix představil konkrétní podrobnosti týkající se Patch 6 Final Fantasy 14.5, s názvem „Growing Light“, poskytuje komplexnější přehled nadcházejícího obsahu a jeho datum vydání.

FFXIV Patch 6.5 Datum vydání

FFXIV Patch 6.5 Datum vydání - Zde je, když se startuje rostoucí světlo

FFXIV Patch 6.5 Datum vydání - Zde je, když se startuje rostoucí světlo

FFXIV Patch 6.Datum vydání 5 je v současné době naplánováno na zahájení začátkem října 2023.

 • FFXIV Patch 6.5. Část první datum vydání: začátkem října 2023

Během svého prvního vyhrazeného živého dopisu bylo také potvrzeno, že záplata 6.55 je naplánováno na spuštění začátkem ledna 2024.

Tyto dvě aktualizace doručí konečné sady úkolů hlavního scénáře s názvem Growing Light a stanoví konečné kousky základu pro další expanzi MMO, DawnTrail.

Návrat k final Fantasy 14’s Patch 6.5 Samotný, nový dungeon s názvem The Lunar Subterrane je na cestě vedle nového soudu s názvem The Abyssal Fracture a také s novým neskutečným pokusem, Singularity Reactor.

Mýty o sérii Realm Aliance Raids jsou připraveny tak, aby obdržely svou třetí část s názvem Thaleia, zatímco celá expanze Stormblood se stane součástí již expanzivní bezplatné zkušební verze MMO, což je skvělá zpráva pro nové hráče.

Posledně jmenovaný je dále doplňován tím, že se systém podpory povinností rozšiřuje tak, aby pokryl Stormblood’s The Drowned City of Skalla, The Burn a Ghimlyt Dark Dungeons.

Očekává se také břidlice aktualizací úloh, které pokrývají PVP i PVE. Osm sezóny krystalického konfliktu skončí pouze tehdy, když patch 6.51 jde naživo.

FFXIV’s Patch 6.5 také zavádí aktualizace ostrovní svatyně ve tvaru nových řad a vizí svatyně, nové shromažďovací oblasti v divočině, vedle nových materiálů, řemeslných, zvířat a dalších.

Další informace o nadcházejícím obsahu se můžete dozvědět na vyhrazeném speciálním webu aktualizace.

Více podrobností o Final Fantasy XIV’s Patch 6.5 a jeho datum vydání bude pravděpodobně sdíleno v následujících týdnech a měsících.

Aktualizujte se o nejnovějších herních zprávách sledováním GameWatcher na X, zkontrolujte naše videa na YouTube nebo nám dávejte jako na Facebooku .

O Bogdan Robert Mateș

Když nevaří kávu nebo debatuje o vážných tématech s mojí kočkou, najdete mě buď hrát videohry nebo o nich psát.

Kdy dělá Final Fantasy XIV Patch 6.5 Vydání?

Lord Godbert mluví s Geroltem, zatímco seděl ke stolu ve Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV Hráči mají oficiálně ještě jeden rok, než čekají před další expanzí, Dawnntrail, vydání. Mezitím patch 6.5 bude největší aktualizací roku, přinese velké změny a obsah. Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně jeho data vydání.

Nejnovější rozšíření titulu, Endwalker, vydáno v prosinci 2021 a další bylo potvrzeno na léto 2024. Nyní se hráči těší dopředu. Další opravou bude poslední hlavní aktualizace před vydáním Dawnntrail.

Tady je, když patch 6.5 bude vydáno v Ffxiv.

 • Final Fantasy XIV Patch 6.5 Okno uvolnění
 • Co lze očekávat ve Final Fantasy XIV Patch 6.5
 • Potvrzeno FFXIV 6.5 změn

Final Fantasy XIV Patch 6.5 Okno uvolnění

Final Fantasy XIV Hráči budou muset počkat ještě více času, než vyzkoušejí vše nové, které přichází s náplastí 6.5 od té doby Na podzim je plánováno na podzim začátkem října 2023.

Vývojáři potvrdili, že dorazí kolem začátku října, ale přesné datum vydání zůstává zahaleno tajemstvím. To ponechává hráči méně než dva měsíce na dokončení všeho v předchozích aktualizacích a připraví se na masivní opravu.

Všechny změny přicházející ve verzi FFXIV 7.0: Nová pracovní místa, omezení úrovně a další

Hráči již mohou dokončit variantu a kritérium Dungeons, aby se připravili na přidání dalších, které jsou plánovány na Patch 6.51. Tyto menší aktualizace obvykle vydávají zhruba dva měsíce po předchozích hlavních aktualizacích.

Patch 6.51 představí ostrova Dungeon Aloalo Variant a jeho odpovídající kritérium Dungeon a poslední fázi nádherných nástrojů pro řemeslníky a sběratele.

Doporučujeme také hrát každodenní povinnosti rulety každý den, pokud chcete maximalizovat svůj čas na hraní, abyste shromáždili Allagan Tomastones of Caunality, abyste mohli obchodovat s upgradem položek pro vaše Manvenville Relic zbraně, což jsou nejsilnější předměty v Ffxiv. Pokusy a normální nájezdy jsou obvykle nejkratší.

Co očekávat Final Fantasy XIV Patch 6.5

Obrázek ukazující živý dopis od producenta a Stormblood oznámený jako zdarma

Toto bude poslední hlavní aktualizace Endwalker Před vydáním dalšího v létě 2024, což znamená, že hráči mohou očekávat, že uvidí spoustu nového obsahu, stejně jako aktualizace a změny kvality života.

Aktualizace zabalí některé úkoly, které hráči začali po skončení Endwalker’s Hlavní příběh, jako jsou mýty říše.

Některé další kapitoly však ještě nebudou uzavřeny. Více příspěvků-Endwalker Úkoly hlavního scénáře se uvolní s náplastí, ale neočekává se, že budou posledním cyklem. Hráči budou muset počkat trochu déle, než objeví konec příběhu.

Aktualizace bude také zaměřena na novější hráče. Podpora povinností bude přidána pro tři dungeony (utopené město Skalla, Burn a Ghimlyt Dark) a uživatelé bezplatných zkušebních zkušeností získají Stormblood Celý obsah expanze, protože se uvolní s náplastí 6.5. Znamená to, že čepice úrovně vzroste až na 60 let a získají přístup Stormblood‘Samurai a red mágové práce.

Potvrzeno Ffxiv 6.5 změn

Propagační obraz lunárního podtrhovaného, ​​zobrazující tmavou kameninu

Pojmenováno „Growing Light“, Patch 6.5 představí více příspěvků-Endwalker Hlavní scénáře questy, stejně jako nové úkoly pro sledování vedlejších příběhů pro Manderville a Tataru.

Některé z těchto úkolů odemknou poslední alianční nájezd na expanzi s názvem Thaleia a také Dungeon Lunar Subterrane, zkoušejí Abyssální zlomeninu a vylepšená verze Thordánska, Unreal Trials The Singularit Reaktor s názvem Singularit Reactor.

Další aktivity také získá více obsahu s náplastí 6.5. Ostrovní svatyně obdrží aktualizaci a Podzim vesmír se srazí se zlatým talířem. Crafters a sběratelé také objeví více položek, které získáte, nové vlastní dodávky a další.

Ani fanouškům PVP nezapomene. Nová mapa s názvem The Red Sands se uvolní v režimu krystalického konfliktu s Patch 6.5. Stále není jasné, zda budou přivedeny některé změny rovnováhy k posunu meta.

Mezitím se připojí více událostí Ffxiv Během několika příštích měsíců na oslavu 10. výročí titulu, jako je Moonfire Faire.

Eva je spisovatelka štábu z Paříže. Její práce na částečný úvazek je nabíjení do zdí s Reinhardtem. Pokrývá ESPORTS LEAGEE OF LEGENDS a další tituly šest let. Stále věří v Moskva pět comeback. Také spadla do jámy MMO a pokrývá FFXIV a Genshin.