PC – jaký je správný příkaz Teleport ve Skyrimu? Arqade, jak vynutíte rychlé cestování ve Skyrimu?

Jste zatěžováni. Odstraňte položky, dokud nebudete pod limitem přepravy. Nemáte dovoleno rychle cestovat kvůli poloze nebo úkolu. Vnitřní budovy a říše, nemůžete to udělat (i.E. Dragonsreach, duše Cairn atd.)

Jaký je správný příkaz Teleport ve Skyrimu?

Jak funguje příkaz COC? Když například například napíšu Coc Whiterun, funguje to. Ale když píšu do Coc Dawnstar, nic se nestane. Chybělo mi tu něco? Jak také zadejte jména s více slovy?

11.
Dotaz 15. listopadu 2011 v 16:32
579 2 2 Zlaté odznaky 5 5 Silver odznaky 17 17 Bronzové odznaky

Proč nepoužívat mapu k rychlému cestování do Whiterun? Funguje tento příkaz, když rychlé cestování není možné?

A způsobuje to čas.
.

Pro většinu příkazů konzoly můžete při zadávání argumentu s více slovy použít dvojité uvozovky. E.G. “Smrtící cíl”

2 odpovědi 2

Existují dva hlavní příkazy konzoly pro rychlý teleporty:

 • Coc (Center-on-Cell) očekává jeden argument (název buňky) a teleportuje vás tam. Je zřejmé, že „Whiterun“ je buňka, zatímco „Dawnstar“ není. To je pro pojmenováno (většinou interiérové) buňky a očekává název, jak je definováno v soupravě pro stvoření. UESP uvádí ty – pokud je známo – jako „kódy polohy konzoly“ ve svých popisech polohy (viz: Přehled umístění Skyrim).
 • kráva (Center-on-World) očekává tři argumenty: světový název (jak je definováno v soupravě pro tvorbu) a souřadnice X a Y dané buňky. Tip pro orientaci: Nejvyšším bodem Skyrimu je ve světovém prostoru „Tamriel“, spolu s většinou Skyrimu, na souřadnicích 13, -13, takže se tam můžete dostat pomocí Cow Tamriel 13 -13 . UESP je uvádí jako vnější Souřadnice umístění, kde je známo a použitelné.

(Verze 1.

82.4K 92 92 Zlaté odznaky 386 386 Silver odznaky 558 558 Bronzové odznaky
Odpovězeno 15. listopadu 2011 v 17:37
4,249 2 2 zlaté odznaky 29 29 Silver odznaky 44 44 Bronzové odznaky

Jste si jisti, že se musíte znovu načíst z dřívějšího uložení? . Bethesda však možná považovala chybu a opravila ji s Skyrimem

@Davemcclelland: „Opravili“.
?

@Simonverbeke: Ano. otevřeno konzola, ale nemohl jsem ji ověřit. Lidé hlásí mírně odlišné pozorování, ale s Bethesdou by to nebylo poprvé, že oprava chyb představuje ještě podivnější chování . Podívejte se na „úspěchy páry nefungují?„Vlákno na oficiálních fórech pro všechny různé problémy s nimi mají lidé.

Zde si můžete prohlédnout úplný, prohledávatelný seznam (který je rychlejší a snadněji než UESP) všech názvů COC buněk ve Skyrimu.

Seznam má také filtry (které se kombinují s vyhledáváním) podle držení Skyrimu, včetně všech testovacích buněk vývojáře.

Stránka má také snadno použitelné seznamy pro NPC, položky, knihy (včetně úplného textu každé knihy) a další, přičemž brzy přicházejí seznamy pro vyhledávání.

56.6K 51 51 Zlaté odznaky 237 237 Silver Badges 440 440 Bronzové odznaky
odpověděl 8. prosince 2011 v 19:48

Musíte se přihlásit a odpovědět na tuto otázku.

Vysoce aktivní otázka. Získejte 10 reputace (nepočítá bonus za asociaci), abyste odpověděli na tuto otázku. Požadavek na reputaci pomáhá chránit tuto otázku před spamem a nevýznamnou činností.

Jak vynutíte rychlé cestování ve Skyrimu?

COC (střed na buňce) Očekává jeden argument (název buňky) a teleportuje vás tam. Je zřejmé, že „Whiterun“ je buňka, zatímco „Dawnstar“ není. Toto je pro pojmenované (většinou interiérové) buňky a očekává název, jak je definováno v soupravě pro vytvoření.

Jak povolíte rychlé cestování v konzole Skyrim SE?

Rychlé cestování lze také povolit/odemknout pomocí sady příkazů konzoly NOFASTTRAVEL na 0 a deaktivováno prostřednictvím sady NoFastTravel na 1.

?

Příkazy konzoly (Skyrim)/umístění

Chcete -li se přesunout do požadovaného umístění, zadejte do konzoly: COC – CENTRE na buňce, kde ID je ID umístění nalezených v níže uvedeném seznamu. Všechny mapové značky lze také přidat zadáním TMM 1 do konzoly.

Můžete povolit rychlé cestování v přežití Skyrimu?

V režimu přežití se Skyrim hodně mění o tom, jak hráči zažívají svět: Například na teplotě jsou záležitosti a rychlé cestování je postiženo, aby hráče donutily prozkoumat svět pěšky.

Proč nemohu rychle cestovat ve Skyrimu?

Jste zatěžováni. Odstraňte položky, dokud nebudete pod limitem přepravy. Nemáte dovoleno rychle cestovat kvůli poloze nebo úkolu. Vnitřní budovy a říše, nemůžete to udělat (i.E. Dragonsreach, duše Cairn atd.)

Jaký je kód rychlosti v Skyrimu?

Otevřete hru a použijte klíč titulu k otevření konzoly. Tento klíč je obvykle přímo pod vaším únikovým klíčem, použijte příkazový hráč sat av rychlost m lut. A pak množství a procento, ve kterém chcete, aby se vaše rychlost chůze změnila 100%, nezmění nic 300%, ztrojnásobí ji atd. Můžete to také snížit na 25.

Jaká je nejrychlejší přeprava ve Skyrimu?

Nejrychlejší způsob cestování je koně pomocí mod, jako jsou pohodlné koně. .

Do jakého domu můžete rychle cestovat ve Skyrimu?

Kabina Anise nebo zásobovací hrudník před High Hrothgar poskytuje nejpohodlnější úložiště ve hře. Rychlé cestování přímo k nim, žádné nakládací obrazovky vůbec. Oba jsou zdarma.

Jaká je maximální úroveň v Skyrimu?

Chcete -li skutečně maximalizovat svou postavu, musíte přimět svou postavu na úroveň 252 – dosažení každého pohledu ve hře. .

Jak teleportujete, když jste uvízli v Skyrimu?

. Pokud však uvíznete v oblasti, spíše než abyste byli přilepeni na nějaký terén, můžete použít příkaz „Center on Cell“ zadáním: Coc E3DeMobleakfallsBarrow, který vás teleportuje do bodu tření pro toto místo.

?

Přepínač kolize. . Pokud se používá při pádu z útesu, může způsobit havárii. Užitečné pro přemístění draka nebo nalezení předmětů nebo těl, které propadly zdí nebo podlahou.

Jaká je nejtěžší položka v Skyrimu?

Skyrim: 18 nejvíce mimořádně vzácných předmětů ve hře

 • 18 Cyrodilic Brandy.
 • 17 nástrojů pro mučení.
 • 16 Revyn Sadri’s Circlet.
 • 15 dvojitá destilovaná skeoma.
 • .
 • .
 • 12 Chor-Onlad Cloak.
 • 11 Auriel’s Shield.

K čemu je nejtěžší místo, kam se dostat ve Skyrimu?

. Je to proto, že Skuldafn je jediný dungeon ve Skyrimu, který nahrazuje všechny Draugr variantou s stupnou hladinou.

?

V tomto okamžiku zmizí Whiterun a DragonsReach z mapy a Dragonborn nebude schopen rychle cestovat, i když je dům ve vlastnictví nebo pokud existuje manžel v Whiterunu. .

Jaký je příkaz k získání rychlosti?

Používání příkazu zrychlení je téměř stejné jako použití lektvaru rychlosti. Chcete -li použít tento příkaz, ujistěte se, že jsou cheats zapnuté, otevřete chat, jak je uvedeno výše, a typ: /efekt dejte (název hráče) Minecraft: Speed ​​# #.

Co spouští režim přežití?

? Režim přežití je v podstatě zavedení v „bezpečném režimu“. Věci, jako je trauma, prodloužený zármutek nebo dokonce vyhoření, mohou způsobit, že se náš mozek tímto způsobem rozhodne – je to v podstatě náš mozek vstupující do režimu přežití.

Jak odemknete umístění rychlého cestování?

Abyste mohli odemknout rychlé cestování, budete muset pořídit fotografii každého konkrétního rychlého cestovního bodu. Ty jsou označeny na vaší mapě jako malé žluté ikony s vlakem na nich, a je docela snadné ji spatřit.

Dělá rychlé cestovní náklady ve Skyrimu?

O tomto mod. .

Proč příkaz TCL nefunguje?

Náhodně jste na něco neklikali, abyste změnili cíl TCL, že jste? . Musíte vyčistit cíl (takže ve spodním středu nejsou žádná čísla) a poté použít TCL.

?

Spuštění příkazu nebo skriptu TCL z příkazového řádku:

 1. Na příkazovém řádku zadejte následující příkaz a zadejte skriptovací skořápku Quartus II TCL: -s.
 2. Zadejte příkaz A na výzvě TCL.