PC – má PC Terraria křížovou hru s mobilem? | Společenská fóra Terraria, je Cross Platform Terraria Cross Platform v roce 2023? Nejnovější

Je Terraria Cross Platform v roce 2023

Dokud jsou počítače a mobilní zařízení a mobilní zařízení provozují stejnou verzi Terraria (E.., .4.4.9 je aktuální pro PC/Android, 1.4.4.9.1 pro iOS), pak by měly být kompatibilní hrát společně, pokud dokážete vypracovat síť s předáváním portů atd. Všechno, co váš mobilní přítel potřebuje, je IP, port a heslo k připojení.

PC dělá PC teraria křížové hry s mobilem?

Jeden z mých přátel (nemá osobní počítač) chce hrát se mnou Terraria a některé z mých dalších přátel, ale nevíme, zda existuje křížení mezi každou verzí. . .

Maranethan ������

(Nevěděl jsem, jestli bych to měl zveřejnit na mobilním fóru nebo PC fóru)

Jeden z mých přátel (nemá osobní počítač) chce hrát se mnou Terraria a některé z mých dalších přátel, ale nevíme, zda existuje křížení mezi každou verzí. A nemluvím o použití křížové hry s tučňáky nebo jinými servery. .

(Mimochodem, vlastním všechny světy, takže musím hrát, ale já jsem na většinu dne, takže to funguje)

Křížová hra mezi stejným druhem zařízení (Mobile Apple – Mobile Apple) v současné době funguje, ale křížení mezi různými zařízeními se plánuje brzy.

Tunel King

Správce

Zaměstnanec

Dokud jsou počítače a mobilní zařízení a mobilní zařízení provozují stejnou verzi Terraria (E.G., 1.4.4..4.4.9.1 pro iOS), pak by měly být kompatibilní hrát společně, pokud dokážete vypracovat síť s předáváním portů atd. Všechno, co váš mobilní přítel potřebuje, je IP, port a heslo k připojení.

Křížová hra mezi stejným druhem zařízení (Mobile Apple – Mobile Apple) v současné době funguje, ale křížení mezi různými zařízeními se plánuje brzy.

Věřím, že Apple/Android Crossplay funguje, jak tomu má v minulosti. Navíc oloubem verze iOS bylo řešit problém pouze pro iOS a interně je uznáván jako 1.4.4.9

Reakce: Maranethan ������

Pomalý světl

Dokud jsou počítače a mobilní zařízení a mobilní zařízení provozují stejnou verzi Terraria (E.G., 1.4..9 je aktuální pro PC/Android, 1.4.4.9.1 pro iOS), pak by měly být kompatibilní hrát společně, pokud dokážete vypracovat síť s předáváním portů atd. Všechno, co váš mobilní přítel potřebuje, je IP, port a heslo k připojení.

Věřím, že Apple/Android Crossplay funguje, jak tomu má v minulosti. .4.4.9

Existuje nějaký způsob, jak mohu použít jako nějaká jiná věc, jiná jiná věc než moje IP? ?

Jeden z mých přátel, který přidávám, hraje přes Steam (to je před připojením mobilního chlapa), ale teď, protože pokud si všichni chceme hrát společně mého IP. Proto chci použít jinou adresu

Tunel King

Správce

Zaměstnanec
Správce

? jako to, jak některé servery a jen náhodné IP adresy?

Jeden z mých přátel, který přidávám, hraje přes Steam (to je před připojením mobilního chlapa), ale teď, protože pokud si všichni chceme hrát společně mého IP.

Myslím, že si můžete hrát se svým kamarádem z Steam prostřednictvím Steam jako předtím, a poskytnout své informace o IP/Port pouze svému mobilnímu příteli nebo nonteam (IS (IS (IS.., Gog) PC přátelé

Pokud chcete skrýt svou IP pro všechny, musíte zřídit proxy službu nebo nastavit server domény, nebo možná zvážit pronájem serveru pro hostování vašich her. To vše je mimo mé zkušenosti a znalosti. Sečteno a podtrženo, je: Pokud pozvete lidi, aby hráli online hru, která je hostovaná na vašem počítači, pak pravděpodobně mohou přijít na to, co je vaše IP, pokud chtěli.

Některé společnosti zde inzerovaly své služby: hostování serveru (placeno) neschvalujeme žádnou konkrétní a jsem si jistý, že tam jsou jiné.

Je Terraria Cross Platform v roce 2023?

Terraria Cover

Terraria podporuje crossplay na následujících platformách: Steam (PC), Linux, Mac, Windows PC, PS3, PS4, PS Vita, iOS, Android a Google Stadia. Mějte však na paměti, že Terraria má několik kombinací křížových hráčů, které se vzájemně vylučují. To znamená, že některé platformy nejsou schopny mezi sebou křížit. Níže si můžete prohlédnout kombinace platforem, které jsou kompatibilní s křížem.

Zatímco hra je k dispozici také na Nintendo 3DS, Nintendo Switch, Nintendo Wii U, Xbox 360 a Xbox One, Terraria je křížově platforma pouze napříč výše uvedenými platformami. Podívejte se prosím na všechny podrobnosti o oficiálních webových stránkách Terraria!

Naposledy jsme zkontrolovali, které křížové platformy byly k dispozici pro Terraria před 11 měsíci a 15 dny . .

⏱ Tato hra byla vydána před 12 lety, 4 měsíci a 7 dny

Hra je k dispozici na:

Terraria napříč platforma podrobnosti:

Hra, Terraria, je v současné době kompatibilní s platformami mezi platformami mezi následujícími platformami:

!

Kombinace Crossplay 2:

Kombinace Crossplay 3:

Info: MAC nativní podpora pouze s čipovou sadou M1, která může také provozovat hry iOS.

Shrnutí hry Terraria

. Hráči budou kopat poklad a suroviny, bojovat s nepřáteli, prozkoumat svět kolem sebe a stavět struktury pro spojence a strojní zařízení. .

Žánry a témata

O Terraria

Terraria je hra s karantáře. Hráč může prozkoumat tyto světy, bojovat s příšerami a šéfy, najít poklad a stavět své domovy a města. Existuje mnoho různých způsobů, jak hrát hru, takže je opakovatelná a příjemná pro všechny typy hráčů. Pokud si užijete hry jako Minecraft nebo Stardow Valley, pravděpodobně si budete užívat také Terraria.

Zobrazit videa Terraria níže:

Terraria Age vhodnosti

Tato hra je vhodná pro osoby ve věku 12 let a více. Obsahuje nerealistické vypadající násilí vůči lidským postavám. Tato hra umožňuje hráči komunikovat s ostatními hráči online.

Je Terraria Cross-platform?

Naštěstí ano! Terraria je hra mezi platformami, což znamená, že hráči s různým hardwarem a konzolami mohou spolu hrát online. Terraria podporuje crossplay na Steam (PC), Linux, Mac, Windows PC, PS3, PS4, PS Vita, IOS, Android a Google Stadia. . Některé platformy nejsou schopny mezi sebou křížení. Zkontrolovat “Detaily Terraria Cross-platform„Sekce v horní části této stránky pro zobrazení různých kombinací.

 • Android
 • Google Stadia
 • Linux
 • Mac
 • Nintendo 3DS
 • Nintendo wii u
 • PS Vita
 • PS3
 • PS4
 • Steam (PC)
 • Windows PC
 • Xbox 360
 • Xbox One
 • ios
 • Android
 • Google Stadia
 • Mac
 • PS3
 • PS4
 • Steam (PC)
 • Windows PC

Je to napříč platforma na PC?

Ano, Terraria je crossplay kompatibilní s PC.

 • Terraria je kompatibilní s crossplay napříč a Linux a Mac.

Je to křížová platforma na PlayStation?

Ano, Terraria je crossplay kompatibilní s PlayStation.

 • Potvrzuje se, že Terraria pracuje s crossplay PS3 a ps4 a ps vita.
 • Terraria také správně pracuje s křížovým platforma a ps3 a ps vita.
 • Terraria je potvrzena jako práce s křížovou platformou mezi PS Vita a PS3 a PS4.

Je to křížový platfor na Xboxu?

Ne, Terraria je ne Křížové kompatibilní s Xboxem.

 • Bohužel Terraria je ne Xbox 360 a Android, Google Stadia, Linux, Mac, Nintendo 3DS, Nintendo Switch, Nintendo Wii U, PS Vita, PS3, PS4, Windows PC/Steam, Xbox One nebo iOS.
 • Terraria je V současné době kompatibilní s křížovým přehráním s a Android, Google Stadia, Linux, Mac, Nintendo 3DS, Nintendo Switch, Nintendo Wii U, PS Vita, PS3, PS4, Windows PC/Steam, Xbox 360 nebo iOS.

Je to napříč platformami na jiných platformách?

Ano, Terraria je crossplay kompatibilní s jinými platformami.

 • Terraria je potvrzena jako práce s crossplay napříč Android a Mac, iOS a Google Stadia.
 • Terraria je také kompatibilní s napříč platformami Google Stadia .
 • Terraria je potvrzena jako práce s křížovou platformou napříč Linux a Mac a Windows PC/Steam.
 • Terraria je potvrzena jako práce s crossplay mezi Mac a Linux, Windows PC/Steam, iOS, Android a Google Stadia.
 • Terraria je však ne Crossplay Betweem Nintendo 3DS a Android, Google Stadia, Linux, Mac, Nintendo Switch, Nintendo Wii U, PS Vita, PS3, PS4, Windows PC/Steam, Xbox 360, Xbox One nebo iOS.
 • ne Crossplay Betweem .
 • Terraria je Crossplay Betweem Nintendo wii u a Android, Google Stadia, Linux, Mac, Nintendo 3DS, Nintendo Switch, PS Vita, PS3, PS4, Windows PC/Steam, Xbox 360, Xbox One nebo iOS.
 • Terraria správně pracuje s napříč platformami ios .

Co je crossplay/cross-platform?

Crossplay, také známá jako křížová platforma, je schopnost hrát s ostatními hráči, kteří používají různé platformy. Například někdo, kdo hraje na PC, může hrát s někým, kdo používá konzolu, jako je PS5 nebo hráč PS4, může hrát s hráčem Xbox One.

!

Jak hrát Terraria Cross-platform?

. Některé hry mají vestavěné křížové funkce, které umožňují hráčům na různých platformách propojit a hrát společně, jiné budou vyžadovat, abyste se připojili prostřednictvím účtu, jako je například účet PlayStation Network (PSN) nebo účet Xbox Live.

Úplné pokyny k Crossplay Terraria naleznete na oficiálních webových stránkách.

Co je progrese Cross Save/Cross?

. Například, pokud máte postavu nebo jste dosáhli úrovně na PS4, kterou chcete hrát na Xbox One, můžete k převodu svého pokroku použít Cross-Save.

Křížový postup je užitečný pro hráče, kteří chtějí být schopni vyzvednout si hru bez ohledu na to, jakou platformu používají!

Naštěstí Terraria podporuje křížové/křížové pokroky. Pro více informací o tomto byste se měli podívat na oficiální web.

Je multiplayer Terraria?

Ano, Terraria je hra pro více hráčů. Terraria oficiálně podporuje režimy pro jednoho hráče, multiplayeru a kooperativní. Všechny ostatní tituly uvedené na našich stránkách jsou také hry pro více hráčů.

Terraria je hra v kategoriích přežití a akcí, mimo jiné. . .

Závěr

Doufáme, že jste tuto stránku považovali za užitečnou. Pokud byste chtěli, abychom aktualizovali konkrétní název, nebo pokud jste si všimli hry, která nedávno přidala podporu crossplay, zakopněte prosím zprávu do níže uvedených komentářů. Snažíme se, abychom udrželi naši komplexní databázi napříč platformami co nejvíce.