Přežití pro jednoho hráče | Hry zdarma, 30 nejlepších her přežití všech dob (2022 vydání) | Kultivované supi

30 nejlepších přežití všech dob

Musíte sledovat vitamíny, minerály, příjem kalorií, teplo a mnohem více ve spodině, a také se může pochlubit některými realistickými přístupy k výdrži a tělesovým tvarům určujícím druh sportovce, kterým jste, jste.

Kategorie: Přežití pro jednoho hráče

Seznam herních her pro přežití bezplatných hráčů pro PC, konzole a mobilní zařízení. . Hry Battle Royale nejsou hry na přežití. Hra na přežití není o záchraně vašeho života před Ennemies (jinak by se většina her kvalifikovala jako přežití), ale většinou o přežití z přírodních prvků a na přírodních prvcích.

Muck je bezplatný* hráč s jedním hráčem a multiplayery přežití Roguelike pro PC (Windows) od populárního norského vývojáře, umělce a Youtuber Dani (který také vyrobil krabí hru a Karlson). Muck je nízká poly, neformální, ale (velmi) náročná směs přežití (E.G. […]

State of Survival je hra s volným hráčem*Zombie-s tématem Steampunk Survival RTS (Strategie v reálném čase) pro PC (Windows Client nebo Bluestacks pro vylepšení Windows a Mac **) a Mobile (Android/IOS). Hra má kampaň pro jednoho hráče a herní režimy PVP / PVE pro více hráčů […]

OknaMacIPhone & iPad Android

Planet Explorers je (nyní zdarma) jediný hráč, přežití s ​​otevřeným světem, dobrodružství, RPG akční hra od Patheagames pro PC (Windows, Linux & Mac), dostupný DRM zdarma na webových stránkách vydavatele nebo prostřednictvím Steam a vytvořený open source a vytvořil open source a vytvořil open source. Poprvé vydáno v roce 2016, […]

OknaMac Linux

S.T.A..K.E.R. ….K.E.R. Volání Pripyat. Je poháněn 64bitovým motorem Monolith, vlastní vidlice rentgenového motoru. Hráči mohou […]

Okna

ARK: Přežití se vyvinulo (mobilní) je hra na přežití s ​​mobilním akčním adventurou od Studio Wildcard pro Mobile (Android, iOS), zasazeno do prehistorického světa, kde hráči, kteří uvíznou na ostrově, musí přežít roaming Dinosauři a jiná prehistorická zvířata, přírodní rizika, […]

IPhone & iPad Android

Nerušený je zdarma hrát zombie s tématem Sandbox Survival Melee a Shooter Game pro PC (Windows, Mac a Linux) v vznikajícím žánru přežití MMO/pro více hráčů (i když také můžete hrát také nebo v Coop v PVE). Spíše než se zaměřit na […]

OknaMac Linux

Fallout Shelter je strategická hra pro přežití pro přežití pro jednoho hráče pro PC, Mobile (iOS & Android) a Console (PS4, Xbox One & Switch) na základě franšízy Poplar Fallout Bethesda. Fallout Shelter vás staví pod kontrolou nejmodernějšího podzemního trezoru z […]

OknaIPhone & iPadAndroidXbox One Přepínač

Den R Survival je hra pro více hráčů a hra pro přežití / RPG pro mobilní zařízení pro mobilní zařízení v post-apokalyptickém SSSR. Během několika dní se celá země stala radioaktivní pustinou – následovalo násilí, hlad a nemoc. Přežijte v jaderné SSSR: porážka onemocnění, […]

IPhone & iPad Android

Cataclysm: Dark Days Arela je bezplatná hra o open source založená na přežití roguelike založené na post-apokalyptickém světě, pro PC (Windows, Linux a Mac) a Android. Hra je k dispozici ve dvou verzích: jedna, která je výhradně založena na textu (hraje se pomocí […]

Hry dlouhé temné přežití

Všichni jsme přemýšleli, jak bychom přežili v situaci života nebo smrti s ničím jiným než vašimi kousky do větru pro společnost. Škrábání tím, jaké malé zdroje můžete shromáždit, než se nakonec stanete hyper-násilným ekvivalentem Robinson Crusoe. To je přesně to, co dělají nejlepší hry na přežití: nechte se cítit jako vládce svého vlastního kultivovaného království.

. .

To znamená, že existuje tolik her pro přežití, které absolutně vzkvétaly v raném přístupu a nadále dostávají aktualizace dodnes.

Mějte na paměti, že tato sbírka her pro přežití obsahuje některé tituly včasného přístupu, takže někteří z nich určitě mají své drsné hrany. Stejně tak jsme se také pokusili zmínit, zda se jedná o hry pro přežití pro jednoho hráče nebo pro více hráčů. Zatímco spousta lidí dává přednost tomu druhému, nedostatek PVP v prvním z něj dělá mnohem více izolační a absorbující zážitek pro bývalého.

. Všechny tyto hry přežití jsou na PC, ale také jsme označili, zda jsou na konzole. Mějte na paměti, že všechny hry uvedené pro PS4 a Xbox One budou také fungovat na PS5 a Xbox Series X | S.

Nejlepší hry na přežití

30. Jak přežít

Jak přežít hru

Vývojář:
Vydavatel: 505 her
Platforma: PC, PS4, PS3, Xbox One, 360, Wii U

Single-hráč/multiplayer: Oba

Zatímco jeho pokračování se možná nepodařilo zachytit stejnou magii, jak přežít jednu z nejvíce ponořených zombie her nedávných časů.

Ne kvůli krvi a vnitřnosti, ale kvůli tomu, jak vás to vezme od nešťastného idiota s hůlkou do dobyvače nemrtvých. Uvažujete se na pouštním ostrově s ničím jiným než hordami nemrtvých a podezřelých obyvatel pro společnost.

Jak přežít velký mechanik, je to, že najdete nové pasáže z knihy přežití a poté je aplikovat na svou postavu, což znamená, že se vždy učíte a rostete s každým dalším dnem.

Pokud to perspektiva shora dolů pro vás nedělá, můžete si koupit, jak přežít-samostatný třetí osobu, aby změnil věci.

29. Planeta Crafter (Early Access)

Planeta Crafter

Vývojář: Hry Miju
Vydavatel: Hry Miju
Plošina: PC

Single-hráč/multiplayer: Single-hráč

Existuje spousta her, které jsou inspirovány Subnautica, natolik, že „Subnautica, ale někde, který není voda],“ nikdy není příliš daleko od konverzace, která je obklopuje. To je případ planety Crafter, ale také to vyřezává svůj vlastní prostor (zamýšlená slovní hříčka) v žánru.

Je to podobné nastavení: máte za úkol učinit mimozemskou planetu pohostinnou. Pokud však hry jako Icarus převažují takový jedinečný a návykový háček, planeta crafter udržuje věci těsné a přitom stále nabízí absolutní horu hloubky.

I když jste hráli 100 hodin, objevy nepřestávají přicházet. S budováním základen již hlavní mechanik (ne vždy daný pro hry s časným přístupem) a polopravidelné aktualizace, které neustále přidávají flóru a faunu, zde MIJU Games vytvořily něco zvláštního.

29. Dayz

Dayz

Vývojář: Bohemia Interactive
Vydavatel: Bohemia Interactive
Plošina: PC, PS4, XB1

Single-hráč/multiplayer: Multiplayer

První z her zombie, které vstoupily do našeho seznamu, je důležité zde zdůraznit ten Dayz není bude pro všechny.

Ve skutečnosti, ať už jde o dlouhé úseky nicoty a představení, které stále není úplně tam, kde by to mělo být, existuje velká šance, že budete úplně ohromeni prvními několika hodinami.

. Dayz jako celek je něco jako pomalá hra, kdy je lidská setkání jen málo a daleko mezi nimi, stejně jako pravděpodobnost, že vás mohou jen přímo zabít. Bylo to v raném přístupu po obscénní a kontroverzní dobu, i když jeho 1..

Buďte připraveni na některé problémy a neočekávejte to příliš mnoho a můžete mít velrybu času – pokud vás během několika minut fatálně dehydratuje, to je. Možná se však držte PC.

28. 7 dní zemřít (včasný přístup)

7 dní do smrti

Vývojář:
Vydavatel: The Fun Pimps/Telltale (konzoly)
Platforma:

Single-hráč/multiplayer: Oba

Další hra pro přežití zombie, která byla v raném přístupu od týdne poté, co Nelson Mandela zemřel, 7 dní na zemřít a Dayz není od sebe miliony kilometrů, ale je to 7 dní, které mají pravděpodobně nejzajímavější nápady.

Přežijete tak dlouho, jak jen můžete proti hordám nemrtvých, budováním opevnění a jankily vložíte do hlavy. Hra je mnohem větší hloubka než jen to, a přestože to nemusí vypadat jako zvenčí, pod kapotou 7 dní se toho hodně děje.

7 dní není nejkrásnější nebo nejhladší hra na tomto seznamu s některými velmi drsnými texturami a obecným nedostatkem lesku. Pokud to můžete přehlédnout, může to být poutavá a velmi dlouhá jízda. Pokud jste na PC, to je. Verze konzoly je jedním slovem hrozná a strašně podporovaná.

. Conan Exiles

Conan Exiles

Vývojář: Funcom
Vydavatel: Funcom
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Single-hráč/multiplayer:

Conan Exiles, plná více penisů než House of Lords. .

Opravdu, to je pravděpodobně stále jeho největší prodejní místo, protože to nedělá moc, aby se distancoval od svých vrstevníků a také si od nich půjčil docela liberálně.

Přesto, pokud se chcete cítit velmi volně spojeni s tradicí Roberta Ervina Howarda a zármutku někteří lidé, Conan Exiles má to, co potřebujete. Má obvyklou hru na přežití otevřeného světa a nevýhody, i když pokud chcete jen stavět základny a dostat se na horní část žebříku zdola, má Exiles stálý, ale obohacující pocit postupu.

Stejně jako u mnoha her jeho ILK je to mnohem lepší s přáteli.

“Co je tam teď, je stále zábavné a s přáteli to může být výbuch, ale lidé by měli vědět, že to prostě ještě není dokončeno. Vidím v tomto světě velký potenciál z věku, které se nesedi a možná jednoho dne může být také místo vysokého dobrodružství.“

.

Hra na přežití spodiny

Vývojář: Gamepires, Croteam
Vydavatel: Devolver digitální
Plošina: PC

Single-hráč/multiplayer: Oba

Podobně jako mnoho dalších her na tomto seznamu byl Scum také porovnán docela liberálně s jinou hrou na přežití.

Srovnání s Dayzem je však jen na povrchové úrovni a poměrně líné na bootování: Scum je mnohem hlubší a pečlivější hra, která potrestá i ty nejmenší chyby v mikro-managementu.

Musíte sledovat vitamíny, minerály, příjem kalorií, teplo a mnohem více ve spodině, a také se může pochlubit některými realistickými přístupy k výdrži a tělesovým tvarům určujícím druh sportovce, kterým jste, jste.

Vaše dovednosti upgradují, tím více hrajete, což je jen jeden z mnoha důvodů, proč je to zaujato tolik hráčů tak brzy ve vývoji.

Je to víc než jen pooping simulátor, víte.

24. Cesta smrti do Kanady

Cesta smrti do Kanady

Vývojář: Rocketcat hry
Vydavatel: Rocketcat hry
Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch

Single-hráč/multiplayer: Oba

Další hra se stylem, který odmítá svou brutalitu, cíl smrti na Kanadu je ta, která zní jednoduše na papíře, ale ve skutečnosti je neuvěřitelně náročná.

Buď sám, nebo s pestrou posádkou pozůstalých, musíte přežít dostatečně dlouho na jeho mnoha pixelových pláních, abyste se dostali do Kanady: poslední bašta naděje pro lidstvo po zombie apokalypse.

Po cestě budete muset uklidit zásoby a odrazit nemrtvé s rizikovým a odměňovacím systémem pevně na místě za téměř jakoukoli volbu, kterou si uděláte. Než najdete ten, který se drží, prošli jste se skrze mnoho kapel, i když nikdy neexistují žádné záruky úspěchu. Někteří by dokonce mohli odejít vy za.

Hordy se budou neustále přiblížit, abyste se dostali do Kanady a vytvořili příběh o úspěchu včasného přístupu RocketCat, který vás zatáhne celé hodiny.

23.

Stav rozkladu 2


Vydavatel: Funcom
Platforma: PC, Xbox One, Xbox Series X | S

Single-hráč/multiplayer: Oba

Logický vývoj na svém zcela podceňovaném předchůdci, State of Decay přidává nový lízání barvy k originálu a přidává v tomto procesu hlubší komunitní mechaniku.

Je to méně hra o vašem přežití a více hra o tom, že se místo toho ujistí, že se vaši přátelé protahují. Je to břemeno, které na vás váží po celou dobu, téměř nevděčný a nekonečný úkol.

Ať už je to nalezení zdrojů nebo léčení, nikdy jste ve stavu rozkladu 2 nezůstali bez něčeho, co byste měli dělat. .

Stále má nějaké problémy, i když můžete očekávat, že to nemrtvé laboratoře úplně vyčistí. Nebo je samozřejmě opravit pro pokračování.

22. Dýchání

Redruins Softworks
Redruins Softworks
Plošina: PC, PS4, Xbox One, Switch

Single-hráč/multiplayer: Single-hráč

.

PashEdge se snaží napravit to tím, že vám umožní jen pohrávat si ve vesmíru ve společnosti nesmrtelného kuře. Ano.

První spuštění včasného přístupu, Bredgedge zaznamenala několik aktualizací v průběhu let, než konečně vydala v roce 2021 na silné recenze. Přestože neustálé srovnání „Subnautica ve vesmíru“ je trochu únavné, je tu něco, co je třeba říci pro značku komedie a tiché krásy prostoru, i když se s nízkým kyslíkem může cítit trochu omezující začít s.

Pokud je ponurá povaha podobných jako Forest a Frostpunk příliš mnoho, vyzkoušejte tuto dementní verzi Wall-E v žánru přežití místo toho.

21. Kyslík není zahrnut

kyslík není zahrnut

Vývojář: Klei Entertainment
Vydavatel: Klei Entertainment
Plošina: PC

Single-hráč/multiplayer: Single-hráč

Jedna z nejlépe vypadajících her pro přežití, což je zcela prohlášení, když si uvědomíte, že je to zcela 2D, Oxygen není zahrnut míchání humoru, kouzla a kvality Animace dřívější práce Klei s rockovou tvrdou hrou přežití, která má také hustota uvedené skály.

Je vaší prací udržet kolonii jasných myslí naživu a prosperující hluboké podzemí v mimozemské kosmické skále. Chcete -li to udělat, sklízíte vše, na co můžete dostat své ruce, někdy vždy pod zemí pod nohama.

Pokud existuje nějaká kritika Oni, je to, že možná musíte téměř okamžitě vytáhnout wiki, abyste měli představu o tom, co se děje. Přesto však zjistíte, že je zahrnuta docela dobrý čas, který může nasáknout stovky hodin.

20. Vor

Hra na přežití vor

Vývojář: RedBeet Interactive
Vydavatel: RedBeet Interactive
Platforma: PC

Single-hráč/multiplayer: Oba

.

Žraloci jsou jen jednou z věcí, na které si musíte dávat pozor.

Raft obsahuje spoustu zajímavých zvratů v žánru, včetně vztahu lásky/nenávisti s rackami a plovoucími troskami je rozdíl mezi životem a smrtí. Není to snadné, ale stále přístupné, zvláště pokud chytíte nějaké přátele, aby občas křičeli „Wilson“.

Po letech v raném přístupu je Raft nyní správně venku a zůstává stejně placeno jako vždy.

19. Terraria

Hry jako Terraria

Vývojář:
Vydavatel: Re-logic/505 her
Platforma:

Single-hráč/multiplayer:

V průběhu let bylo docela těžké oddělit Minecraft a Terraria, přičemž druhý není tak populární, ale stále vzrušující úspěch. Pokud jde o jejich základní mechaniku, nejsou od sebe vzdáleny miliony mil, ale 16bitový 2D svět Terraria může stačit k vítězství nad retro hráči.

Vypadá to každý palec jako klasika Nintendo.

. Na tomto seznamu není tolik zaměření na jídlo a vodu jako jiné hry, takže je to méně o mikro-správě a více o dobrodružství s Terraria.

Pokud to ještě musíte hrát, nemáte žádné omluvy – je to na téměř každé platformě. Ano, dokonce i stadia.

18. Uzemněný (včasný přístup)

Uzemněn

Vývojář: Obsidian
Vydavatel:
Platforma:

Single-hráč/multiplayer: Oba

Obsidian znovu a znovu ukázal, že nejsou jen jedním z nejlepších vývojářů v okolí, ale také, že se nebojí vyzkoušet různé věci.

. Zatímco obsidián se stal známým jako Masters of RPG, při výrobě uzemnění vyšli na končetinu, což je hra pro přežití, kde jsou vaše největší hrozby pavouci.

Přímo inspirovaný podobně jako med, zmenšil jsem děti!, Uzemněný je jedním z mnoha projektů, obsidián právě teď žongluje, ale přesto má stále sobotní ranní karikaturu a ten obsidiánský dotek kvality.

.

17. Project Zomboid (Early Access)

Vývojář: Nezávislý kámen
Vydavatel: Nezávislý kámen
PC

Single-hráč/multiplayer:

V tomto seznamu je jistě spousta zombie pro nejlepší hry na přežití, tradice, kterou projekt zomboid pokračuje.

Bohužel, stejně jako mnoho z těch, které jsme již zmínili, projekt Zomboid je stále v raném přístupu limbu, ale přesto dělá všechny správné tahy.

Fakturační simulátor prodává jako tvrdý simulátor přežití, určitě se hodí. Neustále budete proti zdi, nikdy se necítíte obzvláště bezpečně nebo s velkou šancí. Project Zomboid není jen hra – je to povinnost.

Project Zomboid má několik srozumitelných vad a tam díky svému malému týmu a nemusí to být také nejlépe vypadající hra, ale nedělejte chybu: je to ztělesnění přežití.

16. Jsou to miliardy

Jsou to miliardy hry

Numantian Games
Vydavatel: Numantian Games
Plošina: PC, PS4, Xbox One

Single-hráč/multiplayer: Single-hráč

Tento příběh o úspěchu včasného přístupu jsou dvě věci: 1) Zombie hra, která spousta pro osvěžení unavených nápadů a 2) předběžného názvu, který není polarizující, a ve skutečnosti vydán v normálním období.

. .

Je jen jeden zombie může být vaším zánikem, díky čemuž je pokrytí všech vašich základů nezbytné. Ve vaší obraně nemohou existovat žádné mezery, takže jsou na intenzivní straně miliardy – není to hra, je to povinnost.

Pokud si myslíte, že máte hru olíznou, nutivský ztrácí čas při zvyšování ante s ještě většími výzvami, které čelí hlavě. Režim příběhu pro 1.0 nebylo tak vřele přijato, ale základní mechanika přežití hry je stále strašně zábavná.

I když někdy neohrabané ovládací prvky a chybějící funkce vám přimějí sáhnout po klávesnici, jsou to miliardy na PS4 je stále sestup do šílenství, který vás bude mít závislý, pokud to necháte.

15. Frostpunk

Vývojář: 11 bitové studia
Vydavatel: 11 bitové studia
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Single-hráč/multiplayer: Single-hráč

Hra na správě městského města, část viny, Frostpunk je téměř utlačovaně náročná hra, která vás úkolem vyřezává na živobytí poté, co celosvětový zmrazení zabije většinu lidstva.

Jste vůdcem skupiny v jedné z posledních bašt naděje: gigantická pec, která je vaším Spasitelem stejně jako je to břemeno.

Nechte teplo, lidé zemřou. Ti, kteří se nestanou amputy díky Frostbite, který může rozrušit většinu vaší populace. Frostpunk je hra na přežití s ​​neustálým rizikem a odměnou: Posíláte své přeživší, aby pracovali v podmínkách mrazivých?

. Očekávejte, že budete veřejně provedeni jednou nebo dvacetkrát.

Hej, kdyby se děti nechtěly dostat do práce, měli by něco říct.

“Frostpunk je krásná hra, která se neochladí od ošklivosti našeho druhu. .“

14.

Nikdo

Vývojář:

PC, PS5, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One

Single-hráč/multiplayer: Oba

Ano, nebyla to hra, o které jsme si mysleli, že to bude a ano, je šílené, že se to konečně stává roky .

.. jen proto, že vás přežívá, je to jednoduché vzrušení. Pocit objevení nové planety poprvé je jen jedním z těch herních zážitků.

.

Není to dokonalá hra nebo hra, která opravdu ospravedlňuje její humbuk, ale s obrovskou aktualizací obsahu, která posílí hru s multiplayerem a vážnými cenovými značkami, nyní může být ten nejlepší čas na ponoření do polarizačního podniku Hello Games.

.

. V rostoucí (včasný přístup)

V rostoucí

Vývojář: Studia Stunlock
Vydavatel: Studia Stunlock
Platforma:

Oba

.

. .

Pravděpodobně zde však je nejvíce podmanivá schopnost znovu vybudovat váš hrad, v podstatě rychle vpřed kolem chatrčích z větviček, které na vás vykládají tolik her pro přežití. Hráč se cítí jako velký problém ve vzestupu V, který se dvakrát vydává, když se pustíte do jeho masivního otevřeného světa a začnete na něj přikládat svůj nárok.

V Rising v současné době přebývá v raném přístupu, ale Stunlock Studios nepochybně bude v průběhu času zvyšovat jejich masivní úspěch.

12. Minecraft

Vývojář: Mojang
Vydavatel: Mojang
Platforma:PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Vita, 3DS, Switch, Wii U, iOS, Android

Single-hráč/multiplayer: Oba

Zapomeňte na památky penisu na vteřinu a zjistíte, že ve svém jádru Minecraft Hra na přežití – mnoho jeho vrstevníků na tomto seznamu dluží vděčnost Mojangovi obři.

Pokud jste hráli Minecraft už roky, bezpochyby si pamatujete, jak tvrdé byly jeho rané odchody s Creepers A-Creeping a zdroje relativní vzácnost, i když to není upřímně výzva, kterou v těchto dnech přežije.

Chcete to změnit? .

Minecraft přesahoval to, že je v tomto okamžiku jednoduchou hru přežití na něco úplně jiného, ​​což znamená, že má více než spravedlivý podíl podobně blokovaných napodobitelů. Může však existovat pouze jeden, takže pokud jste nikdy nikdy nehráli Minecraft, opravdu byste to měli jít.

11.

Green Hell Survival Game

Vývojář: Strašidelná nádoba
Vydavatel: Strašidelná nádoba
Plošina: PC, přepínač

Single-hráč/multiplayer: Oba

Jedna z nejnovějších her na tomto seznamu V této době psaní byla Green Hell značně porovnána s lesem.

I když oba mají známou náladu a pocit, je to zelené peklo, které je to tvrdší zážitek a ten, který vás naučí, jak ji hrát s neuvěřitelně tvrdými lekcemi.

Uvízl v nevítaném Amazonském deštném pralese, musíte se seškrábat, ale můžete, ačkoli smrt není nikdy daleko. Ať už je to kvůli chřestýšům kousnutí nebo konzumaci kmotva list, Zelené peklo nedělá žádné kosti o tom, jak je to neodpustitelné. Je toho hodně, co vás otravuje v zeleném pekle, ale vaše vytrvalost bude odměněna.

Po zahájení předčasného přístupu může Green Hell určitě tvrdit, že má jeden z nejpřesvědčivějších režimů příběhu jakékoli přežití hry.

Green Hell vás chce provést peklem a zpět do nekompromisního a původního zážitku z přežití s ​​jedním z nejlepších příběhů, jaké kdy žánr poskytl.

10. ARK: Přežití se vyvinulo

Vývojář: Studio Wildcard
Studio Wildcard
Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch, Android, iOS

Oba

Hra s tak údivě abrazivní hra s uživatelským rozhraním, že jsme zpochybnili a nechali jej z tohoto seznamu na principu samotné, Ark: Survival se vyvíjí podobný trend jako předchozí dvě zmíněné přežití, ale s fantastickým zvratem.

Jakákoli hra, kde můžete namontovat žábu do bitvy, musí být alespoň vyplatí vyzkoušet, správně?

Farmu a stavíte v archu; podobný příběh jako spousta jeho vrstevníků. Je to však ve své exotické řadě zvířat a výstroje, které Ark přichází na vlastní vlastní – ARK je hluboce hloupá hra a studio Wildcard se dobře přijalo, aby to přijalo.

Můžete to hrát sami nebo s ostatními, i když očekávejte obvyklé zármutky, pokud se rozhodnete sdílet svět s ostatními hráči.

9. Tato válka moje

Tato válka moje

Vývojář: 11 bitové studia

Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch, Android, iOS

Single-hráč/multiplayer: Single-hráč

Ať už se jedná o boty na zemi, rakety ve vzduchu nebo koně ve tváři, vždy vidíme válečné hry. To, co nevidíme.

. Většina ostatních her na tomto seznamu nemá smysl ve srovnání s široce milovaným drahokamem 11 bitů Studios.

Uprostřed válce musíte udělat vše pro to, abyste přežili, včetně spousty tvrdých rozhodnutí – nezapomenete poprvé, když se setkáte s starým párem. Postupem času se k vám přidává stále více lidí ve vašem bezpečí, což může dramaticky změnit dynamiku. Někteří jsou přátelští, jiné jsou drsné, ale všichni se jen snaží přežít.

Pokud chcete sázky otočit až na jedenáct, jeho nejmenší DLC přivádí děti do mixu a všechny stresy, které s nimi přicházejí.

8. Valheim

Hra Valheim

Iron Gate AB

Platforma:

Single-hráč/multiplayer: Oba

Dalo by se tvrdit, že Valheim není ve skutečnosti hra o přežití, protože neexistuje žádný hlad a žíznivé metry, které by sledovaly a smrt se nikdy necítí, že by to potrestalo. Když však jste spadli na gigantickou mapu s stěží cokoli na vaše jméno, rychle uvidíte, proč ji mnozí uznávají jako jednu z nejlepších her pro přežití protože o tom, co se mění.

Při odchodu z klasické mechaniky přežití se Valheim místo toho dívá na jiné oblasti žánru, díky nimž je tak pozvání, konkrétně se stavíte, abyste byli všeobecným polobohem.

Z téměř klidné otevírací doba hry až do doby, kdy jste v podstatě postavili svůj vlastní Minas Tiritit, je Valheim hra, která nejedná jen o zmocnění hráče, aby zabil Odiny starověké soupeře, ale také o tom, že je vyřezává vlastní cestu.

Valheim nedrží vaši ruku, ale díky podpoře až deseti hráčům vás alespoň několik vašich přátel může při prvním setkání s Eikthyrem provést.

7. Rimworld

Rimworld

Vývojář: Ludeon Studios
Vydavatel: Ludeon Studios
PC

.

.

. S trochou trpělivosti (a spoustou získaných lekcí) budete moci kultivovat svět podle svého vlastního obrazu.

Chcete proměnit svou civilizaci na part-Cyborg Pirates v obchodě s otroky? Vyrazit se.

S některými z nejodvážnější podpory modu jakékoli hry na Steam, očekávejte, že se Rimworld bude držet po celá léta a roky.

6. Nepohlavějte

Don

Vývojář: Klei Entertainment
Vydavatel: Klei Entertainment
PC, PS4, Xbox One, Switch, iOS, Android,

Oba

Ve srovnání s většinou těchto dalších her přežití je hladovění, dobře, je to trochu rozkošné.

Neexistují žádné penisy, nulové smutné lidé čajový čaj a uvítací nedostatek Jank. Je to docela upřímně osvěžující, ale ve skutečnosti je to jeden z nejstarších záznamů na tomto seznamu, protože Klei ho neustále podporuje vylepšením a novým DLC od jeho spuštění.

Je to také těžké jako nehty.

Přepravujete se na ostrov plný věcí, které vás chtějí mrtvé – zastavte mě, pokud to zní povědomě. .

Ať už samostatně nebo s přáteli ve spin-off, Don’t Starve je jednoduchá radost a pravděpodobně jeden z nejlepších vstupních bodů, pokud chcete zjistit, o čem je žánr.

. Tmavé dřevo

Tmavé dřevo

Vývojář: Acid Wizard Studio
Vydavatel: Acid Wizard Studio
Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch

Single-hráč/multiplayer: Single-hráč

? Pak byste se měli absolutně podívat na Darkwood: Jedna z nejvíce znepokojujících a neustále napjatých her jeho ILK díky nějakému vynikajícímu zvukovému designu.

. .

Cíl je jednoduchý: přežít. I když to je smysl všech her přežití, které jsme zde sestavili, Darkwood vás nepožádá, abyste šli proti teenagerům s zálibou v čajovém zálibu. Místo toho se musíte denně potulovat lesem a na noc se hunker a všechny věci, které v ní naráží.

Darkwood má perspektivu shora dolů, což je nějak ještě více vyvolávající paniku, a absolutně nulové držení rukou v celém.

Hodně štěstí: Také jsme to uvedli jako jednu z nejlepších hororových her, jaké kdy byly z nějakého důvodu.

. Rez

Rust hra

Vývojář: Facepunch Studios
Vydavatel: Facepunch Studios
PC (PS4 a Xbox One v roce 2021)

Single-hráč/multiplayer: Multiplayer

Pokud jste vůbec citliví, nehrajte Rust. Pokud jste snadno frustrovaní, nehrajte Rust. Pokud jste vůbec dobrý člověk, nehrajte Rust.

Notoricky toxicky toxická post-apokalyptická hra na přežití je postavena na zármutku ostatních hráčů stejně jako o přežití samotného, ​​i když pokud jste schopni najít jídlo a vodu docela stabilně, je vaším hlavním problémem jiných lidí. Je to asi tak nevítané pro nové hráče, jak tyto hry mohou získat.

Pokud však máte štěstí, že najdete další hráče, kteří vás nechtějí okamžitě zabít, přestože máte jen skálu, Rust se stává spoustou zábavy. .

V průběhu času se to mění na více hry na přežití PVP než přímé přežití, když musíte chránit své hromady kořisti před serverem naplněným velmi agresivními hráči. Pokud se vaše základna vymaže, je to do značné míry hotovo.

.

Subnautica

Vývojář:
Vydavatel: Neznámá světová zábava
Plošina: PC, PS4, Xbox One, Switch

Single-hráč/multiplayer: Single-hráč

.

Pryč jsou tlumené barvy a destituce, nahrazeny životem pod mořem. Pokud chcete přestávku od špíny post-apokalypsy, Subnautica je perfektní náhradou.

To neznamená, že to nepředstavuje výzvu – to je konec konců hra přežití.

Poté, co vaše kosmická loď přistane na mimozemské planetě, musíte vyvážit existenci vyvážením svých základních lidských potřeb, lákavkou průzkumu a potřebou se dostat domů domů.

.

„Dokonce i ti, kteří se nelíbí hry na přežití, jsou povinni najít něco, co by se v Subnautice líbilo, přičemž jeho verze PS4 dělá více než dost, aby se udržela na vodě.

.

Vývojář: Hinterland Studio
Vydavatel:
Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch

Single-hráč/multiplayer: Single-hráč

Z jedné hry s rockem tvrdých přežití k druhému není Big Bad Long Dark monstrum ani jiní hráči. .

Ve srovnání s jiným jídlem může být dlouhá tma pro některé mírně na pomalé straně, i když není nic tak vzrušujícího, jako tažení hladovějícího zadku přes kanadskou divočinu při hledání vepřového masa a fazolí.

The Long Dark lze zažít jedním ze dvou způsobů: jako simulátor přežití ven a ven nebo jako dobrodružství založené na vyprávění. První z nich je to, na čem se jmenoval, ale na Wintermute nespíte. Nese všechny stejné trestné mechaniky a zároveň je zabaleno do přesvědčivého příběhu, který se stále rozvíjí.

Je to malá věc ve velkém schématu věcí, ale umělecký styl Long Dark může být také obrovským prodejním bodem. .

.

1.

Lesní hra

Vývojář: Koncové hry
Vydavatel: Koncové hry
Platforma: PC, PS4

Single-hráč/multiplayer: Oba

Žádná hra nikdy způsobila, že se monotónnost sekání stromů cítila tak přesvědčivá. Thud vaší sekery a následné padání stromů znamená, že ačkoli to můžete dělat hodně, abyste se pokusili přežít proti bláznivým nepřátelům po havárii letadla, nikdy se o to nebudete unavit.

Absolvent včasného přístupu, který plně propuštěn v relativně krátkém čase, má les hodně, co jeho současníci prostě ne.

Musíte přežít, ale také musíte najít svého syna v zajetí v příběhu, který stojí za to investovat váš čas do.

Les má také lesk, o kterém by se mohla jen snižovat 7 dní a Dayz, a také velmi omezené příležitosti k zármutku, protože multiplayer je kooperace, a také existuje možnost (děsivé) VR.

Toto je hra, kterou chcete zkontrolovat, pokud chcete přežití v jeho nejčistších – a docela možná nejlepší – formulář.

“Jakékoli problémy, které jsem měl s lesem, však nezabránilo tomu, aby se v mých očích stal definitivní zkušeností s přežitím na konzoli, ale. . Promiň, Timmy, teď jsem jeden se stromy.“

. Pokrýváme herní zprávy, filmové recenze, zápas a mnoho dalšího.