Příchod na Xbox Game Pass: Gungrave G. Ó. R. E, Warhammer 40 000: Darktide, Dune: Spice Wars a další – Xbox Wire, Warhammer 40 000: Darktide | Xbox

Warhammer 40 000: Darktide

Je zajímavé, že Warhammer 3 opouští PC Game Pass Right, protože další DLC by měl klesá. Total War: Warhammer 3 Shadows of Change se nastaví na uvolnění podél Patch 4.0 V létě 2023, jak je uvedeno v posledním plánu Warhammer 3 DLC.

.Ó.R.E, Warhammer 40 000: Darktide, Dune: Spice Wars a další

Xbox Game Pass - listopadová vlna 2

Koření musí proudit .. A také by měly hry. V první den pro vás máme nějaké bangery (nezapomeňte, že můžete hrát Pentiment a Somerville dnes!), kooperační hry, strategické hry, RPG a další. Porovnejte seznamy priorit her se svými přáteli a získejte předběžné instaly pro to, co se blíží brzy. !

K dispozici dnes

Pentiment (Cloud, konzola a PC)
K dispozici v první den s herním průsmykem: Skočte do světa osvětlených rukopisů a hrajte jako Andreas Maler, umělec jezdce žijícího v Bavorsku 16. století. Zjistěte se v vraždě a skandály, které se dějí ve městě Snačení a nechte svou značku na této komunitě s důsledky, které zažijete v následujících 25 letech ve hře.

Somerville
K dispozici v první den s herním průsmykem: . Somerville je sci-fi dobrodružství založené na intimních důsledcích rozsáhlého konfliktu.

Již brzy

Dune: Spice Wars
4x strategická hra v reálném čase od vývojářů kriticky uznávaných Northgard. Nastaví průkopnickou Duna . .

Ghostlore (Náhled hry) (PC) – 17. listopadu
Ghostlore je „Eastpunk“ Action-RPG, kde bojujete s monstrami z jihovýchodního asijského folklóru. Inspirován nadčasovým klasickým ARPG, jako je Diablo 2 a Titan Quest, Nabízí podrobný systém přizpůsobení položky a postav, procedurálně generované mapy a autenticky retro estetiku 90.

Lapin
K dispozici v první den s herním průsmykem: Lapin je hra 2D plošinovky s skupinou statečných průzkumníků králíků. Pět králíků žilo pod parkem, ale konstrukce je přinutila opustit svou milovanou díru. Hráči musí pomoci Liebe a jejím přátelům prozkoumat svět s přesnou kontrolou. Seznamte se s novými přáteli, pamatujte na minulé události a naskočte na konec dobrodružství!

Norco
Oceněná jižní Gothic Point & Click narativní dobrodružná hra Norco přijde brzy na Game Pass, Xbox One a Xbox Series X | S. Váš bratr Blake zmizel po smrti vaší matky. V naději, že ho najdete, musíte sledovat uprchlící bezpečnostní Android prostřednictvím rafinérií, pásů a drenážních příkopů příměstských New Orleans.

…E (Cloud, Console a PC) – 22. listopadu
K dispozici v první den s herním průsmykem: Stylová střelba třetí osoby se setkává s bojovým uměním blízkého dosahu a vytváří hladce tekoucí akce, když rozdrtíte své nepřátele v krvechličkovém baletu kuliček. Využijte své neomezené munice Cerberus pistole a vaše transformovatelné evo-coffin k uvolnění devastujících komba ve snaze o maximální poškození a styl.

Gungrave G.O.R.E

(Cloud and Console) – 29. listopadu
Bitva ve válečném prostředí současného konfliktu prostřednictvím řady intenzivních režimů pro více hráčů a PvP pro více hráčů. Cítíte každou kulku a obávejte se každého dopadu v divokých blízkých čtvrtích, protože váš tým bojuje k vítězství.

Fotbalový příběh (Cloud, Console a PC) – 29. listopadu
K dispozici v první den s herním průsmykem: Fotbalový příběh je fyzika řízená dobrodružství RPG, kde lze každý problém vyřešit vaší důvěryhodnou magickou míčem. Po cestě budete muset nejlepší padouchy v 1v1s, soutěžit v celé řadě sportů (samozřejmě s vaším fotbalovým míčem) a vyřešit hádanky s vaším mozkem a koulemi!

(PC) – 30. listopadu
K dispozici v první den s PC Game Pass: Vezměte zpět město tercium od hordů krvežíznivých nepřátel v tomto intenzivním a brutálním akčním střelci. Warhammer 40 000: Darktide je nová kooperační zkušenost od oceněného týmu za Vermintide série. Jak se teplé spadne, odmítnutí vzroste.

V případě, že jste to zmeškali

(Cloud) – nyní k dispozici
Skočte přímo do akce, seká tisíce nočních tvorů a přežijte až do úsvitu! hodí na vás neúnavné hordy monster: udělejte správné rozhodnutí, nebo se spoléhejte na vaše dovednosti a oblíbené zbraně, abyste otočili příliv a rychle sněhovali proti vašim nepřátelům.

Starší svitky online: Firesong – K dispozici dnes
Starší svitky online: Firesong, K dispozici od dnešního dne pro konzoly Xbox. Objevte zcela novou zónu, tajemný ostrov Galen a děj, který se ponoří hluboko do životů a tradice druidů Systres, kteří volají Galen Home. Navíc, členové herního průsmyku mohou ušetřit až 10% slevu na nákup korun, které mají použít k Firesong DLC!

Starší svitky online: Dark Heart of Skyrim Oslava – 17. listopadu až 29. listopadu
Vyvolejte svou odvahu a vraťte se do horských hor Western Skyrim, abyste získali mimořádné odměny Starší svitky onlineAkce Dark Heart of Skyrim oslava ve hře, od 17. listopadu v 10:00 EST a běží do 29. listopadu v 10:00 EST. Další informace najdete zde!

: Kované v mlze – 22. listopadu
Tak začíná věk mlhy a ti, kteří jsou v ní vytvořeni. Členové hry mohou ušetřit 10% slevu Mrtvý podle denního světla Kovaná v kapitole mlhy, představující nového zabijáka. Knight, nový přeživší, Vittorio Toscano, stejně jako nová bezplatná mapa, rozbitý náměstí.


The Pack MVP je bezplatný balíček ve hře dostupný pro členy Xbox Game Pass Ultimate. ! Tento obsah Perk vyžaduje Multiversus .

Ovládací prvky Xbox Touch přidané do dalších 15 her

Ovládací prvky Xbox Touch přidané do dalších 15 her

první den! Skočte do těchto her v Xboxu.com/přehrávání přes prohlížeč, aplikace Xbox Game Pass pro Android nebo Xbox App pro PC – není nutný žádný ovladač!

Amnesia: Sbírka Duchová píseň
Amnézie: Znovuzrození Nesmrtelný fenyx stoupá
Assassin’s Creed Odyssey Opus: Echo of StarSong
Pentiment
DC League of Super Pets: The Adventures of Krypto a Ace
Disney Dreamlight Valley Soma
Konzola fotbalového manažera 2023 Sát na parkování
Fuga: Melodie oceli

Odchod 30. listopadu

. Nezapomeňte skočit zpět, abyste zabalili jakékoli volné konce, nebo můžete také použít slevu na členství, takže ušetřete až 20%, abyste je udrželi ve své knihovně.

 • Archvale (Cloud, konzola a PC)
 • Deeeer Simulator (Cloud, konzola a PC)
 • Final Fantasy XIII-2 (Konzola a PC)
 • Skenery mysli (Cloud, konzola a PC)
 • (Cloud, konzola a PC)
 • Space Warlord Organ Trading Simulator (Cloud, konzola a PC)
 • Ungengeon (Cloud, konzola a PC)
 • Warhammer 40 000 bitevních (Cloud, konzola a PC)

Pro ty, kteří zde stále čtou! Pokud nainstalujete mobilní aplikaci Game Pass, můžete nainstalovat hry vzdáleně do konzole nebo počítače, aniž byste se museli pohybovat! Také, pokud najdete kooperaci, kterou chcete hrát se svým přítelem, ale nemají herní průchod, první měsíc je jen 1 $, což je docela levná herní noc tříděná. Vrátíme se sem příliš dlouho s více hrami, takže zůstaňte naladěni. Na zdraví!

Warhammer 40 000: Darktide

Warhammer 40 000 Darktide, skupina postav s výhledem na město zahalené v mlze

V ponuré temnotě vzdálené budoucnosti je jen válka

 Od vývojářů nejprodávanější a oceněné franšízy Vermintide, Warhammer 40 000: Darktide je viscerální 4-hráč kooperační akční hra zasazená do úlu Tertium. Bojujte spolu se svými přáteli proti hordám nepřátel v tomto novém zážitku Warhammer 40 000.

Přívěsy a hraní

Výběr her dostupných nebo brzy s PC Game Pass včetně Starfield, Cities: Skylines II, Lies of P a Forza Motorsport

Objevte svou další oblíbenou hru

Hrajte stovky vysoce kvalitních PC her s přáteli a získejte členství v Play EA, vše za jednu nízkou měsíční cenu.

Umění malých leteckých lodí létajících

Dodatečné informace

Hodnocení čekající

 • Může obsahovat obsah nevhodný pro děti. Navštivte ESRB.Org pro informace o hodnocení.

Vydavatel

Vývojář

Žánr

Kooperační akční střelec

Platformy

Datum vydání

Listopad 30 2022

Získejte hru

Standardní Edice

Součástí PC Game Pass

Play Warhammer 40 000: Darktide a stovky vysoce kvalitních her za jednu nízkou měsíční cenu s PC Game Pass.

Koupit Warhammer 40 000: Darktide

Konzole Xbox Series X a S na šedém a bílém pozadí

NAPÁJENÍ
Vaše
Sny

Zvyšte svou hru

Detail Zobrazit laboratoř Xbox Design Lab

Xbox Design Lab

Detail Pohled na bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 - Core (White)

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 – Core (White)

Detail Pohled na dobíjecí baterii Xbox + USB-C

Xbox dobíjecí baterie + USB-C

Warhammer 40 000: Darktide © Copyright Games Workshop Limited 2020. Darktide, logo Darktide, GW, herní workshop, Space Marine, 40k, Warhammer, Warhammer 40 000, 40 000, logo „Aquila“ s dvojitou hlavou a všechna přidružená loga, ilustrace, obrázky, tvory, závody, vozidla, vozidla, Místa, zbraně, postavy a jejich výrazná podoba jsou buď ® nebo TM a/nebo © Workshop Limited, variabilně registrované po celém světě a používané na základě licence. Všechna práva vyhrazena svým příslušným majitelům.

Uložit [[[[[Placehorder1]] Dny hodiny skočte na nákup sekce minuty denní hodina minuta [[[Placehorder2]] zbývající [[zástupce]] s Xbox Live Gold [[zástupce]] s Xbox Game Pass [[zástupce]] s hodnocením uživatelů EA Access Access User Rating Koupit nyní předobjednávka nyní Stáhněte si now box Shot Koupit nyní, [[zástupný symbol]] v Microsoft Store Pre-Order Now, [[zástupce]] v Microsoft Store Stahování nyní, [[zástupce]] v obchodě Microsoft [[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ Zástupný symbol]]] [[zástupce]], dozvíte se více o hodnocení skoku na nákup sekce

Total War Warhammer 3 Opustit Game Pass těsně před příštím DLC

Total Warhammer 3 a Death Stranding brzy opouštějí PC Game Pass a jsou to dva zásady, které byste měli určitě hrát, než budou pryč.

Publikováno: 1. srpna 2023

Smrtící smrt a strategická hra Celková válka: Warhammer 3 získají sekeru z PC verze modelu předplatného koncem tohoto měsíce. Zatímco komplexní seznam her PC Game Pass vám může říct, co hrát, budete si vždy chtít být vědomi toho, co opouští službu, s Total War: Warhammer 3 je velký.

Smrtící smrt a totální válka: Warhammer 3 nejsou vše, na co byste měli sledovat PC Game Pass právě teď, ale to jsou určitě dvě z největších her posledních let, které posílily službu Microsoft.

Naše celková válka: Warhammer 3 Review skóroval 9/10, zatímco naše recenze PC Smrt Stranding PC se usadila na 8/10, přičemž obě určitě stojí za to vyzkoušet, zda se vám líbí smutná sci-fi chůze Sims nebo intenzivní strategie.

Je zajímavé, že Warhammer 3 opouští PC Game Pass Right, protože další DLC by měl klesá. Total War: Warhammer 3 Shadows of Change se nastaví na uvolnění podél Patch 4.0 V létě 2023, jak je uvedeno v posledním plánu Warhammer 3 DLC.

Celkem-War-Warhammer-3-Game-Pass

Nejedná se však o jediné hry opouštějící PC Game Pass koncem tohoto měsíce v úterý 15. srpna, protože Microsoft poskytl úplný seznam, který jsme uvedli níže:

 • Smrt Stranding (PC)
 • Midnight Fight Express (cloud, konzola a PC)
 • Celková válka: Warhammer 3 (PC)

To však není všechno, protože pro Game Pass byla vyhlášena také hrstka her, s nezávislým platformářem Celeste právě teď je k dispozici.

 • Krátká túra – 3. srpna
 • Broforce navždy – 8. srpna
 • Limbo – 9. srpna
 • Airborne Kingdom – 10. srpna
 • Everspace 2 – 15. srpna

Pokud chcete nějakou pomoc při úplné válce, než opustí Game Pass, máme totální válka: Warhammer 3 DLC Průvodce a pohled na všechny totální válka: Warhammer 3 závody, také.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.