Plně vyjádřený DLC-velikost Fallout 4 mod přidá 50 úkolů a nový konec | PC Gamer, 15 nejlepších Fallout 4 Quest mody pro další obsah – fandomspot

15 Best Fallout 4 quest mody pro další obsah

EXILY Z Bratrstvo oceli, přeživších k trezoru a dokonce i zbytkům z Enclave Star Fallout 3 v této ambiciózní expanzi.

Plně vyjádřený DLC-velikost Fallout 4 mod přidá 50 úkolů a nový konec

V roce 2019 nahrál Modder Munkyspunk The Bleachers, Mod Fallout 4, který přidal nový okres do Diamond City, pod bělidlo na stadionu Fenway Park Stadium. Bylo to dobře přijato, stal se „Mod měsíce“ na říjen na Nexus Mods a od té doby pracuje na rozšířené verzi od té doby na rozšířené verzi.

O dva a bity později dorazilo šerifské oddělení Fens. Staví se na tribunách, nasadí se výrazně rozšířenou novou oblast pod tribuny stadionu s „dvěma obytnými čtvrťmi, komerční čtvrtí, dvěma restauracemi a oddělením šerifa osídlených 15 jedinečně pojmenovanými a vyjádřenými NPCS.”

Je tu děj, který s tím jde, ve kterém polovojenské FSD tlačí ven do breat, kde se bojí bezpečnosti Diamond City, aby šlapala. Existují i ​​boční akce a zářivé questy, stejně jako questline zahrnující náborovatelného společníka, který má 4 700 z 17 500 linií vyjádřeného dialogu. Nic z nich není mimochodem pro protagonisty, který po celou dobu mlčí.

Můžete se také rozhodnout, že se s FSD postavíte na některou z existujících frakcí ve Fallout 4, v takovém případě – za předpokladu, že jste ještě nedokončili hlavní příběh na stejné uložení – je nový konec, který můžete odemknout. Mezi další přírůstky patří nový hráčský SafeHouse, nové položky dílny, čtyři nové zbraně (FSD Tomahawk, FSD Blade, FSD Synth Head Mace a Flamer Pistol) a nová malířská práce pro vaše energetické brnění kompletní s animovanými policejními světly.

Pokud jste také dostali nainstalovanou populárním doprovodním modu heather kasdin, jeho tvůrce Llamarca zaznamenal téměř 150 řádků dalšího dialogu pro případ, že by ji přinesl na nové úkoly. Pro spolupráci s více společníky se doporučuje neomezený rámec pro obcházení pravidelného limitu následovníka. Stojí to za to jen mít dogmeat kolem, aniž byste museli někoho propustit.

Pokud jste již nainstalovali tribuny, musíte to odinstalovat před instalací oddělení šerifa Fens, protože veškerý obsah dřívějšího mod byl zahrnut do vylepšené a vylepšené formy. I když pokud jste to na půli cesty, měli byste tuto questline nejprve zabalit. Jo, a pokud jste fanouškem oblíbených Sim Settlements Chris Livingston, nebojte se, oddělení šerifa Fens je plně kompatibilní s ním.

Chcete -li spustit questline mod, vydejte se do Diamond City a najděte levou polní večeři po rampě na zadní straně stadionu. Vstoupit a NPC se přiblíží k tomu, aby věci vyrazilo.

Fallout 4 nadále inspiruje spoustu moderníků sedm let po jeho vydání. Některé rozmanité příklady nedávných vrcholů zahrnovaly záblesky bílé syntetické power brnění, návrat hororového mod pilgrim: Dread the Commonwealth v remasterované podobě a realismus, který vás zabíjí, když bomba během úvodu zhasne. Zde je několik dalších nejlepších modů Fallout 4.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

15 Best Fallout 4 quest mody pro další obsah

Nelson Chitty Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud si něco koupíte, můžeme vám získat malou provizi bez dalších nákladů. (Další informace).

Outcasts Quest Mod

Pro mnoho lidí je úžasné, že i po pěti letech jeho oficiálního vydání Fallout 4 zůstává jednou z nejvíce hráčů a nejvíce mluvených her v otevřeném světě.

Rychle se však podívejte na stránku Nexusmods Fallout 4 a je snadné pochopit důvod.

Komunita postavená kolem Fallout 4 pokračovala v rozdávání obsahu pravidelných od svého vydání, která se po čase stává sofistikovanějším.

V dnešní době mohou i menší mody Quest přidat přes hodinu hry.

Větší? Mohli by se také vykoupit Bethesdou, aby byli propuštěni jako zcela nové hry v plné ceně!

Naštěstí pro nás většina modurů nesleduje takové linie myšlení. A máme širokou škálu nových příběhů, které se můžeme pronásledovat v pustině Fallout 4.

Abych upozornil na některé z nejúžasnějších expanzí, které hra dosud zaznamenala, rozhodl jsem se toto žebříčky sestavit a opravdu doufám, že z toho najdete něco, co se vám líbí.

15. Nvidia’s Vault 1080

Nvidia's Vault 1080 MOD

Nvidia’s Vault 1080 od Modder Ex0Dus13 je společný podnik mezi Nvidia a Vault-Tec, který předvádí nové způsoby, jak zvládnout objemové osvětlení.

Což, pokud jste to nevěděli, se používá ve hře k vytvoření úžasně náladové atmosféry.

Mod jako takový zahrnuje questline, kde světlo bude hrát důležitou roli při vedení chátrajícího kostela, když odhalíte pravdu o temném a zkrouceném náboženském sboru a jejich pádu z milosti.

14. Fallout Who

Fallout Who Quest mod

Doktor Who je jednou z těch věcí, které, bez ohledu na to, s čím smícháte, se to ukáže úžasné.

Dokud je práce uvedena, aby byla neuvěřitelná, samozřejmě.

Modder Demeggy určitě vynaložil snahu o vytvoření úžasného doktora, který uvidíte, že odhalíte své dědictví jako Gallifreyan Time Lord, vyhnaný na post-apokalyptickou Zemi, abyste mohli žít vaše dny.

V tomto mod je to, na co se opravdu zaměřujete, odměny. Které zahrnují zvukový šroubovák s více nástrojem, schopnosti lorda Time a ano, tardis, který slouží jako domácí dům, který je uvnitř větší.

13. Vault 494-Příběh trezoru-Tec

Vault 494 Mod

Někde v oblasti Nahant leží Vault 494, dosud neobjevená tobolka na přežití, kde se očekává, že Vault-Tec prozkoumá vytvoření společnosti bez zločinu.

S více než hodinou obsahu a skriptovaných událostí je Vault 494 od Modder Seddo4494 příběhem intrik a tragédie, kde uvidíte, jak se cestující snaží dosáhnout svých cílů a zároveň podkopáni nejklidnější saboteurem – lidskou přirozeností.

12. Průvodci sběratele

Sběratelský průvodce FA4 MOD

Tento mod od Elys je jednoduchý, ale také velkým zlepšením pro ty z nás, kteří sají při hledání sběratelských předmětů.

Poskytuje řadu průvodců ve hře, které vás vedou k sběratelským předmětám, jako jsou časopisy a bobbleheads. Stačí si přečíst jednu z nich a budete nasměrováni na položky na seznamu.

11. Atomové rádio a příběhy ze společenství

Atomové rádio a příběhy z modelu Commonwealth

Rád poslouchám rádio ve Fallout 4.

Je to jedna z nejvíce pohlcujících věcí, které musíte udělat ve vašem mimosezrátu při plánování dalšího kroku nebo k němu.

A vynoří se z šílené osamělosti, která přichází s putováním po pustině.

Atomové rádio a příběhy z společenství uživatele Nexusmods Kristakahashi vám nabízí příležitost ponořit se do životů obyvatel pustiny způsobem, který nikdy předtím nemáte, vše doplněné novým předválečným rozhlasovým kanálem s 5 hodinami v hodnotě lore- Přátelský obsah.

Pomůžete týmu baseballu, který se pokouší vystoupit do nebe prostřednictvím jejich skóre?

Nebo se zapojte do vývoje elektronické pošty?

Možná se jen posadíte a posloucháte rádio, jak svět prochází ..

10. Maxwellův svět

MOD MAXWELL's WORLD MOD

Zatímco normální lidé obecně hrají hororové hry, když touží po nějaké adrenalinu, raději zasáhnu Nexus a najdu mod, který mi zničí nervy.

Pokud hledáte totéž, nemůžete předat tento plně hlasovaný strašidelný příběh zábavního parku od Modder Trainwiz.

Ve světě Maxwella nic není tak, jak se zdá … nebo snad všechno je, vzhledem k tomu, že je to všechno strašidelné jako peklo.

Battle Besbodied Entity a šílené zombie s novými zbraněmi, jako je těžká spalovna nebo ohňostroj, když se vydáte na jeden z více koncovek.

9. Vypadané štafety a otřesené metro

Vypadané relé a otřesené mody metra

Také z The Mind of Trainwiz přichází vyplácená štafeta a otřesené metro, dva propojené questlines s novými místy, jedinečnými šéfy a strhujícím příběhem.

Nemohu o těchto úkolech příliš říci příliš mnoho, aniž bych vám ten příběh zkazil, ale pokud čelíte šílenému AI ovládajícímu teleportéry nebo nabodnutí královny Mirelurk vlakem zní jako vaše věc … Jsem si jistý, že si to užijete a hodně.

8. Operace Manhattan – New York

Operace Manhattan Quest Mod

Někteří z nás prostě nemohli dostat dost bratrství oceli během hlavního hledání hry.

Modder Alxram byl jedním takovým člověkem, a tak se rozhodli vytvořit zcela nový questline s orientovaným na vysokou úroveň, aby uspokojil tu žízeň po Kamaraderii a Power Armors.

Operace Manhattan vám bude bojovat proti supermutantům, spolu s těžce ozbrojenými lupiči a střelci přes Central Park, Manhattan a dokonce i metro města zachránit kolegy vojáka.

Je to jako zachránit soukromého Ryana mnohem více záření.

7. 50 způsobů, jak zemřít na DR. Nick’s

50 způsobů, jak zemřít na Dr. Nicks Quest

Pokud je to, do čeho jste nalezení smrti a ničení v každém rohu, budete se cítit jako doma a hrajete 50 způsobů, jak zemřít na Dr. Nick’s.

S 10 propojenými úkoly představujícími hádanky, záhady, spiknutí a spoustou explozí se tento mod od plodného tvůrce RBDCC12 stal klasikou v komunitě Modding.

I po vymazání příběhu zůstane vaše hra navždy se zlepšil jedinečnými odměnami.

Patří sem váš nový hráč domů s velmi podrobnou dekorací a spousta nových řemeslných s … zajímavými efekty.

6. Projekt Valkyrie

Projekt Valkyrie Quest Mod

I když si užívám malá samostatná dobrodružství stejně jako dalšího chlapa, jsem obzvláště nadšený mody, které se připojují k hlavnímu příběhu hry a mění své zkušenosti způsobem, který bych nikdy neočekával.

To je přesně to, co projekt Valkyrie od Thuggysmurf dělá, otevírá cestu ke čtyřem zcela novým koncem hlavního hledání hry.

Rozbijte vazby osudu zprostředkováním míru mezi BOS a institutem. Nebo ještě lépe, uvěznění Prestona Garveyho krátce poté, co se s ním setkáte. Je to tvoje volba.

A to je jen špička ledovce, který je tento mod, který obsahuje více než pět hodin hraní, čtyři plně hlasované společníky, kteří interagují s příběhem, a možnost úplně přepracovat institut, jakmile se stanete režisérem.

5. America Rising – Příběh enklávy

Amerika rostoucí hledání FA4

Právě jste se probudili z 200 let ve stázi a svět, jak víte, přestal existovat. Když se snažíte spojit to, co se stalo, uvědomíte si, že nejste sami.

Jsou tam další jako vy, snaží se vzít zpět to, co bylo ztraceno – Enclave.

Modder Otellino nabízí hráčům s měkkým místem pro nejvíce konzervativní skupinu v pustině šanci znovu se připojit do modu, který je hladce integrován do hry, představuje hodiny hry, dva plně hlasované společníky a domov sladkého hráče sedí na opuštěná olejová souprava.

4. Zkaženost – neškodný kousek zábavy

Mod pro FA4

Zkažnost, která byla popsána jako největší mod quest a společník, nabízí hráčům příležitost hrát opravdu zlého jediného přeživšího za více než 10 hodin absurdní hry.

MOD, tvůrce Thuggysmurf, zahrnuje 20 propojených úkolů, Sedm plně hlasovaných společníků, kteří vás doprovázejí skrz ně, a některé z nejpodrobnějších hráčů v okolí.

Kde vám projekt Valkyrie nabízí nový způsob dokončení hry, zkaženost vám má dát větší svobodu v tom, jak hrajete úvodní akt.

3. Fusion City Rising

Fusion City Rising Mod

Fusion City Rising je jak quest modi, tak úplné rozšíření Diamond City, což vám umožní vstoupit do jeho podbřišnice.

I když se jedná o několik hodin hraní, plně hlasované společníky a možnost vyhodit spoustu věcí jadernými zbraněmi, to není to, co dělá tento mod speciální.

Spíše je to nastavení Fusion City To se opravdu zabývá středem pozornosti.

Ztraťte se v největší podzemní komunitě ve společenství, větší než Diamond City samotné.

Jděte nakupovat v obchodě, trénujte ve svých střeleckých rozsazích, seznámejte s místními frakcemi a když hledáte trochu zábavy, navštivte klubovou fúzi na párty, jako je to 2077.

2. Vyvržence a zbytky

Vyvržence a zbytky mod

Tento mod od Thuggysmurf otevírá dveře na více než 20 hodin zapojení hry, které vás přimějí k interakci s zbytky z hlavních frakcí ve vanilkové hře.

EXILY Z Bratrstvo oceli, přeživších k trezoru a dokonce i zbytkům z Enclave Star Fallout 3 v této ambiciózní expanzi.

Prozkoumejte nová místa, nárokujte si domy nového hráče a spřádejte se dvěma plně hlasovanými vlastními společníky, když se seznámíte s vyvrženci a zbytky.

1. Stroj a ona

Stroj a její mod

Stroj a její od Nikacola je gigantický mod s více než pěti hodinami pohlcující hraní.

To také zahrnuje fascinující vlastní soundtrack a zcela nová rozhlasová stanice s více než 50 skladbami a plně hlasovaným DJem.

Opravdu, to je velké.

Mod a jeho příběh jsou soustředěny kolem soupravy, jednoho z nejsložitějších společníků v historii Fallout 4.

Nejenže má více než 6 000 řádků dialogu, ale také AI, která může přijmout objednávky a implementovat strategie stanovené hráčem.

Tento nový následovník vás bude doprovázet všechny v tomto příběhu a posuzovat vaše činy na základě toho, kolik vám věří a jak si myslí, že jste cynická.

Ukážete jí, že ne všichni přeživší jsou stejní? Nebo jí připomenete, že je to svět psího pes?

Nelson Chitty

Nelson Chitty je venezuelský expat žijící v Argentině. Je to spisovatel a překladatel vášnivý pro historii a cizí kultury. Jeho ideální víkend je stráven mezi klidným hraním her civilizace VI a hledáním dalšího Anime Seinen do Marathonu.