Požadavky na úrovni dungeonů WOW Shadowlands | Playerauctions, Shadowlands instance na úrovni – wowpedia – váš wiki Guide to World of Warcraft

Instance Shadowlands podle úrovně

Úroveň:
Šéfové: 4
Obtížnost: Heroic, mýtický

Požadavky na úrovni Shadowlands Dungeons

Po zahájení jakéhokoli RPG na trhu sledujete stejné kroky. Nejprve se musíte dozvědět, jak fungují ovládací prvky a jak obsadit své schopnosti. Za druhé, potkáte nejbližší NPC a sledujete děj prostřednictvím mnoha úkolů. Nakonec se dozvíte, že položky klesají od náhodných nepřátel a občas zvyšují schopnosti vaší postavy. Nyní ve World of Warcraft povedete zážitek z hledání na jinou úroveň. Vidíme různé regiony, které přicházejí s jejich událostmi a příběhy s nedávným rozšířením. Po chvíli se seznámíte s závěrem této „kapitoly“, když načtete náročný dungeon. Dungeony WOW Shadowlands nejsou výjimkou.

Pomocí vyhledávače strany

Až dosáhnete tohoto bodu v questline, musíte kliknout na Finder Party (LFG). V závislosti na vaší třídě byste se mohli rozhodnout být tankem, podporou nebo DPS. Například, pokud jste čaroděj, výběr DPS je vaše jediná volba. Naproti tomu Paladin vám dává svobodu vybrat si cokoli. Poté, co je vše nastaveno a hotovo, získáte pozici fronty a budete muset počkat, až se ostatní hráči (dalších pět členů) připojí. Uvnitř dungeonů můžete sdílet kořisti s různými hráči. Někteří se budou držet cílů a pokusit se provádět běhy co nejrychleji bez sociálních interakcí. Na druhou stranu také vidíte ty členy týmu, kteří rádi psát několik řádků a udělat cestu zábavnější.

Věci, které potřebujete vědět o Wow Shadowlands Dungeons

Až budete mít kompletní párty, budete muset udělat ještě jedno kliknutí a je dobré jít. Následující mapa se načte a během několika sekund se setkáte se svými novými spoluhráči. . Nejprve zažijete tuto část hry ve standardních obtížích. S pomocí těchto míst můžete dosáhnout nejvyšší úrovně (60) v krátké době. Poté se budete muset zaměřit na zvýšení úrovně vaší položky z náhodných kapek nebo když porazíte šéfa. Když se dostanete na položku 157, můžete front pro hrdinské verze dungeonů. Jsou trochu komplikovanější, ale získáte lepší odměny. A konečně, mýtická obtížnost potřebuje, že nejprve nastavíte párty a vejdete do vchodu do dungeonu. Výsledkem je, že byste mohli požádat o pomoc od přátel nebo Guildmates. .

Zde je dostupný seznam Shadowlands Dungeons:

Jméno Dungeon Popisy a jak se tam dostat
Plaguefall Přestože je mapa tohoto dungeonu malá, jedná se o trvalý test pro podpůrného hráče. Za prvé, celé místo je plné různých zelených bazénů, které poškozují ty, kteří je procházejí v průběhu času. Za druhé, dostanete spoustu debuffů (nemocí) z davů a ​​šéfů, kteří mohou zabít celou stranu. Nakonec se mezi bazény objevují náhodně různá sliti. Musíte dosáhnout úrovně 53, abyste odemkli toto odporné místo.
Nekrotické probuzení Podle tématu Scourge vidíte různé typy zombie s mimořádnými schopnostmi. Někteří šéfové navíc používají novou herní mechaniku, díky nimž je dungeon jedinečný a příjemný. Například v boji s chirurgem Stitchfless potřebujete dav, abyste „připojili“ šéfa směrem k vaší párty. Před zahájením fronty se doporučuje vidět video nebo tutoriál. K odemčení této instance budete potřebovat postavu s úrovní 50.
Hally usmíření S tímto vězením zadejte gotickou část Shadowlands. V těchto stěnách budete bojovat s mocnými chargoyles, upíry a trápené duše. Podobně jako v předchozích instancích uvidíte novou mechaniku hry, která věci komplikuje. Nezapomeňte si promluvit se svou stranou (alespoň s textem) a pingové ošklivé debuffy. K otevření bran tohoto místa budete potřebovat úroveň 57.
De na druhé straně Cestujte k těm známým „trolským“ chrámům s mocnými kolečkami z tohoto závodu. Stejně jako jakýkoli jiný dungeon se stejným tématem, můžete vidět vzkříšené dovednosti, které udržují mapu naplněnou hrozbami.
Mlhy tirna scithe Pokud se chcete pustit do mystického lesa, který vás může navždy zachytit, pokud si vyberete špatnou cestu, je to pro vás. . Pokud máte v tomto lese nějaké zkušenosti, vždy převezměte iniciativu. Proto si můžete vybrat správnou ikonu a rychle se pohybovat. .
Věže vzestupu Cestujte „chrámem Sky“ plným různých davů, které používají jejich křídla k útokům. Navíc by bylo nejlepší zůstat v pohotovosti na jakýkoli silný vítr, který vás může vytáhnout z mapy. Nezapomeňte udržovat kopí po ruce a zacílit na ty, kteří se rádi vznášejí kolem večírku.
Divadlo bolesti Od nynějška vyžadují všechny dungeony úroveň 60 z vaší postavy. V tomto případě vidíte, jaké to je bojovat uvnitř arény. Všichni šéfové mají jiný trik, který vyžaduje určité znalosti ze strany. Celkově budou neustále házet schopnosti a debuffy AOE, které mohou vymazat celou skupinu.
Sanguine hloubky . Přesto však nepřátelé od tohoto okamžiku na vás nepřátelé hodí náročné schopnosti. Nejprve ze všeho můžete být vyřazeni z mapy, pokud si nebudete opatrní. Za druhé, uvidíte několik kouzel AOE, která vám brání v klidu. A konečně, některé debuffy mohou zabít celou stranu, pokud si nejste opatrní.

Pozoruhodné kapky

. Všechno je nutností-od drobností po vedení až po legendární kapky receptů. Vidíte marnost předměty jako Mounts, Pets a Soulshapes. !

Kolikrát můžete opakovat dungeon denně?

Můžete dokončit, odejít a bojovat znovu, tolikrát, kolikrát chcete. Přesto však závažnější potíže poskytují několik omezení kapky, která se resetují každé úterý.

Potřebujete si koupit expanzi Shadowlands, abyste mohli hrát tyto dungeony?

Ano, musíte si koupit expanzi Shadowlands pro World of Warcraft, pokud chcete cestovat do nových map.

Instance Shadowlands podle úrovně

Portal-230px

Tento článek je seznam Instance Shadowlands podle úrovně.

Název instance Zkratky Pásmo Minimální úroveň Doporučený rozsah úrovně Heroic Min. Úroveň Hrdinná řada úrovně Šéfové
Darkmaul Citadel Dosah exilu 7 7-10 N/a N/a Tunk, Gor’groth a Ravnyr
Necrotic Wake Bašta 5-hráč 50 50-60 60 60 Blightbone, Amarth, chirurg Stitchflesh, Nalthor Rimebinder
Plaguefall Pf Maldraxxus 5-hráč 50 50-60 60 60 Globgrog, doktor Ickus, Domina Venomblade, Margrave Stradama
Mlhy tirna scithe Mlhy Ardenweald 5-hráč 50-60 60 60 Ingra Maloch, Mistcaller, Tred’ova
Hally usmíření Hoa Revendreth 5-hráč 50 50-60 60 Halkias, Echelon, vysoký soudce Aleez, lord Chamberlain
Věže vzestupu Bašta 5-hráč 60 60 60 Kin-Tara, Ventunax, Oryphrion, DeVos, Paragon pochybností
Divadlo bolesti Horní Maldraxxus 5-hráč 60 60 60 60 Urážka Challengers, Gorechop, Xav Unfallen, Kul’tharok, Mordretha, The Endless Empress
De na druhé straně Dos Ardenweald 5-hráč 60 60 60 Hakkar Soulflayer, Manastorms, Dealer Xy’exa, Mueh’zala
Sanguine hloubky SD Revendreth 5-hráč 60 60 60 60 Kryxis The Neopacious, Exekutor Tarvold, Grand Proctor Beryllia, generál Kaal
Tazavesh, zahalený trh Mezi 60 60 60 60 Zo’phex The Sentinel, The Menagerie, Mailroom Mayhem, Myza’s Oasis, So’azmi, Hylbrande, Timecap’n Hooktail, So’leah

RAIDS []

Název instance Zkratky Pásmo Typ Minimální úroveň Doporučený rozsah úrovně Heroic Min. Úroveň Hrdinná řada úrovně Šéfové
Hrad Nathria Cn Revendreth RAID 10-30 hráčů 60+ Shriekwing, Huntsman Altimor, Hungering Destroyer, Artificer Xy’Mox, spasení Sun King, Lady Inerva Darkvein, Rada krve, kala, kamenná legie generálové, otcovské denathrius
Sanctum o nadvládě Drn Maw RAID 10-30 hráčů 60 60++
Sepulcher prvních SFO Zereth Mortis RAID 10-30 hráčů 60 60+++ Vigilant Guardian, Skolex, Nevyvolatelný havran, Artificer Xy’Mox, Dausegne, Fallen Oracle, prototyp Pantheon, Lihuvim, princip architekt, Halondrus The Reclainer, Anduin Wrynn, Lords of Dread, Rygelon, The Jailer, The Jailer, The Jailer, The Jailer

Viz také []

Shadowlands Dungeons a nájezdy

 • De na druhé straně
 • Hally usmíření
 • Mlhy tirna scithe
 • Nekrotické probuzení
 • Plaguefall
 • Sanguine hloubky
 • Věže vzestupu
 • Tazavesh, zahalený trh
 • Divadlo bolesti
 • Torghast, věž zatraceně
  • Sanctum o nadvládě

  Prozkoumejte dungeony Shadowlands

  Nová dobrodružství čekají na 8 nových dungeonů v Shadowlands-4 vyrovnávací dungeony a 4 maximální úrovně dungeonů. Adventurers získá přístup ke každému z vyrovnávacích dungeonů, když postupují skrz zóny bastion, Maldraxxus, Ardenweald a Revendreth.

  Dungeons of Bastion

  Nekrotické probuzení

  V nemyslitelném akt zrady napadly síly z Maldraxxus, říše obviněné z obrany Shadowlands, chrámu odvahy. Oni drancovali anima a vzali zabití Kyriana, aby podpořili své temné praktiky. Pokud zůstanou nezaškrtnuté, nekrotické síly Necropolis Zolramas drancuje baštu ponechání zničení po jejich brázdě.

  Úroveň: 51
  Šéfové: 4
  Normální, hrdinský, mýtický

  • Blightbone: Corloulentní hmota hnijícího masa známého jako Blightbone byla láskyplně konstruována chirurgem Stitchflesh. Nyní je ohavnost dychtivě uvolněna na chrámu odvahy.
  • Armarth, Harvester: Amarth dohlíží na sklizeň mrtvol z vrcholu nemrtvých monstrózních kostí, létající nad bitvou. Sadistický velitel zničil ruku odvahy a nyní přichází pro jejich paragon.
  • Chirurg Stitchflesh: Chirurg Stitchflesh je mistrem za příšerným ohavností, které jsou nasazeny z plovoucí pevnosti Zolramas. .
  • Nalthor The Rimebinder: Z na vrcholu létající Ziggurat Zolramas, Nalthor Rimebinder přikazuje silám útočící na baštu. Lich Lich plánuje déšť zamrzlé magie a smrt na nedotčených zemích bašty.

  Věže vzestupu

  Věže Ascension Dungeon Outdoor Area se sloupy a socha meče

  Plovoucí mezi mraky a představující vrchol Kyriánských ideálů, věže vzestupu jsou Archonovým sídlem moci. Nepochybné a nezpochybněné pro nespočet věd, pravidlo bašty vždy ztělesňovalo ctnosti povinnosti a služeb. Ale s suchem a nestabilitou způsobující zlomeniny v systému víry vystoupeného, ​​Archonova vláda čelí nepředstavitelnému nebezpečí, protože jeden z jejích nejdůvěryhodnějších následovníků spadá pod houpačku nejtemnějších zlých.

  Úroveň: 60
  Šéfové: 4
  Heroic, mýtický

  • Kin-Tara: Zatímco Kyrijští uchazeči museli trpělivě čekat během sucha Anima pro jejich po splatnosti, Forsworn se nebolili udělit jejich věrná křídla. Kin-Tara se osvědčila k temnému Kyrianovi a naučila se ovládnout oblohu, jakmile vystoupila. .
  • Ventunax: Ventunax je jedním z nejsmrtelnějších konstruktů Forsworn, původně navržený tak, aby testoval odvahu kyrijských uchazečů. Praetorianovy pohyby jsou tak rychlé, že se může zdát, že před očima nepřátel zmizí.
  • Oryphrion: Oryphrion je palebná síla v Paragonu věrnostního předvoje. Temný kolos dominoval invazi do města s jejich poháněným dělostřelectvem a nyní tvrdě hájí písmo moci před křeslem Archona.
  • DeVos, Paragon pochybností: DeVos byl samotným symbolem loajality, dokud do bašty nedorazila duše s znepokojující minulostí. Její pochybnost ji ohromila, dokud nepadla do otevřené vzpoury, za pomoci nejtemnějších sil Shadowlands. .

  Dungeons of Maldraxxus

  Plaguefall

  Pod zničeným domem morů leží jedna z nejničivějších sil, které kdy Maldraxxus věděl. Ti, kteří touží po této síle, prohledávají v závodě morová zbytky, aby si tuto zbraň požadovali. Kdokoli zachytí tuto cenu, bude mít osud Shadowlands ve svých spárech.

  Úroveň: 53
  Šéfové: 4
  Potíže: Normální, hrdinský, mýtický

  • Globgrog: Přesná povaha Morů a vytéká se zmáčkou House of Plague’s Fall nemusí být nikdy dešifrována, ale sbírka slizů a masa, která se stala globgrogem.
  • Doktor Ickus: Zničení domu morů a erupce slizu, které zůstaly po jeho brázdě.
  • Domina Venomblade: Domina Venomblade věří, že nástroj její pomsty za pád domu očí spočívá na moru. Nikdo, ani její bývalí spojenci jí nebrání v získání zbraně skrytou v těchto ruinách.
  • Margrave Stradama: Věřilo se, že Margrave Stradama byl zničen při explozi, která svrhla její dům. Ve skutečnosti ji exploze proměnila v monstrózní novou podobu, řídila ji šílenou a nechala ji v srdci padlého domu morů.

  Divadlo bolesti

  Divadlo bolesti dungeon vnější aréna

  V Maldraxxus musíte být neustále testováni a měřeni jako nejlepší pro obranu Shadowlands. Nejlepší místo, kde se můžete prokázat, je divadlo bolesti. Davy uchazečů čelí naději, že čelí jednomu z šampionů. Brutalita! Chaos! Násilí! A samozřejmě, bolest! Pouze nejsilnější se stanou šampióny jejich domu a pouze jeden může být nejsilnější.

  Úroveň: 60
  Šéfové: 5
  Potíže: Heroic, mýtický

  • Urážka Challengers: Šampióni nebojí jen nikoho. První uchazeči bojují mezi sebou, aby viděli, které jsou hodné. Dessia Decapitator, Paceran the Virulant, a Sathel The Accrursed spojili jejich nesourodé bojové styly, aby vyřadili další uchazeče. Rozdrtí všechny, kdo stojí mezi nimi a zápasem titulu.
  • Gorechop: Jako hlad po vítězství, jako je pro nové části, je Gorechop připraven ukázat, že dům konstruktů může postavit lepšího válečníka. Od příchodu do Maldraxxus vydělal každý kus svého těla, ale není nad nalezením něčeho nového na Challengerovi.
  • Xav The Unfallen: XAV bojoval a porazil tolik nepřátel, že existuje řada uchazečů bojujících o jejich řadu. Pokud se někdo může dostat kolem nich, Xav si pochutnává na hodné výzvě.
  • Kul’tharok: Kul’Tharok je mistrem nekromantického umění a ukazuje, že brutální síla není jediná cesta na vrchol. Cesta k vítězství je skrze jeho bludiště magických portálů a pak kolem jeho nekrotického náporu.
  • Mordretha, The Nekonečná císařovna: Nekonečné bitvy a nekonečná vítězství, Mordretha si vybrala každého soupeře, který ji vyzval. V životě byla mistrem Dark Magic a její čas v Maldraxxus tyto znalosti pouze rozšířila. Je to název zápas, na který divadlo bolesti čekalo?

  Mlhy tirna scithe

  Úroveň: 55
  Šéfové: 3
  Normální, hrdinský mýtický

  Lush Grove zvaný Tirna Scithe byl někdy pilně chráněn lidem Fae, protože je to posvátné místo, o kterém se říká, že drží starověká tajemství. Legendy varují, že nežádoucí cestující by se ocitl ztracen pro věčnost putování jeho nespočetným zašroubovaným cestou. Ale jak sucho vyčerpá lesy Ardenweald, nepřátelé se snaží vyplenit silnou magii háje. Dokonce i domorodci z oblasti jsou poháněni hladem a zoufalstvím konzumovat to, co je zimní královna nejvíce drahá.

  • Ingra Maloch: Proklínající, aby existoval mimo cyklus života a smrti, se Drust nyní snaží obejít svůj osud pomocí mechanismů znovuzrození Ardenwealdové. Jejich budoucí dobytí si našlo cestu do Tirna Scithe, kde Ingra Maloch a jeho následovníci používají faul magii k podrobení místních obyvatel.
  • Mistcaller: TiRNA SCITHE je bráněna silou zbraní, ale také mazaný. Hravý Mistcaller použil mlhy k zmatení a dezorientu útočníků. S útokem Drust nemůže Mistcaller snadno říct příteli z nepřítele a teprve poté, co jsou její hádanky a hry poraženy, můžete bezpečně dosáhnout srdce TiRNA SCITHE.
  • Tred’ova: Gorm žvýkal na okrajích Ardenweald a pohltil se vysušené slupky mrtvých. Šelma zvaná Tred’ova se zabývala něčím mnohem dražším, divočinou LAKALI, LOA znalostí. Nyní, když Tred’ova ochutnal sílu a moudrost LOA, hladovala po více než přežití.

  De na druhé straně (Maximální úroveň dungeon)

  De Druhá strana Dungeon Exteriér s mystickými energiemi a chrámovou cestou

  Bwonsamdi udržoval tajné místo ve Shadowlands, na které se odkazuje jako na Druhou stranu. Když mrtví začali trychtýt do TAM, Bwondsamdi skryl ve své malé doméně několik duší a udržoval jeho trollové následovníky v bezpečí. Ale to přerušilo starou dohodu s Mueh’zalou a nyní starověká LOA přišla sklízet tyto duše a zničit jejich správce. Bwonsamdi bude potřebovat pomoc při shromažďování některých svých dalších jednání, pokud má přežít tento nápor a chránit duše uvnitř.

  Úroveň: 60
  Šéfové: 4
  Potíže: Heroic, mýtický

  • Hakkar Soulflayer: Dokonce i přítomnost Hakkara, který Soulflayer způsobil nepokoje na Azerothu. Násilí a mor označují jeho krev a jeho nesmírnou sílu. Jeho věřící za něj bojovali až do smrti a za nimi. Vzdání se moci nikdy nebylo jeho cestou, i když to není jeho vlastní.
  • Manastormy: Absolutní poctivost a důvěra jsou tím, co dělá Millicent a Milhouse Manastorm takový mocenský pár. No, poctivost, důvěra, ohromující magie a experimentální technologie. Kombinace čtyř prvků v dokonalé harmonii dělá z manastormů nejsmrtelnější, nebezpečný a katastrofální pár kdekoli.
  • Dealer Xy’exa: Dealer Xy’exa je mazaný akvizice, který ovládá řadu magických kontrivací, které shromáždila během tisíciletí. Spoléhá na zvláštní manipulaci, aby zůstala o krok napřed před nesčetnými nepřáteli, které ve svých jednáních učinila.
  • Mueh’zala: Otec spánku, Synu času, The Night’s Friend. Mueh’zala uvedl mrtvé Azeroth dlouho předtím, než Bwonsamdi uzavřel svůj první dohodu. Ví, že by měl Bůh vládnout, ne prosit o služebníky a věřící. Plány, které položil ve starověku, aby získal zpět, že síla se uskuteční, jakmile se zabývá jeho vzpurným nahrazením.

  Dungeons of Revendreth

  Hally usmíření

  . Zatímco haly zazvonily s utrpením a hříchem, bylo to vše nasměrováno k vykoupení duší a zabránění jejich pádu do Maw. Ale nedávno povýšený Lord Chamberlain se snažil o sobecké sklizení animy, často až do té míry, že nedochází k vykoupení duší. Někdo bude muset ukončit zkaženost, která v těchto stěnách rostla.

  Úroveň: 57
  Šéfové: 4
  Potíže: Normální, hrdinský, mýtický

  • Halkias, hříšný Goliath: Sinstony mají být inertními záznamy o minulých přestupcích. Machinace zkaženého venthyru umožnily Halkiasu masivního golema, růst z síly zanedbávaných sinníků. Síly lorda Chamberlaina se snažily to zadržet a rozdělit svou anima přes několik Sinstone Golem Shards.
  • Echelon: Mighty Stoneborn známý jako Echelon vždy držel outsidery, zejména smrtelníky, v pohrdání. Sledoval haly odčinění z oblohy a rozdrtí každého, kdo se pokouší překročit prahovou hodnotu.
  • Vysoký soudce Aleez: V halách usmíření, kolem nádvoří a chrličů, je kostel na rozdíl od jakéhokoli viditelného na Azerothu. To je místo, kde vysoký soudce Aleez předsedá shromáždění duchů a šíří temné slovo otce Denathrius na nezasloužení.
  • Lord Chamberlain: Lord Chamberlain vylezl neustále a nemilosrdně skrz řady Venthyrovy společnosti a stal se kombajnem tím, že pomohl při zachycení vzpurného žalobce. Nyní vládne žalobce, hromadí animu a obrátí posvátný proces usmíření na své vlastní deviantní účely.

  Sanguine hloubky

  Sanguine hloubky dungeonové chodby s pochodními a tajícími svíčkami

  Daleko pod hradem Nathria leží sanguine hloubka, vězení vytvořené pro umístění nejzajímavějších disidentů Denathriusů Onnathriuse. Vězni jsou zde drženi pro věky, vyčerpaní ze své animy pro výzkum a studium. Odolnost proti hříchům zde ví o konkrétním vězně, který pomáhá naklonit rovnováhu jejich boje se SIR Denathriusem ve prospěch a požádal o pomoc při jejich extrakci.

  Úroveň: 60
  Šéfové:
  Potíže: Heroic, mýtický

  • Kryxis, nenasytný: Kryxis Naoracious vycítil obchody Anima hluboko v hloubkách sanguinu a jeho touha konzumovat tuto energii ho přimělo k šílenství. S nedávnou slzou, která se vytvořila v Revendreth, našel Kryxis cestu do těchto katakomb a cílem je vypustit každou poslední kapku animy z podzemního úložného domu.
  • Exekutor Tarvold: Mnoho ventryru zvažuje trápení jejich obvinění a extrakci hříchů a animy jejich posvátné povinnosti. Stvoření známé jako exekutor Tarvold je nastaven jako strážce a dovolil si vzít své nemocné potěšení z mučení vězňů zde ukazuje, že zkaženost revendreth klesla.
  • Grand Proctor Beryllia: . Krutost, kterou ovládala magii animy. Bude ovládat světlo tohoto tvora bez ohledu na to, co to stojí její vězně.
  • Generál Kaal: Generál Kaal stojí jako jeden z hlavních generálů otce Denathrius, kteří dohlížejí na jeho operace v Revendreth. Silná, agilní a plná generála viny Kaal používá svou agilitu a anima naplněnou povahu k odstranění všech, kteří by se postavili proti jejímu pánovi.