Požadavky systému Destiny 2: Může můj počítač spustit Destiny 2? Průvodce MiniTool oddíl, požadavky systému Destiny 2 | Mohu spustit Destiny 2

Požadavky na systém Destiny 2

Samuel Willetts Samuel Willetts tráví svůj čas na prvním vývoji AMD, Intel a Nvidia. Pokud tak neučiníte, zjistíte, že se pohrává s jeho parní palubou. Dříve je napsán pro PC Gamer, T3 a Toptenreviews.

Požadavky systému Destiny 2: Může můj počítač spustit Destiny 2?

Jaké jsou požadavky systému Destiny 2? Mohu spustit Destiny 2? V tomto příspěvku Minitool zobrazuje Destiny 2 Minimální specifikace a Destiny 2 Doporučené specifikace. Kromě toho také ukazuje, jak posoudit, zda váš počítač splňuje požadavky Destiny 2.

Úvod do Destiny 2

Destiny 2 je bezplatný online multiplayerový střílečka pro první osobu vyvinutá společností Bungie. Bylo vydáno pro PlayStation 4 a Xbox One 6. září 2017, následovanou verzí Microsoft Windows následující měsíc.

Destiny 2 je pokračováním Destiny 2014 a jeho následné rozšíření, ale Destiny 2 byl oceněn jako „robustnější příběh“ a skutečný podlahový darebák.

Děj hry je, že pod velením válečníka Dominus Ghaul napadne mimozemský závod na posledním bezpečném městě Země. Výsledkem je, že člověk ztratí poslední útočiště a síla strážců města je také zbavena.

V této situaci se hráči jako strážci vydali na cestu, aby znovu získali svou moc a našli způsob, jak porazit Ghaula a jeho armádu Red Legion a vzít zpět poslední město.

Destiny 2

Destiny 2 samozřejmě také zachovává vynikající hraní původního osudu. Hra obsahuje expanzní balíčky, které dále příběh dále a přidávají nový obsah a mise.

Kromě toho jsou aktivity této hry také rozděleny mezi hráč versus prostředí (PVE) a typy her Player versus Player (PVP). PVE obsahuje „údery“ a nájezdy na šesti hráčů, zatímco PvP má objektivní režimy a tradiční režimy her Deathmatch.

Vzhledem k výše uvedeným ctnostem byl Destiny 2 nominován a získal různá ocenění, například na herních cenách 2017 a ceny za kritiku her. Lze říci, že Destiny 2 je jednou z nejprodávanějších her tohoto desetiletí.

Jak snadno opravit chybový kód Destiny 2

Jak snadno opravit chybový kód Destiny 2

Hráli jste osudu 2? Znáte, že chybový kód na Destiny 2? Tento příspěvek vám ukáže, jak opravit chybu některými účinnými řešeními.

Požadavky na systém Destiny 2

Protože Destiny 2 lze přehrávat na PC, někteří uživatelé se zeptají, jaké požadavky Destiny 2 jsou a mohou se obávat, že jejich počítače nemohou splňovat požadavky Destiny 2 PC. V této části představím minimální specifikace Destiny 2 a doporučené specifikace Destiny 2, respektive.

Destiny 2 Minimální požadavky systému

 • OS: Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 64bitový (nejnovější servisní balíček).
 • PROCESOR: Intel Core i3-3250 3.5 GHz nebo Intel Pentium G4560 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz.
 • RAM: 6 GB RAM.
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 660 2GB nebo GTX 1050 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB.
 • Úložný prostor: 105 GB dostupné místo.

Jedná se pouze o minimální specifikace Destiny 2, které vám umožňují spustit hru, ale nastavení obrazovky (jako je stín, osvětlení, anti-aliasing, rozmazání pohybu, vertikální synchronizace atd.) by měl být nejnižší a výkon obrázku může stěží dosáhnout 30 snímků.

Specifický herní výkon počítačů, které právě dosáhly minimálních požadavků, se samozřejmě může lišit v závislosti na různých hrách. Ale pokud je to možné, doporučuji vám, aby váš počítač splnil doporučené požadavky.

Požadavky na systémové požadavky Destiny 2

 • OS: Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 64bitový (nejnovější servisní balíček).
 • PROCESOR: Procesor Intel Core i5 2400 3.4 GHz nebo I5 7400 3.5 GHz / AMD RYZEN R5 1600X 3.6 GHz.
 • RAM: 8 GB RAM.
 • GPU: Video Nvidia Geforce GTX 970 4GB nebo GTX 1060 6GB / AMD R9 390 8GB paměť 8 GB RAM.
 • Úložný prostor: 105 GB dostupné místo.

Výše uvedené jsou specifikace doporučené Destiny 2. Pokud váš počítač splňuje výše uvedené požadavky, můžete na něm spustit Destiny 2.

[Vyřešeno] Destiny 2 STUCK na inicializaci

[Vyřešeno] Destiny 2 STUCK na inicializaci

Jak zabránit inicializaci Destiny 2? Jste schopni získat 8 řešení problému Destiny 2 přilepené na inicializaci v tomto příspěvku. Neváhejte a vyzkoušejte.

Mohu spustit Destiny 2?

Mohu spustit Destiny 2? Nebo může můj počítač spustit Destiny 2? Chcete -li odpovědět na tyto otázky, měli byste zkontrolovat konfiguraci vašeho počítače a zjistit, zda splňuje požadavky Destiny 2 PC. Postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Zkontrolujte OS, CPU, RAM, GPU a úložný prostor na PC

Krok 1: Lis “Windows + r“Klíče k volání.” Běh box. V Běh Krabice, zadejte „dxdiag“A zasáhl.” Zadejte otevřít Diagnostický nástroj dirxtx. Na Systém Karta, věnujte prosím pozornost Operační systém, Procesor, a Paměť informace.

Karta DXDIAG System

Krok 2: Přeskočit do Zobrazit Karta ke kontrole Zobrazit paměť (VRAM). V tomto kroku nemusí někteří lidé znát rozdíly mezi Cca. Celková paměť, Vram, a Sdílená paměť. Jejich rozdíly jsou následující:

 • Cca. Celková paměť: Rovná se VRAM plus sdílená paměť.
 • VRAM: Je to vlastní video paměť grafické karty a nebude obsadit systémovou paměť. Pro hry je to velmi důležité.
 • Sdílená paměť: Když VRAM nestačí, grafické karty nakreslí část fyzické paměti počítače, aby sloužila jako jejich vlastní video paměť. Tato část paměti se nazývá Sdílená paměť. Sdílená paměť zřejmě není tak dobrá jako vyhrazený VRAM.

Zkontrolujte VRAM

Krok 3: OTEVŘENO Průzkumník souborů a klikněte Tento PC Chcete -li zjistit, zda existuje dostatek úložného prostoru pro Destiny 2.

Zkontrolujte místo pevného disku

Může váš počítač spustit tuto hru? 3 kroky k získání odpovědi

Může váš počítač spustit tuto hru? 3 kroky k získání odpovědi

Příspěvek je rozdělen do tří částí, aby vám pomohl zjistit, zda váš počítač může spustit hru, která se vám líbí, a upgradovat počítač, aby splňoval požadavky herního systému.

2. Posuďte, zda splňují požadavky systému Destiny 2

Po kontrole OS, CPU, RAM, GPU a úložného prostoru můžete vědět, zda váš počítač snadno splňuje požadavky na OS, RAM a Storage Space, ale abyste věděli, zda splňuje požadavky CPU a GPU, měli byste si přečíst následující obsah Chcete -li se naučit určité znalosti o CPU a GPU:

Znalosti CPU:

Poznámka: Dnes je většina trhu CPU rozdělena mezi Intel a AMD. Proto v této části obsahu CPU většinou budu mluvit o procesorech Intel a AMD.

 1. Série CPU pro spotřebitele Intel: Pro spotřebitelské uživatele jsou nejběžnějšími procesory Intel Core, Pentium a Celeron Series. Ve stejné generaci jejich výkon oslabuje v pořádku, přičemž Core je nejsilnější, pentium sekundu a Celeron nejslabší.
 2. Spotřebitelská řada CPU AMD: Pro uživatele spotřebitelů jsou nejběžnějšími procesory AMD série Ryzen, AMD FX, APU, Athlon a Sempron. Obecně jejich výkon oslabuje v pořádku. Ryzen je nejsilnější, následuje AMD FX, APU a Athlon a Sempron je nejslabší.
 3. Zde je několik seznamů, které vám pomohou zkontrolovat, zda váš CPU splňuje požadavky Destiny 2: seznam procesorů Intel Pentium, seznam procesorů Intel Core, seznam CPU AMD FX a seznam CPU AMD Ryzen CPU.
 4. Architektura CPU: Obecně řečeno, CPU s pokročilejší architekturou má lepší výkon. Samozřejmě existuje také možnost, že výkon vysokofrekvenčního procesoru předchozí generace je silnější než meziprodukční frekvenční procesor příští generace.
 5. Frekvence CPU: Obvykle odkazuje na frekvenci, při které může generátor hodin procesoru generovat impulzy. Její jednotka SI je Hertz (Hz). Za stejnou architekturu CPU, čím vyšší je frekvence, tím rychlejší je rychlost CPU a čím lepší výkon CPU.
 6. Sériové číslo CPU: V řadě Intel Core a AMD Ryzen, číslo I3, I5 a R5 představují umístění značky. Obecně platí, že čím větší je sériové číslo, tím lepší. Kromě toho číslo po I5 nebo R5 označuje generaci a SKU. Ve stejné generaci, čím větší je hodnota SKU, tím vyšší je frekvence a tím silnější výkon.

Sériové číslo intelů CPU

Podle výše uvedených znalostí můžete posoudit, zda váš CPU splňuje specifikace Destiny 2 PC. Pro některé zkušené uživatele to mohou posoudit rychleji jen ze sériového čísla CPU, zejména pokud CPU patří do série Intel Core nebo AMD Ryzen.

Znalosti GPU:

Poznámka: Pro hry je důležité mít diskrétní grafickou kartu. V současné době existují pouze dva mainstreamové diskrétní výrobci grafických čipů: Nvidia a AMD. Proto v této části o nich budu většinou mluvit.

 1. Spotřebitelská série GPU: Série Nvidia GPU pro spotřebitele je GeForce, zatímco řada AMD GPU pro spotřebitele je Radeon.
 2. Parametry GPU: Důležité parametry GPU zahrnují architekturu GPU, configure Config, frekvence GPU, šířka pásma a VRAM. Jejich význam klesá řádně. Když soudíte, zda váš GPU splňuje požadavky Destiny 2, můžete se na tyto parametry odkazovat.
 3. Zde je seznam GPU NVIDIA a seznam GPU AMD. Tyto seznamy zobrazují výše uvedené důležité parametry. Obecně, čím novější architektura, tím lépe; A čím více jádra, tím lepší.
 4. Sériové číslo GPU: Obecně jsou pravidla číslování GPU podobná pravidům CPU. Čím vyšší je sériové číslo GPU ve stejné sérii, tím více funkcí vlastní a čím silnější je výkon.

Co byste měli dělat, pokud váš počítač nesplňuje požadavky systému Destiny 2?

Váš počítač nemusí splňovat požadavky systému Destiny 2 z následujících důvodů:

 1. OS je 32bitový, ne 64bitový.
 2. CPU není dost dobrý.
 3. Není dost RAM.
 4. Není dost VRAM.
 5. Není dostatek úložného prostoru.

Pokud váš počítač patří do situace 2, 3 a 4, měli byste vyměnit hardware. Pokud je váš počítač v případě 1, měli byste nejprve zkontrolovat, zda je CPU 32bitový (x86) nebo 64bitový (x64). Pokud je CPU 32bitový, nahradíte jej 64bitovým CPU a poté znovu nainstalujete počítač pomocí 64bitového systému Windows OS. Pokud je 64bitový, stačí přímo přeinstalovat počítač pomocí 64bitového systému Windows OS.

Jak získat více RAM na notebooku - bez ram nebo upgradujte RAM

Jak získat více RAM na notebooku – bez ram nebo upgradujte RAM

Tento příspěvek vám ukazuje, jak získat více RAM na notebooku upgradem RAM a uvolnění RAM.

Pokud je váš počítač v případě 5, měli byste zvážit dvě situace.

1. Neexistuje žádný jediný oddíl, který má 105 GB volný prostor.

Pokud má celý disk volný prostor 105 GB, ale v této situaci není dostatek prostoru, ale v této situaci není dostatek místa, můžete problém vyřešit rozšířením nebo přesunutím/změnou velikosti oddílu. Pokud jde o nástroj, doporučuji vám použít průvodce Minitool oddíl. Postupujte podle níže uvedených kroků:

Krok 1: Kliknutím na tlačítko výše získáte zdarma stáhnout průvodce Minitool oddíl. Spusťte tento software a přejděte na jeho hlavní rozhraní. Klepněte pravým tlačítkem myši na oddíl, který chcete prodloužit a klikněte Rozšířit volba.

Vyberte možnost rozšířit

Krok 2: Kliknutím na šipku rozšířte rozbalovací nabídku a vyberte oddíl, ze kterého se rozhodnete vzít volný prostor. Poté přetáhněte posuvný blok a rozhodněte se, kolik prostoru chcete z tohoto oddílu vzít. Poté klikněte OK knoflík.

rozšířit oddíl

Krok 3: Klikněte na Aplikovat tlačítko pro spuštění probíhající operace.

Klikněte na tlačítko Použít

Pokud chcete vytvořit samostatný oddíl Destiny 2, můžete použít Přesunout/změnit velikost Vlastnosti.

Krok 1: Klikněte na oddíl a vyberte Přesunout/změnit velikost.

Klikněte na Move/Resize

Krok 2: Přetáhněte šipku a zmenšte oddíl. Poté klikněte OK knoflík.

Shrink oddíl

Krok 3: Klikněte na nepřidělený prostor a vyberte Vytvořit Chcete -li vytvořit oddíl pro Destiny 2.

Vytvořte oddíl

2. Celý disk nemá 105 GB volný prostor.

Pokud celý disk nemá volný prostor 105 GB, můžete k vyřešení problému použít následující dvě metody:

 • Zdarma místo na disku. Přečtěte si tento příspěvek: 10 způsobů, jak uvolnit místo na disku v systému Windows 10 [2020 Aktualizace] .
 • Upgradujte na větší pevný disk. Viz tento příspěvek: Jak upgradovat na větší pevný disk bez ztráty dat?

Sečteno a podtrženo

Je tento příspěvek užitečný pro vás? Máte další představy o požadavcích Destiny 2 PC? Dejte nám prosím zpětnou vazbu v zóně komentáře. Kromě toho, pokud máte potíže s prodloužením/přesunem/změnou změny oddílu, uvolnění místa na disku nebo migrující operační systém, kontaktujte nás prostřednictvím [chráněného e -mailu] . Odpovíme vám co nejdříve.

Systémové požadavky Destiny 2 FAQ

Může Destiny 2 běžet na 4 GB RAM?
Destiny 2 vyžaduje alespoň 6 GB RAM. Toto je jeho minimální požadavek RAM.
Jaký počítač potřebuji pro Destiny 2?

PC lze použít pro Destiny 2, pokud splňuje následující požadavky:

 • OS: Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 64bitový (nejnovější servisní balíček).
 • PROCESOR: Intel Core i3-3250 3.5 GHz nebo Intel Pentium G4560 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz.
 • RAM: 6 GB RAM.
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 660 2GB nebo GTX 1050 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB.
 • Úložný prostor: 105 GB dostupné místo.

Je intenzivní procesor Destiny 2 nebo GPU?

Destiny 2 nemusí být intenzivní CPU, ale je to určitě intenzivní GPU. Proto je pro to diskrétní GPU dobrý.

Může GTX 1050 Ti spustit Destiny 2?
Ano. GTX 1050 Ti splňuje minimální specifikace Destiny 2.

 • Facebook
 • cvrlikání
 • LinkedIn
 • reddit

Požadavky na systém Destiny 2

Požadavky na systém Destiny 2

Zkontrolujte požadavky systému Destiny 2. Mohu to spustit? Vyzkoušejte své specifikace a ohodnoťte svůj herní počítač. Laboratoře systémových požadavků provozuje miliony testů požadavků na PC na více než 8 500 hrách měsíčně.

Destiny 2 podrobnosti o hře

Můžete spustit Destiny 2, pokud to vaše systémové požadavky splní toto – váš GPU musí být alespoň Nvidia GeForce GTX 660 nebo AMD Radeon HD 7850. Váš počítač může splnit doporučené požadavky na Destiny 2 s GTX 970 nebo Radeon R9 390! Destiny je směs MMO a FPS, vyvinutá společností Bungie, stejná skupina, která vám přinesla Halo. Má neuvěřitelně uspokojivou jádro herní smyčku Halo, ale je svázána s kořistním systémem, který vás bude bavit, dokud slunce neprojde supernovou. Předpokládáte roli opatrovníka a cestujete mezi různými planetami v naší vlastní sluneční soustavě, dokončujete mise, volné procházení a účast na stávkách a nájezdech hry. Frakce červené legie Cabal zaútočila na poslední město Země v ohromné ​​síle. Dominus Ghaul, jejich velitel, věří, že cestovatel – Destiny’s Iconic Big White Orb – udělal chybu při přenosu svých sil na vás spíše než on. Je venku, aby to přesvědčil, aby změnil názor, zdánlivě tím, že ji drží rukojmí na velké lodi ve středu jeho flotily. Pokud jsou vaše síly přenášeny, vy a všichni strážci ztratíte moc. Ztratíte své dárky a ohromíte, bezbranně, daleko od boje. To vysvětluje, proč Ghaul vyhrává – je organizovaný a má své věci dohromady.

Tady jsou Destiny 2 Systémové požadavky (minimum)

 • procesor: Intel – Core i3-3250 / AMD – FX -4350
 • Rychlost CPU: Info
 • RAM: 6 GB
 • Grafická karta: Nvidia – GeForce GTX 660 2GB / AMD – Radeon HD 7850 2GB
 • Vyhrazený video RAM: 2048 MB
 • Pixel Shader: 5.0
 • Vertex Shader: 5.0
 • OS: Windows 7 64bitový nebo Windows 8.1 64bitový nebo Windows 10 64-bit
 • Space na disku zdarma: 68 GB

Destiny 2 Doporučené požadavky

 • procesor: Intel – Core i5-2400 / AMD – Ryzen R5 1600X
 • Rychlost CPU: Info
 • RAM: 8 GB
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 970 4GB nebo GTX 1060 6GB / AMD – Radeon R9 390 8GB
 • Vyhrazený video RAM: 4 GB (AMD 8 GB)
 • Pixel Shader: 5.1
 • Vertex Shader: 5.1
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Space na disku zdarma: 68 GB

Systémové požadavky Destiny 2 2023

Zkontrolujte nejnovější minimální požadavky Destiny 2 a doporučené specifikace plus velikost souboru ke stažení, abyste zjistili, zda vaše nastavení her PC může spustit hru FPS.

Systémové požadavky Destiny 2: Tři opatrovníci stojí proti neon namočenému panoráma města

Publikováno: 21. února 2023

Jaké jsou požadavky systému Destiny 2? Aspiring i veteránští opatrovníci se i nadále hrnou do hry Bungie FPS, pravděpodobně částečně kvůli tomu, jak snadné je běžet na PC. I když je možné hrát Destiny 2 na stárnoucím hardwaru, zde může výrazně zlepšit vaše zkušenosti.

Od nyní desetiletí plus staré Nvidia Geforce GTX 660 nebo AMD Radeon HD 7850 splňuje Destiny 2 minimální specifikace, Jakýkoli moderní GPU by neměl mít potíže se spuštěním hry. To znamená, že stříkání na nejlepší grafickou kartu je nejdůležitější upgrade, kterou můžete udělat pro zvýšení FPS a zlepšení vizuální kvality.

Zde jsou požadavky systému Destiny 2:

Minimální Doporučeno
OS Windows 7 64-bit Windows 10 64-bit
procesor Intel Pentium G4560
AMD FX 4350
Intel Core i5 2400
AMD RYZEN 5 1600X
RAM 6 GB 8 GB
GPU Nvidia Geforce GTX 660
AMD Radeon HD 7850
Nvidia Geforce GTX 970
AMD Radeon R9 390
Úložný prostor 105 GB 105 GB

The Destiny 2 doporučené specifikace Podobně odpustí, s Nvidia Geforce GTX 970 a AMD Radeon R9 390 převzetí povinností tlačení pixelů. Požadavky na CPU i RAM zůstávají krotké, s čtyřjádrovým procesorům a 8 GB paměti se zde dobře daří.

Pokud jde o Osud 2 velikost, Musíte vymazat 105 GB prostoru na vašem řešení úložiště podle výběru. Důrazně doporučujeme nainstalovat na nejlepší SSD, které máte, protože nechcete být tím členem nájezdu, který udržuje všechny čekající za obrazovkou zatížení.

Pokud se chcete zlepšit výkon hry, ale nevíte, kde začít, podívejte se na náš průvodce nejlepším nastavením Destiny 2. Také jsme vás dostali zakrytý, pokud jde o nejlepší zbraně Destiny 2 PvP, abychom vám pomohli dát výhodu nad vašimi soupeři.

Vezměte test požadavků na systém Destiny 2 na PCGameBenchmark a odpovězte na otázku … mohu spustit Destiny 2?

Samuel Willetts Samuel Willetts tráví svůj čas na prvním vývoji AMD, Intel a Nvidia. Pokud tak neučiníte, zjistíte, že se pohrává s jeho parní palubou. Dříve je napsán pro PC Gamer, T3 a Toptenreviews.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.