? Podrobnosti zde mají Star Wars Jedi Survivor, který má multiplayer nebo kooperační? | Načtení

Má Star Wars Jedi Survivorsovi s více hráči nebo kooperaci

, Star Wars Jedi: Fallen Order. . Místo toho budete ošetřeni na dějové linii, který by měl oslovit oba Hvězdné války .

‘Star Wars Jedi: Survivor’ je epické dobrodružství pro jednoho hráče-ale je tam multiplayer?

? Tady je to, co potřebujete vědět.

APR. .m.

Jen málo her, které se tento rok uvádějí na trh, je stejně očekáváno jako Star Wars Jedi: Survivor. Fallen Order, . Je to epická hra ze všech účtů, protože budete cestovat do vzdálených lokalit, když rozpadnete kroucení, které se koná pět let po jeho předchůdci.

Článek pokračuje pod reklamou

Ale ano Jedi: Survivor mít multiplayer, nebo budete mít ponechání prozkoumat galaxii sami? Zde je vše, co potřebujete vědět o nejnovější hře od respawn a EA.

Článek pokračuje pod reklamou

Má ‘Star Wars Jedi: Survivor’ má multiplayer?

nemá multiplayer. .

To by nemělo být tolik překvapení, protože totéž platí pro svého předchůdce, . Obě hry jsou silně zaměřeny na sólové průzkum a rozpadající se tajemství na vlastní pěst a multiplayer není klíčovým zaměřením. Místo toho budete ošetřeni na dějové linii, který by měl oslovit oba Hvězdné války Fanoušci a lidé, kteří hledají masivní dobrodružnou hru, do které potopí zuby.

Pokud hledáte nějaký multiplayer Star Wars, nezapomeňte se podívat Battlefront II, což vám umožní zapojit se do masivních online bitev, když bojujete za kontrolu nad mapou. Budete také ošetřeni desítkami známých tváří, jako jsou Rey, Kylo Ren a Finn.

Will ‘Star Wars Jedi: Survivor’ DLC Přidat multiplayer?

. Bylo by však šokující vidět multiplayer zahrnutý do těchto plánů. Téměř každý aspekt titulu Action-Adventure byl vyvinut s ohledem na jediný hráč-a nechat se po vaší straně potulovat další postavu, pravděpodobně by vyžadovalo velké přepracování stávajícího obsahu.

Článek pokračuje pod reklamou

Cal se blíží k postavě ve Star Wars Jedi: Survivor

. Není jasné, zda hra obdrží po spuštění DLC, takže v nadcházejících měsících zůstaňte naladěni pro více podrobností.

Má Star Wars Jedi Survivorsovi s více hráči nebo kooperaci?

Zjistěte, zda můžete hrát Star Wars Jedi Survivor v multiplayeru nebo kooperaci a smyčku svých přátel, aby vám pomohli na Cal’s Journey on PS5, Xbox nebo PC.

Star Wars Jedi Survivor Multiplayer Co-op: Cal je vidět

Publikováno: 28. dubna 2023

Pokud plánujete skočit do Cal’s další fáze jeho dobrodružství, možná vás zajímá, jestli se k vám na cestě může připojit přítel, možná se spojí, když prozkoumáte Koboh nebo jednu z ostatních planet. Star Wars Jedi Survivor má multiplayer nebo co-op?

Jedi Fallen Order zůstal čistě pro jednoho hráče, který nikdy nedostal žádný druh co-op. .

?

. Je to čistě dobrodružství pro jednoho hráče se zaměřením na příběh a průzkum, jako je jeho předchůdce, Jedi Fallen Order.

Hra byla postavena jako dobrodružství pro jednoho hráče a EA nikdy nepřinesla multiplayer do původní hry, takže byste ji neměli očekávat ani zde. . Ale alespoň vy a vaši přátelé můžete mluvit a chatovat o vašich cestách a o tom, jak se od sebe liší.

Thumbnail YouTube

Navzdory tomu, že Star Wars Jedi Survivor Multiplayer není k dispozici, neznamená to, že hra není jednou z nejlepších her Star Wars. Ve skutečnosti to dělá na našich nejlepších hrách Xbox Star Wars a nejlepších her Star Wars Star Wars.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .