Pokud použijete KillStreaks nebo Scorestreaks in Modern Warfare 2?, Modern Warfare 2 KillStreaks & Scorestreaks

COD MW2 KillStreaks & Scorestreaks – Jak fungují

O tři roky později, v Modern Warfare 2, Infinity Ward usnadnil hráčům přepínat. Už nevyžadujete konkrétní port, místo toho je schopni je vyměnit v nabídce před zápasem.

Pokud použijete KillStreaks nebo Scorestreaks in Modern Warfare 2?

Poprvé v historii Call of Duty mají hráči schopnost volně vybírat mezi Scorestreaks a Killstreaks v moderní válce 2.

I když to byla funkce v minulosti, hráči nikdy neměli tuto volbu svobodně. Předchozí hry vyžadovaly hráče, aby vybavili konkrétní port, aby se zaměřili mezi nimi.

Rozdíl mezi dvěma druhy pruhů je přímo ve jménech; Scorestreaks znamená, že hráči vydělávají své pruhy prostřednictvím výkonu ve hře, zatímco KillStreaks znamená, že je hráči vydělávají prostřednictvím zabití. Obecně jsou scorestreaks mezi hráči populárnější od doby, kdy byl mechanik poprvé představen v Black Ops 2. V zásadě to odměňuje hráče, kteří se zaměřují na cíl, protože jsou odměněni za zachycení vlajek, vyzvednutí značek psů a držení cíle. Scorestreaks však může také trvat více času než killstreaks, protože hráči se nemusí spoléhat na nic jiného než zabití.

Přesto by hráči mohli být zvědaví, pokud existuje definitivní odpověď, která je lepší použít v moderní válce 2.

Scorestreaks nebo Killstreaks in Modern Warfare 2?

Podle práce tvůrců obsahu, jako je XCLUSIVEACE, jsou Scorestreaks téměř vždy lepší používat oproti zabijákům. To je pro pouhou skutečnost, že pruhy v MW2 trvá méně vydělávat, když hráči vybaví Scorestreaks. Je také mnohem snazší je vydělat, pokud jsou hráči v objektivním herním režimu. Například, pokud jsou hráči na zabití potvrzeni, každá značka psů, které vyzvednou. Hráči mohli vydělat UAV jednoduše tím, že vyzvedli 5-6 psích štítků a nikdy nedostali zabití.

Existují však určité případy, kdy by hráči mohli chtít vybavit KillStreaks. Pro začátek, pokud hráči neplánují hrát na cíl vůbec, pak pravděpodobně chtějí jít s KillStreaks. Ve srovnání, pokud jsou hráči ve herním režimu, jako je Team Deathmatch, kde není žádný cíl, s výjimkou zabití, pak Scorestreaks nejsou tak užitečné. Ačkoli hráči neobdrží pruh XP z asistencí, pokud vybaví KillStreaks.

Celkově vzato, Scorestreaks bude obecně vaše nejlepší sázka v multiplayeru Modern Warfare 2. Nakonec to však přijde na váš styl osobní hry. Pokud se chcete vyměnit za KillStreaks nebo Scorestreaks, jednoduše přejděte do nabídky pruhů v MW2 a poté se podívejte na dolní část obrazovky. Uvidíte přepínač pro dvě možnosti, které se můžete obrátit na jednu nebo druhou stranu.

COD MW2 KillStreaks & Scorestreaks – Jak fungují?

Zde je průvodce vysvětlit koncept KillStreaks a Scorestreaks in Cod Modern Warfare 2.

Podle Shreyansh Shah Naposledy aktualizováno 1. listopadu 2022

Killstreaks and Scorestreaks vysvětlil moderní válku 2

Modern Warfare 2 je nová éra Call of Duty. S globální kampaní, režimem pro více hráčů a speciálních OPS obsahuje MW 2 návrat ikonické pracovní skupiny 141. A spolu s tím je návrat ikonických postav, jako je mýdlo Mactavish, kapitán Price a dokonce i duch. A zatímco se klasika vrací s moderní revizí, tak udělejte mnoho herních mechanismů. Jeden herní mechanismus, který má hráče široce nadšený, je návrat KillStreaks a Scorestreaks. Pokud jste moderní veterán války, už víte, co to jsou a jak fungují, ale přesto vám doporučujeme zkontrolovat. Tady je všechno KillStreaks & Scorestreaks in Cod Modern Warfare 2.

Obsah

Jak fungují KillStreaks in Cod Modern Warfare 2

COD MW2 KillStreaks a Scorestreaks

KillStreaks jsou počet zabití, které dostanete do kola bez umírání. I když je to tak jednoduché, zbraně nebo podpora, kterou získáte pro zabijáky. Záleží na tom, jak dlouho je váš KillStreak. Zatímco 4 zabití ve vašem moderním válce 2 KillStreak vás dostane UAV, 15 zabití vám dostane juggernaut.

Pro Modern Warfare 2 bude zbrojnice, kterou můžete získat pro KillStreaks & Scorestreaks, nastavena z vašeho načtení. V závislosti na vašem výběru a těch, které máte k dispozici, můžete získat až tři z nich.

Co jsou to scorestreaks a jak je používat v Call of Duty MW2

Scorestreaks jsou podobné Killstreaks v MW2, ale jediný rozdíl je Skóre je důležitější než zabití. Každá aktivita, kterou v zápase provádíte, vám poskytne skóre, které pak můžete použít k získání odměn. Zatímco Scorestreaks 500 in Modern Warfare 2 vám dostane UAV, to z roku 1875 vám dá juggernaut.

Všechny seznam Scorestreaks and KillStreaks v moderní válce II

Uav 4 500
Bomba Drone 4 500
Counter UAV 5 625
Cluster důl 5 625
Balíček péče 5 625
Precision AirStrike 6 750
Výletní raketa 6 750
Mortar Strike 6 750
Sentry Gun 7 875
S.A.E. 7 875
Vtol Jet 8 1 000
Overwatch Helo 8 1 000
Wheelson-HS 8 1 000
Stealth Bomber 10 1 250
Chopper Gunner 10 1 250
Nouzový airdrop 10 1 250
Gunship 12 1 500
Pokročilé UAV 12 1 500
Kolos 15 1 875

Jak přepínat mezi KillStreaks & Scorestreaks v MW2

Vzhledem k tomu, že preference hráčů záleží stejně, moderní Warfare 2 vám umožní přepínat mezi KillStreaks & Scorestreaks. Takto to můžete udělat:

  • Zatímco v hlavní nabídce, přejděte na kartu zbraně a poté Vyberte KillStreaks.
  • další, Stiskněte určené tlačítko na konzole nebo KeyBind pro to samé na PC.
  • Jakmile to bude hotovo, budete moci přepnout mezi KillStreaks & Scorestreaks in Modern Warfare 2.

To je vše, co je na moderní válce 2 killstreaks a scorestreaks. Když jste tady, ujistěte se, že vám nechybí COD MW 2 Průvodci na vylepšení Gamer.

Jak přepnout scorestreaks a zabijáky v moderní válce 2

Modern Warfare 2 Chopper Gunner Streak vedle loga hry

Aktivita

Modern Warfare 2 spadl s KillStreaks jako výchozí v multiplayeru. Existuje však způsob, jak změnit své KillStreaks na scorestreaks, pokud si přejete. Zde je návod, jak to udělat přesně.

V celé historii tresky došlo k pravidelnému přepínání mezi KillStreaks a Scorestreaks. Modern Warfare 2 používá jako výchozí zabijáky.

Někteří hráči však dávají přednost tomu, aby byli odměněni jednoduše za to, že zabíjeli zabíjení, zatímco jiní rádi vydělávají body hraním cílů, jako je zachycení vlajek nebo držení tvrdého bodu.

Článek pokračuje po reklamě

V Modern Warfare (2019) hra použila KillStreaks, ale hráči mohli místo toho použít Pointman Perk k přechodu na Scorestreaks.

Modern Warfare 2: Jak si vybrat zabijáky nebo scorestreaks

O tři roky později, v Modern Warfare 2, Infinity Ward usnadnil hráčům přepínat. Už nevyžadujete konkrétní port, místo toho je schopni je vyměnit v nabídce před zápasem.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je to, co musíte udělat:

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

  1. Přejděte do nabídky před hrou.
  2. Posuňte se na kartu „zbraně“.
  3. Vyberte „KillStreaks“.
  4. Stisknutím R2 (PlayStation) nebo RT (Xbox) přepněte dolní dole vlevo na Scorestreaks. Na PC můžete jednoduše kliknout na tlačítko v levém dolním rohu.
  5. Pokud chcete přepnout zpět, musíte tento proces opakovat pouze.

Pokud použijete scorestreaks nebo zabijáky?

Pokud máte skutečnou preferenci, nebudete potřebovat, abychom vám řekli, co si vybrat. Pokud však bojujete, pravděpodobně se to dostane do druhu režimů, které vás baví a jak hrajete hru.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jste hráč, který dává přednost objektivním herním režimům – jako je dominance, hardpoint nebo zabijte – může to být dobrý přepínač.

Například moderní Warfare 2 Chopper Gunner je odměnou na pruh 10 zabití, ale stojí 1250 jako Scorestreak. Pokud neustále zabíráte cíl, získáváte asistence a výdělky pro tým, můžete skončit tím, že vaše pruhy budou ještě rychlejší, když jsou určeny skóre.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud převážně hrajete režimy, kde se zabíjení snadněji hromadí než body – jako je Team Deathmatch nebo zdarma – je pravděpodobně lepší držet se výchozích zabijáků.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte oba na několik zápasů a zjistěte, které sklízení vás více odměn. Vždy můžete postupovat podle výše uvedených pokynů a přepnout nastavení zpět.