Položení v Diablo Immortal – Diablo Immortal – Blizzard News, Diablo Immortal Legendary Farming: Jak získat legendární vybavení v Diablo Immortal | Shotkul skalního papíru

Diablo Immortal Legendary Farming: Jak získat legendární vybavení v Diablo Immortal

Contents

Těchto šest předmětů je součástí nejlepšího průvodce Diablo Immortal pro kooperaci PV. Fang Sylvra odstraňuje vlastnost nabíjecího větru Arcane Wind a přidává chladivý efekt, který je perfektní pro tuto sestavu. Neochvějný Gale také zvyšuje, kolik hromádek tajemného větru musíte kouzlo několikrát vrhnout, než budete čekat na cooldown.

Položení v Diablo nesmrtelné

Položení v Diablo nesmrtelné

Technická alfa je v prvním testu Diablo Immortal v malém měřítku, který bude zahrnovat primárně hráči z Austrálie. Více podrobností o technické alfa najdete v našem Blog Alpha oznámení, Ale i když váš region není součástí testu, nebudeme vás nechat ve tmě.

Žádná hra Diablo není kompletní bez hlubokého, bohatého a odměňujícího kořisti. Diablo Immortal si klade za cíl být věrný kořenům v položce a zároveň tlačit obálku-ale má jiné potřeby a cíle pro položení než tradiční akce-RPG. Chceme vám dát vzrušující rozhodnutí a spoustu flexibility, abyste si mohli postavit svou postavu svou cestou, s vědomím, že žádné dvě hry Diablo nejsou (nebo by měly být) podobné.

Diablo Immortal je stále v aktivním vývoji, takže to, co se chystáte číst, se proto může změnit.

Popření položky

Filozofie: Položky jsou jednou z nejdůležitějších částí Diablo. Účelem položek Diablo Immortal vám poskytne nepřetržité příležitosti k postupu, a to buď tím, že je hodnotíte, aby se odemkli jejich potenciál, nebo jejich nahrazením lepším vybavením. Položky bonusů, které poskytují bonusy statu, by měly pomoci vaší postavě cítit se efektivnější v jednom nebo více aspektech boje.

Gear in Diablo Immortal má obvykle tři typy statistik: základní statistiky, atributy a magické atributy. Kromě toho mohou mít opravdu silné předměty zásuvky, legendární atributy a další.

itemBoNustooltips.png

Základní statistiky jsou uvedeny vedle ikony položky a mohou zahrnovat život, poškození, brnění, hodnocení přestupků, hodnocení obrany, účinnost a odpor.

 • Život Zvyšuje své zásahové body.
 • Poškození zvyšuje poškození způsobené zbraněmi a zvýší se o váš primární atribut.
 • Brnění Poskytuje snížení poškození proti nemagickým útokům nepřátel.
 • Penetrace brnění Snižuje účinnost brnění nepřátel proti vašim útokům.
 • Hodnocení trestných činů Zvyšuje vaše škody o procento na základě hodnocení obrany soupeře.
 • Hodnocení obrany Snižuje vaše škody způsobené procentem na základě hodnocení trestných činů soupeře.
 • Potence dělá vaše debuffy na nepřátele déle.
 • Odpor Snižuje na vás trvání debuffe.

Atributy Zahrňte sílu, inteligenci, sílu, vitalitu a vůli.

 • Síla je primární atribut pro barbarský, mnich a démon.
 • inteligence je primární atribut pro průvodce.

Všechny atributy zvyšují přestupky a obranu. Primární atributy zvyšují poškození, zatímco neprimické atributy poskytují další obranné výhody.

 • Statečnost Zvyšuje vaše průnik brnění a brnění kromě přestupku a obrany.
 • Vitalita zvyšuje váš život kromě přestupku a hodnocení obrany.
 • Síla vůle zvyšuje vaši účinnost a odpor kromě přestupku a hodnocení obrany.

Magické atributy Přidejte konkrétní síly k položce, jako je rychlost útoku nebo redukce cooldownu, aby se umožnilo další doladění a přizpůsobení stylu hry.

Vybavení všeho, co můžete

Filozofie: Sloty Gear do značné míry zůstávají stejné v Diablo nesmrtelné jako v minulých hrách Diablo. Chceme zajistit, aby se legendární předměty cítily opravdu zvláštní, takže jsou vyhrazeny pro sloty položek, které lépe zdůrazňují jejich jedinečné vzhled a síly.

PaperdollTooltip.png

V Diablo Immortal mají postavy přístup k 12 slotům. Primární sloty pro převodovky budou obsahovat legendární výstroj s efekty měnícími dovednost, zatímco sekundární sloty pro sekundární převody pomohou rozšířit se a přizpůsobit vaše sestavení s dalšími statistikami a magickými atributy.

Primární převodové sloty

 • Hlava
 • Nohy
 • Trup
 • Zbraň
 • Rameno
 • Mimo ruku/sekundární zbraň

Sloty sekundárního zařízení

Položky neobvyklé kvality

Filozofie: Položky všech vlastností by vám měly poskytnout dostatečnou motivaci, abyste je vyzvedli. Bez ohledu na kvalitu položky byste se neměli cítit, že vaše úsilí o shromažďování položky je zbytečné, protože každá položka může být buď vybavena, nebo použito k podpoře upgradů pro vaše další položky.

Grafika zobrazující položku běžné kvality Grafika zobrazující položku magické kvality Grafika zobrazující položku vzácné kvality

V Diablo Immortal se vyvážitelné předměty pohybují od nejnižších po nejvyšší kvalitu: normální (bílá), magie (modrá), vzácná (žlutá) nebo legendární (oranžová) předměty. Set (zelené) předměty nebudou v Diablo nesmrtelné, protože chceme zanechat prostor pro hráče, aby smíchali a odpovídali jejich legendárním schopnostem tak, jak chtějí.

Čím vyšší je kvalita položky, tím lepší a více statistik má. Kouzlo a vzácné předměty se vynořují s pojmenovanými připojenými, které označují, jaké magické atributy (typy statistik), dotyčná položka poskytuje. Například „přečištěný krátký meč autority“ označuje krátký meč (typ základní položky) vylepšený s příponou „čištěného“ (přidané poškození démonů) a „autority“ (bonus síly a vůle).

Možné magické atributy zahrnují některé obvyklé podezřelé, jako je rychlost útoku, poškození a bonusy z brnění a další. Mezi nové atributy patří šance podvádět smrt (jako některé pasivní schopnosti v Diablo® III), zvýšení trvání buffů, šance na způsobení zvýšeného poškození nepřátel, kteří jsou při nízkých procentech zdraví, a další. Při spuštění plánujeme více než 30 různých magických atributů s potenciálem dalšího rozšíření.

Legendární položky budou mít také legendární vlastnosti specifické pro tyto položky. Ty obvykle nějakým způsobem modifikují dovednost třídy a zvyšují její schopnosti; Někteří mají kosmetické účinky. Každá legendární položka je specifická pro třídu, má jedinečné jméno a vizuální ošetření a jedinečné dovednosti.

LegendaryItemtooltip.png

Řady položek

Filozofie: Položky položek by vám měly poskytnout způsob, jak se zlepšovat předměty, které se vám opravdu líbí, a vylepšit je, místo aby vás nutily je zahodit pro numerickou upgrade. Pokud máte rádi legendární položku, hodnocení této položky vám umožní pokračovat v používání a udržovat ji relevantní pro obsah, který hrajete.

Vzácné a legendární předměty lze dále upgradovat prostřednictvím nového systému, který voláme řady položek. Vzácné (žluté) položky poklesly v Rank 0 a lze je zvednout až na 5. místo navštívením příslušných řemeslníků a utrácením potřebných řemeslných materiálů. Každá další pozice přidá k položce statistiky. Legendární předměty mohou mít pořadí až 20 a mají další výhodu, kterou nazýváme bonusové atributy; Více o tom níže.

Grafika zobrazující položku upgradovanou na 5. pozice Grafika zobrazující položku upgradovanou na 20. místo

Leštění všech vašich zbraní

Filozofie: Položky jsou jen jednou částí síly vaší postavy. Kouzla, drahokamy a další materiály zvyšující položku by vám měly pomoci dále definovat, v čem chcete, aby váš hrdina byl dobrý a poskytl alternativní cesty postupu.

Kouzla

Kouzla poskytují mezi jedním a pěti jedinečnými bonusy dovedností pro všechny třídy, náhodně se válí. Můžete rozbít nežádoucí kouzla do dovednostních kamenů, které pak můžete použít k opětovnému opětovnému opětovnému bonusům na jiných kouzlech.

upgradedcharmtooltip.png

Vzhledem k tomu, že kouzla mohou upravit až pět různých dovedností z jakékoli třídy, budete chtít použít proces opakování k udělení konkrétních dovednostních bonusů, které si přejete. Kouzla zabírá svůj vlastní slot pro položky a můžete je vybavit pouze po druhém, takže se ujistěte, že je vaše správná!

Runy

Runy jsou řemeslné materiály získané z Elder Rifts. Existuje 15 různých run, což je mnohem těžší získat než ostatní. Runy se používají v receptech souvisejících s legendárními drahokamy a předměty.

Obrázek zástupného symbolu Rune Obrázek zástupného symbolu Rune Obrázek zástupného symbolu Rune

Drahokamy a zásuvky

Obyčejné drahokamy z nich posilují konkrétní základní statistiku položky, do které jsou zásuvka. GEMS mohou mít až deset řad; Stejně jako v předchozích Diablo hrách jsou drahokamy upgradovány kombinováním tří drahokamů stejné pozice, aby získaly jeden klenot vyšší pozice. Například můžete navštívit řemeslníka ve městě a spojit tři drahokamy 3 pořadí do jednoho drahokamu.

Slot Normální zásuvka max # Legendární zásuvka max # Barva/typ zásuvky
Hlava N/a 1 Legendární
Trup N/a 1 Legendární
Rameno N/a 1 Legendární
Nohy N/a 1 Legendární
Zbraň N/a 1 Legendární
Mimo ruku N/a 1 Legendární
Krk 3 N/a Červená, žlutá, modrá
Ring (každý) 1 N/a Náhodný
Ruce 3 N/a Žlutá
Pás 3 N/a Červené
Chodidla 3 N/a Modrý
Celkový 13 6

Sloty legendární položky jsou zvláštním případem. Zatímco tyto sloty položek jsou povoleny pouze jednu zásuvku na položku, také přijímají pouze legendární drahokamy, podrobně uvedeny níže.

Záchranné materiály

Každá položka, kterou shromažďujete, která není užitečná, může být rozdělena u kováře výměnou za záchranné materiály. Poté je můžete použít ke zvýšení řad položek nebo při vytváření receptů.

Neoplécené poklady: Legendární drahokamy

Filozofie: Legendární drahokamy by měly poskytnout vašemu hrdino.

LegendaryGemTooltip.png

Legendární drahokamy se primárně získávají prostřednictvím starších trhlin s legendárními hřebeny nebo prostřednictvím craftingu. Každý klenot vyžaduje konkrétní materiály (včetně run) a příslušný recept na drahokamy k řemeslnému. Legendární drahokamy přinášejí jedinečné výhody, které se nenacházejí u žádných jiných položek (podobné tomu, jak pracují v Diablo III).

Jakmile získáte nebo vytvoříte legendární drahokam, můžete jej obdat do jakékoli položky, která zabírá legendární slot položku (zásuvka vybavená na hlavě, trupu, rameni, nohou, zbraně nebo mimo ruku) a okamžitě získat výhody.

Upgradování legendárních drahokamů

Legendární drahokamy budou hrát velkou roli v progresi vaší položky, a proto je je velmi důležité, aby jejich pořada. Základním procesem upgradu legendárních drahokamů je kombinovat identické drahokamy a vytvořit nový, výkonnější drahokam tohoto typu. Můžete také vyměnit jakékoli drahokamy, které na trhu nepotřebujete. Při upgradu drahokamů budete vždy udržovat to nejlepší ze všech drahokamů, které kombinujete; Vyšší řady drahokamů vyžadují kombinaci větších množství drahokamů s nižšími hodnotami.

UpgradedEgendaryGemTooltip.png

Budování konečného arzenálu

Absolutně nejlepší předměty v Diablo nesmrtelné budou mít čas a úsilí k dosažení. Každá položka musí být získána a zmocněna jeho uživatelem a pouze nejvíce vyhrazenější získá přístup k úplnému arzenálu upgradovaných položek. Naším cílem je, abyste se vždy na co těšili, a aby vám tento systém poskytl mnoho hodin hraní, protože pečlivě zvážíte své možnosti.

Bonusové atributy a reformování

Filozofie: Jedním z našich cílů pro Diablo Immortal je zajistit, abyste měli spoustu cílů. Pořadí legendární položky je jen jednou z mnoha cest progrese; Atributy pro reformun a bonusové atributy vám mohou pomoci transformovat vynikající legendární položku, kterou si užíváte v něco skutečně jedinečného.

RankedLegendaryItemToolTip1.png RankedlegendaryItemTooltip2.PNG

Jakákoli jediná legendární položka má maximální hodnocení položky 20. Pořadí položky přidává položku do 6, 11 a 16. Tyto speciální přípony jsou váleny ze skupiny šesti různých skupin.

ReforgedLegendaryTooltip.png

Jakmile položka dosáhne 6. pozice, můžete ji znovu uplatnit. Reformování umožňuje opětovné opětovné bonusové atributy legendární položky, abyste ji vyladili pro vaši sestavu. Položky reforge buď s normálním reforge kamenem, který můžete objevit prostřednictvím hry, nebo se specializovaným Reforge Stoneem, který si můžete koupit a použít pro méně náhodné opětovné opětovné vlastnosti položky. Všimněte si, že Specialized Reforge Stones vám nedá lepší vlastnosti – jen trochu větší kontrolu nad bonusovými atributy může mít vaše uznávaná položka.

Uděláte hodně rozhodnutí, když sledujete jedinečnou kořist v Diablo Immortal. Chceme, aby byl systém položek bohatý a složitý a zároveň zachoval vaši schopnost hrát si vlastním tempem a dosáhnout nepřetržitého, smysluplného pokroku. Jak jsme nadšeni, když máme vstoupit do naší první fáze veřejného testování, nezapomeňte, že to, co ukazujeme, je brzy Podívejte se na položky naší hry. Uděláme si čas na poslech vaší zpětné vazby a dáme celému našemu kořisti ten správný lesk – a nemůžeme se dočkat, až uslyšíte, co si myslíte.

Další článek

Diablo Immortal Legendary Farming: Jak získat legendární vybavení v Diablo Immortal

Diablo nesmrtelný obraz ukazující barbar na pravé straně a slova

Chcete začít legendární zemědělství v Diablo Immortal? Legendární vybavení je zásadní, pokud chcete přežít na nejvyšších potížích v Diablo nesmrtelné, ale je to také mimořádně vzácné. Legendární vybavení je k dispozici v šesti slotech pro vaši sestavu: hlava, hrudník, ramena, nohy, hlavní ruka a mimo ruku. Každý kus legendárního vybavení, který vybavíte, nabídne několik zvýšených skóre atributů, náhodný magický efekt a jedinečný legendární efekt. Unikátní legendární efekt obvykle mění nebo zlepšuje jednu z vašich třídních schopností, což znamená, že budete chtít najít legendární vybavení, které dobře synergizuje s vašimi současnými dovednostmi a schopnostmi.

V této příručce vysvětlíme, jak získat legendární vybavení a jak začít legendární zemědělství v Diablo Immortal. Budeme také pokrývat, jak upgradovat a měnit legendární vybavení, abyste se ujistili, že máte vždy nejlepší vybavení vybavení. Nakonec také rozebíráme položky setu a kde je najít, protože je mnohem snazší sledovat a stejně důležité pro vaši sestavu.

Diablo Immortal Crusader na sobě plnou sadu legendárního vybavení na obrazovce náhledu

 • Legendární a nastavené bonusy vysvětleny
 • Jak hospodařit legendárním vybavení v Diablo Immortal
 • Kde najít nastavené položky v Diablo Immortal
 • Jak používat přenos esence k získání lepšího legendárního vybavení

Diablo Immortal Legendary Farming Locations

Pokud chcete začít legendární zemědělství v Diablo Immortal, Zde jsou nejlepší legendární zemědělská místa:

 • Realm of Damnation, Plains of Torment: Toto je jedno z nejlepších míst pro Diablo Immortal Legendary Farming právě teď. Jednoduše běžte po severní smyčce v rovinách trápení a pobídka každého démona, který se objeví při aktivaci jakékoli blízké svatyně. Démoni respawn rychle v rovinách trápení a davů mají tendenci zahrnovat spoustu elitních monster, takže legendární výstroj klesá častěji než jiné zóny.
 • Bilefen, Crimsonblade Haven: Pokud jsou roviny mučení zaneprázdněny, pak se vydejte do zóny Bilefen a najděte loď v Crimsonblade Haven. Toto je další dobré legendární místo pro zemědělství, protože existuje několik davů, které se velmi blízko u sebe a mají rychlou sazbu respawn. To znamená, že můžete rychle procházet každý dav a doufejme, že najdete legendární vybavení častěji než v jiných zónách.
 • Shassar Sea, doména hrůzy: Pokud jsou předchozí dvě možnosti plné s ostatními hráči, zamířte do dvou komor na severní straně Shassar Sea, v doméně hororu. Každá z těchto komor působí jako kruh, který můžete spustit, podobně jako pláně Torment Spot. Spousta démonů se vynoří v obou komoře, což z něj dělá další ideální místo pro legendární zemědělství.

Zde je několik tipů pro Diablo Immortal Legendary Farming:

 • Hrajte s přáteli a zabíjejte davy rychleji.
 • Hrajte na vyšší potíže s bojem o více elitních monster a najděte více legendárního vybavení.
 • Zkuste dokončit odměny během legendárního zemědělství.
 • Pokud hledáte jiná legendární místa zemědělství, zkuste najít někde, který má podobně vysokou míru respawn Monster na výše uvedená místa. Budete také chtít najít někde, který se nachází v blízkosti identifikátoru, abyste mohli rychle vidět přesné vybavení, které jste získali při zemědělství.

Jak upgradovat legendární vybavení v Diablo Immortal

Pokud najdete kus legendárního vybavení s dobrými statistikami, ale doens se nesedí vaše sestavení, můžete Použijte přenos esence k rozbití dvou legendárních položek společně a získejte nejlepší části obou přenesením legendárního vlastnosti na položku s lepšími statistikami.

Chcete -li zahájit přenos esence, navštivte Obchodník s převodem esence na jihozápadě Westmarch. Vyberte položku s legendárním rysem, který chcete, a poté zaplaťte 3 000 zlata, abyste extrahovali jeho podstatu. To ničí položku a dává vám podrobnou podstatu, kterou můžete použít na jiné legendární položky ve stejném slotu. Například můžete přenést podstatu z štítů na jiný štít, ale ne z štít na helmu.

Dále přejděte na kartu zděšení dodavatele přenosu a najděte položku, která má lepší role atributů, ale bez požadované legendární vlastnosti. Nyní můžete na tuto položku aplikovat svou legendární podstatu a změnit její jméno, vzhled a legendární rys na podstatu, kterou jste si vybrali. Jeho atributy role a řady upgradu zůstanou nezměněny, takže vám ponecháte legendární položku, která má vlastnost i statistiky, které chcete.

Monk na sobě plnou sadu legendárního brnění v Diablo Immortal

Kde najít nastavené vybavení v Diablo nesmrtelné

Legendární kapky výstroje jsou zcela náhodné, ale nastavená zařízení je milosrdně zacílitelná. Každá nastavená položka v Diablo nesmrtelné kapky z konkrétního dungeonu, s minimálním potížem. Zemědělství potřebnou položku může nějakou dobu trvat, ale je zde méně náhodnost než s legendárním vybavením nebo legendárním drahokamy.

Zde je seznam všech nastavených položek v Diablo Immortal a jejich drop umístění:

Feasting Baronova smečka nastavila místa

 • The Subjugator (Amulet): konec destrukce, peklo 2+
 • Na klíč (prsten): hrobka Fahir, peklo 4+
 • Vězeň (Ring): zapomenutá věž, peklo 4+
 • The Mailled Fist (Gloves): Kikuras Rapids, Hell 2+
 • Gaoler (Belt): Chrám Namari, peklo 1+
 • Tyrant (boty): jeskyně ozvěny, peklo 1+

Grace of the Blagellant Set Drop Locations

 • Cut Throat (Amulet): Destruction’s End, Hell 2+
 • Oddělený palec (prsten): chrám Namari, peklo 4+
 • Broken Palm (Ring): Kikuras Rapids, peklo 4+
 • Krvavá ruka (rukavice): Jeskyně ozvěny, peklo 2+
 • Otevřené střevo (pás): jáma úzkosti, peklo 1+
 • Torn Sole (Boots): porušení šíleného krále, peklo 1+

Issatar Isbued Set Drop Locations

 • Issatar v klidu (amulet): porušení šíleného krále, peklo 2+
 • Issatar Undone (Ring): Jeskyně ozvěny, peklo 4+
 • Issatar rozzuřený (prsten): jáma úzkosti, peklo 4+
 • Issatarova otevřená ruka (rukavice): zapomenutá věž, peklo 2+
 • Issatar obsaženo (pás): hrobka Fahir, peklo 1+
 • Issasat The Brute (Boots): Destruction’s End, Hell 1+

Shepherdovo volání do vlků nastavilo umístění drop

 • Shepherd and Architech (Amulet): hrobka Fahir, peklo 2+
 • Shepherd a Matka (Ring): porušení šíleného krále, peklo 4+
 • Shepherd a Otec (Ring): zapomenutá věž, peklo 4+
 • Shepherd a Beastmaster (rukavice): Destruction’s End, Hell 2+
 • Shepherd and Begetter (Belt): Kikuras Rapids, peklo 1+
 • Shepherd and Leader (Boots): Temple of Namari, peklo 1+

Nedotknutelná místa na Mountebank Drop Locations

 • Mountebank’s Flurish (Amulet): Jeskyně ozvěny, peklo 2+
 • Mountebank’s Misdirection (Ring): Temple of Namari, peklo 4+
 • Mountebank’s Marvel (Ring): Kikuras Rapids, peklo 4+
 • Mountebank’s Shirking (rukavice): jáma úzkosti, peklo 2+
 • Mountebank’s Bravado (Belt): Porušení šíleného krále, peklo 1+
 • Mountebank’s Slyness (Boots): zapomenutá věž, peklo 1+

Vithuovy nutkání nastavilo umístění

 • Awakener’s Nurtge (Amulet): Kikuras Rapids, peklo 2+
 • Nestydatá nutkání (prsten): hrobka Fahir, peklo 4+
 • Skromné ​​nutkání (ring): konec destrukce, peklo 4+
 • LUMINANY’s NUDGE (Gloves): Temple of Namari, Hell 2+
 • Příkladní nutkání (pás): Jeskyně ozvěny, peklo 1+
 • Nutkání Beacon (boty): jáma úzkosti, peklo 1+

Válečné hadry shal’baas Set Drop Locations

 • Hořící srdce shal’baas (amulet): jáma úzkosti, peklo 2+
 • Odpočívající tesáky shal’baas (ring): chrám Namari, peklo 4+
 • Pletený had shal’baas (ring): jeskyně ozvěny, peklo 4+
 • Tucet úderů shal’baas (rukavice): porušení šíleného krále, peklo 2+
 • Strom-Tack of Shal’baas (Belt): zapomenutá věž, peklo 1+
 • Větrné trasy shal’baas (boty): hrobka Fahir, peklo 1+

Umístění Drop Perfection Set pro dokonalost

 • Windsom’s Edge (Amulet): zapomenutá věž, peklo 2+
 • Fairfleet (Ring): porušení šíleného krále, peklo 4+
 • Foulfleet (prsten): jáma úzkosti, peklo 4+
 • Hallling Steel (Gloves): hrobka Fahir, peklo 2+
 • Whipcrack (Belt): konec destrukce, peklo 1+
 • Stump-Stir (Boots): Kikuras Rapids, peklo 1+

To zabalí náš průvodce, jak získat legendární vybavení v Diablo Immortal. Vzhledem k tomu, že můžete změnit třídu podle libosti, nezapomeňte se podívat na náš seznam úrovní třídy Diablo Immortal Class, abyste se ujistili, že pro každý scénář používáte nejlepší styl hry. Pokud chcete každou třídu rychle vyrovnat, podívejte se na to, jak rychle vyrovnat v Diablo Immortal.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Následujte Blizzard Entertainment
 • Diablo Immortal Follow
 • MMO následovat
 • Následují hry Netease
 • RPG následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Nejlepší Diablo nesmrtelné legendární položky

Nejlepší Diablo Immortal Položky: Několik lidí bojuje proti démonům uprostřed mlhavého lesa

Budete potřebovat to nejlepší Diablo nesmrtelné legendární položky Pokud chcete vytvořit ty nejlepší stavění Diablo, protože nestačí přiřadit optimální dovednosti, přidělit legendární drahokamy a distribuovat body do atributů. Nalezení nejlepšího vybavení ve hře může buď budovat vaše dovednosti, nebo proměnit vaše zabudování do té, která může vyhladit nepřátele v PvP i PVE. Máme informace o všech legendárních položkách, které se dobře shodují s nejlepšími sestavami, spolu s podrobnostmi o tom, jak hospodařit nejvyhledávanější vybavení.

Od debutu sezóny 2 bylo do hry RPG přidáno neuvěřitelných 36 Diablo Nesmrtelných legendárních položek, celkem šest dalších položek ve třídě. I když existuje několik přírůstků, které umožňují rozmanitější experimentování, nevěříme.

Nejlepší Diablo Immortal předměty: Barbarian se točí kolem se svými kladivami v ruce a plácl některé skvrny, zatímco démon si probije zuby

Nejlepší Diablo Immortal Barbarian Legendární předměty

Zatímco Barbarian je nepřáteli hodně zasažen, můžete tento nedostatek rozsahu zmírnit tím, že je tvrději zasáhnete s vysokým DPS a posílí své dovednosti, aby pomohli nepřátelům těstové na dosah. Nejlepší Diablo Immortal Barbarian Legendární položky jsou:

 • Bouře
 • Pamatované
 • Druhý dech
 • Nadcházející bouře
 • Setkání
 • Juggernautův plán

Chcete -li vytvořit nejlepší postavení Diablo Immortal Barbarian, měli byste mít bouři jako svou primární zbraň, protože zvyšuje poloměr vaší vířivé dovednosti pro trochu rychlosti pohybu. V kombinaci se shromážděním můžete do svého vířivého vlivu zatáhnout nedaleké nepřátele a kompenzovat trest pohybu z bouře.

Vaše další sloty položek mohou být pro položky, které buzí zbytek dovedností v této sestavě. Pamatovaného umožňuje kladivu starověkých dovedností svolat duchy, které omráčily nepřátele v okolí. Druhý dech zvyšuje Sprint doba trvání a nadcházející bouře dává hněvu Berserkera o 15% redukci cooldown. A konečně, Juggernautův plán vás přiměl neustále běžet při používání schopnosti sprintu, srazit a poškodit nepřátele ve vaší cestě.

Nejlepší položky Diablo Immortal: křižák sekání démona v oblasti pokryté kosti

Nejlepší Diablo Immortal Crusader legendární předměty

Crusader se může pochlubit jedním z nejvyšších celkových defenzivních statistik ve hře, s několika fantastickými podpůrnými dovednostmi, aby se zabránilo poškození spojencům, a zároveň schopná zasáhnout nepřátele překvapivě tvrdě. Nejlepší legendární položky Diablo Immortal Crusader jsou:

 • Jakákoli legendární hlavní zbraň
 • Pavise deseti křídel
 • Arrowkeeper
 • Paulerony pokažené větrem
 • Nelidná deska
 • Squire’s Trews

Tyto předměty by měly mít vždy nejlepší navazující na Diablo Immortal Crusader na paměti, když si vyberete, které buffy. Bohužel neexistuje žádná slušná možnost pro primární zbraň, protože nepoužíváme žádnou z dovedností, které buffy, takže jděte s nejvyšší úrovní, kterou najdete. Pro mimo ruku se Pavise of Ten Wings vyvolává ducha Diablo 2 Paladin „Hammerdin“ sestavení, jen to dělá Shields spirál kolem vás a nevrátí se poté, díky Spinning Shield Skill.

Helm Arrowkeeper způsobí, že se váš svatý prapor s vámi pohybuje, což vám dává nadšence bez ohledu na to, kde jste. Neuhrazená deska způsobuje, že kouření světla vydrží déle a chrání vás a vaše spojence v sadě, zatímco Pauledrony potopené větrem zvyšují dobu trvání dovedností o 30%. Obě jejich probuzené formy snižují cooldown o 10%. Squire’s Trews vám umožňuje přenést dalšího cestujícího během losování a čtvrti a snižuje cooldown dovednosti o 10%, pokud máte probuzenou formu.

Nejlepší Diablo Immortal Položky: Lovec démona otevírá hrudník se zlatem a křídlem uvnitř. K dřevěnému mostu je blátivá cesta

Nejlepší Diablo Immortal Demon Hunter Legendární předměty

Přestože má nejslabší obranu ve hře, je Demon Hunter agilní třída schopná stát se DPS Powerhouse, a to vše, zatímco se neustále pohybuje do výhodně pozic. Nejlepší Diablo Immortal Demon Hunter legendární položky jsou:

 • Dech zimy
 • Hlad
 • Vize ztracených
 • Hailstone ramena
 • Srdce pomsty
 • Coff’s Benantní zuřivost

Všech šest z těchto položek tvoří možná nejlepší postavení Diablo Immortal Demon Hunter, schopné mrazivé skupiny nepřátel v PVE a frustrující soupeře v PvP. Breath of Winter rozšiřuje váš multishot mrazem, aby zpomalil nepřátele a způsobil poškození chlazení, zatímco hlad dává vašemu primárnímu útoku pronikavý efekt.

Zbytek zařízení může pomoci se schopností této sestavy zmrazit nepřátele na místě. Kromě toho, když plně probudíte tyto legendární položky, sníží to cooldown z pomsty dovednosti. Pokud jde o konkrétní bonusy, vize ztracených prodlouží dobu trvání pomsty, Coff’s neúprosná zuřivost přidává raketový útok pro každé dva primární útoky a ramena krupobití vloží déšť dovednosti pomsty s chill efekt.

Nejlepší Diablo Immortal Položky: Monk, který děroval ledového draka, když stojí na ledě

Nejlepší Diablo Immortal Monk legendární předměty

Mnich v Diablo Immortal se může přizpůsobit mnoha různým rolím, ale vyniká jako třída podpory, schopná ovládat hordy nepřátel a pomáhat spojencům v PvP i PVE. Nejlepší legendární položky Diablo Immortal Monk jsou:

 • Rod of Echoes
 • Oddechl si povzdech
 • Požehnání empatie
 • Jakákoli legendární ramena
 • Bouřkový duch
 • Společní melodie

Tyto legendární kusy vybavení jsou vynikajícím pro nejlepší postavení Diablo Immortal Monk, protože pomáhají posílit dobu trvání a zmenšují cooldown pro několik základních dovedností. Například tyč ozvěn snižuje cooldown of Mystic spojence o 15%, zatímco melodie společníka zvyšuje trvání mystic spojenců o 25%. S těmito legendárními položkami můžete častěji svolat duchovní spojence a oni zůstávají aktivní mnohem déle. Pro vaši volbu zbraně mimo ruku zvyšuje povzdech Reswite doba trvání vnitřní svatyně o 30%, což vám a vašim partnerům umožňuje zůstat naživu o něco déle s jeho nemovitostmi pro prevenci poškození.

Když už mluvíme o vnitřní svatyni, požehnání požehnání empatie to promění v požehnanou svatyni, která zvyšuje veškerá škoda, kterou jste způsobili vy nebo vaši spojenci. To neodstraní jeho ochranné vlastnosti, takže Vnitřní svatyně se v této sestavě stává nezbytnou dovedností. Storm Spirit vytváří silná tornáda, aby neustále poškodila všechny nepřátele poblíž projektilů. V této sestavě neexistuje možnost pro slot pro ramen, takže zde neváhejte vybavit jakoukoli kompatibilní legendární položku.

Nejlepší Diablo Immortal Položky: Necromancer ničí některé nepřátele v kryptě

Nejlepší Diablo Immortal Necromancer legendární předměty

Necromancer může být jednou z pomalejších tříd Diablo Immortal, ale proč byste potřebovali rychlost, když si můžete jen sednout a nechat své přisluhovače dělat tvrdou práci? Nejlepší Diablo Immortal Necromancer legendární položky jsou:

 • Piercehammer
 • Dominance z prachu
 • Znamení návštěvníka
 • Rotspur
 • Nevyhledejte nic
 • Proximální strach

Chcete vybavení, které doplňuje dovednosti přiřazené k nejlepším Diablo Immortal Necromancer Build. Například s Piercehammerem jako vaší primární zbraní, vaši přisluhovači svoláni příkazovým kostry, získají 10% nárůst poškození způsobené vašim nepřátelům. Podobně, s použitím dominance z prachu mimo rukou zbraň způsobuje, že váš golem se rozdělil na dva menší po umírání, což vám poskytne několik dalších sekund podpory, zatímco se dovednosti dobíjí.

Pro brnění můžete vybavit ROTSPUR, aby způsobil mrtvoly ovlivněné dovedností exploze mrtvoly, aby se místo explodování uvolnila jedovatá blighte. Covet Nic nemá vaše poškození dovedností kostních brnění po nedalekých nepřátelích, spolu se zvyšováním toho, jak velké škody na krátkou dobu způsobují. Značka návštěvnického nápisu zvyšuje dobu trvání příkazu Golem dovednosti o 20%, zatímco proximální strach způsobuje, že nepřátelé zasahují vaši formulář.

Nejlepší Diablo Immortal Položky: Průvodce vrhá paprsek světla proti skupině nepřátel v poušti, zatímco na ni se vplíží dva vlci

Nejlepší Diablo Immortal Wizard Legendární předměty

Jako jedna z křehčích tříd v Diablo Immortal, čaroděj nahradí svůj slabší rám se silnými kouzly schopnými zničit jakéhokoli nepřítele, který se odváží přiblížit. Nejlepší Diablo Immortal Wizard Legendární položky jsou:

 • Syldra’s Fang
 • Neochvějný Gale
 • Frostweaverovy oděvy
 • Frostwalkers
 • Ramena kataklysmu
 • Lyanova rezonanční moudrost

Těchto šest předmětů je součástí nejlepšího průvodce Diablo Immortal pro kooperaci PV. Fang Sylvra odstraňuje vlastnost nabíjecího větru Arcane Wind a přidává chladivý efekt, který je perfektní pro tuto sestavu. Neochvějný Gale také zvyšuje, kolik hromádek tajemného větru musíte kouzlo několikrát vrhnout, než budete čekat na cooldown.

Oděvy Frostweaveru zvyšují vaše útoky na magické rakety s prvkem Frost, zatímco Frostwalkers mění ohnivé kouzlo meteoru na ledovou kometu a proměňuje jej v efektivní kouzlo kontroly davu AOE davu AOE. Kromě toho můžete přidat 20% poškození svého meteoru vybavením ramen Cataclysm. Nakonec Lyanova rezonanční moudrost přidává poškození blesku AOE na vaše teleporty.

Jak hospodařit s Diablo Immortal Legendary Icoves

I když existuje několik způsobů, jak hospodařit legendární předměty v Diablo nesmrtelné, možná nejlepší je otevřít kodex v nabídce Možnosti a zjistit, které dungeony se objevují ve vašem seznamu úkolů. Vydejte se k těmto výrazným dungeony a dokončete je, abyste měli vysokou šanci najít legendární předměty.

Alternativně se můžete bloudit po určitých oblastech a rozdrtit zabití na nepřátele v naději, že upustí legendární předměty, ale ujistěte se, že jste nejprve dokončili hlavní úkol a dosáhli nejprve úrovně 60. Zde jsou nejlepší Diablo Immortal Legendary Item Farming Spots:

 • Říše zatracení – Kruc kolem rovin trápení nebo lesa utrpení.
 • Bilefen – Z Port Justinian Waypoint se vydejte v kruhu kolem regionu, ale nenavštěvujte žádný z dungeonů.
 • Knihovna Zoltun Kulle – Udržujte střed mapy, ale můžete také navštívit jak Hydra’s Lair a Archive of Secrets.
 • Mount Zavain – Smyčka v kruhu buď na severu poblíž horní terasy a posvěceného kláštera Země, nebo ve směru hodinových ručiček z Misty Valley přes útočiště zatracení.

Když dorazíte na některou z těchto míst, změňte úroveň obtížnosti alespoň na „peklo 2“, aby se vytvořily tvrdší nepřátele. Samozřejmě, čím vyšší nastavíte obtíž, tím těžší budou nepřátelé, ale díky tomu, že hra bude více zdanění, máte také vyšší šanci najít legendární předměty, když je zabijete.

Jedinou nevýhodou je, že ostatní hráči se budou zdát, že chovají legendární předměty. Na svou párty můžete pozvat hrstku, takže o předměty nekonkurujete, ale nakonec to bude příliš osídleno. Pokud najdete ve vaší zvolené oblasti příliš mnoho hráčů, přejděte do jedné z dalších oblastí, abyste zjistili, zda je to o něco méně přeplněné.

Vy mohl Také dokončete odměny, aby zabily mnoho příšer a účastnily se zónových akcí – jako je probuzení Diablo Immortal Hydra a Golem – nebo spustit události Elder Rift pro šanci přijímat legendární předměty. Tyto metody vám však nedávají ty nejlepší šance.

A to je vše, co potřebujete vědět o nejlepších Diablo nesmrtelných legendárních položkách a o tom, jak je můžete farmovat. Když už mluvíme o cenných předmětech, možná budete chtít vyčistit, jak najít Diablo Immortal Horadrimské plavidla a kouzla, která vám dobře slouží proti světovým šéfům, jako je starodávná noční můra.

Zatímco legendární předměty sezóny 2 nám z velké části nechaly zima, představila také systém třídy Diablo Immortal Change Class. Pokud sedíte na zlatém minu legendárních, podívejte se na náš seznam Diablo Immortal Tier, abyste zjistili, zda by bylo užitečné přepnout.

A konečně, když jste tady, můžete dohnat nejnovější zprávy o žalobě Activision Blizzard a jeho následky v našem příspěvku.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.