Poslední slovo | Sběratelé Destiny Wiki | Fandom, Destiny 2 Last Word – Jak získat exotické ruční dělo | PCGamesn

Destiny 2 Last Word – Jak získat exotické ruční dělo

Flames plamenů desrukce v PvP a vezměte si punt na Destiny 2 Last Word Hand Cannon, tady je návod k devastující zblízka zbraně.

Poslední slovo

Poslední slovo je exotické ruční dělo, které způsobuje kinetické poškození, zavedené v Osud. Jeho exotická vlastnost umožňuje, aby byl propuštěn v plném autotovi, poskytuje také lepší přesnost a poškození paleta.

v Osud, Poslední slovo je získáno jako náhodný světový pokles. Stalo se to docela ikonické kvůli jeho účinnosti v kelímku, tak i jeho zřetelným stylem a tématikou. Přestože nebylo ve hře při startu, poslední slovo bylo nakonec přetištěno Destiny 2 během

Obsah

Grimoire []

. není moje.”
– Renegade Hunter Shin Malphur do Dredgen Yor Během zúčtování v Brewdlerově hřebeni [1]
Posledním slovem je romantická zbraň, návrat do jednodušších časů, kdy stálý cíl a velká kola stačily k vydání spravedlnosti v divočině bez zákona bez zákona. Někteří by samozřejmě mohli říci, že čas přišel znovu.

Karta Lore []

Je tu konec všech věcí, chlapče. Dobre a spatne.

Jistě, nejlepší časy se zdají malé a špatné mají tendenci přetrvávat, ale jedinou trvalou je věčnost.

Jsem pryč, abych se s tím setkal.

Pokud budete mít štěstí, jednou také budete také.

Prozatím však máte silnici, zatím cestovali a žili jste ještě žili.

Vím, že jsi v tobě nenáviděl. Většina ano. Trick je používat to, „místo toho vás.

Ale víte to – VŠECHNO je motivátor, ne motiv.

Chtěl – naposledy – ti tato slova naposledy osobně, ale naposledy se zdá, že se zdá, že je to bezpečná sázka s kořistí, kterou sledujeme.

? Jak možná budete chtít, nemůžete vždy vyhrát. Ale ta pravda mě neobtěžuje. Děláme správnou věc, protože to správnou věc potřebuje dělat ‘. .

Nenášejte je, protože jste byli poškozeni.

Lovit je, protože to, co udělali, bylo špatné.

Je tam svět rozdílu, dítě.

Jeden tě dělá sobeckým. Druhý z vás dělá hrdinu.

A vidím ve vás hrdinu.

A s touto poslední dobrou lekcí, dárek. Vím, že se to cítí přímo v tvé ruce – jeho váha snadno, jeho spoušť hladký. Použijte to tak, jak chcete – vím, že ho použijete správně.

Teď je to tvoje, ‘Do posledního plamene zemře a všechna slova byla mluvena.

Bezpečné cesty. . A dobrý lov.

-Dopis Shin Malphurovi od svého třetího otce Jaren Ward, napsaný před Wardovým nešťastným zúčtováním s nechvalně známým dredgenem v zalesněné duté za gulch

Zboží []

Bungie Rewards Miniature Replica 2019

Tričko Bungie Rewards 2019

Poslední slovo, jak se objevuje v Destiny 2

Poslední slovo, jak se objevuje v Destiny 2

Lakonický ornament, jak je vidět v Destiny 2

Vytápěná výměnná ozdoba, jak je vidět v Destiny 2

Vytápěný výměnný ornament, jak je vidět v

Dodatek ozdoby, jak je vidět v osudu

Dodatek ozdoby, jak je vidět v Osud

Pokračování ozdoby, jak je vidět v Osud

Reference [ ]

 1. ↑ Bungie. (2014). Poslední slovo. . Načteno 25. června
 2. . (2019). Poslední slovo. . Načteno 25. června 2021

Externí odkazy [ ]

Destiny 2 Last Word – Jak získat exotické ruční dělo

Flames plamenů desrukce v PvP a vezměte si punt na Destiny 2 Last Word Hand Cannon, tady je návod k devastující zblízka zbraně.

Publikováno: 27. února 2023

Destiny 2 Poslední slovo Hand Cannon je zbraň pro vás. Zatímco většina ručních děl v Destiny 2 je přesná, výkonná nástroje ničení, poslední slovo je známo svou schopností vydávat devastující množství poškození zblízka jeho neuvěřitelnou rychlostí kyčle palby.

Poslední slovo samo o sobě je vracející se fanoušek z Destiny 1. Stejně jako v této hře vystřelí rychleji než jakékoli jiné ruční dělo, s rychlejším načtením a přesností při následném poškození kyčelního ohně. S tím budete moci ovládnout jakékoli aktivity PVP ve hře zdarma ve hře.

Chcete -li získat Destiny 2 Last Word Hand Cannon, jednoduše jej zakupte od památníku po terminál ztracených světel ve věži. Předchozí metoda odemknutí je uvedena níže pro potomstvo.

Zde je rozpis losování, s nějakou radou pro každou fázi. Pokud jste uvízli na určité části, zkontrolujte výše uvedený.

Čištění

Tento krok je docela jednoduchý a vyžaduje, abyste zabili spoustu úlu.

 • Zabijte úl se slunečním poškozením
 • Sbírejte 75 tabletů úlu (položky upuštěné mrtvým úlem)
 • Zabijte tři šéfy úlu

Snadným způsobem, jak toho dosáhnout, je vybavit solární podtřídu a zbraně, vydejte se na Mars a spusťte eskalační protokol. Jako režim hordy, který na vás vyvolává vlnu po vlně úlu, by vám tento krok neměl trvat více než 20 minut, pokud jste ve skupině, která dokáže dokončit kola a dostat ty šéfy zabití. Vraťte se k unášeči, až budete hotovi, a on vám dá další krok.

Pokušení

Pravděpodobně bude nejvíce frustrující součástí hledání některých, tento krok vás posílá do kelímek zabíjet strážce. Musíte zasáhnout 100%, se zabití a asistence přispívat k vašemu skóre a smrt od nich odečíst.

Přesně jak moc Každé zabití, asistenční a smrt ovlivňuje vaše skóre se zdá být v této rané fázi věcí debaty. Někteří redditoři naznačují, že poměr je 2: 1, s zabití/asistencí skóre buď 1% nebo 2% a úmrtí odečtení buď 0.5% nebo 1%. Zdá se, že na pruh představuje také multiplikátor (je tu precedens-šťastný 10-pruh mě zavedl z přibližně 70% k dokončení Quaperone Quest Destiny 1).

V zásadě zůstaňte naživu. Hrajte konzervativně, s dlouhými zbraněmi, sledujte svůj tým kolem a nestyďte se, že jde o asistence než zabíjejte. Pokud všichni zemře a ocitnete se odkrytí – Retreat.

Zatracení

Tento krok je docela jednoduchý úkol PVE – jste pryč do ztraceného sektoru na Titanu, abyste zabili speciální akolyt. Zamiřte do Cargo Bay 3. Váš cíl je chráněn štítem, dokud nezabijete kouzelníky, kteří jej generují.

Jednoduše zabijte čaroděje, leďte do akolytu a opakujte, když se vrací štít. Když je akolyt dole, získáte otlučenou starou helmu Titan – vezměte ji zpět k drifteru.

Další mnohostranný krok s dalším mírně složitým úkolem PVP. Zde je to, co musíte udělat, abyste „oblékli své světlo“:

 • Zabijte úl s přesným poškozením pro larvy úlu (50 potřebných)
 • Zabijte šéfy úlu na rituální veřejné akci Witches (potřeba tři hrdinské akce)
 • Získejte „nejlépe podávané studené“ a/nebo „krev pro krev“ v medailech v kelímku (25 potřebných)

PVE prvky PVE můžete současně provádět vyčištěním ztracených odvětví zamořených úlem znovu a znovu, zatímco čekáte, až se objeví rituál čarodějnic. Vydejte se na jádro Terminus na Mars nebo zpět do Cargo Bay 3 na Titanu – doporučujeme to druhé. Pro leptané krystaly pamatujte, že hledáte hledaného šéfa. Pro larvy si všimněte, že přesné zabíjení ne záruka Larva kapka. A pro rituály si pamatujte, že chcete hrdinskou verzi akce.

Ceny kelímku nejlépe sloužily studeným medailím za zabití někoho, kdo vás nedávno zabil, a krev za krevní medaile za zabití někoho, kdo nedávno zabil spoluhráče. Nejlepší sázka je zamířit do režimu s vysokou úmrtností – jako je chaos – a měli byste být provedeni poměrně rychle. Vraťte se do Driftyboi, když jste.

Konverzace

Toto je poslední fáze. Drifter vás pošle na lov Enkaaru, pomazaného, ​​ve zvláštní misi na spletilém pobřeží. Zde je přehled mechaniky:

 • Trpíte potlačeným světelným debuffem. Můžete se uzdravit pouze tím, že stojíte ve studnách, které upadly zabitými nepřáteli.
 • . Po zabití upustí červ – vezměte červ na zamčené dveře (exploduje, pokud budete trvat příliš dlouho).
 • Zabijte všechny tři čaroděje v další místnosti a zničte krystal, když jsou mrtví.

Spadnout do díry. Nyní jste v řadě docela skvělých standoffů s Enkaarem. Může vás zabít jedním výstřelem, ale máte obranu – postavte se na deskách úlu kolem místnosti a rozchod označený „stabilní…“ se naplní, když vás Enkaar zírá. Když je výzva „nakreslete!„Zdá se, že jste schopni nakreslit poslední slovo. Enkaar nyní zvedne svou zbraň a bude to zářit – zastřelte ji, než vystřelí, aby způsobil poškození (nezastřelte samotného Enkaara).

Nyní budete muset zabít spoustu nepřátel, než se aktivuje další deska. Tentokrát budete čelit proti Enkaarovi a jednomu z jeho akolytů – tento proces je úplně stejný, musíte být jen rychlejší. Naštěstí zvednou pouze zbraně jeden po druhém, počínaje tím, kdo se nejprve vytvořil. Enkaara můžete zabít na třetím odstupu – který se vynoří dva další akolyty – a pak konečně dostanete poslední slovo.

. Vaše ostatní odměny jsou veselým pokáráním a škádlení o návratu Thornu příští sezóny.

Nyní, když je poslední slovo Destiny 2 součástí vašeho sestavení, je čas obrátit pozornost na datum vydání Lighfall a na nadcházející datum vydání RAID. K dispozici je spousta nových exotik Destiny 2, ale budou chladnější než revolver ve stylu divokého západu? Pochybný.

Richard Scott-Jones Rich nenávidí klišé, takže jeho oblíbená hra jsou přirozeně Dark Souls. Je to strategické hry, totální válečné hry a Warhammer Games Nerd. Zeptejte se ho na svůj osud 2 hrací čas.