Poslední z nás Část 1 Training Manuals Locations |, všechny poslední z nás, část 1 tréninkové manuální umístění | Gamesradar

Všechna poslední z nás, část 1 tréninková manuální umístění

Účinek: Molotovové mají svůj poloměr výbuchu zvýšené o 1.5 krát. Tento efekt hromadí s příručkou Molotov: Deployment Training.

Poslední z nás, část 1 tréninkové manuály

Máme umístění každé tréninkové příručky rozprostřené po celém posledním z nás. Popadněte je všechny, pokud chcete zlepšit své bojové dovednosti.

Průvodce přispěvatelem Johna Bedforda
Další příspěvky Jake Green
Publikováno 2. září 2022
Sledujte poslední z nás

Existují 12 školení Nalezení v Poslední z nás část 1, a vyzvednutí každého z nich přidá efekt upgradu do konkrétní oblasti boje.

Stojí za to zvednout, když se vydáte na poslední z nás, část 1. Nejenže usnadníte své vytvořené položky, ale také usnadníte bojová setkání.

Tady je kde najdete každé umístění tréninku, a Jak můžete těžit z jejich popadnutí.

Poslední z nás část 1 – PlayStation 5 – The Digital Foundry Tech Review

Umístění příruček pro školení v poslední z nás Část 1

Níže najdete každé umístění příručky pro trénink v poslední z nás, část 1, spolu s výhodou, kterou každá příručka poskytne:

Kapitola Manuál Účinek Podrobnosti
Billovo město Shiv: Ostření Shiv’s Last 1 Extra Hit Vezměte si z baru Safehouse.
Pittsburgh Zdraví: dlaždice Zdravotní soupravy jsou 33 % účinnější Po přepadení, poblíž COTS, než se vydáte zpět.
Pittsburgh Shiv: Posílení Shiv’s Last 2 Extra Hits V přízemí hotelu, v bezpečí. Vyžaduje poznámku pro zaměstnance pro kombinaci.
Pittsburgh Melee: Knots Úpravy zbraní Last 1 Extra Hit Po řezu, kde Ellie zachrání Joela, hledejte manuál na stole, když odcházíte z hotelu.
Pittsburgh Molotov: Konstrukce Poloměr efektu Molotov nyní 1.5x širší Po setkání s Samem a Henrym to vezměte z kuchyňského pultu, než je sledujete.
Předměstí Bomba: Omezení Poloměr efektu bomby nyní 1.5x širší V blízkosti Shorty Pistol, nalezené na polici v kanálech.
Předměstí Melee: Techniky Úpravy zbraní Last 1 Extra Hit Na předměstí dejte Ellie nohu do jednoho z podkroví domu. Příručka se nachází uvnitř.
Tommyho přehrada Kouř: Chemie Bombový kouř trvá o 10 sekund déle Při vstupu do budovy generátoru.
Univerzita Sterilizace zdraví Zdravotní soupravy jsou 67 % účinnější Po setkání s opicemi vstupte do budovy po pravé straně, nechte přes okno druhého patra a poté projděte markýzu. Zadejte další okno a příručka je na pravé straně.
Univerzita Molotov: nasazení Poloměr efektu Molotov nyní 2.0x širší Vstupte do vědecké budovy a poté přejděte na konec chodby. Otevřete dveře Shiv a vezměte si příručku zevnitř.
Lakeside Resort Kouř: tvarování Bombový kouř trvá o 20 sekund déle Otevřete dveře uličky Shiv.
Bus Depot Bomba: Shrapnel Poloměr efektu bomby nyní 2.0x širší Na horní části bílého kamionu u Bloaters.

Phew. Vše hotovo? Pokud máte PS4, můžete začít s pokračováním díky našemu poslednímu nárůstu z nás Část 2.

Vydejte se k našemu poslednímu z nás, část 1 průchod centra pro další pomoc se zbytkem hry.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Všechna poslední z nás, část 1 tréninková manuální umístění

Poslední z nás Část 1 remake tréninkové příručky

Najděte poslední z nás tréninkové příručky na část 1, aby se zvýšila účinnost vašeho vybavení, jako jsou odolnější Shivs a Deadlier Molotovs. Existuje 12 z těchto tréninkových příruček, které je třeba najít z Billova města do depa autobusů, takže se ujistěte, že prozkoumáte každou kapitolu a najdete místy pro manuální výcvik. Je však také možné je chybět a bez příležitostí k ustupování nebo shromažďování chybějících výcvikových příruček v pozdějších bodech se budete chtít ujistit. Abychom se ujistili, že se to nestane, máme všechna poslední z nás na prvním tréninkovém příručce uvedeném.

Všechna poslední z nás, část 1 tréninková manuální umístění

V poslední části 1 je na následujících místech dvanáct školících manuálů:

 1. Shiv: Ostření (Zvyšuje použití Shiv) v Billova městská barová úkrytá.
 2. Zdraví: dlaždice (zvyšuje obnovené zdraví) nad První garáž Pittsburgh.
 3. Shiv: Posílení (Zvyšuje použití Shiv) v Pittsburgh Hotel Lobby Safe.
 4. Melee: Knots (Zlepšuje upgrade zbraně na blízko) v chodbách po pobití Pittsburgh Hotel suterén.
 5. Molotov: Konstrukce (zvyšuje poloměr molotovova výbuchu) v Pittsburghský byt kde poprvé potkáte Henryho a Sama.
 6. Bomba: Omezení (zvyšuje poloměr bomby nehtů) v Suburbs Sewers Hned po nalezení Shorty brokovnice.
 7. Melee: Techniky (Zlepšuje upgrady melee zbraně) v Brick House Suburbs, na půdě.
 8. Kouř: Chemie (Zlepšuje trvání bomby kouřové bomby) Tommyho přehrada, vlevo od pracovního stolu poblíž generátorů.
 9. Zdraví: sterilizace (zvyšuje obnovené zdraví) na Univerzita, V budově na pravé straně opice naplněného opice.
 10. Molotov: nasazení (zvyšuje poloměr molotovova výbuchu) v Budova univerzitní vědy, Za dveřmi Shiv.
 11. Kouř: tvarování (Zlepšuje doba trvání kouřové bomby) Davidova základna Lakeside Resort Jako Joel, projděte motelem ke dveřím Shiv a otevřete je.
 12. Bomba: Shrapnel (Zvyšuje poloměr bomby nehtů) , Na vrcholu návěsu poblíž tunelu broatters.

Vysvětlili jsme, kde je každá z příruček tréninku uchovávána v poslední z nás, část 1 podrobněji níže. Takže přejděte dolů a uvidíte více nebo klikněte na výše uvedené odkazy a přeskočte přímo na všechny, které chcete, zejména.

. Ve skutečnosti je to vlastně jen šest Příručky pro školení – standardní verze a vylepšená verze, která dále buší stejnou kvalitu. Nalezení jedné verze zlepší vaše dovednosti a jejich nalezení zřejmě bude mít větší rozdíl.

Příručky pro trénink dovedností vám dávají odlišné od manuálů, které poskytují poslední z nás Doplňky – Manuels mění Joel’s Gear, zatímco doplňky mění Joel sám.

Umístění manuálu tréninku SHIV

Efekt: Shivs přežije pro další zásah (nevztahuje se na dveře SHIV). Tento efekt se hromadí s příručkou pro vyztužení SHIV.

První tréninková příručka je nalezena ve městě Billa, po scéně, kde visíte vzhůru nohama a je zachráněn titulárním účtem. Vezme tě do baru, opustí se a naplní vybavení a sběratelské předměty. Manuál je na barové desce, blízko místa, kde na vás Bill čeká.

Umístění příručky pro dlaždice zdraví

Účinek: Zdravotní soupravy obnoví 33% více zdraví. Tento efekt se hromadí s příručkou pro školení o sterilizaci zdraví.

Příručka pro školení pro dlahování na zdraví je brzy na úrovni Pittsburghu. Po prvním přepadení a úniku v garáži, která drží nástroje a kouřovou bombu, zamířte nahoru a odbočte doprava do místnosti plné matrací. Vlevo na rohu jedné z těchto matrací je příručka pro trénink, kterou hledáte.

Umístění příručky pro posílení SHIV

Efekt: Shivs přežije pro další zásah (nevztahuje se na dveře SHIV). Tento efekt hromadí s příručkou SHIV: SPREAMING TRANKING.

Později v Pittsburghu, Joel a Ellie skončí v hotelu, procházejí oknem a spadnou do zničené haly. Příručka pro trénink je v trezoru na pravé straně – jděte za recepcí do oblasti kontroly kabátu a uvidíte ji. Trezor je uzamčen, ale kód pro něj je nalezen přesunutím žebříku na zadní stěnu, doleva od zničeného schodiště, pak lezení po žebříku a otáčením doprava, míchá se kolem trosky schodiště, dokud nenajdete kód v kufru před tebou. Poté spusťte zpět do trezoru a získejte příručku, stejně jako některé bonusové části. Pokud chcete více pokynů, použijte našeho průvodce po poslední z nás bezpečné kódy a zjistěte, jak rozbít všechny trezor ve hře.

Tréninková příručka pro uzly melee

. Tento efekt se hromadí s příručkou pro trénink melee technik. Mějte na paměti, že to platí pro vylepšené zbraně melee, jako jsou trubky a kluby, ne Poslední z nás upgrady zbraní aplikované na střelné zbraně z pracovních stolů.

Poté, co Joel unikne v hotelovém suterénu s poslední z nás Keycard a Ellie ho zachrání střelbou lovce, sledujte kritickou cestu nahoru po schodech, dokud neprojdete koupelnami a slepá ulička na pravé straně, s rohem. Dopředu jsou některé stoly, které je třeba klenout, ale před nimi je stůl s tréninkovým příručkou, která na něm spočívá.

Umístění příručky pro výcvik Molotov Construction

Účinek: Molotovové mají svůj poloměr výbuchu zvýšené o 1.5 krát. Tento efekt hromadí s příručkou Molotov: Deployment Training.

Po útěku z obrněného auta a setkání s Henrym a Samem stále v Pittsburghu čekejte, až skončí první cutscene, pak zahněte doprava z ložnice a do kuchyně. Na desku před vámi je příručka Molotov: Stavební trénink.

Umístění manuálního tréninku bomby

Účinek: Bomby na nehty mají svůj poloměr exploze o 1.5 krát. Tento efekt hromadí s bombou: Shrapnel Training Manual.

Při prozkoumání kanalizací po úniku z obrněného auta spustíte zvukovou past při procházce dveřmi. Vault stůl dopředu (na pravé straně bude Shorty, jedna z nejlepších z nás posledních zbraní) a přímo dopředu budou některé úložné police. Příručka pro trénink zadržování bomby je na střední polici, napravo od některých modrých kontejnerů.

Melee Techniky tréninkové příručky

Účinek: Úpravy melee zbraně poslední zásah delší. Tento efekt hromadí s příručkou pro trénink melee: uzly.

Jakmile jsou z kanalizací a na vlastní předměstí, sledujte klikatou cestu dolů k kamionu zmrzliny, což se Ellie a Sam vyjádří. Jděte do cihlového domu vlevo od kamionu a jděte nahoru k přistání; Pokud se podíváte, bude podkrovní poklop, se kterým můžete komunikovat. Joel náhodou zničí žebřík, ale promluvte si s Ellie a ona vám bude hledat a poskytne vám tréninkové příručky Technik melee.

Umístění příručky pro trénink kouře

Účinek: Účinky kouřových bomb trvají dalších deset sekund. Tento efekt hromadí s manuálem tréninku kouře:.

Poté, co se dostanete do Tommyho přehrady a je povoleno dovnitř, dostanete malou prohlídku místem. Sledujte Tommyho a poté, co uvidíte psa Buckleyho, vydejte se dovnitř a uvidíte, jak se někteří dělníci naklánějí nad plány – vlevo od nich je boční místnost s pracovním stolem pro úpravy zbraní a vlevo od že je příručka pro trénink kouře: chemie na desce.

Umístění manuálního tréninkového manuálu pro sterilizaci zdraví

Účinek: Zdravotní soupravy obnoví 67% více zdraví. Tento efekt se hromadí s příručkou pro dlažbu zdraví.

O chvíli později se dostanete na univerzitu; Pokračujte v procházení, dokud nedosáhnete velkého nádvoří se sochou uprostřed a opice. Zamířte na pravou stranu a před dosažením spodní střechy se objeví modrý popel. Přeskočte oknem na vašem bezprostředním pravici a na stole se díváte na nádvoří, vedle monitoru počítače, je příručka pro školení o zdraví sterilizace.

Umístění tréninku na rozmístění Molotov

Účinek: Molotov se jejich poloměr exploze zvýšil o 2krát o 2krát. Tento efekt hromadí s příručkou Molotov: Deployment Training.

Jakmile budete dostatečně daleko přes univerzitu, Joel rozbije bránu pomocí válcovacího popelnice. Poté vyšplhejte otevřeným oknem vědecké budovy, jak bylo zamýšleno, pak sledujte chodby zbývající do místnosti 205. Jsou to dveře Shiv – praskněte je a dostanete všechny druhy dobrot, včetně příručky pro trénink nasazení Molotov na stole po pravé straně. K dispozici je také čtvrtá sada posledních z nás nástrojů pro upgrade zbraní a můžete zkontrolovat propojený průvodce, abyste našli zbytek.

Příručka pro trénink tvarování kouře

Účinek: Účinky kouřových bomb trvají dalších dvacet sekund. Tento efekt hromadí s příručkou pro trénink kouře: chemie.

Tohle je trochu složité – během druhý Čas hrající jako Joel na úrovni letoviska Lakeside, přistoupíte k Davidově táboře s čerpací stanicí na pravé straně. Na levé straně před prvním barikádou je motel – projděte to a ven na druhou stranu a na levé straně bude úderem dolů dřevěnou kůlnou. Je uzamčen dveřmi SHIV – otevřete je a dostanete příručku pro trénink tvarování kouře a také některé další užitečné zdroje.

Umístění příručky pro bombu s šrapnelem

Účinek: Bomby na nehty mají svůj poloměr exploze zvýšené o 2krát o 2krát. Tento efekt hromadí s příručkou Bomb: Contenment Training.

Závěrečná tréninková příručka, Bomb Shrapnel, se nachází v autobusovém skladu v Salt Lake City. Když procházíte podzemní částí dálnice, boje proti klikání, infikovaným a bloatérům, uvidíte velký bílý návěs s „expresní“ napsaný vybledlým písmeny na boku. Vyšplhejte na to a tréninková příručka bude na střeše.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

.