Poslední z nás part 1 parní paluba ověřená s 1.1.0 Testování aktualizace – HQ Steam Deck, poslední z nás, část I, bývalá Steam Deck Reject, dostane Steam Deck ověřeno | Shotkul skalního papíru

Poslední z nás, část I, bývalá Steam Deck Reject, dostane ověření parní paluby

Při spuštění, poslední z nás část, jsem téměř vypadal jako ztracená příčina pro potenciální parní palubu. Dokonce i vedle svého zvráceného představení na stolních počítačích to běželo opravdu děsivě na ručním počítači ventilu, což vede k tomu, že samotní parní depozitáři plácli nepodporovaným hodnocením. Po včerejším V1.1.0 Patch, je to však v mnohem lepší technické formě a vyměnil tento mizerný šedý nepodporovaný odznak za uklidňující zelený ověřený ověřený.

Poslední z nás part 1 parní paluba ověřená s 1.1.0 Aktualizace + Testování

No, dnes je rozhodně zajímavý den přinejmenším a to rozhodně vyšlo z ničeho. Dnes vyšla nová aktualizace pro poslední z nás, která má mnoho optimalizací parního paluby a celkově opravy. Kromě toho nová aktualizace přináší hru, aby byla konečně ověřena Steam Deck!

Nová aktualizace, která spustí plnou přestavbu shaderu, má optimalizace ke zlepšení CPU a GPU během hry, celkové textury a zlepšení načítání prostředí, rychlejší doba kompilace shaderu a přidané tuny oprav a nových nastavení. Na konci parní paluby vidíme celková vylepšení výkonu, tuny oprav a problém s pevným únikem paměti, které by způsobily nehody. !

Úplný ChangeLolog této aktualizace si můžete prohlédnout na webových stránkách Naughty Dog.

Poslední z nás část 1 v1.1.0 – výkon parní paluby

S touto záplatou jsem celou hru netestoval, takže stále mohou být nějaké kapky na různých místech. .

. Stále existuje slušné množství RAM a VRAM, které jsou zabírány, ale výkon je v některých oblastech rozhodně stabilnější a může udržet 30 FPS, s některými lehkými poklesy na 27-28. S limitem TDP nejméně 13 jsem byl schopen hrát výchozí nastavení hry bez mnoha problémů, udržovat vypouštění baterie kolem 14W – 22W v závislosti na oblasti.

Tlou1101 Tlou1102 Tlou1103 Tlou1105 Tlou1106

Kromě toho jsem dokonce viděl slušnou podporu v konkrétní části začátku hry, kde jsem zažil nějaké velké kapky. .

Tlou110movie

Celkově se zdá, že hra se skutečně zlepšila z hlediska výkonu, což je fantastické vidět. Stále to vypustí vaši baterii a tu a tam budou přítomny malé vrčení, ale celkově je to pěkné vylepšení, které jsem rád, že vidím. Řekl bych, že to stále vypouští hodně baterie, víc, než bych se osobně líbí, ale je to hratelné z toho, co jsem dosud viděl.

Poslední z nás Část 1 můžete získat pro Steam na několika různých výkladech včetně:

  • Steam (60 $)
  • Pokorný obchod (50 $.99 s pokorným výběrem)
  • Fanatický (50 $.99 s kuponem Fanatical15)
  • GamesBillet (48 $.90 s kupónem 2023GB5)

Výše fanatické, hry Billet a Humble odkazy používají affiliate odkaz, který nám dává trochu zpět z prodeje bez příplatek pro vás. Veškeré výnosy se vrací zpět do SDHQ a jeho vývoje.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte se podívat na zbytek obsahu na SteamDeckhq! Máme široké recenze her a novinky, které určitě pomůže vašemu hernímu zážitku. Ať už hledáte zprávy, tipy a návody, nastavení her a recenze, nebo jen chcete zůstat v nejnovějších trendech, máme záda vaše záda!

Poslední z nás, část I, bývalá Steam Deck Reject, dostane ověření parní paluby

Stránka Steam Store na poslední z nás, na palubě Steam Store, ukazuje jeho ověřené hodnocení Steam Deck

Při spuštění, poslední z nás část, jsem téměř vypadal jako ztracená příčina pro potenciální parní palubu. Dokonce i vedle svého zvráceného představení na stolních počítačích to běželo opravdu děsivě na ručním počítači ventilu, což vede k tomu, že samotní parní depozitáři plácli nepodporovaným hodnocením. Po včerejším V1.1.0 Patch, je to však v mnohem lepší technické formě a vyměnil tento mizerný šedý nepodporovaný odznak za uklidňující zelený ověřený ověřený.

Rychle jsem se podíval na svůj balíček, testoval jsem výkon po částech I po řadě bodů během prvních dvou aktů a mohu potvrdit, že si zaslouží svůj nový lesklý stav. Hra se dokonce otevírá s potvrzením, že hrajete na parní balíčku, a nabízí, aby umožnila předvolba na míru na míru na míru. To zahrnuje FSR 2 běžící na jeho nejlepším nastavení kvality, což způsobuje, že následná vylepšení vylepšení všech nejpůsobivějších-sekcí, které by dříve klesly pod 25 snímků za sekundu s FSR 2 na Ultra Performance. při 30-35fps. Vypadá lépe, běží rychleji – ideální výsledek.

V1.1.0 Aktualizace je jedním z několika, s nimiž se zaměřila na zrychlení zpomalení části I od spuštění a zdá se, že je to dosud nejvlivnější. Nejedná se pouze o pomoc parní balíčku, protože jeho upgrady výkonu CPU a GPU, padající opravy chyb a milosrdné zkrácení počátečních časů kompilace shaderu by mělo pomoci na robustních stolních počítačích. Poznámky k oprav přesto zahrnují vylepšení specifická pro palubu a zjevně je dostatečně z nich, aby se dostali do přijatelné úrovně a vyhráli, která ověřovala klíště přes noc.

Zkoušel jsem trochu pohrávat s grafickým nastavením, abych zjistil, jestli bych mohl dále vyleštit věci, ale upřímně řečeno, nabízený předvolba funguje opravdu dobře. Poskytuje téměř zcela vytrvalé minimum 30 snímků za sekundu, stoupající nad 40fps v uzavřených oblastech a zjistil jsem, že klesnutí FSR 2 do režimu výkonu poskytlo pouze další 3-4fps FPS (zatímco všechno vypadalo mírně nejasnější). Jedinou změnou, kterou bych proto doporučil, je použít nabídku nastavení Overlay Settings v rámci parního balíčku k rozsahu obnovovací frekvence obrazovky na 40 Hz, úspora energie.

Měla by to poslední z nás, kterou jsem spustil bez těchto technických problémů? Ano, ano, mělo by to. Ale kredit, kde má kredit splatný za tento obrat, i když to bylo pár měsíců ve výrobě.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

?

Máme dobré zprávy pro cokoli, co čeká na hraní posledních z nás na parní palubě, protože Naughty Dog poskytl podpůrnou hlavu ventilu.

Poslední z nás Steam Deck: Handheld on Dock s Ellie a Riley na obrazovce

Publikováno: 4. dubna 2023

Je poslední z nás kompatibilní? Pokud jste nakupováni, že PS Vita už není věc, pravděpodobně vás zajímá, zda kapesní počítač Valve může místo toho spustit jednu z nejlepších her PlayStation. Naštěstí, i když stále čekáme, až najdeme jiné, zda poslední z nás vytvoří seznam „Great On Deck“, vypadá to, že budete moci vyjmout hororový příběh Naughty pro přežití psů a asi jakmile dorazí.

Ať už plánujete přenosný přehrávání nebo výrzu na ploše, měli byste před instalací zkontrolovat poslední z nás systémových požadavků. Pokud tak učiníte, zachrání vás před jakýmkoli zármutkem souvisejícím s hardwarem, jak doporučené specifikace pro apokalyptickou roumpa jsou náročné. To znamená, že i když budete potřebovat NVIDIA RTX 4080, aby se shodoval s výkonem PS5, zlobivý pes zřejmě pokryl, pokud hledáte zmenšený zážitek z parní balíčku.

Poslední z nás parní paluba: Ruční položku vedle řadiče PlayStation Dualsense

Je poslední z nás kompatibilní?

Ano, poslední z nás je kompatibilní s parní palubou, Takže může technicky podniknout epickou cestu s vámi na vašich cestách. Valve však označil PC Por PC PC, který je nepodporován na kapesní počítači, protože Naughty Dog říká, že záplaty a opravy mají přednost před dosažením ověřeného stavu Steam Deck.

Samozřejmě, v PCGamesn, rádi jsme pro testování uvedli kompatibilitu a přenosná výkonnost maluje jiný obrázek. Nejen, že budete muset čekat hodinu na stavbu shaderů před hraním, ale pokusit se posílit FPS v poslední z nás na Steam Deck je fuška. V nejlepším případě budete pravděpodobně moci chrlit kolem 20-30fps na ručním počítači, a to je s každým nastavením pokleseným nízkým.

. Zda to znamená, že je třeba vidět optimalizační aktualizace pro PC.

Thumbnail YouTube

Plánování hraní pomocí velké obrazovky? Ve skutečnosti existuje způsob, jak proměnit ruční počítač Valve na provizorní PS5. Díky zahrnuté podpoře DualSense budete moci přijmout výhody Haptics Controller pomocí nejlepšího doku Steam Deck-něco, co přidá další vrstvu ponoření při sundávání kliků a post-apokalyptických bez-gooders.

. Koneckonců, paluba není navržena tak, aby konkurovala konzolem s vysokými specifikacemi a nejlepšími herními sestavení.

Hraní přístavu Naughty Dog pomocí stolního počítače? Podívejte se na nejlepší nastavení z nás, abyste dosáhli rovnováhy mezi snímkovou frekvencí a věrností. Podívejte se na nejlepší hry Steam Deck, pokud hledáte něco mimo odrůdu PlayStation Studios.

Phil Hayton Phil je PC herní odborník na hardware. Kdo touží po pípnutích a bloopech jejich starého retro herního počítače, ale je rád, že se potkává retro-t-brýle, aby pokryly nejnovější grafickou kartu Nvidia a AMD shenanigans. Mají také měkké místo pro parní balíček.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.